Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
26. jan 2009

idem aj ja,aj ked tam nic nieje,asi pozriem nieco na dvd...pekny vecer 😉

janula13
26. jan 2009

peti asi viem ktore myslis postielky...ja neviem co spravim, este nemame nic objednane,ani len ten kocik..
a co sa tyka kopancov, nie je to jedno?ja ich citim od 16tt, ja som tie bublinky ani necitila, ale rovno stuchance a odvtedy akurat akoby zosilneli a je ich vidno...ale Peti to je tak individualne, ze mozes byt rada ze ich uz citis, ved ze väcsina prvorodiciek zacina od 20tt, tak si ich predbehla 😀 A mozno je to stavbou tela, ja som taky krpec chuducky, tak zrejme aj preto to vidim, tuk veskery zadny, ty mas aspon izolaciu, nevymyslaj, tes sa z nich...a ze tri dni nic, ved si spominas ako to aj mna trapilo, tiez tri dni nic a teraz su hore kazdy den, to su take prestavky, aj ja som sa bala a vidis, ozvali sa zase...este ocenime ked nebudu kopkat, hlavne v noci 😉

petkaerdal
27. jan 2009

dobre ranko,
Jani,asi mas pravdu,ale tak bojim sa,preco ich necitim,vcera som tusim jedno na pravo raz ucitila,odvtedy zase nic...uz vydrzim do zajtra a uvidim ich na monitore,ale mam nejako strach z toho srdiecka,ako sa to blizi 😔

rebo
27. jan 2009

Ahojte baby.

Hlásim, že včera som bola v Martine a začíname niekedy okolo 10.2. so stimulkou. Neviem, čo sa tu deje, lebo zistila som, že mi treba asi 30 strán prečítať. Už dávno som tu nebola. Takže baby držte mi palce, nech sa aj ja zaradím ku vám. Budem vás priebežne informovať, ako to bude pokračovať ďalej.

petkaerdal
27. jan 2009

ahoj rebo,
drzim ti palce a priebezne teda informuj 😉

mici11
27. jan 2009

Ahojte babenky,

Jeeeeej Rebo ahoj 🙂 , no super drazim palceky, teraz sa uz urcite pridas k nam k tehulkam 😉

petkaerdal
27. jan 2009

mici ahoj,prave ranajkujeme toasty 😀 😀 😀 ja ked niecomu pridem na chut,tak to jem tyzden 😀

ako sa mate?

babulka123
27. jan 2009

ahojte... pravve som si dala polievocku a cakam co to somnou spravi.. hehehe dnes sa mi chce strasne hajkat ale to bude asi tym pockom vonku..

petka .. .myslim na teba na zajtra veelmi moc,

petkaerdal
27. jan 2009

ahoj babul,aku polievku si robila? my si dame dneska rajcinkovu

dakujem babul,uz som nervozna ,nech je tu uz zajtrajsok 😅

mici11
27. jan 2009

Babulka pocuj, ja som dnes ledva stala z postele, keby nemusim robit ani nevstanem 😀 Asi je nejaky spavy den.
Peti aj ja som mala toasty, neviem co mi je, ale zase kazdy vecer vraciam ☹ rano mozem jest v pohode aj na obed a vecer nic ☹ Aj ja budem na teba zajtra veeeeeeelmi mysliet a viem ze vsetko bude OK! 😉

babulka123
27. jan 2009

mici no tak to ja budem mat chlapca, ked to tak porovnavam nase priznaky.. hehehe

petka ja som mala zo vcera robila som kuraciu.. veeela mrkvicky a tak.. mnaam...

a este jedna vec, baby tiez vas tak picahlo v lonovej kosti.. presne v strede no oooo onej, ma to tak boli jak slak a neviem ci mam ist s tym k lekarovi alebo nie

petkaerdal
27. jan 2009

mici ☹ ☹ ja uz mam pocit,ze ty to budes mat cele tehu 😔 😔 😔
dnes je take pocasie na spanie,akurat,ze na mna to nevplyva,ja som hore od 7,ja spavat neviem 😅

strasne mi chutia so syrom,dlho sme ich nemali s drahym,uz sme 2 dni na nich a on so mnou 😀

dneska som ucitila nalavo kopkanie,ale uz to zase preslo,nejaky su lenivy ti moji drobci 😀

petkaerdal
27. jan 2009

mna to babul nepichalo v strede ooonej 😀

kuracia ,mnam mnam

a ja budem mat potom co?ked ja neviem ani ,ze som tehotna celych 18tt 😅 ziaden priznak,okrem zapchy a aj ten uz vymizol 😀

babulka123
27. jan 2009

petka... podla mna to bude kombinacia.. ja neviem..
ale zajtra snad uz budes vediet..

mici11
27. jan 2009

Babulka mna sem tam pichalo v strede onej 😀 teraz uz nepicha. No ked porovname priznaky, tak budes mat chalana 100% 😉
Peti nasa mala 3 dni kopala v kuse a dnes zatial nic, asi oddychuje 😉 Cize tiez je dnes leniva ako ty tvoji 😀 asi aj na nich vplyva pocasie 😀 Ja si tiez myslim, ze budes mat chlapceka a dievcatko 😉

tvojka
27. jan 2009

Ahojte,
tak vy tu o ranajkách na obed?Ja už mám zasebou 3 ranajky,prvé pred English(chlieb so salámou),ked som sa vrátila,tak som zbuchla 3 malé chlebíky s telacím krémom a dorazila som sa lekvárovou vianočkou 😀 .Nejak mi chutí...

Babul,mna to tiež nebolelo,ale môže sa ti rozťahovať lonová kosť,len neviem,či to nie je skoro u teba.

Ohladom kopancov,ja som včera večer prvý krát chcela,aby už spali.Tolko kopali,že ja som kvôli tomu nemohla spať.Striedala som polohy,ale nič nezaberalo,mali tam asi disko 😉

Rebo,držím palce!

petkaerdal
27. jan 2009

dufam kocky moje,ze budete mat pravdu,ze to bude parik...strasne chceeeemmmm 😀 😀 😀

tvojka,tak by som asi mala byt rada,ze mam este pokoj od kopancov,ze 😝 a vychutnat si posledne dni pokojneho spanku

dneska mam zase ja upratovaci den 🙂

mici11
27. jan 2009

Petka no mam takeho tusaka, ze budes mat parik 😉
Idem do mesta, zatial pa a vecer nakuknem 😉

petkaerdal
27. jan 2009

mici,ako som mala ja,ze ty budes mat chalaniska? 😀 😀 😀
pa

mici11
27. jan 2009

Peti asi tak 😀 😀 😀

petkaerdal
27. jan 2009

mnooo dobre ,tak to bude parik teda,ale nie dievca-chlapec ale chlapec-dievca?

janula13
27. jan 2009

babulky ahojte, tak som si vas precitala a ficim do obchodu, chcem nieco upiect dnes mame zase navstevu, esteze som vcera vsetko stihla uprata, dnes len varenie..
a peti, dnes su aj moje lenive, rano trocha, nech uz nespim kopkali a teraz uz nic, asi dospavaju vcerajsok 😀 zajtra sa uz neviem dockat, co nam ohlasis, chcem len dobre spravy, ze je to parik a ze fliacik tam nijaky nie je...na to si rada pockam..idem babule, mam vychadzku, tak ju musim vyuzit 😀

petkaerdal
27. jan 2009

baby u vas neprsi? tu od rana lete 😠

babulka123
27. jan 2009

janulka caau

petka, nie ale je tu tak vselijako.. ja som od rana ako uderena...

petkaerdal
27. jan 2009

babul,citala si peju 😔 ?

babulka123
27. jan 2009

nie .. idem

babulka123
27. jan 2009

booooze.. to je smutne.. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

petkaerdal
27. jan 2009

toto je asi este horsie,ako negativny test,ked nieje ani sanca...sila,som z toho normalne vedla,ja to tak prezivam s kazdou 😔

babulka123
27. jan 2009

petka ja viem... co jej na to povedal dr. ci nevies nic?
je mi to velmi luto neviem si to ani predstavit.. tolko nadeje , radosti, cakania a nakoniec toto

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre