Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
20. mar 2009

nestane sa ti to jasne,ty budes mat planovany cisarak 😉
len som chcela vediet,co mas robit
veci uz mas nachystane?

petkaerdal
20. mar 2009

som citala ,ze sa to robi aj v pripade cisarskeho,ze by mali byt creva prazdne 😖 mne to pride take,no asi sa budem hanbit 😅

mauzos
20. mar 2009

uz mam asi dva tyzdne 😉

petkaerdal
20. mar 2009

ja neviem,ci si budem nieco balit,ty si dostala nejaky zoznam vsak?
beries si aj svoje vecicky pre chalanov?

mauzos
20. mar 2009

ano dostala som zoznam. Pre chalanov beriem len plienky a vlhcene utierky na ritku. Neviem ci by mohli byt vo vlastnych veciach. Az potom na odchod domov donesie Vlado pre nich oblecko.
Ty si pisala, ze vsetko dostanes, tak si zbalis zubnu kefku a mozes ist 😉

petkaerdal
20. mar 2009

ano,vsetko dostanem,ale som tak rozmyslala,ci nieje lespie si doniest svoje oblecko pre male,ale to co dostanem je zevraj cisto nove,to si musim zistit este,len pre seba hyg.potreby a slapky a ponozky si zoberiem 😀

ved hadam ma poinformuju v nemocke co a ako este

mauzos
20. mar 2009

ja som aj nad tym rozmyslala, ze vezmem svoje pre malych ... ale potom ma napadlo, ze ked ich budu prezliekat, tak co urobia s mojim obleckom? Daju ho prat s nemocnicnymi vecami, ale mi ho daju spinave, alebo co? A co ja tam budem robit s obcuranymi a obkakanymi dupackami? Takto to bude praktickejsie, ved snad musia dodrziavat hygienu 😒

petkaerdal
20. mar 2009

aha,to ma nenapadlo vidis,to bude aj tu tak,lebo Erdal vravel,ze dostaneme cisto nove pekne,tak to asi necham tak,len pre seba budem brat veci

mauzos
20. mar 2009

a ani pre teba ti netrebe, nie? fakt len hygienu a papuce 😉 ty sa mas, co ja som vsetko musela pokupit, hovadiny ...

petkaerdal
20. mar 2009

pre mna nie,viem,ze pyzamo musim mat to nemocnicne,co viem,ked bola svagrina,len hygienicke potreby..
a co take si ty kupovala pre seba??? vlozky mi tam daju,co ine by som mohla est epotrebovat?

janula13
20. mar 2009

ahojte,tak ja sa valam, len trochu som sa motala a musela som macku holit a myslim ze nabuduce to uz bez zrkadla nepojde 😅 idem si ozehlit veci do nemocky a pobalit sa, keby nieco a necha si ma tam uz zajtra..
peti ved aj mne tak tvrdne brucho, akoby sa obaja chrbatmi oreli do steny bruch a po par sekundach to povoli..najvic mam tvrde ked sa postavim ale niekedy aj ked lezim, ale to menej
mauzi aj mne tak okopava jeden vnuro, hlavne v noci,je to neprijemne...inak dnes ma raz aj prehnalo, nechapem,nejedla som nic zvlastne, a ked som sa docitala ze to je aj priznak na porod, tak zase panika, ja sa fakt prilis pozorujem 😅 ale slabiny a pipinka uz tak nebolia
a co babul, poslucha 😀

petkaerdal
20. mar 2009

Januska nasa ajoj 😉
presne tak aj mne,ked lezim a ked sa postavim najviac,tak potom to nieje tvrdnutie,nie? to je potom ok 😉
Jani,ked si ta tam nechaju,daj nam nejako vediet alebo nech napise manzel,aby sme vedeli co a ako
ale hadam nebude treba a krcok sa umudri nejako

petkaerdal
20. mar 2009

ked prehana je to priznak na porod? tak to ani neviem,mna predvcerom prehnalo 3x 😀 ale to je mojou stravou asi,moc sa tak nesleduj

mauzos
20. mar 2009

jani ahoj 🙂
mna prehana cele tehu, nic si z toho nerob. Ja chodim aj 3 - 4 krat za den. To nam dobre spaluje 🙂 🙂 😝
mas cislo na Babul, tak daj potom po nej vediet, ak by si ta tam fakt nechali. Ale myslim ze po tvojom dvoj dnovom kludovom rezime bude vsetko OK. Drzim prsty, aj Vlado aj Michell a aj rybicky, aj ked oni nemaju prsty lebo im ich Dr. Iglu vsetky odsekol 😀

petkaerdal
20. mar 2009

ty si aka vtipna mauzos s tym Iglom 😀

aj ja drzim prstoky ,aj moje babule a aj Jessica drzi 😉

mauzos
20. mar 2009

peti ja som musela nakupit nohavicky po porode take sietovane, vlozky do podprsenky, mast na osetrovanie bradaviek (tu este nemam, dokelu zabudla som), jednorazove absorbcne podlozky do postele a uz ma viac nenapada 😒

mauzos
20. mar 2009

no vidis to som zabudla, aj moji chalosi ti drzia prsty Jani 🙂

petkaerdal
20. mar 2009

no co sa tyka tych vloziek,ci uz do podrpdy alebo normalnych,tie by som mala tam mat,takze nepotrebujem a mast na bradavky? to je naco? ved ja nic o takychto veciach neviem
ze este aj podlozky do postele? 😖 😖 😖

ake su to tie sietove nohavicky? to je naco dobre? ved ste pisali,ze tam budete mat vlozku naholo,nie?

vierka
20. mar 2009

janulka - citam, ze ides do nemocnice, tak sa s chlapcami drzte a ja verim, ze bude vsetko v poriadku... tak si pekne odpocinte a davaj pozor na vas... drzim palce 😉

mauzos
20. mar 2009

ja mam tie nohavicky v zozname, tak snad po mne nebudu chciet, aby som si drzala vlozku stehnami 😠 Su to take ako keby z gazy, velmi pohodlne, jednorazove.
a ta mast je na to, ze ked ti popraskaju bradavky od kojenia alebo od odsavacky, tak aby si si ich mohla osetrit 😝

mauzos
20. mar 2009

baby idem sa ja rozvalit k telke, nejak ma zase rozbolela pipina z toho sedenia pri PC. Potom este nakuknem, ale predpokladam, ze tu zase nikto nebude ☹

Jani daj zajtra urcite vediet, ako si dopadla, poslem ti aj ja cislo do IP, tak posli popripade sms, keby nieco. Drz sa, budem na teba zajtra mysliet 😉 😵

petkaerdal
20. mar 2009

tak zase ma tu nechavate,pekneee 😖
tak idem aj ja pozerat nieco a potom tiez nakuknem 😉

aha,no tak nejaku tu mast asi budem aj ja potrebovat,aj ked mozno nie pre nemocku ale na doma hadam,budem sa musiet po niecom pokukat

janula13
20. mar 2009

babulky dakujem za vsetky prsteky, aj tie odrezane 😀
vierka dakujem aj tebe, ja este stale trosku dufam ze ma tam nenechaju 😅
babulky ale keby tam musim ostat ozvem sa babulke alebo cez manzela..no idem balit, este nakuknem...a ukludnili ste ma s tym pehananim, mne sa to stalo 1x 😅 ale spaluje mi dobre 😀

tvojka
20. mar 2009

Januli,aj ja držím palce,už nech to dopadne akokolvek,ale dobre pre teba.Ak si ťa nechajú,sa ozvi.No teda aj keby si ťa nenechali,tak sa ozvi 😀

Dobrú noc všetkým!

babulka123
20. mar 2009

janulka myslime na teba..

mauzos
20. mar 2009

tak co babule? vsetky pozerate Dirty dancing? 🙂

babulka123
20. mar 2009

mau.. ja nie.. chuda marek dnes ma uzasny den, stratil 2000 ceskych korun na vystave a este aj platobnu kartu .. no proste parada.

mauzos
20. mar 2009

ahoj babul 🙂 stratil alebo mu ukardli? Vy mate nejaku smolu za tento posledny tyzden ☹

babulka123
20. mar 2009

stratil... nooo dari sa ... co ti budem hovorit.. mam nervy... a v tatrtabanke nenazranci chceli 1000sk za zablokovanie karty.. tak som sa vytocila ze az babatko kopalo.. tak som sa ryyyychloo ukludnila.. ale co uz..

mauzos
20. mar 2009

v tych bankach su hajzli 😠 no ale stale lepsie, ako by mu mali vybielit ucet. Dufam ze pri nej nemal aj PIN 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre