Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
9. apr 2009

ozaj baby ,na Janulku som aj pozabudla,napiste jej niekto sms,kto ma cislo...som zvedava,co a ako,dufam,ze ale dobree vsetko

tvojka
9. apr 2009

Tak Janka je doma,len bola dlho v aute,tak leží.Stav nezmenený,len tlak jej vyletel,tak musí ísť v sobotu na premeranie.Detaily napíše snád sama,možno večer nakukne.
Písala jej Mau,že asi od zajtra už Tomáška vyberú z inkubátora a Lukyho jej nechajú na izbe. 😵

petkaerdal
10. apr 2009

ahojte 😉

som velmi rada,ze Janka je doma a ze ma stav aspon teda rovnaky

super,tak mau uz bude mat pri sebe maleho 😉

mici11
10. apr 2009

Ahojte,

Janulka tesim sa, ze si domenka a verim, ze aj ten tlak sa umudri. Myslim na teba.
Takze Mau si uz uzije oboch synacikov, jeeeeeeeeeeeeej ci jej v dobrom zavidim.
Ten nas kope stale viac a viac, strasne sa mi tlaci do praveho boku. S drahym sme sa smiali, ze nie tadial sa vychadza 😀 😀 😀
Inak skladame detsku, ja trosku upratujem a vecer mame navstevu, zajtra ideme my navstevu....a tak. ale je kraaaaaaaasne vonku

tvojka
10. apr 2009

čaute,

dnes to tu ale žije 😀 .

Mici,ked bude poskladaná detská,hod fotečky,som zvedavá.Vy tuším stále návštevujete 😵

My sme dnes zas trávili den na vinici,ja som len lenošila 🙂

Peti,ty čo si dnes robkala?

Januli,ako ?Ležíš?Zajtra držím palce,nech je tlak ok.Mimochodom,nemáte doma tlakomer?Ja si myslím,že u lekára ti vybehne tlak už len zo stresu...lepšie by bolo,keby si si merala doma v kľude.

petkaerdal
11. apr 2009

ahojte,to tu teda zije 😀

tvojka ja vcera nic,drahy este kozovku hodil na mur a maloval na bielo a tak sme prerabali troska a dneska pokracujeme,domka sme..takze taky papucovi 😀 😀

vy co porabate kocky?

tvojka
11. apr 2009

Dnes tuším pokračujeme v nasadenom tempe 😀

My sme už na viničke,sedím vonku na lehátku so sombrérom na hlave a prišla som vás pozdraviť.
Peti,my dnes nemáme nič v pláne,len lenošíme,drahý sa trochu hrabe v zemi a večer by sme mali ísť von.Uvidíme,či neskončíme ako minulý týž,že pôjde drahý sám...

Jani,čakáme na právičky od teba!

petkaerdal
11. apr 2009

ahoj tvojka,tak si vegetite pekne na vinicke 😉 😉

Jani a ty co robkas?stale len lezis?

mici11
11. apr 2009

Ahojte babenky,

Tak detska je poskladana, vsetko mam vyupratovane aj vecicky su v skrini. Velmi sa z toho tesim. Pofotim az zajtra alebo vecer, lebo dobijam baterky do fotaku. Mame vybite totizto aj nahradne 😒 😠
Tvojka ty mas super veget. A mas pravdu casto chodime kade tade. Dnes mame navstevu, vecer ideme aj my na navstevu. Zajtra k svokre a v pondelok k nasim na chalupu 😀 . Zato mi to tehotenstvo tak ubieha 😀
Petka a co ste prerabali? Nejak mi to uniklo....

Janulka kde si??

petkaerdal
11. apr 2009

mici,zburali sme jednu stenu a teraz mame obrovsku izbu a tu dame aj postielky...este ale sme nevymalovali,lebo drahemu to dlho trva,ked sam robi vsetko

som zvedava na fotecky 😉

janula13
11. apr 2009

ahojte dobroty, takze som stale doma, rano som bol na kontrle tlaku, najprv zas vyssi, ale potom ked som si oddychla, kedze som musela spravit par metrov 😝 tak bol ok, tak sa budem sledovat doma, mm vyhrabal kdesi tlakomer, tak sem tam zmeriam...inak lezim, tak v norme, aj ked mi to lezie na nervy, ale mam tu prisny dozor a priznam sa ze chodenie mi dava zabrat chodim ako kacica podvozku tu dava zabrat..mama sa objednat na utz, prietoky ci cos a to robi a 22 na poradnu uz s vysldkami, tak sa budem snazit sa dovtedy neocitnut v nemocke 😀
inak mrle ma zeru, tak by som upratovala, umyvala a vsetko vygruntovala, mame to tu hrozne ale uz si zvykam, ze ani pri detoch to nebudem mat tiptop,tak toto je predpryprava..boze este vydrzat aspon 5 tt....

petkaerdal
11. apr 2009

Janickoooo nas ahoj 😉
nie si sama s tymi mrlami moja,ja sa tu kukam,ako drahy beha s metlou a husia koza mi nabieha,nie ze by to zle umyval,ale najradsej by som sama...nedokazem len lezat a pozerat sa,tak dneska som trocha neposluchala a troska pomahala,dufam,ze sa nic nestane..to sa proste neda len lezat cele dni 😠 😠

a kacica som aj ja,ledva chodim,brucho mi zase dobre narastlo,asi hodim aj nejake nove foto zajtra ,ked chodim brucho mi vykruca z lava do prava..no uz som nemotorna riadne 😀 😀 😀

janula13
13. apr 2009

ahojte tak nas taham, som sama doma, mm isiel obiehat svokry a ja sa valam doma...
vcera sme sa fotili samospustou, sranda velika, znova sa potvrdilo ze fotogenicka nie som, mm je vzdy ale ja len kazim foto 😅 prida mi snad dnes aktualne banderko ci narastlo, ale mne sa nezda v nejak velke , ved uvidite ked sa porovna...peti dufam ze aj ty pridas...
Mici a kde su fotoi zbicky,ja ledva cakam 🙂

petkaerdal
13. apr 2009

ahojte,tak ja som foto uz pridala 😀 😀 😀 😀 😀

Jani,aj ja sa valam 😀

vcera sme mali prvy krat stikavku 😀 😀 ,ake to bolo zlate 😉

babulka123
13. apr 2009

petkaaaa mas kraaaaasne brusko... take sa mi velmi paci... heheheh skus sa odfotit aj z predu... pls.

petkaerdal
13. apr 2009

ahoj babul,dik 😀 😀 😀
ked bude drahy doma,odfotim teda aj s predu

petkaerdal
13. apr 2009

kocky..vcera som si stlacila bradavku a tecie mi uz odtial taka vodicka,ale len pri stlaceni..je to normalne v tomto tt??????????
Jani,mas to aj ty?
co to znamena???

babulka123
13. apr 2009

a inak ako ??? my sme samy doma. marek som pustila na ryby a tak som u svokrovcov...
kopeme o 106 a taaaake je to zlate...

janula13
13. apr 2009

babul tak to mas veselo ako ja, nejaki su zase rozbesneni, uz len cakam ze mi vyskoci nejaka ruka ci noha z brucha, mam pocit ze uz to aj zacnem rozoznavat, zachvilu ich chytim za nieco..
petka mne netecie nic, ale je to normlne, ale nestlacat, zakaz, moze to tiez vyvolat porod, takze nechytat, citala som niekde...idem pozriet to tvoje brusko...
inak ja som si vsimla stikutku prvy krat v nemocke a teraz uz stikutaju denne,aj obaja naraz, ale viem ze to neskodi len sa zabavam 😀
moj mm bol u mamy/svojej/ a priniesol nejake jedlo..a teraz je u mojej mamy,tak zase pride nabaleny na tyzden...aspon nemusime varit...

petkaerdal
13. apr 2009

ja som sama doma,drha ysiel teraz do prace,oddychujem...

aj my kopeme o 016 a uz aj stikutame 😀 to je tiez zlate velmi

floskula
13. apr 2009

ahoj baby. vy sa mate s tymi tehulkovskymi starostami a radostami. v dobrom vam zavidim a zelma len to najlepsie.
Petka, prosim ta, teba sa chcem spytat, na com stroskotali tvoje neuspesne IVF?

petkaerdal
13. apr 2009

boze ake preklepy 😀 drahy siel tam malo byt 😅

Jani,prave preto sa bojim,ci to neznamena bliziaci sa porod...je to teda normalne??? a stlacat to uz teda nebudem,zase mam boja 😔 ...

floskula,tazka otazka,to sa neda povedat,ze na com..proste nevysli,co ja viem,nekvalitne embryjka,nezdrave...

janula13
13. apr 2009

petka no ty si zase pekne narastla, krasa, kde mas vsetkytie kila, tiez len v brusku ako vidim...ja pridam vecer, ale neviem ci na teba mam... no a prave zacala stikutka aj u nas, zase 😀 chlapci zapijaju velkonocny pondelok 😀
floskulka u mna hlavn tie starosti, ale hadam dobojujeme uspesne..

babulka123
13. apr 2009

petka pozor na to stlacanie, presne ako pise janulka.. veeeliky zakaz pri stlacani sa vylucuje oxitocin, a ten podporuje porod...

a to co ti tecie to je v pohode, niekde v mudrej knizke som citala ze je to ta prvotna vodicka co piju babatka viacmenej od smedu.. asi budes mat dost mliecka..

janulkaaaaaa... ja budem tiez nabalena a velmi sa z toho tesim , lebo naozaj varit sa mi teraz nechce aj ked mam pocit ze najblizsie dni budem ficat asi na zeleninkovych salatoch.. taka som prejedena... hehehehe

ja mam stale pocit ze babatko je velmi nizko citim kopance skoro az v macke... ale inak pohoda, na ulzt. dr. povedal ze ma kope hore do bruska ale to necitim .. ale neva, ved aj to bude, hehehe vcera malo svoj den, nie a nie spat, stale sa len prevracalo.. no co uz dava rozplavby kym moze heheheh

floskula
13. apr 2009

petka, ja som len myslela, ci skratka sa ti ani nepotvrdilo TT po odbere z krvi, alebo to aspon chvilu pokracovalo. nemusis mi ale odpovedat. len ten prvy neuspech tazko nesiem, asi kazda to nezvladala.

petkaerdal
13. apr 2009

Jani,mne sa ti veru zda,ze ja tie kila na sebe ani moc nemam,mozno ta voda,lebo mam dost uz spuchnute ruky a pomalicky aj nohy...uvidime po porode...
ved priberame rychlo,tak aj brusko rychlo musi rast 😀 😀 a som pozerala,ze som fotila naposledy pred mesiacom

my sme len raz stikutali zatial

Jani,tak ako je to z tou vodickou z prs? bojimmmm zase

petkaerdal
13. apr 2009

aha floskula,tak si myslela,odpoviem,nemam s tym problem

nie,nikdy som nebola ani tehu na chvilku,ani len raz..vzdy som dostala menzes na cas...

prvy neuspech asi kazda berie tazsie,lebo kazda az moc veri,ale to prejde neboj,musis byt silna a nejako to zvladnut..nie kazdemu to vyjde zial na prvy sup 😖

babulka123
13. apr 2009

petka neboooj toho sa nemusis bat len nettreba vytlacat.. to ze tecie sama to je ok..

petkaerdal
13. apr 2009

babul,dik..uz nestlacam,to len vcera som zistila a ta vodicka nieje biela,je to priehladne,ale lepkave 😀

inak aj ja citim uz kopance velmi nizko,ako do macky😀 ..mam pocit,ze male zostupili akoby nizsie
mna porazi z toho strachu,tieto tt su pre mna nejake najhorsie ,len ratam dni 😖

floskula
13. apr 2009

petka, vsak ked do nas stale hudu, ze treba mysliet pozitivne, tak sa niet co cudovat, ze clovek tomu veri. o to viac je to potom sklamanie, ak mozem tak nadlahcene nazvat to, ako sa teraz citim. mam uz svoje roky, aj preto to tazko nesiem. ale nechcem tu vnasat taku atmosferu. maj sa pekne, aj vy baby sa drzte, nech vsetko dobre dopadne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre