Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
14. nov 2008

ahojte zienky,tak dneska som zazila najväcsi sok mojho zivota,Janka,teraz chapem aj teba 😉 ...
boli sme na uzv vo FC a ono babätka su tam dve,neviem,kde sa vtedy jedno schovavalo,ale vooooobec som s tym nepocitala,takze to budem predychvat asi dlho
obidve maju akciu srdiecka 🙂

pointka
14. nov 2008

petra GRATULUJEM!!!!!!!! DVOJNASOBNE!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
14. nov 2008

poi,ale ja som to necakala,ved bolo jedno,vobec som sa na to nepripravila...som v soku
dakujem,musim to ale predychat..ja som tam skoro odpadla,sestricka ma musela chytit,ale dr. oci ziarili stastim 😀

pointka
14. nov 2008

petra je to super a je to zazrak 🙂 a su v jednom vaku alebo maju kazdy zvlast? kolko si teraz? Uz by si aj pas mohla zmenit 🙂

petkaerdal
14. nov 2008

su dva,samostatne,obidve sa chytili,to jedno vtedy asi bolo schovate,hned si zmenim pas,len som hladna...som 7 tta 2dni

pointka
14. nov 2008

🙂 este raz gratulujem, nech je vsetko OK. Ja stresujem trochu, az v utorok idem na kontrolu a bojim sa, aby bolo vsetko OK ☹
Drz sa a nech t i babatka pekne rastu 🙂

petkaerdal
14. nov 2008

dakujem pekne,aj tebe drzim palce,,,ved sa budeme hlasit jedna druhej 😉

denka28
14. nov 2008

petka,, ja ti nebudem gratulovat, to az ked ich budes drzat v naruci, ale sa tesiiiim 🙂 a babatka su prenadherne 😀 teskam sa s vami z celeho srdiecka!!! 😵

petkaerdal
14. nov 2008

Denis ahoj...zavitaj castejsie popisat so mnou 😀 dakujem

rebo
14. nov 2008

Petka gratulujem a veľmi sa teším, že som zavítala na takú plodnú stránku v témach.
Ja každý deň očakávam mrchu, keby som nedostala ten zápal, tak už minulú nedeľu som si mala začať pichať. Zatiaľ mrcha nikde, takže sa mi to aj v tom januári bude posúvať. Myslela som si, že to bude niekedy na začiatku januára.

petkaerdal
14. nov 2008

dakujem rebo...
neboj aj ty sa dockas,len musis pockat 😉

janula13
14. nov 2008

peti, tak este raz blahozelam, stale sa na tom zabavam, to bol gol, pozrela som aj foto, su krasne, je to tam krasne vidiet, tak budeme mat spolocne starosti 😀 😀 😀 tak na svadbe budete 4 😀

petkaerdal
14. nov 2008

no Jani,ved ja som si to aj myslela,ze sa mi dobre zasmejes 😀 😀 😀
no veru na svadbe budeme 4,to ma ani nenapadlo 😝 ,ale tym padom asi rusime hostinu,nebudem teraz planovat velku svadbu,lebo neviem,ako mi bude..
mici na mna kasle,ked nieje zvedava na mna,no pekne 😢 😢

zuuuzana
14. nov 2008

peti fotecky su uzastne

janula13
14. nov 2008

Mici mozno obzera zachodovu misu 😀 Neboj, pekne ju to tu prekvapi 😀 😀 😀 alebo sa flaka po nakupoch, tusim mala mat nejaky vyjazd do mesta...

mici11
14. nov 2008

Petkaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja nechapem, to je riadne prekvapko a gratulujem k srdieckam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Velmi sa s tebou tesim, i ked mi je jasne, ze zazivas riadny sok. Co na to drahy?
Mataaa tesim sa ze zacinas so stimulkov.
Babulka gratulujem to fakt uzasne, drz sa.
Rebo neboj bude dobre, drzim palceky.
Inak baby toto je fakt plodna tema a takze vsetky ste tu buduce tehulky. Cize musite sem urobit sem tam kuk, lebo je tu riadna tehu vlna 😀

janula13
14. nov 2008

jeej mici, dobre novinky, ze?

dior
14. nov 2008

petka- zasluzis si to 🙂 🙂 🙂 - dvojnasobna radost, po tom vsetkom cim si si presla, drzkaj sa a pekne sa o deticky staraj 😉

mici11
14. nov 2008

Baby prave som dosla z mesta a hned som sem nakukla a hned som aj pisala. Ako by som mohla na vas kaslat, hlavne na teba Petka. Tolko sme tu uz spolu prezili 😀

petkaerdal
14. nov 2008

Dakujem vam vsetkym...
mici drahy prisiel s kyticou a podakoval sa mi 😀 ,zlaty bol,
baby ja mam pocit,ze v tomto obdobi ma uz neprekvapi tu na konikovi vobec nic ,ani by som sa necudovala,keby sa tam aj mici zjavilo druhe babo 😀 😀 😀
Dior dakujem,ty ako moja???

mici11
14. nov 2008

Petka ty si zlata, ze mi doprajes 🙂 Inak mna uz tiez nic neprekvapi, ale som rada, ze su to same pozitivne spravicky. A petka tie tyzde pri mene tam mas kraaaaaaaasne.
Janulka ano super spravicky, a ako sa mi mas? Ja som vcera vecer nevracala, sice som riadne predychavala, ale preslo to, tak sa tesim. ale pre zmenu ma od vceru boli podbrusko a krize, no co uz.
Dior ahoj 🙂

petkaerdal
14. nov 2008

no ved som vam to slubila,ze to zmenim po uzv,tak som zmenila 😉
aj ja som rada,ze len super spravicky su v tejto teme...tak nech sa pomalicky kocky k nam pridaju a prajem dvojicky kazdej 😀 😀 😀

mataaa
14. nov 2008

Peti tak to je gool 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . predsa len tie kolajnice na teste hovorili pravdu. Gratulujem. uofam, ze sa s babulou pridame, aj ked ja by som bola nadovsetko vdacna aj za jedno. Ale brali by sme aj 2 a hadam aj 3. 😀
Kraasa, len nech to tu ide takto aj nadalej.

janula13
14. nov 2008

Mici, ani ja som vcera negrckala, len ma napinalo, ale dnes uz mam svoju varku za sebou ☹ a vecer sa to este len rozbehne...ale co uz, nemam narok este prestat a tiez ma bolelo brusko a picha ma v krizoch, tak tahame spolu... 😝

mataaa
14. nov 2008

babence su uzasne, jedna gulicka a jeden"slizik". 😀

petkaerdal
14. nov 2008

Matka no to si pis,ze je to gooolll...asi dr. predtym nepozrel dobre,ja neviem alebo sa stupel predo mnou schoval a urobil si srandu zo mna 😉
jasne,ze sa pridate,coskoro,ved nevidite,co sa deje ,same zazraky,urcite sa aj vam nejaky stane 😀 😀
matka to myslis na moju foto ze slizik? oni su obe rovnake,len to druhe tam tak vyzera,lebo to sono bolo do lava natocene,ale ked pozrel to druhe,tak vyzeralo presne na chlp rovnako 😀 😀
a jedno ma 12mm a druhe ma 17mm,neviem,ci je to v poriadku takto

babulka123
14. nov 2008

peti urcite je to v poriadku ved obe mali srdiecko a okrem toho jedno sa asi zahniezdilo skor ako druhe preto ten rozdiel.. ale on alebo ona to dobehne nebooooj

inak tej mojej tehu kamoske co je u mna teraz som hovorila ze byvas vo viedni tak urcite prideme k tebe na nakupy.. tak nas potom povodis ale musis pockat kym budem ja tehu ale to je asi tak o par dni.. takze pohodicka.. hehehehe
juuuuuk kiez by..

petkaerdal
14. nov 2008

ved tiez si myslim,keby nie,tak by lekar nieco povedal a tiez ma napadlo,ze sa asi zahniezdilo neskor,mozno na druhy den 😀
stale je este u teba ta kamoska? hi hi..tak dojdite urcite niekedy na kavicku a pobehame po obchodoch a pokukame kociky,tu su lacnejsie 😉

babulka123
14. nov 2008

hej hej kamoska tu dnes skisne az do vecera kym nepride jej drahy a okrem toho ostavaju na veceru .. takze pohodicka....

ona si uz vybrala kocik ale ja urcite pridem kuki.. a okrem toho moja sestra este nema vybraty a je uz 18tt takze ...... vies ja som uz ozaj posledna z okolia ktora bud nieje tehu alebo nema deti... pahu a gregy by vam vedeli rozpravat.... teda ak nepocitam baby z konika...

petkaerdal
14. nov 2008

no veceru by som si dala aj ja,ja nevarim nic ,nejako som mimo a hladna som stale,zijem na suchej strave momentalne 😝
neboj ,aj ty bude tehu,len si vyckaj casu,ako hus klasu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre