Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
10. mar 2009

idem urobit piskotu a nakuknem,dam aj salko varit 😉

mauzos
10. mar 2009

no ved ani pre mna to problem neni, lietadlom som v Blave skor ako Janka zo Sena 😀 😀 len musia chalani trosku vyrast ...
takze som ti narobila chutky s vianockou? 😀 😀
tu tiez krasne svieti slniecko, som zvedava dokedy. Ja by som sa tiez celkom dobre vyspala, keby sa neharali feny. Michell ma zobudil uz o siedmej, taky je nadrzany ze az 😀 😀 vkuse by bol len vonku. A to ma inokedy nechal bez problemu spat aj do jedenastej. Len teraz mu svitori v tej jeho malej gebulke ☹

tak drzim palce na ten kolacik. Salko si si mohla uvarit uz vcera, teraz musis na neho cakat.

mauzos
10. mar 2009

a citala si v dvojickach, ze Felon uz ma babiky? neskutocne vahy 🙂

petkaerdal
10. mar 2009

narobila,ale uz nemyslim na nu 😀

necitala,idem kuknut..

piskota upecene,puding sa chladi,prave miesam maslo,to neznasam...a salko sa vari..mam cas,nech sa vari...

ty co robkas?

mauzos
10. mar 2009

ty si ale sikovnica 😉
ja som ocistila zemiaky, nalozila pracku a motkam sa po byte, stale mi nieco vbehne do cesty, co treba upratat 😲
Dnes bude vyprazany syr, takze ziadne velke varenie 😝 Ktorej narobim chutky?

tvojka
10. mar 2009

ahojte,
dnes som nakukla konečne aj ja.Včera som upratovala a prala od rána do večera,som sa zmorila ako kôn,až som si to večer vyčítala.Izba je prerobená,takže teraz makám,periem,triedim...dnes už by som mala začať aj žehliť vecičky,plienky...Je toho požehnane.

Peťka,tak ty už pečieš koláčik?Som zvedavá,ako dopadne,potom by som ho možno aj ja niekedy skúsila.Stretko v BA môže byť,určite by som dosla.Kedy? 🙂

Jani,idem omrknúť fotky 😉

petkaerdal
10. mar 2009

co aj ty si syrova? ja som to nejedla ani raz od tehu 😝
dneska som sa dobre vyspala,tak mam chut na robotu 😀 😀 😀

ahoj tvojka,ja uz peciem jasne,pozyvam vas,hihi....

stretko niekedy mozme kludne dat 😉 a mau pride lietadlom 😀

petkaerdal
10. mar 2009

mau,to na fotky od Janky sa este nacakameeeeee... 😖

mici11
10. mar 2009

Ahojte kočky,

No volala som za vysledky z krvi, tak cukor mam samozrejme nizsi, ale ze to nie je take dramaticke, ale som chudokrvna ☹ Takze mi predpisu nejake zelezo. Takze zato som furt taka unavena.

Mauzos syr, mnaaaaaaaaaaaaaam, na to slapem cele tehu. Maso ani moc nejem.
Tvojka aj my zaciname pomalicky vsetko robit pre drobca. Vcera drahy poskladal postielku je suprova. A v sobotu malujeme.

Peti ty mas dnes nejak vela energie 😉 🙂

mauzos
10. mar 2009

tvojka, takze uz mate hotovu izbicku, super 🙂 dnes pekne oddychuj 😉
to zehlenie ti nezavidim, ked si spomeniem ako dlho tot trvalo mne, vsetko pozehlit, uff 😝
vy si mozte dat stretko este s bruskami, mna by uz do lietadla nepustili 😀 😀 😀

peti, janka dala ozaj vcera fotky, ja som ich videla. Len si nevsimla maly detail, tak ich vymazala 😀 snad ich tam dnes da zase.
ja nie som syrova, to Vlado by ho mohol jest kazdy den 😀 tak sem tam ho urobim, aby nepovedal 😝

mauzos
10. mar 2009

no vidis mici, ze je to ok. To zelezo je v tehu bezne, aj ja ho beriem. Kolko mas hodnoty, nevies?
ja som vedela, ze niektora ste tu zyrova, len uz som nepamatala ktora 😀 ides robit aj ty? 😀 😀

mici11
10. mar 2009

Mauzos hodnotu neviem, nepovedala mi sestricka, opytam sa ked pojdem pre recept. Ty beries ake zelezo? Ano ja som syrova 😀 😀 😀 idem si ho robit zajtra, uz sa nan tesim 😝

petkaerdal
10. mar 2009

mici,tak chudokrvna? som vravela,ze to zelezo treba...ale to zase nieje nic vazne,nasadis akfirefin a hotovo,len nezabudni,ze sa nesmie s mliekom !!!
energie mam na rozdavanie,na mna vplyva aj to pocko,vcera som dospala vikend a dneska som cula,upratujem ,periem,peciem..no super...

aky maly detail si nevsimla? ja som nic nevidela 😠

ja beriem zelezo odkedy som tehu kazdy den ,aktiferin,ty beries co mauzos? a tak isto beriem od zaciatku kazdy den magnezium

petkaerdal
10. mar 2009

mici,vseda väcsinou,co som pocula je ten aktiferin,opytaj sa na to,aj Janka o tom vravela...tu v rakusku mi dali tiez toto

mici11
10. mar 2009

Peti diky opytam sa. Cize nemozem pit mlieko? Ci len bezprostredne po uziti? A tusim s magneziom ma mat 2 hodinovy odstup.

mauzos
10. mar 2009

mici mne predpisala Tardyferon Fol, ale musela som si ho pytat 😒 mala som hodnoty tesne nad 100 a vraj lieky sa predpisuju az ked su pod 100, ze sa to da este upravit stravou. Ale sestricka mi poradila, nech si radsej pytam, aby mi este viac nekleslo.
a nesmie sa brat ani s magneziom naraz. Ja beriem zelezo rano a magnezko vecer.

peti a ty si videla Jankine fotky? stihla si? mala tam cele meno a kedze chce ostat inkognito, tak som ju na to upozornila.

a u nas uz slniecko zaslo a je zase na figu pocasie ☹

petkaerdal
10. mar 2009

so zelezom ma mat odstup,mne povedali 2 hodiny...

ja som nevidela,vcera som tu uz nebola,nestihla som teda,ale hadam este prida

a zelezo je najlepsie zapit pomarancovym dzusom,ten ho dobre rozpusta...

ja pijem 4 vitaminy denne

mici11
10. mar 2009

Aha diky baby, som zvedava ci mi daju. Peti ten aktiferin su kvapky?

petkaerdal
10. mar 2009

take kapsule cierne,nie kvapky

mauzos
10. mar 2009

mici, mlieko, mliecne vyrobky, kava, caj, vajcia, celozrnne pecivo sa mozu az dve hodiny po zeleze. Aspon v tom mojom to je tak napisane. Mak by sa brat rano na lacno, ale mne sa zdalo, ze ma z neho boli zaludok, tak si ho davam az po ranajkach 😒

petkaerdal
10. mar 2009

mici aj sa ti tocieva hlava? nebyva ti na odpadnutie?

mici11
10. mar 2009

Aha diky Peti aj Mauzos, hned som mudrejsia.
Peti tocieva sa mi hlava, som stale unavena a byva mi aj na odpadnutie. Ved som aj odpadla, vtedy ked som sla do nemocky, ale vtedy mi o zeleze nevraveli nic.

petkaerdal
10. mar 2009

mne tiez pride,ze je tazke na zaludok,lebo mi bolo z neho na vracanie,ked som si dala na lacno

no pekne,mne tiez minule dr. povedal,ze som bleda,aby som to nezanedbavala a brala pravidlene,
sa cudujem,ze az teraz ti na to dosli...

mauzos
10. mar 2009

no vies peti, u nas na teba lekari kaslu ☹ mne moja ani nespomenula ze ake vitaminy by som mala brat, alebo ze magnezko ... to som si vsetko sama pozistovala a kupila 😉 este aj to zelezo som si musela pytat ... a to tiez az nedavno, beriem ho necele dva mesiace.

petkaerdal
10. mar 2009

to je sila,ja to beriem vsetko od prveho dna,ako som bola u lekara,vitaminy na vyvin deti a vytaminy aj pre mna,co mi treba,magnezko a aj zelezo,mozno aj preto sa citim cely cas skvele

mauzos
10. mar 2009

ja tiez beriem vitaminy Calibrum uz od IVF a ked som sa jej pytala v prvej poradni, ci to nie je na predpis tak mi povedala, ze to este netreba 😲 nechapem
magnezko tiez neberiem dlho, az od kedy som zacala citit tvrdnutei bruska a fakt to zabera 😉

babul mala ist dnes za tym lekarom, ze? dufam, ze si ju tam nenechaju ☹

mici11
10. mar 2009

No Peti co mi bral moj doky krv, tak tam som mala zelezo v norme, ale v nemocnici mi tiez brali a nic nevraveli. Tak ja neviem, tiez mi je to cudne, ved furt mi beru krv 😅 zeby sa mi az teraz znizilo? 😅

mici11
10. mar 2009

A tiez beriem od zaciatku tehu calibrum baby plan, od 2.trimestra calibrum mami a magne B6. No a teraz zacnem to zelezo

petkaerdal
10. mar 2009

mozno az teraz sa znizilo,teraz dostava tvoje telo zabrat

ja beriem ine vitaminy,nie calibrum,nieco na zdravy vyvin deti a nejake pre mna,ale to bude nieco asi,ako calibrum,len rakuske

mici11
10. mar 2009

Peti myslim, ze mas pravdu 🙂 😉
teraz som citala v inej teme, ze z Magne B6 sa pribera, uz ste to poculi???? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre