Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
16. apr 2009

tvojka a mas aj boja? ako mala mauzi pred porodom?

sue13
16. apr 2009

To poznam 😉 Ja som si ani v porodnici po porode neuvedomovala ze uz mam svoje babatko na svete 😀
Az doma mi to postupne zacao dochadzat 😀 Ale teraz som uz v uplnej realite a v jednom kole a je to uzastny pocit 😉

babulka123
16. apr 2009

tvojka a kde ? antolska alebo ruzinov???

sue ahooj pravidelne kukam vase foto ..

tvojka
16. apr 2009

Peti,tvoj drahý má 24???júj,aké ucho 😀
Mimochodom,pochybujem,že v nemocke to budem ťahať do 40tt,predpokladám,že najviac týžden ma ešte nechajú...

sue13
16. apr 2009

Peti ahojky 😉
A Tvojka ako sa budu babulky volat??? 🙂

petkaerdal
16. apr 2009

no moj je mladsi 😝 😝 😝 ten je teda sikovny,ze dve deti v takom veku,co

ved ja srandujem,si myslim,ze v utorok alebo v stredu,ako pise babul budu baby vonku na svete...potom hned posielaj info

tvojka
16. apr 2009

Babul,Antolská.

Peti,ani sa nebojím,jedine toho zotavovania po cisaráku,z toho mám najväčší strach,kedže som si už niečo podobné prežila...

petkaerdal
16. apr 2009

Sue,tvojka neprezradi 😠 az po porode

babulka123
16. apr 2009

tvojka.. mozno do 38tt max... sak uvidime..

a ten moj ma 36.. ten je zas stary hehehehe najvyssi cas na dieta..

petkaerdal
16. apr 2009

juj tvojka,ved toho sa aj ja bojim..som zistila,ze tu robia vzdy cisarsky pri dvoch,takze je to jasne u mna 😅 😅 ja som sice rezana este nikdy nebola,ale viem,ze to boli moooc

tvojka
16. apr 2009

Sue,Peťka má pravdu...Ale ved to už bude o chvílku,to vydržíte 😉

sue13
16. apr 2009

Babulka ak chces kukni aj teraz. Pridala som par fotiek. 🙂 Karinka spinka tak som to vyuzila. 🙂 Ona totiz cez den spinka malinko ale zato noc prespinka celu 😵 takze super. 😵

petkaerdal
16. apr 2009

ved pockaj tvojka,ze si nas nechala tolko tt cakat 😠

petkaerdal
16. apr 2009

Sue,aj ja pravidelne kukam tvoje fotky,mala je velmi krasna 😉 😉 😉 na koho je?

babulka123
16. apr 2009

sue super... tak sa aspon vyspis.. to som rada.. ten moj zazrak pravze v noci kope ako divy.. dufam ze sa to potom zmeni.. lebo ja rada hajkam..

peti boli to .. ale na druhy den je to lepsie ako vraj baby po normalnom porode.. aspon sestgra mi tak hovorila..
na druhy den uz chodila.. v pohode.. ale baby po normalnom porode nemohli ani sediet.. tak neviem

sue13
16. apr 2009

Tvojka ty si takato tajnostkarka?????? 😠 😀
No dobre tak vydrzime co nam ine ostava 😀 😀 😀
Petka neboj nic. Ja som sice cisarsky nemala ale operovana som bola uz 3 krat a dalo sa 😉
A ked budes mat pri sebe baby tak aj zabudnes 😉

babulka123
16. apr 2009

naaadhernaaaa

petkaerdal
16. apr 2009

no ved uvidime baby,kazda znasa inak vsetko,ja som pocula aj tak,ze po normalnom porode nevedela baba,ze ani rodila a po cisarskom bola ko a aj opacne,tak uvidim,ako moje telo bude znasat operaciu 😕

tvojka
16. apr 2009

Sue,krásna je Karinka,ukážkové bábätko 😵 .A ked hovoríš,že noc prespí,tak ti ticho závidím.Dúfam,že aj naše detičky budú také dobré 😉
No som tajnostkárka,tak sme sa s mužom dohodli,tak to nemôžem prezradiť 😅

Tajne dúfam,že deti ma po cisaráku budú motivovať a dám sa rýchlo dokopy 😉

petkaerdal
16. apr 2009

tvojka,to aj ja dufam,ze nase dievky budu tiez dobre...musime mat dvax take stastie,ze prespia,ako mala Karin 😝

sue13
16. apr 2009

Babulky dakujem, musim padat. Karinka je uz zase vybuvana 😀 Podoba sa vraj velmi na tatinka, to vsetci hovoria ale my to nejak zatial nevidime... 🙂
Tak drzim vsetkym palceky, zatial papa 😉

babulka123
16. apr 2009

sue.. drzte sa a ozvite sa..

petkaerdal
16. apr 2009

preco sa vsetky baby podobaju na otca???? 😠 dufam,ze moje budu aspon jedna trosku aj na mna 😝 😝

Sue drz sa a ozvi sa zase niekedy

babulka123
16. apr 2009

pridala som foto bruska...

petkaerdal
16. apr 2009

hih,no tak tam uz nieco vidno..peknee

babulka123
16. apr 2009

nooooo tak troska.. dala som si cerstvy chleba tak ma nafuuuuklo heheheh

petkaerdal
16. apr 2009

aha,tak to chleba,nie maly 😀

babulka123
16. apr 2009

ale kdeeeeee... hehehehe

petkaerdal
16. apr 2009

tak nevyhovaraj na chleba 😀

babulka123
16. apr 2009

hehehe dobree.. tak rozky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre