Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
23. nov 2008

sisi hehehe ano aj ja nad kazdym jednym vstanim rozmyslam hehehe

nie , teda aspon co som zatial citala v den ked ti spravia transfer tak som polezkavala a teeraz fungujem normalne, teda okolo domacnosti... ale ak sa mi chce tak si lahnem ak nie tak robim co chcem.. takze taka pohodicka... pri 1 ivf som prve 3 dni len lezala a nevyslo to ... teraz skusam iny pokus.. heheh uvidime ci uspesny...

sisajojo
23. nov 2008

ale asi by som mala z 2oj tyzdnoveho lezania prelezaniny 😅

csilla76
23. nov 2008

akoze netreba vkuse lezat,ani doktori to nedoporucuju ale tak sa setrit 😉

preto som sa pytala ze mas ine zahranicie,reku iste si mimo republiky 😉

csilla76
23. nov 2008

babul kedy ides na krv? 🙂 drzim palce 🙂

babulka123
23. nov 2008

dokonca si myslim ze je pravda nieco na tvrdeni ze je dobre ked je maternica dobre prekrvena,,, respektivne ak je obeh krvy lepsi.. a ten bude asi lepsi pri pohybe...

tu na MK je toho dost popisaneho....

sisajojo
23. nov 2008

csilla ja som v anglicku ale inak som z pd

csilla76
23. nov 2008

ano babulka presne,mas pravdu je tu toho popisaneho 😉

aha tak ti tak dalekoooooooooo 😀 a tam ides na ivf?aky je tam postup?aj mi budeme mat ivf+ICSI...

babulka123
23. nov 2008

sisa a na IVF ides v anglicku... to ma velmi zaujima ako to tam cele prebieha potom .. daj vediet budem velmi zvedava...

csilla76
23. nov 2008

babulka mi sme ako rovnako zvedave,aj ja som sa pytala na to iste 😀

babulka123
23. nov 2008

csila lebo nepoznam vela bab co na to ide niekde v zahranici a velmi ma zujima aj ich postup... mozno nieco robia uplne inak ako tu.. ved staci ze sa to tu meni od centra k centru.. hehehehe

sisajojo
23. nov 2008

csilla76 moc sa v tom nevyznam,viem ,ze 19 den cyklu idem na tabletky norethisterone a tie budem uzivat 7 dni 2x1 a 21 den cyklu mam sprej do nosa buserelin ten uzivam 4x denne 2 tyzdne a potom idem na krv a asi tyzden na to zacinam s menopurom a uz je potom postup bezny akurat ti po 2 tyzdne po transfere vobec neberu krv iba im zavolas ci si mala pozitivny test

sisajojo
23. nov 2008

menopur mam urceny na 150 jednotiek

babulka123
23. nov 2008

nooo zas az taky standardny postup to nieje.. aky sprej do nosa?? naco ??
a mozem sa opytat kolko za to zaplatis??? dakujem

janula13
23. nov 2008

Peti, tak vidim ze sme na tom rovnako, ja som natlacila sunkovy chlebik tiez a este sa zastrajam na jogurt, konecne som schopna zjest nieco s mliekom, tak sa nutim, kym to trva, nech mam nejaky vapnik v sebe a uz mam v sebe aj brusnicovy sirup, tak hadam pomoze...inak boli ma hlava a babul tiez sa mi niekedy toci a to som take problemy nikdy nemala a niekedy mam pocit, ze mi tak silno busi srdce, boze ja mam ine diagnozy, musim sa spytat na poradni, ved som sama choroba, taky hypochonder...a to som si myslela, ze tehu je take krasne zagulacujuce sa obdobie, ved tie tehule vyzeraju take vysmiate a v pohode..hadam sa prepracujem k takemu stadiu 😀
babul, teba by som tu chcela, stale varis polievocky a tie mi chutia, nechces dochadzat?ja na teba budem ttttt prskat 😀

sisajojo
23. nov 2008

buserelin spominala ,ze ten ma ma dat do menopauzy,mam nastastie prvy pokkus zadarmo,lebo za 4 roky co sme tu som mala uz 3x operacie (endometrioza 4 stupen) a mame zly spg tak horsia kombinacia uz asi byt nemoze

babulka123
23. nov 2008

janulka spravvime nejaky obchod neboooj ..hehehehe

inak beham do ladnicky a kukam na tu sunku a jogurt a neviem sa rozhodnut.. hehehehehhe

babulka123
23. nov 2008

baby marek si prave robi hurky .. ja ich zboznujem ale mne neskutocne smrdia teraz... hehehehehe zasa utros....

petkaerdal
23. nov 2008

no vy ste zlate,ked som tu neni,tak tu zacmarate celu stranu 😕

babulka123
23. nov 2008

sak ja ta tu cakam.. ale o 8 koncim lebo ideme kukat filmisto.. marek stiahol sex v meste.. film teraz co bol v kinach...

sisajojo
23. nov 2008

petkaerdal smiem sa spytat kde si v zahranici?

csilla76
23. nov 2008

sisa noooo mate iny postup..ale sak zalezi od centra ....a v UK je to ine to som aj myslela 😵 aj ja mam tu mrchu endometriozu ☹ a mavas aj bolesti?

ahoj jani 🙂

babulka123
23. nov 2008

sisa.. to je super ze mas pokus zadarmo.. budem velmi drzat palce...

janula13
23. nov 2008

jezis, horky, to ma rad aj moj, aj ja, ale teda ta ich vona by mi dala teraz zabrat...moj sa prave pusta do olomoucakov, he a tie mi nevadia..zaujimjave...
babul, najprv sunka, potom jogurt, to da rozum 😀

csilla76
23. nov 2008

petka no sme tu 🙂 ako sa citis maminka dvojiek? 🙂

babulka123
23. nov 2008

janulka aha tak uz som mudrejsia.. idem na to ... a slnecnicovy chlebik.. mnaaaaam.....

petkaerdal
23. nov 2008

ja som v Rakusku sisa 🙂

csillka ahojky moja,ako sa mame?

babul,myslela som,ze sa budes drahemu dlhsie venovat

Jani,mne zacali od vcera nejako jogurty chutit,ale to len smotanove,co som nikdy nejak nemusela,teraz su mnamky 🙂

sisajojo
23. nov 2008

dakujem vam baby aj ja velmi dufam,ze sa to podari ved uvidime a ak nie aspon dame zamrazit co sa bude dat...endo mala som problemy bolesti sialene,ale po tych operaciach to preslo a rpi poslednom sone som mala vsetko ciste

babulka123
23. nov 2008

fuuu 😀 fuuuu 😀 fuuuuu 😀 fuuuuu 😀 fuuuu
ti posielam aspon vonu ked ich lubis , ale tato je uz taka ta dobra, z ktorej ti nebude zle.... nebooooj
zato mna tu asi natiahne za chvilku.... hehehehehehehehe baby ja mam asi tehu priznak.. pardoooon hehehehe dalsi utros priznak......

csilla76
23. nov 2008

dakujem za opytanie,mam sa fajn,taka pohodova nedela 😵 akurat mam tlaky v podbrusku,asi dojde mrcha a mozem volat 😵

janula13
23. nov 2008

babul, tak som rada, ze som ti rozsirila obzory, ty uz mas tusim tiez chute a nechute, to dobre zacina...
Sranda Peti, ja som tiez vcera po dlhej dobe prvy krat zbastila smotanovy jogurt, iny neprichadza do uvahy... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre