Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
19. dec 2008

myslela som vajcia,ci si nebola kupit 😀 😀 😀
babul,ze by lenivost sa zacinala prejavovat aj u teba uz?
ozaj a co priznaky??? nebyva ti zle? ved uz mas 7tt,uz by mohlo

babulka123
19. dec 2008

petka... nieeee vonku je uplne hnusne nechce sa mi ani nos vystrcit..

lenivost.. no keby bol toto priznak tehu tak som tehu uz veeeeeeelmi dlhu dobu .. hehehehehe ale nie, ja by som aj nieco robila ale ked stale som v tom stave ze sa bojim si aj "prdnut" aby sa nieco nestalo.. ale ked budee marek doma tak mna to potom chyti .. vacsinou tak na vecer chytam druhy dych

a nevolnosti.. no pravidelne mi je zle vecer okolo 6. ale ze by som blvkala ani nie.. ale predychavam statocne aby nieco nevyletelo.. nooo uvidime ci sa toho vyvarujem alebo ani nie.. stavim sa ze na vianoce vecer sa nepohnem od wc.. pri mojom stasti.. hehehehehehe 😀 😝 😝 😝

babulka123
19. dec 2008

peti mas zapnuty skype?

petkaerdal
19. dec 2008

no zapnem,pod

petkaerdal
19. dec 2008

ja viem,ze je hnusne,ja som musela do toho pocasia,hrozne,ani nevyleziem,kym nemusim 😀
ved ano babul,davaj si pozor,kasli na vsetko,ako ja,netreba sa namahat a vobec to prehanat,naco riskovat 😉

babulka123
19. dec 2008

no neuveris ale pridala som fotoooooos
a videla som tvoje .. fakt to je krasa..

petkaerdal
19. dec 2008

no idem pozriet a vazne neveriiiimmm 😀 😀

petkaerdal
19. dec 2008

krasnuckeeeeeeee 😉 😉 😉

tvojka
19. dec 2008

čaute baby,máte krásne fotečky!
Peti,tak vidíš,ako podrastli,si sa bála,že sú malí... 😎
Babul,gratulujem k srdiečku,opatrujte sa!

petkaerdal
19. dec 2008

ahoj tvojka,uz som spokojna,pekne podrastli,tesime sa velmi 😀
ako sa mate vy?

mici11
19. dec 2008

Ahojte, tak som spat. Dobre som si schrupla 😀 az do teraz.

mici11
19. dec 2008

A kde sa tula nasa Janulka?

petkaerdal
19. dec 2008

ahoj,ja som ani nespala,teraz ma chyta riadna unava a to chceme ist s drahym varit,asi to odlozime na zajtra 😅

Janula ? no neviem,mohla by sa ukazat uz

mici,nebyva ti uz spatne?

mici11
19. dec 2008

Petka nastastie len tak raz za tyzden. Naposledy tusim v utorok. Trosku som si s prepacenim odgrckla. Ale uz je to ovela lepsie. Skor mi byva len tak tazko na vecer.

petkaerdal
19. dec 2008

to som rada mici,ze ti to uz prechadza,hadam ti nebude cele tehu tak tazko

mici to ,co mi dneska robili je ten screaning az teraz som to pozerala na papieri 😀

co bude na veceru? natierka? 😀 😀

mici11
19. dec 2008

Na veceru, mozno pizza. Je u nas nasa krstna dcera a ta ju miluje. Po kom to asi ma? 😀 Bude u nas aj spat, tak tu mam veselo, furt steboce.
No myslim, ze nevolnosti su prec, snad sa nezacnem obzierat, ale zatial to tak nevyzera 😀

petkaerdal
19. dec 2008

tak to musite mat veselo,pripravujes sa na vlastne 😀

ja pizzu nemusim,tej som objedena,my dame si orechovu strudlu s mlieckom 😀

kolko si bude babo pytat,tolko mu das no nie,aj ked by si sa mala obzierat,ale ja myslim,ze ti nebude tak vela chutit,ani mne nechuti nejak extremne vela 😉

mici11
19. dec 2008

Jasne ze ho nenecham hladovat 😀 drahy mi furt hovori, aby som mu dala klobasu 😀 to je jeho oblubene jedlo 😀 Moje zas nie ☹ Robi si srandu zo mna. A zda sa mi, ze mi brusko o trosku zas narastlo. Ofotim po vianociach 😀
No mala je taka huncutka, lubi byt u nas. Prave mi hovori, ze nevyzeram na tolko rokov kolko mam, ale ze len na 25. No nelub ju 😀 A ze jej spoluziak povedal, ze som pekna, ona je druhacka. Chodievam pre nu do skoly sem tam. Tak som nasmiala. Dobre mi to padlo, hlavne ked sa rano budim bleda ako stena 😝 a vyzeram "neodalatelne" 😀

mici11
19. dec 2008

Este keby viem pisat 😀 neodolatelne, to malo byt 😀

petkaerdal
19. dec 2008

mici,si taka neodolatelna rano? 😀 😀 😀 deti su zlate,clovek sa nasmeje vsak?
no este ze ti mala nepovedala,ze vyzeras na 40 😀 😀 ,neviem,ci by si sa smiala 😀
aj mne sa zda,ze mi narastlo brusko,citim sa stale taka nejaka plna,citim,ze mi rastie,ledva dycham,mas aj ty taky pocit,akoby ti islo brucho prasknut? 😀

pochopila som co je neodalatelne 😉

mici11
19. dec 2008

Petka 😀
No mam aj ja taky pocit, ze prasknem a este nas to len caka 😀 Budeme si bruska nosit na furiku 😀
Deti su uzasne, uz sa tesim na to nase, co nam narozprava 🙂 bude to super. Uz sa neviem dockat

petkaerdal
19. dec 2008

no ty ani tak nie,ty budes,ako modelka chodit,ale ja s Jankou budem tlacit furik pred sebou,veru ,budeme mat co nosit 😉 zoberiem od otca jeden 😀
som si myslela,ze som stale taka najedena na prasknutie 😝 ,som si nemyslela,ze sa zena tak "plno" v tehu citi,ale aspon viem,ze mi tam nieco rastie 😉 😉

babulka123
19. dec 2008

ahojte vratili sme sa z nakupov.. no poviem vam mala som co robit aby som nesablovala kade somm chodila.. hehehehe dnes sa to posunulo na nejaku skorsiu hodinu.. a este ked mi povedali ze ked sme nakupili za taaaak vela peniazkov ze dostaneme ziveho kapra tak ma skoro natiahlo.. tak mi celu cestu smrdel v aute..
uz som ho ale dala kamoske.. ale caka ma dalsia vec, kupila som lososa a musim ho rozporcovat do mraznicky... toto bude dnes nejake vesele...

petkaerdal
19. dec 2008

babul,tak to mas vesele teda,tvoje prispevky niektore ma dobre pobavia
bleee ten smrad kapra,,som si to predstavila a vies,ako sa smejem 😀 😀 😀

babulka123
19. dec 2008

no pekne.. tebe je do smiechu... a ja ... ja trpiiiiim..

musim nejako presvedcit prcka nech nerobi problemy lebo vianocna vecera je o siestej a to je pre mna ten najhorsi cas teraz... a teda kapustincu a salat a rybu si nenecham ujst aj keby som mala byt ako prietokovy ohrievac.. hehehehehehe

petkaerdal
19. dec 2008

aj ja sa tesim na salat,rybku a kapustnicu,ale na rozdiel od teba ja nebudem zo seba robit ziaden ohrievac 😀 😀 😀
este budes aj wc objimat 😉

janula13
19. dec 2008

ahojte babulky, nuz zanedbavam vas, ale poviem vam mam dost, vcera som pc ani nezapla a dnes len teraz vcera aj dnes sme lietali po BA, tak som hotova, nevlaaadzem, ale uz mi to nedalo neskontrolovat to tu, ked som cakala na dobre spravy od vas...
tak babulka aj ja sice oneskorene, ale predsa a o to s väcsou radostou blahozelam ku kmitajucemu srdiecku, velmi sa tesim...
a Petka z teba tiez, to mas akych velkych valibukov v brusku?A kolka panika pred tym, vidis,teraz ju mozem robit ja, ze moji su krpci oproti tvojim, a este ich aj nemam rovnakych ako ty 😀 ale my sa vyrovname a dozenieme hadam zameskane...aj ked netusiiim kedy bude najblizsi utz, 7.1 mam len testy a poradnu...tak len dufat ze rastu a rastu a su ok...ale velmi sa tesim, pojdem mrknut vase nove fotecky 😀
My sme dnes kupili stromcek a zajtra si chcem upratat a nejaku vyzdobu uz nahodit, vyzera to tu straaasne, a ja ze som doma?Manzelik je ok, rucicka poslucha, zase sa zahrame erotiku v kupelni, ked ho budem kupat, dost zabava 😀
Vidite a ked spominate tie bruska, nacase pofotit, aj moje, tiez je ako balonik, a mam pocit ze je nejake napäte, ale myslim ze v norme...a samozrejme dnes aj vcera ma paradne bolela hlava...

mici11
19. dec 2008

Janulkaaaaaaa ahoj moja. No ja uz mam velke upratovanie za sebou a stromcek hotovy. Dnes si len tak polihujem. Ale zajtra ma cakaju posledne velke nakupy 😝 Ale nevadi.
Babulka inak tie ryby, my sme boli minule v obchode a pri tych kaproch som sa skoro pogrckala. Aj ma pekne naplo, ludia len cumeli 😝 Ale rybku lubi papat, ale nie kapra. Skor lososa
Petka no ved si budeme porovnavat bruska, bude sranda 😀
Inak pred chvilkou som sa natlacila pizzou, takto neskoro som este pocas tehu nejedla. Som zvedava co to spravi

babulka123
19. dec 2008

baby hlasim prve blvkanie... je mi straaaasne zle... fuuuuuj.. toto nie.... janulka... dakujem ...

janula13
19. dec 2008

Ahoj Mici, tak aj ja som dnes okukovala kaprov,ja to tiez moc nemusim, aj ked zjem, skor tiez losos, alebo dobre file...a teda dali mi zabrat, ani som nekupila, lebo predavali zivych len a to ja by som nezabila a manzel tiez...ja planujem zajtra, ze to tu vygruntujem a vyzdibim, uz sa na to tesim, my sme velky nakup absolvovali dnes a vcera, tak hadam je nacas pokoj...citala som o tych furikoch na brusko, boze ja nemam predsatvu ako to bude, uz teraz sa mi zda velke a stacilo by...ale pochvalim sa, kupila som si taky rolacikovy top a aj triko, obe su riasene vpredu, tak vyuzijem tak aj tak a nekupte to za 98sk, v Gate...
Mici toto sa ti zda neskoro?ja som jedla tak pred hodkou a veru o takej 22-22.30 si este cosi budem musiet dat...ale mam pocit ze uz jem menej a znesiem aj 3-4hodinove fugy medzi jedlami, co predtym nehrozilo, tak hadam sa aj dostanem do normalu...to neznamena ze mi nie je zle, to nehrozi, ale da sa 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre