Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mauzos
5. mar 2009

ahoj peti, ja uz som tu 🙂 bola som s Michellom vonku a teraz ranajkujem
co nove?

babulka123
5. mar 2009

ahojte.. ja som uz hore ale stale v pyzamku pripravena si ist este lahnut heheheh
uplne som hotova.. a ked si predstavim ze budeme malovat ten bordel potom .. mam taky pocit ze si asi zavolam nejaku firmu ktora robi upratovanie, lebo toto nezvladnem...
po vcerajsku som nevedela zaspat, tak strasne ma tahalo brusko.. lonova kost kriiiiicala od bolesti.
takze dnes max spracem kuchynu , objednam si pizzu na obed a cely den budem mat nohy hore... 😅 😖 ☹ ☹ ☹ ☹

mauzos
5. mar 2009

ahoj Babul, no neprehanaj to 😲 davaj na seba pozor. Ved snazivec je chlapisko, on to zvladne aj popratat a Ty len pekne diriguj z kresla 😀 😝 budete malovat jednu izbu, ci viacej?

peti ty si kde zmizla?

babulka123
5. mar 2009

no po vcerajsku viem ze uz nebudem.. na skrine som si objednala maminku, lebo aj tak nemam zmysel to upratat sama a ona nejako vie, com kam mam dat a tak .. hehehe no proste maminka..

snazivec je sice chlapisko ako hora, ale chuda ma chore krize , ked ho sekne tak mu hrozi operacia, a ked som ho vcera videla ako sa zohybal a ako ho to velmi bolelo tak ze mu pomozem.. no blby napad,.hovorim zavolam si firmu ved to nieje take drahe, respek. stoji mi to za moje a jeho zdravie...

no a malovat budeme spalnu a detsku, a asi aj obyvku ale to iba ak sa rozhodneme,... a este kuchynu ta sa musi, tu by som malovala ak by som aj nebola tehu... lenze by som si to robila sama a takto musim niekoho na to volat.. ale nevadi.. nejako to zvladnem..

mauzos
5. mar 2009

fuuu, tak to ti nezavidim. To budete mat fakt bordel v celom byte. Ozaj najlepsi napad je ta upratovacia sluzba. My sme asi v 20 tt malovali spalnu a poviem ti, mala som dost a to bola len jedna izba 😒
tie nase chlapiska su nejake chrobacne, moj je tiez ako hora a ma problem s platnickou. Uz ho niekolko krat posielali na operaciu. Zachranila ho liecitelka, ktora ho akotak dala do kopy, ze moze fungovat aj bez operacie...

a s tymi skrinami tiez dobry napad, len aby si potom vedela, kde co mas 😉 ja ked tu mam mamu par dni, tak v kuchyni stale nieco hladam, vzdy mi nieco da inam ako to zvyknem mat ja. Do skin ju nepustam 😀 😀

babulka123
5. mar 2009

hehehe nieee ja budem pri tom neboooj to by som si nedovolila.. ja som jej to spravila ked sa stahovali, upratovala som kuchynu a potom asi mesiac mi volavala kde co ma hehehehehe toto ozaj nepotrebujem..
len ja budem lezat na postielke a maminka bude davat tam kam treba heheheheheh teda tak si to predstavujem

no a marek.. naposledy ked bol seknuty tak som mu volala zachranku a napichali ho inekciami, potom chodil kamarat a pichal ho hehehehe blbe spojenie, samozrejme ze mu pichal inekcie dalsie 3 tt.
keby som ho vtedy zobrala do nemocky tak skonci na stole.. a pn minimlane pol roka.. teraz to jednoducho nejde.. nemozeme si to dovolit tym ze ja som doma.. takze.....

mauzos
5. mar 2009

tie nase hory by mali asi trochu schudnut a mozno by sa im upravili aj krize. Ako tak pozeram na Mareka, tak je asi vahova kategoria mojho Vlada. No ale, ved ked budeme mat deticky, tak mozno pri nich aj pochudnu 😀 😀

petkaerdal
5. mar 2009

a vy ste tu?
ja som hned vypla,som myslela,ze nikde nikoho 😖
ja som uz ranajkovala

nove nic,drahy spi po nocnej a u vas?

babul,to ta tak vcera znicilo? 😕 ze este dnes si mrtva 🙂

babulka123
5. mar 2009

noja dufam.. vies ten moj je taky ze aj sa snazi, ale on je strasny extremista.. bud nic alebo vsetko .. uz viem preco sa mu mali jedno dieta heheheh ale nie..
zacne sportovat a so svojou vahou ide hrat futbval, nesportovany, netrenovany.. skoro tam nechal srdce aj s plucami.. to ze je fajciar ani nehovorim.. potom na to kasle, potom zas nieco a takto dookola a tak je to aj so stravou.. sa tesim ze ked budem doma, teda budem troska skor vstavat tak ho naucim ranajkovait.. lebo on je tak ze max. ide na obed, aj to ked ma naladu potom ked pride domov a vecer o 21.00 ide vypratat ladnicku.. no desne..
a to som si vsimla aj ked je doma, ranajky este ako tak natlaci do seba a potom chce obedovat o piatej a vecer ho chyti zrava..

petkaerdal
5. mar 2009

babul a co si to vsetko vcera pokupila? nestihla som postrehnut
aku farbu idete davat?

mauzos
5. mar 2009

babul, ja mam doma Marekov klon 😀 😀 😀
co sa tyka stravovavnia, presne to iste

no peti, takze ty si nas vypla? ja som myslela, ze si sa suchla do postielky k drahemu 🙂

petkaerdal
5. mar 2009

babul,Marek ma taky stravovaci rezim,ako moj
u nas to funguje podobne,rano ze drzi dietu,vydrzi do vecera a o 23 zhlce aj 5 zemli a minimalne jednu milku a liter zmrzliny na posedenie ,hihi...moj pribral pri mne 25kg 😀

petkaerdal
5. mar 2009

no vypla som vas,ked nikde nikoho od vcera nebolo
uz som sa k nemu nesuchla,ved ten tak pili,ze by som tam ani minutu nevydrzala,to radsej k Jessice do postele 😀
co planujete dnes robit Mau? ja asi nic,ale dosla mi chut vies na co? na ryzovy nakyp,nemas nejaky dobry recelt,este nikdy som to nerobila 😅

babulka123
5. mar 2009

petka nakoniec sme sa rozhodli pre obycajnu bielu lebo ak bude treba nieco premalovat je to velmi jednoduche..
ale kuchyna.. to este neviem tu chcem farebnu mam bielu linku takze mozem kombinovat kolko chcem, teraz je oranzova a uz chcem inu mozno rypnem do zelenej .. uvidim

pre babatko som vcera nakupila malinko len taky ten obal na flasku ked ides von aby to tak rychlo nevychladlo, a malinke lyzicky
ale kupovala som v ikei, tak:
krabicu na zips, taku latkovu z ktorej som spravila lekarnicku, lebo lieky boli dost na dosah deti a ked sem chodia aj znamy aby sa nedaj boze nieco nestalo.. aj ked to mame na ociach lebo bola v obyvacke , istota je isota,
tym ze ideme menit skrine v spalni a v detskej medzi sebou tak take krabice do skrine na ponozky a gatky a tak .. lebo vyradujem jednu komodu kdee to mame..
2xkos na wc a do kupelky taky malinky, a zaves na sprchovanie, pratelny, do kupelky a kobercek do kupelky, a vonavu sviecku a ... uz si nepamatam.. hehehehehe

petkaerdal
5. mar 2009

tak to si pokupila doste teda,som si myslela,ze len pre babo...
ja mam taku zelenu chodbu,az taku kruklavu,mne sa paci taka farba

aj my chceme izbu na bielo premalovat teraz niekedy,lebo su uz flakate steny,tak tiez ma to caka,ale mna to bavi,ja si to namalujem sama 😝

babulka123
5. mar 2009

peti.. mau.. vidim ze sme na tom rovnako.. hehehe ja ked som si ho brala mal cca okolo stovky.. pred 10 rokmi teraz noooo co vam budem klamat cca 35 kg mame navyse hehehehehe e

petkaerdal
5. mar 2009

mau,pozerala som zase tvoje foto,inak vobec ta nieje dost,ked vravis,ze si maju z coho chalani brat,podla mna si normal,akurat 😉

babulka123
5. mar 2009

petka ja som si malovala chodbu, kuchynu a obyvacku cele sama, marek bol na sluzobke ked prisiel domov skoro odpadol.. kamarat mi pomohol prehodit aj skrine v obyvke a sedacku takze som ju otocila.. noo a zbielej islo na oranzovo zltu. heheh tak si vies predstavit,..
ale povedala som si ze tetska a spalna pojde na bielo lebo ak nahodou prcek bude chciet kreslit po stenach tak ho nedorazim len to premalujem.. poznam take deti co to radi robia.. takze pre istotu .. aj ked spalnu si viem predstavit na bledomodro.. no uvidime este hehehe

kuchynu by som chcela taku hraskovo zelenu.. lenze mam hnede lino a hnedu dosku tak neviem ako by to vyzeralo

petkaerdal
5. mar 2009

moj mal nejakych 70kg,ked som ho spoznala,takze stale si vravel,ze este priberat moze,ale teraz by sa uz mal aj moj veru krotit...
a ked priberie,na vine som ja,lebo ja varim a peciem a on to musi jest,aby sa nevyhodilo ...je to aj u vas tak? 😀 😀

petkaerdal
5. mar 2009

no kvoli tomu kresleniu by som tiez volila bielu,ja ked budem mat svoje,tak si pekne vymalujem,tu mi je to zatial jedno,preto len bielu,len kvoli tym flakom,nech to nieje spatne..

petkaerdal
5. mar 2009

babul,kukam na tie tvoje tt,ved ty sa coskoro uz tiez dozvies,co je pipik alebo ciarka

babulka123
5. mar 2009

isteeeee a to mi este povie ze preco tak dobre varim .. no co ho mam zastrelit??? ehehhehe
minule som nieco navarila mne to nechutilo .. neviem, nejako som to nevedela dochutit tak ako by som si to predstavovala tak som to nechala tak ze uvidime ak nie tak spravim nejaky chlieb alebo tak..
no prd... este na mna krical ze nech take spravim aj nabuduce ze to bolo vinikajuuuuuce,.. no chapes.. nieco si clovek vymysli a ako to ma na 2 x zopakovat.. hehehe

babulka123
5. mar 2009

petka.. ja som si povedeala ze mu/jej kupim take obrazky na stenu a borduru.. alebo pahu mi slubila ze pride aj s kamoskou a ze mi pokreslia stenu s rozpravkovymi postavickami, takze to nebude take fadne..

nooo dnes mi nabehli 18tt a ja sa vytesujem. ale ci je to pipik alebo ciarka.. vies ze mi to nechceme vediet, takze cakat az do augusta.. hehehehe

inak vcera som parkovala pred ferti.. a hovorim sestre taaaaak mila sestra tu ti spravili neterku alebo synovceka.. hehehe

mauzos
5. mar 2009

baby ja nechapem akych rovnakych chlapov mame, ja som myslela ze len moj je taky. Ked sme sa dali do kopy mal 75 kg pri vyske 190, vyzeral ako z koncentraku, fakt vsetky rebra mu trcali. Ale to kazdy den bicykloval ako blazon a nemal cas sa ani poriadne najest. Akurat nedavno sme pozerali u kamosky video z chaty z tych cias, tak sme nechapali, ako mohol byt taky chudy 😀 Pri mne pribral 35 kil, ufff. A tiez som len ja na vine, lebo ho vykrmujem. Ale ze on dokaze cely den v robote nic nejest a potom az do noci vymeta chladnicku, to si neprizna 😝 Ja nepeciem, takze on si stale kupuje keksiky, cokoladky a to musi mat kazdy den.
babul a preco nechcete vediet pohlavie, ja by som to nevydrzala 😉

mauzos
5. mar 2009

peti ja dnes mam v plane vyvalovat sa na gauci pri notebooku 🙂 navarene mam aj popratane, som sama, tak si budem vegetit 😀

babulka123
5. mar 2009

mau .. chceme to zazit troska inak.. anka mas chlapca alebo mas dievca.. toto chcem pocut.. a tym ze ma rodi kamarat tak viem ze to bude ine.. a hlavne marek to chce tiez tak.. a okrem toho.. tento kamarat mi stale hovori ze je neskutocny rozdiel ked 1rodicka vie alebo nevie pohlavie. ze ak to vie tak uz je taka ze oki, je to vonku ale ked nie tak ze ta radost je o niecom inom.. neviem je mi to jedno , proste ja to chcem vediet az pri porode.. ja som vzdy bola ina.. hehehehehhe

mauzos
5. mar 2009

sranda, dnes uz malo kto nechce vediet pohlavie, ale samozrejme je to na vas, moze to mat fakt nieco do seba 🙂 to ta fakt bude rodit kamos? tak to ti uprimne zavidim ... chodis k nemu aj do poradne, ci on je len porodnik?

mici11
5. mar 2009

Ahojte babenky,

Ja dnes makam o 106 😀 . No ked sme pri tych chlapoch moj ma 185cm a vahu mal 65 kg a teraz ma 67kg, a este o polnoci si kraja slaninu a klobasu 😀 😀 On je taka fajta, ja keby tolko jem....Cize ja si pri nom musim davat pozor trosku na vahu, lebo dost ze mam len 163cm, aby som pri nom nevyzerala ako sudok. Inak teraz mam 62 Kg, takze coskoro ho dobehnem 😀 😀 😀 Uz mam na sebe +8Kg 😉 Moja normalna vaha je okolo 50Kg, ale po tych hormonoch som hned mala +4 Kg navyse. ale to bolo celkom v pohode.

Jaj tesim sa, vecer ideme do divadla na Maf story, ja ich proste zerem, su uzasny 😀 😀 😀

petkaerdal
5. mar 2009

jaj,babul,ja som zabudla,ze vy sa nechate prekvapkat

babulka123
5. mar 2009

mici ..uzi si to je to super, videla som uz asi 5 verzii English is easy.. , a to z toho 3 take improvizacie.. super to bolo..

spalovanie tvojho chlapa zavidim aj ja nielen moj drahy.. hehehe co by som ja dala za 67 kg.. nooo ak sa posnazim tak mozno po porode..

mau.... mam svojho gyndosa kam chodim do poradne a ten je uuuuuplne super, robil kedysi na antolskej v BA teraz robi obvodaka u nas a je uzasny.. ma velmi podobny nazor na pohlavie ako ja takze dalsia podporaa.
a co sa tyka kamarata, zatial sme dohodnuty tak ze ak by bolo treba mozem bez problemov nastupit k nemu , on je nemocnicny lekar a rodit.. no urcite on, velmi mu verim na nete som na neho nasla len a len pozitiva tak sa snad aj tesim na to .. hehehe
a okrem toho vsetky nase kamaratky co rodil , lebo sme ich tam dohodili hovorili len same plusy tak .....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre