Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
6. apr 2009

tiez som si spomenula na Janku,asi lezka poctivo,ako treba...ved aj ja sa snazim lrzat 😝

pointka
6. apr 2009

ved to 🙂
a to mi z toho este aj manzel berie 🙂
v baleni ich je 20 ks 🙂

petkaerdal
6. apr 2009

co aj manzel potrebuje uvolnit svalstvo 😀 😀 😀
do kolkej pracujes?

pointka
6. apr 2009

on skor ukludnit nervy 🙂

do stvrtej, idem si do Lidla kupit nove zemiaciky, mam chut na dusene nove zemiaky s cibulkou a petrzlenovou vnatkou 🙂

petkaerdal
6. apr 2009

tak nervy? 😀 a pomaha na to nagnezium? ze by som to dala aj ja mojmu,ked bude nervozny

zemiacky by som si take aj ja dala veru,mnam

mici11
6. apr 2009

Magnezium je velmi dobre na nervy 😉
aj ja by som si dala take zemiacky

pointka
6. apr 2009

no ano, uvolnuje svalstvo a nervovu sustavu, ukludnuje, inak sestricky v nemocke mi vraveli, ked som dostavala 2 x denne 20% magnezium do zili, ze budem mat inteligentne babo, lebo ze magnezko aj priaznivo posobi na nervovu sustavu, tym padom aj mozog 🙂

tvojka
6. apr 2009

Tak ja zas tlačím niečo zdravé- langoše so syrom a kečupom 😅

Mau sa ešte neozvala...

mici11
6. apr 2009

Tvojka aj to by som si dala, ale syr a smotanu 😉

Jaaaaaj som velmi zvedava na Mau......

pointka
6. apr 2009

mici a s havou nevies co je z KETacok? aj ta isla dnes dokimu, ta uz je 41tt 🙂

mici aj ja smotanu, kecup ee 🙂

pointka
6. apr 2009

fuj sa normalne hanbim, ze som napisala zily s makkym i 🙂

mici11
6. apr 2009

Poi neviem co je s havou.....A nehanbi sa, tehulkam je vsetko odpustene 😉

pointka
6. apr 2009

hehe, to je ale hanba, kedze ja gramatiku ovladam, ale to je hrozne, mam pocit, ze hlupnem 🙂

mici11
6. apr 2009

Aj ja gramatiku ovladam, a uz sa mi raz tiez zadarilo 😀 Neboj nehlupnes, ale tehu robi svoje 😉 Akurat som citala v junovkach, ze ty si vobec nepribrala, sa mas 🙂 . ja som mala pred tehu 54Kg a teraz mam 63Kg. A to som uz kilo schudla cize mam 9 - 10kg hore 😀

pointka
6. apr 2009

mici, ale ja v kuse jem, kopu sladkosti, v sobotu som piekla husacie stehna, v nedelu vyprazane kuriatko, strasne vela zmrzliny a cokoladovych tyciniek, ja to nechapem..

mici11
6. apr 2009

To sa tes, ja zas sladke nemusim vobec, ani som nikdy nemusela a 2 krat do tyzdna aj vraciam a predsa priberam 😒 No co uz, ale zatial to je v pohode, hlavne nech je drobcek v poriadku 😉

pointka
6. apr 2009

u nas vyzera mala v pohode, vahu ma primeranu k veku, ja som rada, len ze vsetky hovorite o priberani a ja som stale rovnako, tak ma to uz znervoznovalo 🙂

mici11
6. apr 2009

Mala ma vahu v poriadku, takze svoju neries a bud rada 😉 idem si trosku lazkat, potom nakuknem 🙂

pointka
6. apr 2009

oddychuj, ja pomaly pojdem kupit zemiacky a domov tiez lezat. pa

petkaerdal
6. apr 2009

mici,tak preco som nervak,ked beriem to magnezium 😀 😀 😀

prave mi dosli vysledky z tej krvi,tak mam zvysene leukozyty ,tak infekcia je
a ten cukor,prave kukam,ze sa mi to dza dobre,no neviem,asi maju ine hodnoty...

petkaerdal
6. apr 2009

tvojka 😀 😀 😀
my zase myslime na to iste,zajtra mam v plane robit langose 😀 ,ak ma neprejde chut na ne do zajtra 😉

baby a na mna s vahou nemate 😝
mici,ty keby nevracias,tak sme mozno aj rovnako s vahou 😀
a poi nechapem vobec,ze ani kilo nepribrala este 😕

pointka
6. apr 2009

petka, nechapem ani ja 🙂

kolko mas ten cukor??

petkaerdal
6. apr 2009

nieje to tu tak napisane,ako to ukazal glukomer poi,su tu nejake hodnoty od do a zatvorky a hviezdicku mam v zatvorke,tak nechapem...ale ta v laboratorii povedala,ze kriticke to nieje,co mi ukazal glukomer tam...tak som jelen z toho 😀 😀

chces ,dam ti nejakych 5 kg? 😀

pointka
6. apr 2009

heh, no som ja zvedava na seba v stredu...

nechcem, mam i tak svojich dost este zo stimulky 🙂

pointka
6. apr 2009

idem domov, papa, pekny vecer

petkaerdal
6. apr 2009

ale par ti poslem 😀 😀 😀
aj ja mam inak zo stimuliek takych 7-8kg hore 😖 ,ale potom budem zhadzovat 😉

pekny vecer a nakukni zas 😉

babulka123
6. apr 2009

ahojte zlaticka.. ja som prave dosla... bola som dnes u kamosky co ma dvojicky dievcatka.. lezala som bola som len ako moralna podpora.. takze zas cely den bez vas.. a zajtra to iste.. zajtra ideme na 3D do GF tak som zvedava a velmi sa tesim .. ale budem u sestri aby som nemusela ist autom sama .. a .. v stredu idem ortopedovi kvoli tej lonovej kosti tak som zvedava co mi povie

mici11
6. apr 2009

Babulka ahoj moja, aj ja som bola na 3D v GF, bolo to neopisatelne. Mame pekny zaznam aj fotecky 😉

Baby a co ta Mauzos 😕 😅 ....uz som netrpezliva....

tvojka
6. apr 2009

čafte,tak som sa konečne dovalila z poradne...Všetko ok,krčok trochu mäkší,ale drží,jedno bambulo má 2700-2800g,druhé 2450g.No jedno bude krpčiatko,bude musieť viac papkať 😀

Mauzi sa ešte stále neozvala,už som jej napísala sms...

mici11
6. apr 2009

Ahoj Tvojka, ale to su pekne vahy 😉 Ked som lezala v nemocke bola tam babenka, porodila v 38 tt dievcatko co malo 45cm a 2350g a nebolo ani v inkubatore. Som zvedav akedy pojdes ty 😉 teda nie ze by som ta uz posielala...

No som fakt zvedava na Mau 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre