Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
24. nov 2008

ja viem babul,co citis,ja viem

ale neboj,urcite sa nieco deje v tebe,urcite...

tak pa zatial,cmuky 😉

babulka123
24. nov 2008

peti cmuuuk dakujem ...

petkaerdal
24. nov 2008

😉

babulka123
24. nov 2008

idem o 13.00 kadernicke... supeeeeer... sa tesim tak dlho som nebola...
potom hodim mozno aj foto... ak sa mi podari...

janula13
24. nov 2008

babulka, tak tiy si to inak uzivas, ze kadernicke, ty bhdes krasna mamina, ved ano potom pri dvojkach budeme radi ked si zuby umyjeme 😀 😀 😀 ja som vstala strasne neskoro z postele, ani sa nepriznam kedy, este som v zupane, tak idem sa mrsknut do sprchy, umyt podlahy, pozehlit a potom ak bude pocasie chcem v ramci vychadzky zdrhnut do tesca, kupit manzelikovi mikulassske a este cosi...tak si to uzi u kadernicky..

rebo
24. nov 2008

Ste ozaj pekný pár. Veľmi Vám to pristalo. Ty si naozaj ako nejaká princeznička.

babulka123
24. nov 2008

hehe ja mam kadernicku vo vedlajsom vchode ... ale uz to potrebujem lebo je to desne... som zvedava ci si to marek vecer aspon vsimne.. inak v zupane som aj ja hehehehhe

ale poobede ked pridem idem upratovat skrine... fuuuuuj to je 2 vec ktoru neznasam ale povedala som si ze mam na to teraz koooopec casu takze aj ked ta jedna izba bude rozbombardovana 2 tt je mi to jedno ale dam si to dokopy.. uz sa aj tesim na to ... hehehe

rebo
24. nov 2008

Stále si ich prezerám, naozaj ste pekný pár.

janula13
24. nov 2008

fii, ty mas ine plany, aj ja sa uz par tt chystam uptrata nasu 3izbu-sklad, aspon pretriedit veci a zistit co vsetko tam je, nemame tam nic, nijaky nabytok, vsetko je pri jednej stene v skatuliach z Ikei, takze tak to vyzera u nas..vidis, tak ak sa mi bude chciet, pustim sa aj ja do toho, ak nahodou nebudem mat vecer navstevu...byvala ziacka a je tehu tak ako ja v 10tt, parada, dalsia partacka...inak je od vas...

babulka123
24. nov 2008

janulka no pekne,,, tak ju pozdravuj, a kludne nech ma pride oplut ze budem len rada.. hehehehe

u nas je to tiez len sklad a ale uz som si presadila aspon skrine a tak mam co kam upratat ale terraz to tam vyzera strasne.... takze preto.. ale postupne naozaj sa nikam neponahlam...

babulka123
24. nov 2008

dobre idem do sprchy lebo o jednej tam mam byt a este chcem absolvovat sprchu a musim ist do bankomatu lebo nemam peniazky.... fnuuuk zena na materskej hehehehehehehe mala by som si na to zvykat .. heheheheh

babulka123
24. nov 2008

obcas by som mala citat aj co pisem.. idem do sprchy lebo si chcem dat sprchu..no v kuchyni si ju asi nedam ze??? a hadajte kto za to moze..... UTROS hehehehehehehehe jedine ze by sa u mna ta tehotenska demencia prejavovala az moc skoro..... pane boze ja sa nechcem vidiet cca o 5-6 mesiacov.. to bude strasne... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janula13
24. nov 2008

jezis, ved aj ja musim do sprchy...ideme naraz, ok?aj nohy si oholim, nech som fesanda 😀

babulka123
24. nov 2008

ja som uz po.. som sikovnejsia... hehehehe

janulka len si pekne ohol. lebo sa hovori ze vydatu zenu poznas podla toho ci je alebo nieje oholena.. hehehehe

janula13
24. nov 2008

sooom aj ja 😀 idem este vlasky vyfenovat a padam, hor sa na nakupy...

petkaerdal
24. nov 2008

rebo dakujem 🙂
Janula,no len sa priznaj kedy si vstala?
babul ty si doma pekne porob,lebo potom sa namahat uz nebudes moct a hod foto,som zvedava na tvoj novy image 😉

janula13
24. nov 2008

peti 10.30 😅 na nakupoch za tehu vecami si nebola?

babulka123
24. nov 2008

no baby.. takze ja som uz spat.. foto ano dam ale uz som hovorila musim cez velky comp a k nemu sa najprv musim dopracovat.. ano je prave v tej izbe 😀 😀 😀

inak baby ja fakt budem asi tehula.. u kadernicky mi doslo tak zle..myslela som ze hodim sablu na nu, potom ma rozbolele brusko ako keby som mala dostat asi tak za 10 sek.mrchu... potomm som dosla domov, vylogala som asi pol flase mineralky, zjedla 3 knedle a segedin {rozmyslam ci si idem este zohriat... 😀 😀} a teraz mi je ako tak dobre, ale aj tak sa citim nejako divne....

janula13
24. nov 2008

babul, jasne ze si tehula, ved naco by si bola na ET? 😀 😀 😀 len sa cit divne, to este len budu divne stavy, uvidis 😀

babulka123
24. nov 2008

janulka dakujem uz sa na to docela tesim .. hehehehe

petkaerdal
24. nov 2008

10.30? 😅
Jani bola som pri CA-cku,ale nieco nam do toho prislo,museli sme sa otocit,ale zajtra tam idem ,lebo potrebujem surne nejaky tehu svetrik,taky dlhsi...ty mas nieco take? co nosis hore oblecene?

babul, 😀 😀 😀 tehu priznaky sa prejavuju? super ..uz sa tesim,ako sa k nam pridas,potom tu uz budeme super particka 😉 😉 😉
bolia ta prsia??? ale mas ich aspon naliate?

babul,no tebe je hej,ked si davas segedin,ja uz par dni zijem na sunkovom chlebe a rozkoch 😖

janula13
24. nov 2008

ved to peti, ja mam vsetko take mini svtriky, tak som ozerala na nete a mali tam par peknych,ale chcem popozerat po obchodoch...mna viac trapia rifle, ale opriesim, este vydrzim, prave odem sama do tesca, tak dufam ze nehodim sablu po ceste, to zase bude adrenalin, ale chcem sa aj vyvetrat, stale som doma...tak zatim, idem na lov darcekov...

babulka123
24. nov 2008

peti aspon nieco ze zjes.. neboj potom ked ti bude dobre tak ti spravim segedin...
prsia bolia ako cert... uvidime... ja uz nechcem nic take pisat lebo potom budem smutna.. ale ... sak vies..

petkaerdal
24. nov 2008

davaj si pozor Jani,asi by si nemala ani sama chodit,mne teda vadi ten smrad v obchodoch a toci sa mi hlava,sama by som nesla 🙄

ja mam tiez len take kratke svetriky a trigovice a je mi uz riadna zima,pancuchy uz nosim,ale na chrbatik mi fuka..

zajtra ti nahlasim,co kupim,pojdem urcite nieco kuk

babul,tie prsia su ale dobre znamenie 😉 😉teska ma to 😉
no zjem aspon nieco,ale aj to mi uz vobec nechuti,rano som normalne plakala pri mojom z toho,ze som nevedela ,co jest...ty si vychutnaj poslednych par dni 😀
mozno by som si troska segedinu aj dala,asi si nakazem na vikend mamine 🙂

babulka123
24. nov 2008

peti.. urcite ti spravi dobre... neboooj

vies ale prsia ma boleli uz aj pred ET... to bude z utrosa.. teda si myslim a okrem toho ma boleli velmi aj pri 1 ivf a vidis tehu som nebola..
mna skor myli to moje brusko stale ma boli ako keby na mrchu .... to je skor zaujimave...

petkaerdal
24. nov 2008

Jani,aha ,co som nasla,ak si to necitala..
v 9tt je Hcg hormon na vrchole,pokozka ostava jemnejsia ,ale vyskytuju sa vyrazky a zvysuje sa vaginalny vytok..
mas vytok uz?
si este vyhadzana? ja dost 😖

petkaerdal
24. nov 2008

baul,jaj zabudla som ,ved vsetko co sa deje s nami je z utrosa 😀 😀 😀 😀

z toho bruska si tiez nerob nejaku hlavu,aj ked viem,ze sa bojis,skoro kazdu bolelo,ako na kramy a bola tehu,asi sa roztahuje meternica a ak si pamätas mna jedinu nebolelo vobec,ale ja som cela nejaka ina tehula...
kedy by si mala mat normalne kramy?

a boli ta to brusko stale cely den?

petkaerdal
24. nov 2008

Jani ,este som chcela vediet,ako beries teraz teda ten utros?

babulka123
24. nov 2008

chvilu boli ale skoro cely den.. teraz uz aj picha.. hehehe to hryzkaju do mna.. hehehehe nenazranci..hehehe len nech si daju..

no a normalnu mrchu by sommala dostat. pockaj... neviem kolko je to 9 mesiacov od novembra ale nie... ak by som nebola na ET a tym padom by som nebola tehu tak by mala prist 3.decembra.. a 5 mam ist na test.

petkaerdal
24. nov 2008

babul,som rada,ze nejak nedepkujes z toho,to ja som bola s nervami uplne v keli 🙄

zahryzkavaju sa urcite drobci,ved to aj tak nejak vychadza s tym uhniezdenim na dnes-zajtra 😀

jasne babul,ze keby si nebola tehu,tak 3 decembra by dosla,ale pytam sa len tak
vlozky si uz vyhodila posledne? uz nebudes potrebovat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre