Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
15. apr 2009

petka.. po porode sa stretneme potom na velkej kavicke.. heheheh len ma budete musiet pockat.. lebo ja som z vas posledka.. heheheh

petkaerdal
15. apr 2009

aha to tento,ved to poznam,to je ten peg perego,tusim ten starsi model,nie? do toho som bola ja zamilovana,ked som myslela,ze cakam jedno

no ved nieco pokukam,len draheho uz ide zo mna trafit slak,ze co vymyslam stale a ze neviem,co chcem...

tvojka
15. apr 2009

Jvo,takže zatial žiadna zmena...Verím,že si to ešte krpaňa rozmyslí a otočí sa 😵 .Držím palce!

petkaerdal
15. apr 2009

babul,jasne...len ci ty nas nebudes cakat ,s dvojickami neviem neviem,ako budeme stihat 😀
ale snad...
ved stretko sme ,ako tehule nedali 😖

babulka123
15. apr 2009

hej hej je to PP Pliko .. a ma ho aj JVO len ona ma ten drahsi model.. ja som si povedala ze za 13 sa mi to oplati aj ked by som do buducna asi chcela iny sportovy.. takze tak na 2 roky bude ok a potom pokukame..

petkaerdal
15. apr 2009

ten som ja chcela velmi,ja by som kupila aj pouzivany,ale len sportovy,nie s vanickou...
ved uvidim,nieco pokukam

a jvo ma aku farbu?

babulka123
15. apr 2009

juuuj neviem

petka lubi sa mi velmi preto lebo mam krpate auto a zmesti sa tam uplne v pohode.. to je pre mna velika vyhoda a dalsia je ze je lahulikny.. komplet s vanickou tusim okolo 10kg.. parada.

pahu
15. apr 2009

Babulka, dufam ze mas nohy na stole 😀 To čumíš, čo? 😀

babulka123
15. apr 2009

no tak to cumim teraz to hej .. heheheh a lezim neboj a nohy mam na stole..
neriskujem nemocku a okrem toho neriskujem ze by ma nasiel Benny pobehovat po byte.. ved by ma dorazil..

a mimochodom ty uz lezis v posteli doma??? co????

petkaerdal
15. apr 2009

on aj pekne vyzera babul,brala by som 😀

pahu
15. apr 2009

No, ešte nie 😀

babulka123
15. apr 2009

dobre takze kocik mam schvaleny..heheh dakujem

petkaerdal
15. apr 2009

to som ti uz aj vtedy davno vravela,ze aj ja som ho chcela,len som nevedela,ze ty ho budes mat na 100%...je krasny,aj nazivo 😉

babulka123
15. apr 2009

je pekny, je skladny, je v podstate velky pre babatko , je tam vynikajuca cena.. ..... takze hehehe MArek rozhodol ze to bude tento...

petkaerdal
15. apr 2009

on je tusim ale len v dvoch farbach,nie?

babulka123
15. apr 2009

nie este aj v modrej .. ale ta sa mi moc nepaci.. ja mam zahovoreny ten oranzovy ale nieje problem to zmenit takze asi to zmenim na tu cervenu.. a okrem toho modry ma sestra tak uz fakt nech nie sme az tak rovnake.. heheheh

petkaerdal
15. apr 2009

aj cervena je pekna a aj oranzova je pekna 😉

babulka123
15. apr 2009

jeeej mne uz dosiel drahy domov.. on je akyyyyy super.. vie ze mam dnes mizernu naladu... ja ho taaak milujem

petkaerdal
15. apr 2009

tak ty sa mas teda,ja si musim este par hodin pockat

babulka123
15. apr 2009

je strasne zlaty.. taka podpora ze az..

petkaerdal
15. apr 2009

no to ti verim,tiez som to niekedy potrebovala,ked mi bolo pod psa

babulka123
15. apr 2009

sak to ... a velmi ma potesil aj ten dr. co je moj kamarat co ma bude rodit.. tak ma nejako ukludnil.. ze sa popyta este ostatnych lekarov a tak.. velmi zlaty.. som strasne rada ze aspon v tomto je to super, a o mojom obvodakovi ani nehovorimn... dnes som sa tam rozplakala lebo mi to doslo luto a takyyyyy bol zlaty..

pahu
15. apr 2009

Babulka, ja som s tvojim manzelom hovorila 😀 😀 😀 Aj dnes 😀 😀 😀 A fakt je super 😀 😀 😀

babulka123
15. apr 2009

nooooo sak ja vsetko vieeeeem

pahu
15. apr 2009

Jaaaj, tak dobre 😀

petkaerdal
15. apr 2009

a Janka dneska ani nekukne? 😕

mici11
15. apr 2009

Ahojte, bolo mi dost blbo ☹ Petka vie, ale uz som tu a je lepsie.
Tvojka takze este chvilku budes tu s nami, tesim sa z tvojej spolocnosti. Cize zatial cisarak, ale mozno ta druha princeznicka prekvapi a otoci sa 😉
Jvo ahoj, kamoske sa maly otocil az skoro pred porodom, uz mala naplanovanu sekciu a na sone zistili ze uz je dole hlavickou. Porodila normalne. Ved uvidis 😉 Drz sa 🙂
Babulka pekny kocik, oranzova je very good 😀 😀 😀 my sme tiez kupili oranzovy 😉 . A aj cervena je fajn a moze byt aj pre chlapceka 😉
Janulka dufam, ze sa mas dobre.
Peti co porabas?

petkaerdal
15. apr 2009

mici spravila som si krupicku a pozeram,teda pocuvam modre z neba
inak lezim a lezim a nudim sa

petkaerdal
15. apr 2009

baby,prave som si tak letmo citala spätne nasu temicku,ako sme to vsetko spolu prezivali a ako sme sa tu postretali,uz som aj pozabudala na moje depky a pocity,tak som si to ozivila,normalne som si poplackala 😔

mici pamätas na nasu dohodu? 😉 😉 😉ty si verila,ze budem tehu 😉

boze ved to uz ani pravda nieje ,ze sme boli niekedy tam na zaciatku,inak velmi zaujimave to tam bolo vtedy 😀 😀 😀

tvojka
15. apr 2009

Peti,tak nostalgia ťa chytila?Aj ja som si tak minule poplakala,tiež som si čítala,čo sme si popísali zrovna s tou babou,čo som bola včera na kofči.Podporovali sme jedna druhú,že sme tehu a neverili sme tomu ani jedna...A už finišujeme 😕

Mici,ahoj 😵
Pobudnem s vami ešte do nedele,potom sa ozvem už len cez sms.Budete mi chýbať!To je dobrá závislosť.

My sme sa s manželíkom pred chvílou vrátili,boli sme si vyzdvihnúť baby vysielačky,čo sme objednali,tak ich ideme vyskúšať 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre