Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mauzos
12. mar 2009

ratan mam aj ja rada, tiez mam plno kosikov z Ikei 🙂 aj z tej morskej travy, ci co to je, tie okruhle 😉
ja si stale nieco povyberam z katalogu, alebo z netu a poslem bratovi nakupny zoznam 😝

janula13
12. mar 2009

tak to mas dobreho brata, to ja by som nepochodila 😝 uz som ti rozmyslala ci aj tu vstavanu skrinu nedam s takym ratanovym potahom, je to pekne take prirodne a neutralne...neopzeras primu?

mauzos
12. mar 2009

no ja mam fakt super brata 🙂 On mi navlacil celu tu kuchynu, je tiez z Ikei. Ja keby som byvala v Blave, tak mam asi cely byt zariadeny od nich 😝 Naposledy ked sme boli v Blave, tak sme tam s Vladom stravili pol dna, doslova 😀 😀 😅 este aj obed sme si tam dali, ale ten bol o nicom 😠

ta skrina by mohla vyzerat super, len asi tahsia urzba. To chces vlastne kam, do ktorej izby?
co ide na Prime? idem prepnut ...

mauzos
12. mar 2009

tak nestihla som prepnut, lebo zacalo Maf Story a to si nenecha ujst moj drahy 😒

janula13
12. mar 2009

bolo tam Ano sefe, taky sefkuchar pomaha rozbehnut neprosperujuce restiky, je taky papulnaty, mna to bavi a strasne som vyhladla ked som to pozerala a mam chut na tatarak..nehrozi, boze, taku poriadnu flaksnu mäsa...a MM ze nech si dam pol litra vody 😝
inak aj ja ked tam idem, myslim do ikei, tak idem s tym, ze chcem jednu vec a kupim dalsich 5 😀
tu skrinu chcem na chodbu, inam ju nemame kam dat..a fakt potrebujem priestor na uskladnenie väcsich veci ako kabaty, vysavac, zehliaca doska, vesiaky na pradlo, topanky..no proste vsetok bordel 😅

janula13
12. mar 2009

no dala som si dve zavarane uhorky a to ma uspokojilo, aspon trochu..idem hajat, MM uz zhadzuje oblecenie, tak idem aj ja..dobru, zajtra nastup 😀

mauzos
12. mar 2009

to moze byt zaujimava relacia, este som to nikdy nevidela. Chodi to nejak pravidelne? Ja rada pozeram Jamie Olivera, ale to tiez len ked nahodou vymaknem na Spectre, ani neviem ci to este chodi.
nam by sa tiez zisla do chodby nova skrina, mame tam taku hruzu storocnu ... premalovali sme ju, tak vyzera trochu lepsie, ale vobec nie je prakticka. Mame obrovsku chodbu, ale je tam 6 dveri, tak sa to ani velmi inak vymysliet neda ☹

mauzos
12. mar 2009

dobra nahrada za flaksnu masa, ze dve uhorky 😀 😀
tak dobru noc, uz pojdem aj ja pomaly, este pockam na draheho kym skonci Maf 😀

petkaerdal
13. mar 2009

dobre ranko,vsetci este spia,ako vzdy 😖
v takom pocasi,ak mate ,ako my tu sa ani necudujem,tu leje a leje 😖

mauzos
13. mar 2009

dobre rano dievcata 🙂
u nas snezi ako na vianoce 😲

mauzos
13. mar 2009

jeeej peti, naraz piseme 😀 😀 😀

petkaerdal
13. mar 2009

u vas snezi? tu leje strasne 😖
co robis? ja prave ranajkujem

petkaerdal
13. mar 2009

ano Jani v sobotu,zeminili sa nam plany
no tak uz viem preco si taka tenucka,ked si hladna,das si uhorky 😖 to ja by som poriadny kus slaniny s cibulou zjedla 😀 😀 😀

mauzos
13. mar 2009

ja som uz po ranajkach a idem zbezne popratat. Za chvilu mi pridu rodicia na vikend, tak aj nieco dobre musim uvarit na obed 😉
takze dnes tu budem pomenej, ale urcite budem nakukat 😀
no to som sa aj ja zabavila na tych uhorkach, mne by z nich este viac vytravilo 😒

petkaerdal
13. mar 2009

no mna by uhorky nezasytili 😖 ja musim vzdy chleba 😀
aj ja upratujem....mam super naladicku dneska,pesnicky pustene a s metlou tancujem 😀

mauzos
13. mar 2009

tak to by som chcela vidiet, ako bosorka s metlou 😀 😀 😀 nenafilmujes sa?
ja uz mam popratane, to len tak sup sup a uz chystam varenie 😉
co dnes varis?

petkaerdal
13. mar 2009

no to ako aj bosorka vyzeram,ked nemam vyfukane vlasy este 😀 😀 😀
a co ides dobreho varit?
ja nevarim,pred vikendom skoro nikdy nem varim,ideme na SK poobede 😉
dneska Ferdo zaspal do prace,vecer pozeral dlho nejaky ten jeho o nicom serial a zaspal 😀 😀

mici11
13. mar 2009

Ahojte babenky,

Tak ja ked som vecer hladna zvyknem si dat jablko alebo pomaranc, lebo ked sa najem tak zial vraciam ☹
Inak u nas tiez nsezilo, potom prsalo a teraz svieti slniecko, ale je kosa 😒 .
No my zajtra malujeme a vecer ideme zase na oslavu, inak kazdy vikend sme niekde 😅

petkaerdal
13. mar 2009

mici ahoj,
ty sa mas,ved ty oslavujem kazdy vikend 😀 aj ja by som dala nejaku taku oslavu,ale ani ma nebavi,ked vsetci piju a ja nie a segra vzdy podpichuje,ked som u nej,ze ci ideme na disko 😖
aj ja si uz zvyknem davat len ovocie vecer 😀

mici11
13. mar 2009

No Peti tie oslavy, ma tiez az tak strasne nebavia, ale co uz. Niezeby som sa nebavila, ale ked vsetci ozivaju, ja som uz KO 😀 a tiez si robia zo mna srandu, ze kedy si zatancujeme na stole, ako za starych dobrych cias 😀 😀 😀 Inak fernet citrus by som si aj dala 😀 , ale drobcek mi za to stoji, tolko sme nanho cakali 🙂
takze dnes ides na SK?

tvojka
13. mar 2009

Ahojte,
tak konečne sa aj ja pridávam do debaty.Včera som po angline mala stretko s kamoškou,čo má už každým dnom rodiť,tak sme sa motali po meste ako dve veleryby a uťahali sme sa na smrť 😝

petkaerdal
13. mar 2009

ano dneska ideme k nasim 😉
mici,pravdu povediac,ze mi to niekedy chyba,ja som bola zvyknuta previdelne zit cez vikend 😀 ,teraz uz pol roka nic,ale samozrejme aj mne male za to stoja,to je jasne...aj ked fernet citrus by som si tiez dala 😉
alebo take dobre bacardi 😉

tvojka
13. mar 2009

Idem pridať foto izbičky,alebo lepšie povedané postielok,nič viac tam neni vidno 😀

petkaerdal
13. mar 2009

tak ty takto po stoloch si tancovalal? 😀 😀 😀
ja väcsinou na parkete 😀

tvojka ahoj,no to sme museli byt podarene vcera ,ako veleryby 😀 😀

mici11
13. mar 2009

No sem tam, ked sme mali uzavretu spolocnost, tak sme veru skoncili aj na stole 😀 😀 😀 Ale len sem tam a ked tam bola len nasa partia, inak na parkete. Ale sranda to teda bola 😀
Tvojka ahoj, si ma pobavila 😀 , ze velryby. Ja tak vstavam z postele 😀 ako vyvrhnuty vorvaň 😀

petkaerdal
13. mar 2009

no my ked sme mali taku uzavretu party,tak sme skonicili pod stolom a vselikade po zemi,podaktori aj vonku v zahrade do rana 😀 😀 😀
a ja som zatial co? zatial len taka mala velerybka 😉

tvojka uz 32 😕

tvojka
13. mar 2009

Peti,ako ste včera spomínali tú záhu,aj mna pali,hlavne v noci.Aj dnes som sa na to zobudila,že mi rozožerie pažerák a žalúdok 😝 .Mám z lekárne také homeopatiká Gastrocynésine,dala som si to,potom trošku bielych burizonov a mala som do rána pokoj.Dala som si to len 2.x,ale po prvom raze ma tiež prestala páliť,tak to možno nebola náhoda a funguje to...

tvojka
13. mar 2009

veru,od včera 32tt.Júj,ale sa teším,že sme už aspon tu 😵 😵 😵

petkaerdal
13. mar 2009

tvojka,tak mna nastastie v noci nepali,alebo teda neviem,ale nebudim sa na to a rano je to prec,len u mna to vecer zacina silno palit,aj v ustach to citim

tvojka
13. mar 2009

Mici,myslím,že ty si spomínala,že si chceš objednať tú prebalovaciu podložku a dávala si link.Ja som objednala minulý týžden(ešte ju nemám) o pár korún lacnejšiu,ale myslím,že je to tá istá...
http://www.bambino-kociky.sk/product_info.php?p...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre