Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
26. mar 2009

super babul 😉 😉 😉
rada citam dobre spravy

ja idem v pondelok,tak sa vytesujem,ze uvidim baby zase 😉

babulka123
26. mar 2009

aj ja som sa tesila , lebo vcera ziaden kopanec, tak som bola taka cela nesvoja z toho .. ale dnes .. my to vynahradil..

petkaerdal
26. mar 2009

niekedy nekopaju ani mna dlho,zevraj je to normalne a cim dalej,tym budu intervali medzi kopancami dlhsie a dlhsie,potom zevraj vie babo prespat aj dva dni...

mna stale okopava ta prava 😀

babulka123
26. mar 2009

heheh no pekne.. u teba je to ine, ak nekope jedna tak druha co ??
dva dni ??? tak to som nepocula..

vika34
26. mar 2009

som rada babulka ,že sa vytešuješ a je všetko o.k.,asi to bude naozaj baletáčka s veľkou nohou 😀

babulka123
26. mar 2009

hehehe no tak to som zvedava..

babulka123
26. mar 2009

tatinko mal pri narodeni 3.8kg a ja 3.7 kg... a obaja okolo 52 cm.. tak snad ma byt veliky/a po rodicoch

petkaerdal
26. mar 2009

no sranda je,ked kopaju obe naraz 😀 😀 😀

babulka123
26. mar 2009

tak to si viem predstavit..

peti a mne dnes nabehlo uz 21tt.. tak to leti. to je sila, pred chvilkou som pichala... heheheh

petkaerdal
26. mar 2009

ja viem babul,strasne to leti,ani sa nestiham cudovat,som si myslela,ze tych 9 mesiacov je velmi dlha doba,ale to fakt ujde raz dva...
ved ja som uz v 3 trimestri..boze nedavno sme fakt pichali a pamätam teba,ako som povzbudzovala 😀 a pred tym,ako som ja stresovala 😀

babulka123
26. mar 2009

boze ze 3 trimester.. to snad ani nieje pravda.. za chvilku rodiiiiis..

petkaerdal
26. mar 2009

no veru..uz by som si mala zacat uzivat posledne tyzdne kludu 😀 😀 😀
a ty kedy pridas fotku brucha?
nikto nefoti

potom vsetky odrodime,co sme tu a temu nam mozu zavriet 😀

babulka123
26. mar 2009

este to tak .. ani nahodou ... alebo spravime potom nejaku novu

fotku brfuska budem mat, dnes som sa bola fotit u tej kamosky, niektore fotos su neskutocne.. budem mat cd bud. tyzden takze dam.. ale ma mi poslat len take co by som dala aj dnes musim pockat..
neboooj

petkaerdal
26. mar 2009

viem,ze si bola,citala som...
len som myslela,ci neodotis aj sama
a uz mas take brusko,uz je vidno?

babulka123
26. mar 2009

vidno.. ???? hehehehehe ja si uz na onu nevidim tak je vidno .. hehehehehehe

petkaerdal
26. mar 2009

nevidis na macku? 😀 😀 😀
ani ja uz nie...

to si tak neuvedomujem,ze ten cas leti,vies? este som myslela,ze nam brucho vobec 😀 😀 😀
tak som potom zvedava na to banderko

a este spavas na bruchu???

babulka123
26. mar 2009

nie.. uz len na boku .. naucila som sa v nemocke.. hehehe

no a akurat som hovorila vcera marekovi ze ho uz budem potrebovat pri asistencii.. heheheheh

petkaerdal
26. mar 2009

ja som oholila este sama,naposledy sa robil moj,ze spi,ked som sa trapila v sprche,ale na pondelok bude treba zase,uvidim,ako to zvladneme 😀 😀 som sa narobila,ako kon pri tom

mne sa vyborne inak spi s paplonom,mam dva,ten sa mi najlepsie prisposobi..ty s cim spis?

babulka123
26. mar 2009

s marekom heheheheh ale nie .

ja mam taky vankus ktory je na toto uplne super, takze som spokojnna, len je problem ked sa tocim z jednej strany na druhu kolkokrat s tym vyfackam mareka..

petkaerdal
26. mar 2009

no ja som predtym mala tiez taky vankusik a mna to potom otravovalo to prekladat
takto mam po stranach dva paplony,otocim sa zakrijem jednym a potom zase druhym,super 😉

babulka123
26. mar 2009

hehehe dobry napad..

petka idem si troska lahnut lebo dnesny den ma uplne polozil.. som mrtva.. cmuuk ozvem sa

petkaerdal
26. mar 2009

no takto je to super fakt 😉

aj ja idem oddychovat,pride erdal dam mu obed a lahnem si troska pri tv..

tvojka
26. mar 2009

Babul,
teším sa z vašich dobrých správ!Super,že ste s drobcom v poriadku.Ja si myslím,že to bude chalan.Ty si na tom uzv nič podozrivé nevidela? 😎

babulka123
26. mar 2009

nevidela som na tv...
ale hovorila som ze aj tak si myslim ze to bude chalan a dr. sa vtedy strasne zacal smiat ze on to nevidi.. a potom ze vidi ci chcem vediet , tak som bola taka ze aj ano , ale zachranila ma sesgtricka.. hehhe
tak neviem ..

mici11
26. mar 2009

Ahojtte,

Babulka super spravicky gratulujem, tiez si myslim, ze to bude chalan 😉 Cize uz sme asi dosvatkovali 😀 Ja som niekedy drobca tiez necitila aj dva dni, a na sone som videla, ze sa hybe. To ked bol este mensi, teraz uz citim kazde otocenie, ale ja sa z toho vytesujem aj ked to uz sem tam boli. To 4D je zazitoik to ti poviem, velmi sa nam pacilo. Ale podla mna ram uz budes mozno vidiet nieco podozrive 😉
Tvojka ako sa mas?
Peti co 3bit?
Inak ja som si schrupla skoro 3 hodinky 😅 😀

tvojka
26. mar 2009

Mici,mám sa dobre,všetko po starom.Dnes som sa rozhodla,že si idem hrnúť veci do pôrodnice,nech to mám na jednej kope.Jedna baba mi poslala zoznam vecí do mojej pôrodnice,tak už viem,čo budem potrebovať.Ale asi toho bude do velkého kufra 😝
Dobre si si pospinkala,ja som len tak driemkala pri telke.Teraz asi idem niečo zjesť,nech mi deti nehladujú 😀

mici11
26. mar 2009

Tvojka, ja som uz tiez dostala u doky zoznam, co treba do porodnice, no bude to kufor iste 😀 I ked pre chrabocika mi stacia len plienky a to v com si ho zoberiem domkov. Vsetko tu davaju a je to cistucke, vonavucke. Aj kosele pre maminy, ved sa este naperiem dost. Ale mozem mat aj svoje veci pre seba aj pre drobca.
Tak im daj riadne napapat 😉

petkaerdal
26. mar 2009

mici ,3-bit? super sladky,vyborny,poslala som svokre,troska som nechala drahemu

baby ,ja som dneska vypila 4l vody urcite,mna stale smädi 😖
3 hodky? ja dneska po dlhom case 20 minut 😀

mauzos je kde dneska?

tvojka
26. mar 2009

Mauzos sa asi odúča závislosti na MK,aby po pôrode nedostala absťák 😀

mauzos
26. mar 2009

ahojte babenky 🙂
tvojka odhalila si ma 😀 😀
nestiham, robim si tie predoperacne, tak aj dnes som bola na internom, este pred tym som musela skocit k mojmu obvodakovi po kartu ... a mala som tu od utorka brachu z Blavy aj s dcerou a so psom, tak bolo veselo, musela sa venovat 😝 Pred chvilou odisli, tak som si vas prisla precitat.

babul gratulujem k super vysledkom z poradne. Pacilo sa mi, ako si napisala, ze mame mozog ... 😀 😀 😀 Ja by som urcite nevydrzala, keby ma tak podpichoval s pohlavim, si silna 😉 Aj tak si myslim, ze to bude dievka, Petka ma tak navnadila 😵

peti zase 3bit? za chvilu vam bude to salko liezt usami 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre