Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
23. nov 2008

tak nasa Nikola je 7 februara 😉 😉

babulka123
23. nov 2008

nooo zajtra to skusim , lebo to musim na velkom compe lebo tu nemam na tomto NB ziadne fotky a okrem toho je sluzobny takze nemozem sem nic ani davat... som rada ze ho mam aspon na pisanie....

petkaerdal
23. nov 2008

ok,tak tam nieco pekne nahod....tak idem aj ja do sprchy a ku tv,tak sa majte a pekny zvysok nedele prajem, 😉

babulka123
23. nov 2008

petka pekne snicky zajtra si vidime.. teda pismenkujeme...

petkaerdal
23. nov 2008

jasne,zatra pismenkujeme,rano som tu...cmuky

janula13
23. nov 2008

babulky, aj ja uz valam sunky pri TV, tak sa slusne lucim, nie je mi dobre, sak viete 😀

babulka123
23. nov 2008

ahojte, takze ja len som vam musela povedat... nech zije UTROS.. uspesne som prerevala polku filmu... inak komedia a ja som plakala ako mala.. a nejako to neviem zastavit... ale smejem sa pri tom takze nieje to nic take strasne len sa mi chce plakat... no hovorim nech zije utros.. ako som to ja mohla bez neho vydrzat 30 rokov.. heheheh

zajtra sa vidime... cmuky

janula13
23. nov 2008

Ozaj, Mici a ajbaul, teba sa to uz tyka, prave som objavila celkom vkusne moderne a pekne veci a za slusne ceny pre tehule v mimibazare, aj rifle a hlavne svetriky, hlavne ten co sa objavuje v albumoch, tak mrknite...uz nahovaram manzela nech mi kupi, rifle su celkom fajn a dobra cena...to len tak na okraj zväcsujucich sa brusiek 😀

babulka123
23. nov 2008

ja sa na to velmi tesim ked budem toto riesit..
ale u mna to bude horsie.. ja som predsa len vacsia ako ty janulka a to nie som este tehu.. teda pardooooooon este to nieje na mne tak vidiet.. heheheheh

janula13
23. nov 2008

ale porasties tak ci tak, hlavne v istych partiach, predstav si, konecne som pribrala 20dkg 😀 😀 😀 a pozerat mozes beztrestne uz teraz 😀

babulka123
23. nov 2008

20 dkg... moja nezabudaj ako som hovorila petke.. u nas sa bavime v desiatkovej sustave.. ale v kg...nie v dkg...

babulka123
23. nov 2008

idem spinkat... DN

janula13
23. nov 2008

aj ja, DN

janula13
23. nov 2008

😀 😀 😀 😀 teraz som precitala, dkg a kg, ved pockaj, zacnem pisat aj v takych jednotkach...papa

petkaerdal
24. nov 2008

dobre ranko zienky,

babul,to plakanie presne,ako opisujes som mala aj ja a je to tehu priznak,mne to vravela kamoska,aj ta mala take stavy a nebrala utors,ja som plakala aj ked mi Erdal zjedol jogurt 😀

petkaerdal
24. nov 2008

babul,spis este? 🙄

rebo
24. nov 2008

Ženy tak mne trvá hodinu a pol kým prečítam vaše príspevky od piatku poobede až do nedele do večera. Ja mám totižto ten problém, že nemám doma ani počítač, ani notebook. Takže môžem čítať len v práci. Peťka škoda, že ja som tvoju fotku nevidela. Ale určite si bola krásna nevestička. Babuľ držím palce a určite sa pomaly do teba zahryzkávajú. Ja mám ísť zajtra ku ženskej, prišli mi zlé výsledky, čo sa týka toho zápalu, takže určite mi nasadí ďalšie lieky, aby som sa do januára z toho dostala.

petkaerdal
24. nov 2008

ahoj rebo,ak si tu ,tak foto pre teba do albumu dam,aby si videla 😉

petkaerdal
24. nov 2008

rebo a nech sa z toho zapalu cim skor dostanes 😉

rebo
24. nov 2008

Som tu.

mataaa
24. nov 2008

Ahojte kocky, som sa dlhsie neozvala, priznam sa, ze sa mi nechce moc spatne citat vsetky zameskane prispevky, je toho strasne moc, cinite sa.
Petka, Janula dufam, ze pekne pestujete babulky v bruskach.
Babula vkladali ti 2 embryika? Co tehu priznaky.
Peti tak este raz vsetko naj do spolocneho zivota, zdrave krasne deturence a hlavne pohodovy bezstresovy zivot v manzelstve.
Ja mam v sebe uz 50 merionalov a stale malo. vcera sme boli na kontrole a doki vravel ze su este male. tak pokracujeme dalej. zajtra ideme zas do fc na kontrolu. dufam, ze ked tak pomaly rastu aspon budu foliky plne vajicok. n a levej strane asi nic nebude a vpravo videl 5 folikulov. Nech su nam dopriane aspon 3 vajka. Stale som doma, snazim sa nic moc nerobit, ale poznate to, moc sa to neda. sranda, ze vzdy ked mam mat kludovy rezim tak sa mi najviac chce prezliekat periny a umvat okna 😀 😀 😀

babulka123
24. nov 2008

ahojte dobre ranko... petka ty co nemozes spavat???
ja davam o 9 utros takze vtedy vstavam... hehehee skor ani o minutu... az nato ze som od siedmiej hore ale drahy by ma asi zabil keby som sa hned pricula ku compu...

inak plac vcera prestal, tak som bola rada, vyzehlila som marekovi vsetky kosele... fuuuuuj nenavidim to strasne ale zvladla som to tak mam na 2 tyzdne pokoj... v noci som mala strasne sny nechutne... ze sme boli niekde na chate a ja som dostala mrchu ... ale taku silnu nechutnu... az som sa s vykrikom zobudila.. taka som bola rada ze to bol sen

petkaerdal
24. nov 2008

ahoj Matka a dakujem za prianie,
tebe drzim palce,nech mas co najviac a kvalitnych folikov 🙂

babul,dneska som nejak nemohla spat,bola som nieco vybavovat este,ale uz som doma

babul,ten sen musel byt hrozny, 😢 ale dobre,ze to bol len zly sen a nie skutocnost

co planujes dneska robit?

babulka123
24. nov 2008

ahojky.. no prave som sa napapala a idem praaat a tak motkat sa a poobede asi pojdem ku kamoske s 2 jickami a chcem sa ist objdenat kadernicke...

rebo
24. nov 2008

Petka som ešte stále pripojená, keby si chcela poslať tú fotku.

babulka123
24. nov 2008

rebo dakujem....ja pevne dufam ze ked som bez pk tak uz tam nerobia neplechu kade tade po maternicni ale uz si nasli svoje miestecko a hryzkaju a hryzkaju a paci sa im tam..hehehehe

petkaerdal
24. nov 2008

aha,som myslela,ze si tu neni,tak hned tam nieco hodim,kukni

petkaerdal
24. nov 2008

uz su tam foto,pozri 😉

petkaerdal
24. nov 2008

aj ja prave papkam,uz druhy krat dneska...
ty sa dobre u tej kamosky natrenuj na dvojicky 😉

dneska si uz 3 den od ET,vsak? uz by mohli byt aj zahrazkane do teba 😉 tvoje babulky

babulka123
24. nov 2008

no 3 den.. v piatok bol ET a ten sa nepocita takze dnes zacinam 3 den.. ved uvidime.. nechcem na to ani mysliet.. vies prestalo ma uz aj ako tak brusko boliet co je uplne super.. len teraz rozmyslam co sa vo mne deje a ci vobec nieco... take zmiesane pocitiy... ale co je zaklad ja im verim a ked ma prepada depka alebo neistota tak kuknem na ultz.a to mi pomoze..hehehe

idem dnes makat.. ja sa potom ozvem..cmuk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre