Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

cmuk05
25. nov 2008

ja som sa akurat naranajkovala a asi tu budem nechce sa mi ist na krv.. 😉

babulka123
25. nov 2008

preco na krv??

petkaerdal
25. nov 2008

babul,pomiesaj nejake tekute jedla,lebo potom odpadnes na wc 😀 ,skus dzus,mne to vzdy pomohlo

cmuk,aj ja som prave ranajkovala,aj v noci som si dala roztek 😉

a kvoli comu ides na krv?

petkaerdal
25. nov 2008

cmuk,dokedy si brala ten hnusny utros? ,do ktoreho tt?

cmuk05
25. nov 2008

v noci ti tak chuti jedlo?mne sa koli tomu nechce ani vstat...
radsej rychlo zatvorim oci.. 😀 😀 😀
na krv musim ist koli beznym vysetreniam...ci mi nahodou nechyba zelezo... 😉

babulka123
25. nov 2008

petka no musim... ale dnes sa chystam jest iba polievku tak snad pomoze.. uvidim.... ja len dufam ze to je na nieco dobre...

cmuk05
25. nov 2008

babulka aj ja som tak myslela ze az neskorsie testik ale to je hlavne ze budes...ja som robila na 8 den... 😉

cmuk05
25. nov 2008

ten utros a duplasthon som brala do 13 tt a potom som si nevedela zvyknut ze uz nemusim brat... 😀

babulka123
25. nov 2008

a mala si PK alebo nie???

petkaerdal
25. nov 2008

cmuk,uz asi 2 tyzden pravidelne v noci papam,vcera som ti vravela,ze jem velmi vela,mne sa nechce vstavat,ale je mi zle od hladu,tak staci mi len zarzyznut do niecoho a je dobre,ale musim...

aha,no uz konecne by som mala ist aj ja k dr.,na dalsi tyzden uz pojdem,este som nebola u bezneho gynekologa

babul,nieco pomiesaj,nieco zabrat musi,ale si nieco kup v lekarni

cmuk05
25. nov 2008

PK?

babulka123
25. nov 2008

predlzena kultivacia.. kedy ti vkladali bojovnikov?? teda vo vasom pripade bojovnicky

petkaerdal
25. nov 2008

cmuk,ja som robila uz 7 den testik a to poobede a boli tam // 😀

brala si aj duphaston s utrosom spolu? v akych davkach utros?
ja beriem len utros,co mam nariadene z centra este

cmuk05
25. nov 2008

po oplodneni asi 5 dni..

petkaerdal
25. nov 2008

cmuk ,mas este nieco zmrazene?
aj ja som mala na 5 den transfer ,cize po PK

babulka123
25. nov 2008

no vidite takze ja ked budem testovat plus aspon 3 dni tak by nieco mohlo byt.. no ako hovorim tak na 10 den skor to asi nema vyznam...

cmuk05
25. nov 2008

ano pri dvojkach asi vidiet skor...tie //
utros len vecer 2 tabletky a duplasthon zase rano a na obed 1

cmuk05
25. nov 2008

ano mame este 6 ale neviem na co mi budu ked budeme mat dve neviem ci budem chciet mat dalsie.. 😉

babulka123
25. nov 2008

hhehe uvidim este .. baby idem off...idem asi na wc konecne.. ja este pridem dnes ale neviem kedy... cmuk

cmuk05
25. nov 2008

petkaerdal to je super ze tak isto to mame 😀 😀

cmuk05
25. nov 2008

ahoj babulka... 🙂

petkaerdal
25. nov 2008

babul,plus 2 dni by ti mali stacit 😉

aha,tak ja beriem utros 3x2,lezie mi na nervy uz,8 tyzdnov som na slipovkach 😅

cmuk,ja mam este 5 mrazacikov,tiez neviem,ci budeme este chciet,predtym tie 3ivf,som nikdy nic nemala a teraz to vyslo a mam este aj mrazaciky 😀
ale aby sme ich nevyhodili,tak budeme musiet chciet este jedno babo potom 😀 😀 😀

petkaerdal
25. nov 2008

babul ahoj a nevytlac si oci 😀 😀 😀

cmuk05
25. nov 2008

keby bolo len jedno mozno by som chcela aj druhe ale v takom pripade ako som teraz tak asi nie. 😉 😉 😉

cmuk05
25. nov 2008

kedy ides na poradnu alebo na ultrazvuk?

babulka123
25. nov 2008

petiiiiiii jogurt pomohol. hehehe som asi tak o 10 kg lahsia hehehehe

petkaerdal
25. nov 2008

aj ja by som chcela druhe,keby bolo jedno,ale co s tymi embryjkami,co ta mame? vyhodis ich? mne by to bolo luto asi

v stredu by som mala ist k dr.ako som pisala,ja som este u gynekologa od kedy som odisla z centra nebola,nemohla som ist ku gynekologovi,ale v stredu uz pojdem konecne

supeeeeerrr babul 😀

cmuk05
25. nov 2008

nie este ich necham pre pripad nikdy nevies.. 😉 ja len preto lebo ti urobi dalsi ultrazvuk ako som mala ja.. 🙂

babulka123
25. nov 2008

no hned mi je lepsie.. ale ako som pisala vcera ma bolelo brusko a dnes ako keby utalo.. takze ma uz nic netrapi... vsetko preslo aj prsia uz tak nebolia ako vcera .. tak uvidime co z toho nakoniec bude.. ani sa mi nechce mysliet na to najhorise...

cmuk05
25. nov 2008

tak potom nie som sama ktorej sa nechce ist.. 😀 vies co to je vecnost pockat az do konca porodu...niekedy nevladzem to brusko..tak sa citim ako nafuknuta lopta..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre