Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

zabkaevka
31. okt 2008

Mici ahoj, ach áno málo ma tu vidno za posledné tri týžde. Nemala som času sem ani nakuknúť, a predtým každý deň som tu prispievala. Hmmm začalo sa mi to v práci čo som vám aj písala, takže fakt nestíhačky. Ale nestresujem sa, len nemám čas odbehávať od práce. Teraz práve akože obedujem, tak tu nakúkam 🙂
No no, aj ja dúfam, že už čoskoro začnem stimulkovať.
Nevieš Csilla už začala?? Idem pozireť do druhého fóra, či tam nebude 🙂

mici11
31. okt 2008

Neviem ci uz zacala, tiez sa tu dlho neukazala. Dostane aj ona po riri 😀 😀 😀

zabkaevka
31. okt 2008

hmmmm áno, zaslúžime si 🙂 ale teraz čítam v druhom fóre, kde aj ona chodí, že začnem v novembri stimulkovať. a teraz niekedy si ide pre lieky k dokimu.

mici11
31. okt 2008

Aha, tak to budete zacitat priblizne rovnako, ze?

mici11
31. okt 2008

petkaaaaaaaa zlatko, kde si?

petkaerdal
31. okt 2008

Baby ahojte,sli sme z Ba rovno domov,az teraz sme sa vratili
tak na uzv bolo vidiet jednu bublinku 😀 😉 😀 ,nie su dve

mici11
31. okt 2008

Petkaaaaaaaaaa konecne, uz som bola taka zvedava. Juj super tesim sa s tebou velmi. Takze 1 babo 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
31. okt 2008

nehnevaj sa,ze som ta natahovala,sli sme domov 😉 😉 ....
ano jedno babätko,dufajme,ze to pojde ok aj nadalej....neskor dam foto do albumu...krasny pocit,ked som ho videla....
dr.povedal,ze zdrava tehotnost,lebo vysoke Hcg a jedno babo 😉

mici11
31. okt 2008

Ja sa nehnevam co si, len som si uz skoro nechty poobryzala 😀 . Ano je to velmi krasny pocit, tesim sa s tebou. Jasne, ze bude vsetko uz len dobre, spolu to dotehulkujeme k uspesnemu koncu 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
31. okt 2008

no jasne,dotehulkujeme...tesime sa ,ved to poznas 😉
som unavena,idem zdriemnut na par minut...
ako sa citis??? ja stale mica nic ,ani neviem,ze som tehu...

mici11
31. okt 2008

Petka ono to este moze prist, ale ani ti nic nemusi byt. Ja ked neveceriem, tak nevraciam. A j prsia ma uz menej bolia. Sice od zaludka mi je tazko stale, ale da sa to vydrzat. Oddychni si zatial pa 😉

petkaerdal
31. okt 2008

myslim si aj ja,ze nieco urcite este len pride,este stale je to skoro,ved som len v nejakom 5 tt ,ked som si to ratala...
uz som neni ani unavena. Co si dneska robkala?
Tusim len my dve sme verne tejto teme 🙄

mici11
31. okt 2008

No Petka uz sem chodime fakt asi iba my ☹ . No dnes klasika makala som za PC, ale uz som to dnes dokoncila celkom. Takze cakam co mi drahy znova da robit, ale nevadi aspon sa nenudim a rychlo mi prejde den. A teraz som dovarila veceru. Vecer budeme pozerat asi telku a maju prist svagrovi. Zajtra ideme palit sviecky. takze asi tak.
Uz ste aj povedali rodine, ze su tehu?

janula13
31. okt 2008

aaaaAhoj Petka, tak konecne som sa sem dostala, nemam cas pocas grcania, dnes som sa vyplazila do prace a potom hura domov, ale dnes tolko negrckam, neviem co zabralo, neviem sa este odsledovat...ale nie o tom som chcela...blahozelaaam k bublinke, tajne som sa tesila, ze budu dve, ale je super, ze sa vam splnilo co ste chceli, a ze doki povedal, ze je to ok, velmi sa s tebou tesim...ja si este tyzden pockam na utz, uz sa vidim ako budem stresovat, ci tam vobec bude, ci bude tam kde ma a ci bude srdiecko...pytala si, v akom tt som, od vcera asi v 7tt, tak som trosku pred tebou, zle mi zacalo byt v polke 6tt, zo dna na den, dovtedy nic, ale bud rada, ze ti nic nie je, ste zdravi obaja a toto ti na nalade neprida, ver mi, aj ked sa utesujem tym, ze vraj, docitala som sa tu na MK, ze ak je zene zle, ze to stupa hcg a to chrani babo...ale zase na strane druhej, viem o kopec babach ktorym nic nebolo a babo bolo ok, takze je to len take moje ciastocne utesovanie sa, aby som to vydrzala 😀
inak skusam vsetko mozne na tie nevolnosti, zatial nic nezabralo 😠
tak Petka blahozelam aj k datumu, dufam ze v albume bude aj svadobne foto, to uz tam budete traja 😉

petkaerdal
31. okt 2008

mici ,ano,povedali sme,teda moj povedal,nevydrzal..tak dufajme,ze to dopadne dobre,ale len blizky to vedia 😉
Janka ahoj 🙂 a dakujem,za blahozelanie,nemusim opisovat pocity,poznate to 😉
to je dobre,ze uz negrckas teda,ja by som chcela aspon pocitit uz,ze som tehu
tak to si o 2 tyzdne predomnou,tak mozme stresovat spolu,ci tam mimi budeme mat a ci bude srdiecko 😉 ,ale nie,nesmieme stresovat,bude to ok,vsetko
a do albumu urcite potom foto pridam
pekny vecer prajem

mici11
31. okt 2008

Janula, Petka kraaaasny vecer 🙂

mici11
2. nov 2008

Ahojte, kde ste vsetky?

petkaerdal
2. nov 2008

Ahoj mici..tu som 😉 ale asi len ja...co robkas?
my ideme prave veceriat...pekny vecer 😀

janula13
2. nov 2008

Dobru chut Peti, tak to ti zavidim, ze sa mozes naveceriat, ja stale nafigu, uz som z toho na nervy a to je mi takto len tyzden...a zase idem nad wc...len ma trapi, ze mam take pichlave bolesti, tak stresujem, asi zajtra behnem do centra, nech mi spravia utz, a nie az toho11.11. bojim sa ci to nebude mimomaternicove, fakt to dost boli... ☹

csilla76
2. nov 2008

ahojte kocky 🙂 2 dni mi nesiel net...no teda ..uz mi riadne chybal konik 😀

v piatok som bola v CAR-ku,uz mam domka v chladnicke 5 krabic gonalu,budem pichat po 225iui.

21.11 idem na pichnutie decapeptylu,30.11 ma dojst mrcha a pravdepodobne 1.12 zacinam so stimulkou,aby sme to do vianoc stihli 😉

mici11
2. nov 2008

Ahojte kočky,

Petka dobru chut, ani nevies ako by som si dala veceru. ale pred hodkou som znova vracala, takze to nema velmi zmysel. Ale kvoli babatku to rada vydrzim.
Janula, ake mas to pichanie? Stale alebo, sem tam ? Neboj nebude to mimo, ved HCG si mala dost vysoke nie? Ja som uz mala mimomaternicove a Hcg som mala velmi nizke a vobec sa mi nazdvojnasobovalo. Je to urcite Ok 🙂
Csilka ahoj moja, takze budes mat krasny vianocny darcek 😉 . Drzim palce a ukaz sa tu castejsie 🙂 🙂 🙂 🙂

janula13
2. nov 2008

Mici, tak toto som potrebovala pocut, neboli to stale, ako kedy, tak hodinku ano, potom nie, aj teraz trochu, vecer viac, ja neviem, ale je to neprijemne...teba nic nepichalo?Ja som mala Hcg 220 na 10 den a 1500 na 15den...aj to nieco znamena?a nespinim a ni nic podobne, len grckam...

csilla76
2. nov 2008

mici dakujem. 🙂 dufam ze sa coskoro pridam k vam tehulkam 🙂

petka,dior ako sa mate?co nove?? 🙂 myslim na vas 😵

janula,mici juj aj ja uz chcem nevolnosti 😅

janula13
2. nov 2008

csilla, ja som ich ani nechcela, len som chcela byt tehu, lebo je to hrozne, uz tyzden trpim ako...ale co uz, chcela som to 😉 tak ked to chces, tak ti to co najskor prajem, nech saa uspesne rozgrckas aj ty 😉

csilla76
2. nov 2008

janula uz by bolo nacase uz si to zeláme 9 rokov 😉

janula13
2. nov 2008

tak to ti zelam paraaaadne grckanie, nech si to konecne uzijes, zasluzis si to 😀 aj to moje by som ti hned posunula, aspon polovicku 😉

csilla76
2. nov 2008

janula snad ti to pominie coskoro.....a budes mat dvojky alebo jedno? 😉

csilla76
2. nov 2008

myslym na to grckanie ze casom to ustupi...nebooj

mici11
2. nov 2008

Janula Hcg sa ma kazde 2 dni zdvojnasobit. Cize ty ho mas ukazkovo. Ja som vtedy maa HCG 160 a o 2 dni okolo 200, bolesti som namala ziadne a spinila som. takze ty urcite nemozes mat mimo 😉 . Pichanie som mala a sem tam aj mam. Vajecniky ma pobolievaju a aj krize.
No Csilka to grckanie ti uz prajem, i ked dnes mi je dost blbo 😝 . Mam velmi tazky zaludok. Ale ved toto som chcela 😀
Csilka jasne, ze sa pridas k nam tehulkam.

csilla76
2. nov 2008

zabkaevka teraz citam spatne ze si ma spominala 😉 ty kedy zacinas???

mici dikes,dufam ze sa pridam 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre