Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
12. feb 2009

hehehee som ich reklamovala u tatina ze nedorobil ale nepreslo mi to.. a ja som si to zhumplovala este volejbalom co som kedysi robila.. to bola postavicka vtedy.. juuuj

ale nie , v podstate nemam vyvynuty ten obal co je okolo jablcka takze mi hrozne vyskakuju.. kedykolvek staci blby pohyb a je vonku.. a zakazdym sadra a tak.. takze dooost blbe.. musim sakra davat pozor a hlavne teraz.. a zacinaju boliet normalne citim tie 3 kg co uz mam hore..

som velmi rada ze som aspon kusok pred stimulkou shcudla lebo uz by som mala o dalsich 5 kg viac a to by bolo strasne...

petkaerdal
12. feb 2009

aha,ty si hravala volejbal? super,to si musela mat teda postavicku ozaj vysportovanu

a to sa neda nejako liecit,ved ked aj priberies niekedy neskor,tak budes mat asi dost problemy 😔

babulka123
12. feb 2009

no da sa operciou , plastikou kolien ale ked som videla niektore baby ako dopadli... tak kym chodim tak ani za svet... mozno neskor..

nooo mala som strasne davno... ale to je jedno.. este jedneho dna bude heheheheh

petkaerdal
12. feb 2009

tak musis drzat dietku,aby co najmenej trpeli kolienka
a ako dopadli baby pri operacii,co pritom hrozi?

babulka123
12. feb 2009

nooo jedna mala problemy potom este asi rok, co sa nevedela ani poriadne postavit na tu nohu takze...
snazim sa snazim ale niekedy to nejde.. ale ja verim ze po porode to bude velmi jednoduche.. hehehehe dlhe prechadzky.. viac pohybu pri babatku.. takze

janula13
12. feb 2009

peti, neboj, ved ja sa dotiahnem, som sice najmensia, ale preco mi MM hovori potom tucko?Inak viac ludi mi uz povedalo ze nevyzeram na dvojky, ale ja som rada zakial to tak je, este podrastieme,tak kym som aka taka, tak si to uzivam....

petkaerdal
12. feb 2009

na to sa spolieham aj ja babul,ze to pojde lahsie,tak uvidime

Jani,aj mne kazdy povie,ze na dvojky nevyzeram...
mozno pre manzela si tucko 😀

janula13
12. feb 2009

no ved to, tucko bombicka...zabava sa na mne, ale pvedal mi, ze ho pritahujem este viac ako predtym 😀

petkaerdal
12. feb 2009

to povedal aj mne moj,ze ho viacej pritahujem,asi to brusko to robi,ze sme take pritazlivejsie 😀 😀 😀

no idem kukat ordinaciu,pekny vecer,pa pa

janula13
12. feb 2009

babule pozerali ste autosedacky?co si treba vsimat?

mici11
12. feb 2009

Petulka 95 je podla mna akurat 😉 🙂

tvojka
12. feb 2009

Jani,ja som si autosedačky obzrela len tie na výstave v Brne a porovnala som len tie.Tie,čo sme my kúpili,majú takú molitánovú vložku pod zadočkom a okolo hlavičky,že ked je dieťa maličké,tak tam viac leží.Ked trochu podrastie,tá vložka sa vyberie a dieťa viac sedí.Tie lacnejšie boli len také sediace...
Iné som si nevšimla...

janula13
12. feb 2009

tvojka dakujem, pamätam si pozerali sme ich tam spolu..tu vlozku na spevnenie hlavicky a tela isto chcem, len ci treba este nieco riesit, zdaju sa mi take podobne, vsetky splnaju tu normu a inak sa mi zda ze si zacvakam skor za imidz alebo znacku, neviem, asi najdem nejaky slusny stred..

mmonna
13. feb 2009

Ahojte tehulienky 😉
Peti,pohyby sem tam citim uz od minuleho tyzdna...nie kopance,ale pohyby 🙂
A Peti aj Ty si mala ist na genetiku?Je to hrozne stresujuce,cakat,co Ti povedia.....ale pojdem tam...snad bude vsetko ok....a tam mi vraj uz z urcitostou povedia,co to bude.....
Mici,viem,co si myslela,ale toto je asi kvoli veku,ja mam 36..tak asi preventivne....

petkaerdal
13. feb 2009

ahojte,dobre ranko 😉
Jani,tak mam autosedacky vybrate za 50 eur,ale ci su dobre neviem a ani neviem,co pozerat 😕
ale mali tu vlozku na spevnenie hlavicky a bebätko v nej lezalo
mmonka,aj ja som citila tak od 16tt take bublinky 😀
mala som to tusim v paieri,lebo sme po ivf,ale ja som nebola a ani nejdem,neboj vsetko budes mat v poriadku 😉

mici11
13. feb 2009

Ahojte babenky,

Mmonna 🙂 , neboj bude to ok a budes mat aspon istotu i ked cakat je iste stresujuce, ale potom uz mas klud do konca tehu 🙂 😉 Najprv som aj citila bublinky a trosku neskor take jemne kopanceky 🙂
Peti myslim, ze ked to ma tu vlozku na spevnenie tak je to ok, inak teraz by mali byt vsetky dobre, lebo v predaji mozu byt len tie co splnaju normu. Takze toho by som sa nebala 😉 🙂

Babenky idem s kamoskami na kafe, kuknem neskor, pa a pekny dnicek 🙂

babulka123
13. feb 2009

ahojte ... ja hlasim zas ranne blvkanie.. teda len nadrapovanie, lebo som este nestihla ranajkovat.. no des.. som myslela ze to uz nebude a trt.. no ale neva...

a SUE ma dcerenku.. Karinku, 3700 g a 52 cm...

tvojka
13. feb 2009

Ahojte,
Babul,to fakt?Ako si sa to dozvedela?Nechcela Sue urobiť svojmu drahému prekvapko,že to bude Zuzanka???Parádne miery,gratulujem!!!
K tomu tvojmu rannému napínaniu,včera som zrovna nad vami(ty,Janka,Mici) rozmýšľala,či už vás to prešlo...Babul,svieti ti už krásny 15tt!!!

Baby,čo sa týka tých autosedačiek,to okolo hlavičky majú snád všetky,len tie naše to majú aj pod zadočkom,akoby taký molitánový trojuholník,aby to bolo viac uspôsobené na ležkanie.

Ja som dnes dobre potiahla so spánkom,to už sa mi dávno nepodarilo...Som vstala s manželom,ked išiel do práce,naranajkovala som sa a šup naspäť do postele a vstala som asi pred pol hodkou 😅

petkaerdal
13. feb 2009

mici,ved ja aj planujem tie co som vybrala kupit,su cierne,aspon to bude mat moju farbu a kvalitne sa mi zdali,akurat ze nemali ziadnu znacku

babul a ty vobec blvkas? som myslela ze vobec nie,ako ja 😉

tvojka,tak to si dobre potiahla teda,ja neviem rano spavat 😅

babulka123
13. feb 2009

tvojka ja to takto so vstavanim riesim kazdy den heheheh az na to dnene prebudenie.. ale co uz nejako vydrzim.. hehehe

rebo
13. feb 2009

Čaute baby.

Práve som sa vrátila z Martina a prišla som k drahému do práce, tak sa Vám ozývam. Zatiaľ mi brali len krv a ultrazvuk mi zospodu nerobili, lebo mám ešte menzes, takže to bude až v pondelok, alebo v utorok. Majú sa mi do 15.00 hod. ozvať a podľa výsledkov mi povedia, kedy na ďalšiu kontrolu. Zatiaľ mi pozeral len maternicu a že je v poriadku. Ďalšie správy až potom.

babulka123
13. feb 2009

rebo super, drzim palce...

tvojka
13. feb 2009

rebo,aj ja držím palce!!!len sa nám pekne hlás,ako pokračujete 😵

petkaerdal
13. feb 2009

rebo,samozrejme drzim palciaky aj ja 😉
co robite babule? ja idem troska poupratovat

tvojka
13. feb 2009

ja som práve doutierala prach 😝
Idem si dať sprchu,umyť vlasy...ked príde manžel z práce utekáme k svokruši,tak nech som nachystaná 😵

janula13
13. feb 2009

ahojte, Tvojka tak to sme pekne v posteli potiahli obe, ja som tiez tak vstavala, ale asi by som ani nie, keby ma MM nezobudi telefonatom a to som sa chystala uz od 9 ze vstanem, ale teraz sa tak dobre spalo a este citim ze by sa dalo pokracovat 😀
ja mam vyhliadnutych par autosedaciek tak tam planujem zobrat kocik a skusit ich nan ale teiz sa tak hybu od 1100-2000sk, samozrejme aj s tou vlozkou pre malicke babatka a normy fakt splnat musia vsetky, vcera som dokonca nasla za 859KC, babypoint, az mi je to cudne ze taka lacna, ale chybu som na nej nenasla, dokonca vyzera ze ma tu vlozku lepsiu ako tie ostatne drahsie a ma aj ochranu voci bocnym narazom..no pozriem a kupime nieco, myslim, ze nejaka za 7tis je sice dobra vec, ale naco, aj ked je naj v crash testoch, ale ved ked sme sa o tom bavili vcera s MM, tak vela sa v nich nepovozia, skor co pocuvam, baby ich vyuziju doma, ze v nich kolisu babo a podobne..

rebo super, pravidelne hlas!
Monna, verim ze ti to dobre dopadne, neboj sa toho, aj ked to cakanie je vzdy o nervy..Inak ja som zacitila pohyby, ale nie bublinky, ale hned take jemne stuchance presne ked som bola 15tt+4, mam to napisane v debilnicku, predtym som si ich ani nevsimala, mozno aj bublinkovanie bolo, len mi nenapadlo zeby tak skoro 😀 a teraz uz kopu naplno, teda naplno este nie, viem ze budu este aj bolestive, zatial ma setria 😀 😀 😀

Tvojka ja uz som negrckala ani nepamätam, mna len naplo naposledy ked sme sli na utz toho 2.2 a to bolo vsetko, nedokazem to ovladnut ked musim skoro vstat..ale nepustila som ani susto 😝 😀

babulka123
13. feb 2009

janulka... no som zvedava dokedy to bude drzat mna... heheheh ale podla tohto .. vidim to tak ze budem mat syna aj ja.. hehehhe

janula13
13. feb 2009

no vidis babul a vravi sa ze gcka sa pri babach, nejako to nesedi, petka negrckala a ma baby/teoreticky 😀 / a ja som sa nadrapovala a mam chlapcov/na 100%/ 😀

Ozaj blahozelam Sue, to je krasavica, baculata...viem ze zmenili Zuzanku na Karinku, uz neviem preco...

pointka
13. feb 2009

ahojte,
sorry ze pisem takto k vam, len zrusili temu... no comment..
mam este jeden puregon, ak by ste niektora potrebovali, viac do IP.

mici11
13. feb 2009

Ahojte, som spat. bola som v meste na kafe, bolo super, dala som si latte a fajn sme pokecali. Ale ta zima co je vonku 😝
Myslim ze sedacku taka do 2000,- akurat. Naco platit viac, ked je dobra a splna normy,no nie?
Ja som vracala naposledy v nedelu ale to s tej kapusty co bola ku kacke. Alebo zato, ze som bola pazrava a neposlala Petke??? 😀 😀 😀
Ja sa tak tesim, o tyzden ma bracho svadbu a take pekneeeeeeee saty budem mat. Zo salonu odkial som mala aj svadobne. Nie su tehotenske ale, trosku mi ich upravia. Potom dam fotecku, aj so svadby.

Rebo drzim palce, ale je ti jasne ze si 100% tehulka po tolkych tehu virusikoch co ti poslala Petka.
Ako ja tebe Babulka pamatas? 😀 😀 😀
Tvojka ahoj, ja som prave dnes vstavala vynimocne skoro uz o 8:00 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre