Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
10. jan 2009

brusinko... krasa..... ja budem fotit vecer...

petkaerdal
10. jan 2009

mozem sa opytat babul,ale tych 10% zlava bolo len na dvojicky 😉 ,ale pozriem sa
inak boli sme dneska aj v tom Toys"R"us a fakt tam maju lacne a pekne kociky,mrkni tam 😉

daj foto aj ty,som zvedava 😀

zuuuzana
10. jan 2009

peti ale u nas (leiner, kika) sa da zjednavat cize urcite aj babulka dostane 10% aj ked caka len 1.
sorry, ze sa vam do siskusie miesam. len som kukla ci si uz zo slovenska doma 😉
a zaroven som to tu zrengenovala 🙂 ako bolo ? saty vybrane ? mas foto ? alebo web tej svadobky ?
teda brusko mas uz mile 🙂 ale ten cas letiiiiiiiiiiiiiiiiiii

pa krasny vecer

mici11
10. jan 2009

Ahijte kocky,

tak dnes mam za sebou prijemny den. Ale citam, ze aj vy 😉 🙂 A zajtra ideme so znamymi tiez na obedik, tak konecne nemusim 2 dni varit.
Petka ved ty mas akurat brusko a peknucke. Ja mam naj rozdiel, ked pozries v mojom albume 15 tt a potom 20 tt, za 5 tyzdnov pekny rozdiel. 😀
Janulka, Babul, Tvojka 🙂 🙂 🙂 ahojte

petkaerdal
10. jan 2009

Zuzi ahoj,vidis,na to som pozabudla,ze sa da zjednat 😉
tak babul,da sa aj zjednat,tak aj ty by si mala nejaku zlavu

Zuzi,zavolam ti zajtra 😉

mici,prave sme s drahym vraveli,ze mi za tych 5 tt nejako extra nepodrastlo...ale asi sa to az teraz rozbehne,ako u teba 😉

mici11
10. jan 2009

Peti asi, lebo aj babo je podstatne vacsie, ale ved uvidime 😉

babulka123
10. jan 2009

baby je mi sgtrasne zle od zaludka ledva sa hybem.. idem spinkat.. bru nocku zajtra sa objavim ..

tvojka
10. jan 2009

Ahojte,
Peťka,tak to si ma nepotešila,že je taký široký ☹ .Ved by medzi TFK a Koelstrou mal byť len nejaký 2cm rozdiel,nie?No a preto musím okukať,lebo presne toto sa môže stať,že na obrázku pekný a v skutočnosti otras...
Bruško máš chutné,aj ty aj Janulka.čakala som väčší extrém,ale ešte máme kam rásť za tých pár mesiacov 😀

Mici,Babul,ahojte 😵

tvojka
10. jan 2009

Tak aby ste nemachrovali len vy s bruchami,pridala som fotku do albumu aj ja 😀

janula13
10. jan 2009

ahojte, tak ja som len pred chvilou dorazila a mam dost, zajtra zase rusny den, tak idem hajat ale precitala som si vas...Peti tusim ani nie som mensia bruskana od teba, ved hadam porovname coskoro nazivo...dnes je mi aj luto ze som nesla, nevedela som ze aj babulka ide, ale nezvladla by som to, mam dost tak ci tak..inak peti neodpovedala si, kolko stoji ta koelstra, dobre si pamätam ze 900eur? myslim aj so zlavou...ptredtym sa mi to zdalo strasne vela a teraz ked vidim vsade tie ceny, ze pod 25tis sa nedostanem ak chcem novy a lepsi ako priemer, tak sa mi to zda uz normalne 😅 A fakt je ten TFK taky siroky?mne sa dost paci, je jeden z favoritov a rozmermi by mal prejst cez dvere...ale ked hovoris ze nie...snad ho uvidim ak pojdeme na tu vystavu...a ta koelstra vyzera ze vojde a je tam dost priestoru pre babatka, nie je to malicke?Inak paci sa mi velmi, hlavne v zelenej, ale aj ciernej...mozno skoncim pri nej aj ja...
ja som dnes bola v Kike a auparku , v kike som pozerala ten ABC ZOOm a nie je zly, ale manzelovi sa nepaci, ze nevidi ked su na nom vanicky na obe deti naraz...a v auparku som pozerala ten peg perego duett...pekny, ma volant, netreba vanicky, lebo sportova verzia je plne sklapatelna a mozem kupit nan vajicka aj lacnejsie ako tie najnovsie, tie stoja az 5500sk/kus..ale zdal sa mi dlhy...masirovala som s nim po auparku, este mi nan nalozil dve fiktivne deti, nech viem ako to ide a slo to lahko..ale este chcem skusit ten Jane twin two, aj ten som viela v auparku, jedna mamina ho tam mala a vyzeral sikovne aj manzelovi sa pacil...tak neviem...este to Brno hadam par veci objasni..
Tvojka tak dufam ze sa tam stretneme...

janula13
10. jan 2009

tak Tvojka, ty jednoznacne vedies hitparadu, tomu sa uz hovori brusko, mas ho zlatucke, ani nevyzeras na dve babatka, ty musis byt pekna 😀
Slubujem ze vecicky nafotim, nebolo casu, dnes som zase neodolala, uz koncim, uz sa zacinam bat, nech to neurieknem...ale co uz, ked su take zlate...idem hajat, meliem z posledneho..dobru babule, Babulka tak uz sa na vas troch tesime my styria 😀

petkaerdal
11. jan 2009

ahojte,
tvojka,to si daj dobry pozor,lebo ja som sa takto sklamala pri jednom kociku tiez,na obrazku napisany 68cm a v skutocnosti velkyyyy 😖 preto uz nechcem urcite objednat z netu,kym neuvidim nezivo a este jedna vec,zistila som,ze niekde sirka kocika je myslena sirka vyniciek,nie kolies 😅 ...tak moze byt 2cm rozdiel,ale ten moj ma taku sirku kolies,vcera stali vedla seba,myslim ten TKF tak mi nahodou padol do oka a hned som si spomenula,ale nemusi to byt ten isty,ale tento bol aj vyzorovo nepekny pre mna,taky o nicom,ako golfovi kocik mi pripadal,trieska nebola pekna 😖 material,ako plachta 😔

tak jednoznacne medzi nami vedies s banderkom 😀 😀 😀 ale my dobehneme urcite 😀 😀 😀

petkaerdal
11. jan 2009

Jani,to tak koelstra stoji 900eur s tou 10% zlavou,ale je to bez fusakov
Jani a tvojka,dojdite niekedy vy do shopinngu a pojdeme sa pozriet na ten kocik spolu,ja som videla len tento,my dvojickarky si mozme tazko vyberat,ako tu nase dve kolegyne,takze ja ostavam verna tomuto,predavacka povedala,ze velkostou je taky isty aj ten frist wheels,ale ten tam nemali,tak to neviem naisto 😝

idem pozriet ten TKF cez google este,lebo neviem,ci to bol ten isty,tento bol len v sportovej verzii ukazany,nezaoberala som sa nima,ale viem,ze sme povedali s drahym ze otras 😖

tak vanicky na koelstre su uzsie,ako na normalnom kociku,to je jasne a aj uzsie,ako na tych sirokych kocikoch,no ale kedze porodime pred letom,som myslela,ze bez fusakov to bude akurat..museli by ste to vydiet Jani,len neobjednavajte nic,kym neuvidite nazivo..
rozmyslam nad tym Brnom aj ja,kedy to presne je Janka???lebo tu asi uz viacej kocikov neuvidim

ten peg perego som videla tiez nazivo a videla som aj vcera iny za sebou a vsetky su jani velmi dlho,aspon to tak vyzera s vanickami,nepaci sa mi,ostavam pre vedla seba 🙂

petkaerdal
11. jan 2009

Jani,zle to pocitam,,,ten kocik stoji tusim 560 eur a jedna vanicka 150 eur...to je spolu 860 a plus ta zlava je celkom ok cena,nie?

petkaerdal
11. jan 2009

Jani a kde si pozerala tie kociky v auparku,v akom obchode?

Asi pojdeme aj my do toho Brna,tak sa hadam stretneme vsetky tri 😀 ,ale odtial by som uz aj kupila asi 😝

viete kde to je presne??

tvojka
11. jan 2009

Dobré ránečko,
čo som vyhrala tou našou hitparádou bruškovou?😀 žartujem,o pár týždov ma možno predbehnete...
Peti,som zvedavá,na čo si došla,či je to ten istý TFK,čo si videla.Ja si ale myslím,že ked napíšu,že šírka kočíku je 78cm,tak by to nemala byť len šírka vaničiek.To čo by bol za od..rb?
Posielam ti link na tú výstavu,rada by som vás tam stretla.Do Rakúska sa skôr ako bude výstava v Brne už určite nedostanem a nakoniec ešte uvidím,ako dopadnem v stredu,od toho záleží.
Jani a ty si odkiaľ,z BA?
Posielam link na tú výstavu:
http://vystava.xf.cz/

petkaerdal
11. jan 2009

Tvojka ahoj,neviem,ci je to ten isty,co myslime,ale na kocarky.cz je presne ten,co som vcera videla v obchode (sportovy)a ten je teda nepekny,moj Erdal povedal,ze je to horsie,ako furik 😀 ,tak kuk tam

niejde je ale uvedena sirka korby alebo kolies a niekde je to myslene,ako sirka vaniciek,tak som sa oklamala na to Alu team S4...ten tiez nieje siroky podla nich a ked som ho videla,no ani som sa nan viac nepozrela

dik tvojka,uz som sa dostala k tej vystave a co som videla na ich stranke kociky,co tam budu predvadzat,tak nic moc...no ale uvidime,ale co ma potesila,ze tam bude ten frist wheels,kvoli nemu by som tam sla,lebo ho chcem vidiet,ale ceny od nich sa mi vidia vysoke...

petkaerdal
11. jan 2009

TFK twinner twist som vcera videla,je to ten,co myslis?

tvojka
11. jan 2009

ano Peťka,to je on.No škoda,že je taký otrasný ako vravíš... 😔

petkaerdal
11. jan 2009

ta sportova verzia sa mi nepacila,nechcela som ta odradit,ale mne nebol simpaticky vobec,to bol krajsi ten Team Alu S4...pozerala si tu ich stranku? co bude na tej vystave?

babulka123
11. jan 2009

ahojte, ja som prave upratala cely byt.. za vydatnej pomoci mojho draheho... booooze ani neviete aky je teraz bohovsky... aaaaaaa cakam na janulku... ma prist ku mne ta sa docela tesim ...

tvojka
11. jan 2009

Peti,na výstave bude všeličo pre deti,nepozerala si si link,čo som ti poslala?Inak mne sa už o kočíkoch aj sníva 😝 ,neviem,čo nakoniec vyberieme...

Babul,dnes žajúdok poslúcha?Janulka má dojsť k tebe?Taj že ju zdravím 😵 .A vy bývate nejak blízko seba?

petkaerdal
11. jan 2009

ahojte,babul tak pozdrav Janulu,uz vas chcem aj ja vidiet,kedy dame to stretko u mna? niekedy po tej svadbe moze byt kocky?

tvojka este som nekukla,ale idem kuknut,ak sa dozvieme pohlavie toho 19.1 na uzv,aspon jedno,tak sa tam stretneme,aj tak nebudeme mat co robit asi,kedze ma drahy dovcu mesiac 😉
a o kocikoch sa sniva aj mne 😀 uz mi sisi z toho 🙂

mici11
11. jan 2009

Ahojte zlaticka,

Vidim, ze riesite kociky v plnom prude. Ved aj treba, utecie nam to ako nic 😉 Ja mam troch favoritov, z toho este jeden nevyskusany, takze ak nic ine ma neohuri jeden isto vyberiem. Vo februari idem aj do BA, tak si spravime s drahym aj nejaky shoping a pokukam aj nejake komody a skrinky drobcovi do izby. Postielku uz mame 🙂 , dostali sme od svagrinej, tak sa vytesujeme.
A prave sme sa vratili s obedika, ale teda riadne mrzne a ta hnusna hmla a sneh ☹

babulka123
11. jan 2009

hehehe viete ake ma janul zlate brusinko... bohovske heheheh

no byvame od seba asi 20 km, inak ma velmi zlateho manzela... uplne su perfektni spolu

babulka123
11. jan 2009

jaaaj a dnes mi je uplne super, uvidime....

tvojka
11. jan 2009

Peťka,ty sa máš,že má drahý tolko dovolenky.My zas máme opačný problém,že neni kedy ísť niekam spoločne...Môj drahý pracuje o dušu,dokonca aj dnes(našťastie z domu).Cez týž chodí z práce cca o 19h a to už sa ani nikam neoplatí ísť.A ťahať ho cez víkend po obchodoch,to je ako za trest 😝

Mici,ahoj!teším sa na tvoj zajtrajší uzv 😵

petkaerdal
11. jan 2009

mici,jak vam to vyberanie kociara zavidim 😀 😀 😀
aj my sme boli vonku,ale riadna kosa,hned sme sa vratili pekne do teplucka 😉

babul,aj ja by som rada to brusko videla 🙂
takze Jani,mica a babul to stretko naplanujeme ,co vy nato???

tvojka
11. jan 2009

mna neberete do partie 😢 ?

babulka123
11. jan 2009

petka aj hned.... ale musite ma troska pocakt... skusme to spravit ked uz nebudem viazana na ten hlupy utors.... strasne sa mi chce potom spat a to nieje bo h vie co .. inak po vcerajsku som bola taka unavena ze som isla spat o pol desiatejh...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre