Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
18. mar 2009

mauzos,co aj ty mas chutkyyy??? 😀 😀 😀 ja som tolko krat slintala,nie ze by som bola alkacka,ale ked sa vsetci bavili a ja len tak s mliekom 😖

petkaerdal
18. mar 2009

chybala si mi tu,ved ty a ja sme tu takmer cele dni,s kym si sa dneska tulala? 🙂
ja som si konecne pozrela Bathory 😉

petkaerdal
18. mar 2009

a prave zistujem,ze mi ani jedna podprda nieje dobra 😖 uz musim ozaj navstivit nejake obchody 😝

mauzos
18. mar 2009

podobne ako babul som polehovala, nejaka som unavena 😒
a stoji za to ta Bathory? mam ju v PC uz asi pol roka este som sa do nej nepustila 😀
ani ja nie som alkacka, ale jeden bavoracik by som si dala 😉
a kde mame janku? dnes mala mat tu poradnu, dufam ze vsetko OK

mauzos
18. mar 2009

to je uz fakt s nami zle, ked sa nam uz nechce ani ist nakupovat na seba, ze? 😀 😀

janula13
18. mar 2009

ahojte babule,

takja nic moc, nemam dobre spravy, ide sa lezat do nemocky ☹ ☹ ☹ krcok sa dost skratil, tak sa asi boji, neviem co sa ide robit ani na kolko a ani kedy nastupim..v sobotu mam prist za nou do nemocnice este ma pozrie a neviem ci si ma tam hned aj nechaju alebo povie kedy...a v stredu mam glukozovy test..som z toho taka rozhodena, tak som dufala ze to este potiahnem bez nemocnice ☹ ja ju nenavidim..ale co uz, pre krpcov musim, nech zo mna nevypadnu..este skusim vyjednat ci nemozem lezat doma, budem sekat dobrotu, ale asi ma niecim nadopuju a mozno ma chce mat pod dohladom..normalne mi je do placu, spravam sa ako mala 😝 takze tak..a co som prisla, tak som zaspala a poctivo lezim ..

petkaerdal
18. mar 2009

si tu? tak som ta odchytila 😀
mne by sa aj chcelo,ved priberam o 106 a nemam sa uz do coho navliect,len Ferdo robi tak blbo,ze nemame cas ,ale zajtra by mal ist na rannu,tak poobede uz aj idem a pojdem aj tie tricka nejake omrknut

Vies co? tak pokial ta bavia taketo filmy tak hej,ja som cakala troska viac od toho,ale dobre to bolo,ja milujem len horory 😀 😀

Janku? neviem,uz aj ja ju tu vykukam,som zvedava co a ako

ja by som si dala ten fernetik citrus 😉

petkaerdal
18. mar 2009

pokial som pisala,ty si sa tu zjavila 😕
ahoj Jani 😉

petkaerdal
18. mar 2009

Jani 😔 😔 😔
len neplackaj mojko,ked treba,tak treba,nechceme hadam,aby chlapci prisli na svet teraz,nejako vydrzime a uz to dotehulujeme,no nie? 😉
inak ti poviem,ze ja som ti to nejako aj citila,ze ty tam pojdes kvoli tomu 😔
zober si laptop a budeme s tebou konikovat,neboj dobre to dopadne
a iba lehni,na vsetko sa kasli

a nehovorila nic o siti? ci to sa sije,len ked sa otvara?

mauzos
18. mar 2009

joooj jani, take nedobre spravy si nam doniesla ☹ nevies si brat priklad z nas s petkou?
ale nie .... samozrejme ked sa jej nieco nepozdava, tak si radsej chod polezkat, ved mozno to nebude na dlho, trosku ta popozoruju a pustia domkov. Drz sa moja a pekne lezkaj, mozno sa krcok do soboty umudri 😉 tak mi je z toho smutno ...

janula13
18. mar 2009

no a uz placem 😝
peti nevravela niic len prehmatala, zamracila sa a ze pojdem si polezat, neviem nic asi v sobotu sa dozviem...len nech zasiju, ja budem len rada, neviem kedy sa to robi a kedy nie..vies ze ja som staôle hovorila ze ten moj nanic krcok to nevydrzi..no jo..su tam dve deti a nechcem ich este porodit..a nemam NB, tak ani konikovat sa nebude, MM ma, ale to je jeho firemny a pracovny nastroj, mna tam picne...
babulka co si mam tak orientacne nabalit do nemocky?ja ani rozmyslat neviem...

mauzos
18. mar 2009

peti tak ja horory teda nemusim, na to je moj drahy a teraz by som sa uz aj bala nieco take pozerat, Praveze mna historicke filmy vobec nebavia, tak asi preto som to este nekukla. No ale stiahla som si to, ze snad niekedy budem mat na to naladu, ved by sa patrilo pozriet, aby som mala prehlad 😝

takze cicusky ti podrastli, ci len na obvod su ti male podprdy? ja som si hned na zaciatku tehu kupila nove, lebo ja som mala len pushupky, pri mojej velkosti nutnost 😀 Tak som si nakupila take obycajne, aby som ich tam netlacila 😀 😀

petkaerdal
18. mar 2009

Jani,vydrzis nejako,musis 😉
skoda,ze nemas notebook 😔 ,ale prv nemali ludia a zili,tak vydrzis aj bez neho 😉

kamosku zasili pred 2tt,zacala sa otvarat ,je v takom tt,ako my dve

inak aj ja som bojim cely cas nemocky,ako certa,ani ja nemam rada,ale kto ma,ze 😅

pises nam tu take negativne spravicky a tiez mi je do placu,toto nam nerob,teraz z tych hormonov som taka citlivka,ze mam slzy aj ja na krajicku 😔

mauzos
18. mar 2009

jani neplackaj, musis to vydrzat kvoli chalosom, oni ti za to stoja 😵 tolko si o nich bojovala, tak musis zabojovat aj teraz ... a potiahnut to do uspesneho konca

petkaerdal
18. mar 2009

to ja zase len horory a thrilery vyhladavam,mna nebavia vobec komedie,ale ked nic,tak kuknem aj to,historicke,ako ktore,mam rada troju celkom

cicusky mi podrastli,nie obvod,dneska ked sme sa s Erdalkom rano k sebe tulili,tak mi vravi,ze to su kozy 😀 😀 😀
musim zajtra nieco pokukat,lebo mi vytrcaju tie moje kozenky z podprdy

petkaerdal
18. mar 2009

ale ved jani to aj potiahne,dotehoskujeme to spolu v poriadku,to verim,nie Jani 😉 😉

mauzos
18. mar 2009

jasne ze to dotehulkujete spolu, o tom nepochybujem. Janka je silna zena, aj ked sparatko 😀 ona to zvladne ...

petkaerdal
18. mar 2009

mauzos 😉
ano silna,aj ked nase sparatko 😉

mauzos
18. mar 2009

peti tak ty sa mas, ked ti cicusky podrastli. Erdal sa vytesuje 😀 musim vyskusat aj ja tie moje stare podprdy, ci sa nepotesim 😀 ale ja som si nevsimla, ze by sa mi nejak zvacsili ☹

jani kde si?

janula13
18. mar 2009

prepacte babule, ved ja si poplacem a ulavi sa mi a bude lepsie..len som s tym neratala tak skoro...ved nejako to prezijem, nesmiem mysliet na seba ale na drobcov..nejako to hadam par tt este potiahnem..
Mauzi, ked ja nemam taky paradny krcok ako vy dve, co uz , dam si nan plastiku 😀

mauzos
18. mar 2009

tak na petkin krcisko sa nechytame ani jedna 😀 ale jani, keby to bolo take zle, tak by ta vzala uz asi dnes do nemocnice, nie? mozno ta v sobotu pozrie a posle domov, drzim ti vsetky palce aj Michellove 😀 😀

petkaerdal
18. mar 2009

mne podrastli uz aj predtym,stale mi rastu,asi som v puberte 😀 mne len trocha,ale vidim,ze su mi male alebo sa mi podprdy zcvrkli 😀

no je to urcite blbe,ze ho nemas Jani paradny,ale zato budes mat krasnych a paradnych synov 😉 😉 😉
ty mas tusim tych plastik viacej v plane,nie? 😀

janula13
18. mar 2009

MM mi volal, kontroloval ci lezim, tak idem zalahnut, potom sem mrknem, co nove , ked uz mate taku dobru temu o cicuskach..inak mne podrastli trochu, dokonca aj o cislo väcsia nova podprda mi je mala, tlaci ma na obvode uz aj ta 😅

petkaerdal
18. mar 2009

mauzos,ved ja neviem,kde som ho taky vzala ,to som si vzdy myslela,ze som tam dole nejaka mala,ked ma to niekedy pri tutu-mutu zabolelo a to ten krcisko taky mam asi,len nech mi vydrzi
baby aspon teraz mam vsetko ok a dufam,ze ostane,ved som si vytrpela pre tie moje babule

a ty ho mas aky velky?

mauzos
18. mar 2009

no vidis, mozno aj krcok podrastie 😀 😀
chod pekne lezkat. Pa pa 😵

petkaerdal
18. mar 2009

Jani,tak rastu ti cicusky 😀

mauzos
18. mar 2009

ja mam 2,5 cm od zaciatku tehu az do teraz, vobec sa nezmenil, alebo to meria len tak od brucha 😒

petkaerdal
18. mar 2009

a to sa meria na sirku stale alebo na dlzku? ja niesom si ista,
a preco mam teda ja taky veliky ze 44 mm predtym 46mm

janula13
18. mar 2009

no idem lahnut, ale ja mam strasny problem vydrzat lezat...uz som v stadiu hnevu na toho mojho mrzaka tam dole 😠 ved viac sa dozviem v sobotu, keby sa uz neozyvam, tak som ostala tam, radsej si uz nejake veci zoberiem so sebou, nech potom MM nezmätkuje po byte...a este mu musim pozehlit kosele, normalne mi je luto, ze ho nebudem moct obskakovat, no kto sa onho postara? 😀 ale to ja len z lasky, nie je neschopak 😀 no fakt idem, podvozok ma boli...

mauzos
18. mar 2009

podla mna to je dlzka, ale to si len myslim. No ja neviem, preco ho mas taky dlhy, ale bud rada ze ho nemas kratky 😉 idem nieco o tom vygooglit, ze ako to je ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre