Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

csilla76
16. okt 2008

haloooooooooooo baby kde sa flakate? 😀

janula13
16. okt 2008

Petkaaa, priznam sa,z e aj mna zapeka a to som nikdy taky problem nemala, ale vies co, niekde som citala, ze aj to byva tehu priznak, tak ked som to precitala, tak som sa hned potesila, ze aspon to 😀 Tak sa tesim na testik v nedelu 😀

mici11
16. okt 2008

Ahojte babenky,

V meste bolo super, aj sme trosku ponakupovali. Inak nachodila som sa az az. Ledva stojim na nohach. Spravili sme s drahym aj veeeelky nakup. Idem pred telku bude moj oblubeny film s Nicholsonom na markize, ak ste ho nevideli odporucam. Ja ho idem kukat uz 4 X 😀 😀 😀

petkaerdal
16. okt 2008

no poznam csillka,ved som tam nejakych 23 rokov zila,tak som videla,ako to mamina s babkou robia 😀
neboj,davam pozor,urcite nezavaram 😉
jani,no ved mna si tiez s tym potesila,aj ked je to neprijemne,len sa obavam,ci to nieje z utrogestanu,ale citala som na letaku od utrosa a tam take neziaduce ucinky neboli,tak ze by? 😝
v nedelu ti budem drzakt palceky,ale ved u teba to uz pojde hladko,zaklad uz je...
Mici,ja tu mam tiez markizu,tak kuknem tiez...a budeme kukat spolu,ako kukucky 😀 😀

janula13
16. okt 2008

ved to Peti, take tam neboli 😉 a stale mam ten probleeem, tak mooozno 😉 Jaaj a ja som myslela tvoj testik v nedelu, nie moj, ja idem na krv v pondelok zase...ci testnes skor...podla mna staci az nedelu...

mici11
16. okt 2008

petka ja kukam 😉 😉 😉 😀
Janula ahoj

janula13
16. okt 2008

ahoj Mici 😉 a zaroven aj dobruuu...idem do pelechu, zajtra ma caka moja super praca 😅

zabkaevka
17. okt 2008

Ahooooj kočky, ja len na skok, od práce, ani dnes isto nebudem stíhať k vám zavítať, tak aspoň vás pozdravím takto zrána. Vidím že máme nové kočky vo fóre, tak potom si vás prečítam.

Lakatos, ja to chápem to spájanie s..x s bábätkom, ale u nás skôr manžel sa tak trochu zablkoval. No dúfam, žeto prekonáme, tak ako aj vy, len jasné bolí to a tak sa len snažiť a veriť dá. Dúfam, že tieto dve veci ostanú v nás aj naďalej kým nepríde aj to naše šťastíčko. A musím ti povedať, že iste ste dobrí ľudia, keď si viete obetrovať pre iné cudzie dieťatko. Držkám pršteky, nech je všetko tak ako si to predstavuješ, najmň preto, že si sa toľko krát sklamala. Držkaj sa. paaaaaaa

Pekný dník všetkým 🙂

petkaerdal
17. okt 2008

Dobre ranko dievcata 😀 😀
ja z toho tehu neviem uz ani spavat 😒
Jani asi az v nedelu spravim test,nie zajtra...bojim sa 😅

mici11
17. okt 2008

Ahoj zabkaevka, ty si nejaky workoholik v poslednej dobe 😉 , ale sme radi, ze aspon trosku nakuknes. zato mas u nas velke CMUK 🙂
Petka, ahoj moja, takze v nedelu testik? Uz sa tesim na tie 2 // 🙂 🙂 🙂 🙂 Ako sa mas dnes? No mna bolia krize neskutocne 😝 Inak pohoda

petkaerdal
17. okt 2008

ahoj mica,citim sa tak isto,ako vcera,bez zmeny...prsia zväcsene stale rovnako,brucho nic 🙄 ...
skusim v nedelu testnut,ale mam strach velky...
to je dobre ,ze ta bolia krzize,vestko ide,ako ma...
co varime dneska mici?
ja mam uz kuracie rezne obalene,ryza ,zemiaky a uhorkovy salatik...

mici11
17. okt 2008

Petka mi si dnes pecieme hurky a klobasky a mame dnes aj navstevu, takze pecieme vela. Uz sa nato tesim mnam mnam, ale viem ze mi bude z toho tazko, no ale nedaj si s pecenymi zemiackami a kyslou kapustou a samozrejme bude aj cerstvy chlebik. I ked neviem ci az taky mnam, ako mas ty 😉 😉 😉
Viem, ze sa bojis, aj ja som sa bala, ale potom ti odlahne. Ja naozaj naozaj verim , ze tam budu 2 // 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
17. okt 2008

Mica nerob mi chute,ja zboznujem hurky ryzove,ale domace...no a kedze uz narobievame zabijacky,nemam sa k nim ako dostat,nepapala som ich asi vecnost...tak sa musim uspokojit s reznami 😉
dufam,ze budes mat pravdu,potom by som s radostou ocikala ten test aj teraz 😀 😀 😀,keby som vedela,co ukaze...
drahy sa siel za nas modlit 🙂

mici11
17. okt 2008

No mame sice kupovane, ale su skoro jak domace. Hurka samozrejme ryzova. Uz ani my nezvykneme zabijat.
Jasne, ze budem mat pravdu!!!!!!!!
Drahy je zlaty 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
17. okt 2008

verim ti mici,tak ma nesklam,lebo ja nemozem sklamat tiez kocky 😀
su teda tie kupovane dobre? ja som neskusala este,by som teda skusila 🙂

mici11
17. okt 2008

U nas v jednom markete maju fakt dobre, ale ine som nekupovala len tie. Ale oni vyzerali uz na pohlad celkom vabne 😉 , tak som kupila len troska a osvedcili sa. Tak ich kupujeme sem tam.
Ani ja NESKLAMEM, a ty babenky tiez NESKLAMES 😉 😉 😉

petkaerdal
17. okt 2008

no nechala som sa teda prehovorit a verim ti mici na 100% 😉 😉 😉
nieco pokukam,ked pojdem domov ..uz teraz mi tecu slinky 😝

mici11
17. okt 2008

Petka 😉 😉 😉

dior
17. okt 2008

ahojte-ja už stimulujem 🙂

Petka- držím palce aby si mala // - bude to riadna diaľnica uvidíš-musíš tomu veriť a myslieť pozitívne 😉
Mici- ty si už v 8tt? jéééj -už aj grci boli?
Csilka-ahooooooooj 🙂

csilla76
17. okt 2008

Ahojte 🙂 nakukam v rychlosti bo pracem aj varim,zajtra pridu nasi 🙂 juj nestiham vas precitat 😉
dior super a kolko iui pichas? 🙂

petkaerdal
17. okt 2008

Dior vazne uz? tak ides na to,drzim palce...a cim stimulujes,ktory den si???
dior snazim sa verit,ale prepada ma aj panika...tiez tvoje ivf 3,vsak?

janula13
17. okt 2008

Ahoj Petka, ved ja viem, ze chces testnut v nedelu, ved sa na nu tesim, proste uz teraz ta mam za tehulku 😉 Ale chcem vidiet ten ocikany test, chcem to na papieri 😉

petkaerdal
17. okt 2008

jaj jani,bojim sa uz teraz,ani neviem,ci to zvladnem z toho strachu..takto mi nikdy este nem bolo 😅

janula13
17. okt 2008

este ti len nem bude, ked uvidis tie dve ciarky, ja som ostala s otvorenymi ustami a nevedela ci sa mam smiat ci plakat 😀 Pridala som konecne do albumu, tak taketo nieco uvidis aj ty 😉

janula13
17. okt 2008

Ozaj Peti, aj ja testnem v nedelu, nech vidim, ci to nezmizlo, ked idem v pondelok zase na krv..takze budeme nervozne obe... 😉

petkaerdal
17. okt 2008

no ale ty nemusis byt az taka nervozna,ako ja 😝 ,uz uz mozes len pre istotu testnut...
videla som tie tvoje testiky..super ..aj ja ccceeemmm

janula13
17. okt 2008

budes mat neboj! a nervozna budem, vies, vzdy sa to moze zvrtnut, nechcem sa nejak unahlit, este sono, srdiecko a potom si hadam na chvilku vydychnem..vzdy tu bude nieco, coho sa budeme bat, ale to je taky specialny strach 😉

petkaerdal
17. okt 2008

ja viem jani,ze aj ty sa este bojis...ale vy co ste tehulky uz mate zaklad a to je dolezite,vies,uz viete ,ze mozte aspon otehotniet..ja neviem este ani to.. 😖

petkaerdal
18. okt 2008

posuvam nas hore...kde ste babule??? 😀

dior
19. okt 2008

Csilka- pichám iba 75 -musíme sa vyhnúť OHSS,postupne mi začnú dávku zvyšovať.Ja nemám PCO-teda aspoň mi to ešte žiadne lekár nenaznačil 😕 a predsa mám tento problém. Teraz už pichám 112,5-to sú smiešne dávky-čo? 😅 Ako pre bábo 🙂 -možno z toho konečne bude naše vytúžené mininko 🙂

Petuška- nestresuj -to nie je dobré, nijako tým miminkám nepomôžeš-práve naopak- musíš mylieť pozitívne a nezabúdaj, že každá sme iná-každá máme iné príznaky -ja som napr. nemala žiadne-normálne som mužovi oznámila bez emóciií že test vyšiel negat. a išli sme sa najesť-o 3 dni MS stále neprišla -zopaovala som test a boli tam //- drž sa 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre