Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
13. mar 2009

svokor je tu,hned som spät 😉

mauzos
13. mar 2009

ok 😔

petkaerdal
13. mar 2009

tak mozme skusit,budeme rodinka 😀 😀 😀 to by boli zaujimave mixi

mauzos
13. mar 2009

tak to teda ano, a urcite by vibrovali 😀 😀 😀
kedy mala Jessica male?
uz ti odisiel svokor? ta chodi kontrolovat? 😀 😀

petkaerdal
13. mar 2009

uz odisiel,boli len nalozit postel,co nesieme domov zase druhu cast...
nechodi,aj erdal tu bol,zavezie svokra dom a ideme aj my uz prec

uzcite by vibrovali spolu,Jessica sa inak veeelmi rada ponuka psom 😀
tie male mala pred pol rokom

petkaerdal
13. mar 2009

ina je velmi lakoma na zradlo,zozerie to 5 granul za den a aj na to je lakoma
tvoj jedava vsetko?

babulka123
13. mar 2009

kuuuuuk bosorky... mam net... jupiiiiiii

janula13
13. mar 2009

nespala som 😀 povesala som pradlo, boze plny vesiak toho bol a este periem to farebne, ja mam dost, to fakt budem mat deti??? 😅

Tvojka tvarohova pena mi prisla vcera na chut, ja mavam take vykyvy, a toto sme mavali este na ZS a ja som to zboznovala..len vymixujes tvaroh s klasickym maslom, a mliekom, vanilka apras cukor podla chuti a mas to, taka polohusta pena, a posypat grankom..
mnam, ale aj mna si namaskrtila na tu smotanovu, ideme s MM na na kup ked pride, svokra si zadala nieco kupit, zeby som kupila smotanu? 😀
petka posli aj mne steniatka, mne sesternica stale posiela mailom a keby chcete poslem vam na mail super video, tak som sa nsmiala, o snivajucom hafanovi, mauzi tvoj mail mam, chces?

babulka123
13. mar 2009

no ja ze sa potesite a vy tu nie ste hehehe
a este aj varite... toto mi teraz nerobte alebo doneste lebo strava v nemocke je faaakt zazitok... heheheh

tvojka
13. mar 2009

Babul,ahooooooj

tvojka
13. mar 2009

ja som trochu nakukla...tak ťa vítam.Dokedy tam budeš a čo ti robia?

tvojka
13. mar 2009

Jani,len pekne kúp smotanu,mnam aj ja tú tortu zbožnujem.Kolko čoho mám dať do toho tvarohu?Kolko masla na tvaroh?

janula13
13. mar 2009

tvojka ja neviem, ja to robim takmod oka, ale tak tresknem ze dajme tomu na jeden tvaroh pol masla, ono sa tam dava tak na zjemnenie, okostujes a zistis ci este chces..aj konzistenciu podla seba..babulka vitam, ideme na nakup, potom sa povenujem...

babulka123
13. mar 2009

bola som na vecere...
no zatial pondelok , utorok by som mohla ist domov, ale kedze zajtra robi ten moj znamy tak neviem, povedal ze si ma este prekukne.. hehehhe

idem , prisla sestra este sa ozvem potom ..

mauzos
13. mar 2009

ahoj babuuul, jasne ze sa tesime, ze si tu 🙂
Aspon ti rychlejsie ubehne cas pri NB 😉 Pekne sa liec a lezkaj, aby ta v utorok pustili a aby ste boli aj s malou OK. Ako sa inak citis?

jani diky za mailik, pobavila som sa 😀 😀

mauzos
13. mar 2009

no kde ste zase vsetky? 😠

janula13
13. mar 2009

ahojte, tak som sa zgulala z gauca aby som sa zase natlacila, zjedla som polovicu zlteho melona, zbadala som v bille a dorazila som sa nim, predtym bola tlacenka s cibulou a octom, dobra som , ze?
ja som vybalovala nakup, chceli sme v potravinach len vianocku pre mna a doniesli sme plny vozik 😀
ale nasla som peknu skrinku pod omyvadlo aj s umyvadlom a zrkadlom a iba za 4300sk, vo vypredaji, tak mi to strasi v hlave ci nekupime..aspon zatial lebo mi chyba aspon skrinka pod umyvadlo a tato je dost pekna a hodi sa nam tam...uvidime ako ostanu peniazky po skrini a obkladoch...
a krpci mi dnes strasne vystrajaju,take este nebolo, ako z divych vajec a ked sedim pri pc zacnu zase 😕

janula13
13. mar 2009

no tu sa uz vikenduje, tak idem aj ja..
mauzos, vsak dobre video ja som sa tak pobavila aki su ti havinovia podareni ...aj nas ked sa zobudi nevie ci je 😀
tak pekny vikend babule, uzite si ho...

babulka123
14. mar 2009

ahojte, vcera sa uz nezadarilo... robili sme si na izbe party hehehee ako v pionierskom tabore.. kolegynka na izbe sa nevedela rozhodnut ci bude alebo nebude rodit tak sme jej robili rozluckovu party keby nahodou ju to v noci chytilo aby sme neboli hulvatky a nerozlucili sa s nou ..

mimoochodom rezim uplne super, uz od 5 som hore, teraz sa neviem dockat ranajok,... potom cely den cakas na nejake vzrusenie, ktore prichadza v podobe obeda... a , kedze je vikend tak zaroven aj vecere, pretoze , kto by tu cez vikend varil takze mame studenu veceru.. 2 rozky a syr...hehehe este ze ma dnes zasoby maminka s polievkou..

takze moje povodne prepocty o priberani sa urcite nenaplnia, stavim sa ze som tu schudla.. co ma nakoniec aj tesi, no som zvedava co bude ked pridem domov a postavim sa na vahu,,..
takze zatial tolko, cakame na vizitu , ktoru by mal dnes robit ten moj kamarat tak snad budem vediet viac, potom sa ozvem zatial vam vsetkymn posielam cmuuk

tvojka
14. mar 2009

Ahojte,

Babul,v nemocke sa tak skoro vstáva,pamätám...Ale noci boli také dlhé,že som sa tešila,že už sú všetci hore a môžme debatiť.Tak si tam robíte párty?Paráda,ešte sa ti aj domov nebude chcieť ísť. 😀

Jani,už beháš po nákupoch?Som zvedavá,čo donesiete domov.

Dnes je krásne počasie,asi sa pôjdem poobede poprechádzať.Včera mi bolo celý den nejak divne,jednak ráno tá srákora a celý den mi bolo divne od žalúdku a okrem toho mi tvrdlo brucho asi 3x za hodinu 😒 .Mala som trošku obavy,tak som len polihovala,manžel sa bál,či už nerodím.Ale dnes je to zatial ok,aj ked pravda je,že som ešte poriadne nevyliezla z postele. 😅

Pekný víkendík všetkým!!!

mauzos
14. mar 2009

ahojte babenky 🙂

babul 😵 ze zurka v nemocnici, to ste sa tam museli stretnut asi dobra partia 😀 to je dobre, rychlejsie ti to zbehne. Ako dopadla vizita?

tvojka, pekne oddychuj, este mas na porod casuuuu 😝 a s prechadzkami to tiez neprehanaj 😉

som tiez zvedava ako nakupi Janka, ale ta sa tu ukaze najskor asi az zajtra vecer 😒

tvojka
14. mar 2009

čau Mauzi,ved to nebudem prehánať,neboj.Uvidím,čo to urobí,ked sa začnem hýbať 😕

Janka sa snád ukáže ešte dnes,či myslíš,že bude taká zničená? 😀

mauzos
14. mar 2009

no ved kym este vladzes, tak pochod 😉 ja uz mam dost aj z 10 minutoveho vencenia 😒 ale aj tak by si uz velmi nemala chodit, aby si to potiahla co najdlhsie 😉
janka tu moc cez vikend nechodi, tak podla toho som usudila, ze asi az zajtra. Ale mozno ked dobre nakupia, tak sa pride pochvalit 🙂

tvojka
14. mar 2009

Mauzi,ved prechádzkou nemyslím túru 😀 .Ked to bude 15min,tak budem mať dosť 😀 😀

mauzos
14. mar 2009

no ved zato, uz som sa zlakla, ze nebodaj na Kamzik 😀 😀

mauzos
14. mar 2009

no dnes tu je zase rusno, aspon nas dvihnem hore ☹

babulka123
15. mar 2009

ahojte, takze hlasim novinky..

po vcerajsej vizite to vyzera tak ze nakoniec nic nezistili , pytali sa ma ci mi tvrdne brusko..no reku a ja viem? ja to este necitim takneviem... tak skusali , omakavali.. a nist..hehheh takze cele moje bolesti neviem z ccoho pramenia ale nakoniec to bude asi z rastucej maternice.. uvidime. este mam ist na sono a podla toho ..

takze ak to nebude nic take vazne tak v pondelok alebo utorok by som mohla ist domov co by bolo super.. tak sa tesim
zatial vas vsetky zdravim
jaaaj a na dnesnej "akoze poradni" co robia rano o 6 , moc , tlak a vaha, som sa dozvedela ze moc negativ, tlak 120/70 a vaha minus jedno kilecko.. nech zije zdrava vyvazena NEMOCNICNA strava... bleee

tvojka
15. mar 2009

Ahojte,

Babul,tak ty si asi na chudnúcom pobyte.čo ti z domu nenosia jest? 😵 Teším sa ,že ste v poriadku,tak nech ťa len pekne pustia domkov.

Mauzi,tak moja včerajšia túra skončila tak,že mi manželík vyložil von lehátko(boli sme na našej viničke),dala som si deky a vyhrievala som sa na slniečku ako korytnačka.Júj,ako bolo výborne...oddych na čerstvom vzduchu 😎

Večer sme išli s partiou von,ale neboli sme dlho,už nevládzeme ako "za mladi" 😀 😀

Tak Janulka sa včera neprišla pochváliť nákupom...mala si tuším pravdu,že sa ukáže až dnes.

Pekný dník vám želám(aj ked ten dnešný sa teda na včerajšok nechytá).

petkaerdal
15. mar 2009

dobre ranko 😉

tvojka
15. mar 2009

ahoj Peti,ty už si doma?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre