Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
8. dec 2008

Petka ja sa nehambim, skor sa potom s drahym na tom smejeme. I ked ten moj drahy tiez zo zaciatku nechapal, ale kamarat mu povedal, ze je to normalka. Kamoska rodila pred rokom 😀
Janulka svetrik by mal prist kazdu chvilku, potom ti poviem aky je. A riflicky mam zajtra. Uz sa na ne tesim 🙂
No polievky zase ja do seba nedostanem 😒

mici11
8. dec 2008

Petlka sme kraaaaaaaasne tehulky 🙂 Moj drahy je zalubeny do mojho bruska

petkaerdal
8. dec 2008

ano krasneeeeeeeee smeee...aj ja sa mojmu pacim a tiez miluje moje brusko,odkedy mi ho vidno,mi ho stale bozkava aj vam ho polovicky bozkavaju stale baloniky?

len tie vyrazky ma spatia ☹

petkaerdal
8. dec 2008

drahemu idem spravit zdravu veceru,vyprazany syr a hranolky.. 😀

janula13
8. dec 2008

ved ani moj sa nestazuje, brusko hladka a bozkava, len sa smejeme aka som krasavica na tvari, ale nech, co uz, to sa spravi...vidim ze aj u vas fici syr, aj ja som spravila manzelovi 😀

mici11
8. dec 2008

Petka mnaaaaaaaaaaaam, urcite mu bude chutit 🙂
Ano drahy mi ho stale bozkava rozprava malemu kadeco 😀
Vyrazky mam nastastie len na chrbte, zatial 😀

petkaerdal
8. dec 2008

ale budeme mat o to krajsie dcerenky,ked nam beru krasu Jani 😀 😀 😀
baby,ste sa postarali mojmu drahemu o veceru,ze vam dakuje za napad 😉 ,ja som si nedala,ja som mala roztek,ako stale 🙂

a uz mam nachystany ovocny salatik so slahackou 😀

mici11
8. dec 2008

Petka pozdrav draheho 😉 a salatik mnam. Idem si este aj ja nabrat a dam si k tomu trosku zmrzky 😀

mici11
8. dec 2008

Ahojte lucim sa na dnes 🙂

denka28
8. dec 2008

petka a mozno ze budes mat dve baby, lebo napr, ja som nemala ziadne vyrazky a nemohla som sladke, transfer sme mali v auguste a na vianoce som nemohla ani salonky.... takzeee... 🙂 ale inak dufam ze sa mas skvele!!! a vy ostatne tiez 🙂
petka, moj si zaobstaral aj stetoskop, ked som uz citila pohyby... takze tí chalpi su fakt uzasní 🙂

janula13
8. dec 2008

babulky aj ja sa lucim, zacina mi byt zle, to je vzdy tak vecer a pred spankom a najhorsie ked zaleziem do pelechu..tak dobru nocku, zajtra pekny den tehule aj buduce tehulky...

petkaerdal
9. dec 2008

dobre ranko,ako sa mate dnes?

zabkaevka
9. dec 2008

ahoooooooooooj kočky, tak ako sa máte??
ja trochu stresíkujem, a budemv eeeeeeeľmi povďačná za vašu radu. teda v piatok som bola na prenose, a dnes to je 5 deň po prenose (ak počítam aj ten deň prenosu), ale zatiaľ nič necítim treba už niečo cítiť?? neviem ako to bolo minule, keď som bola tehulka, nepamätám a debilníčku nemám nič yapísané. Hmmm ale sestra mi vraví, že aj vtedy som trochu stresovala, že prečo ič necítim. Viete mi poradiť kočkyyyyyyyyyyyy ďakujeeeeeeeem

petkaerdal
9. dec 2008

ahoj zabkaevka 😉
tazko poradit kazda sme ina, bola som na tom podobne,ze zrazu som si nic nepamätala z predchadzajucich ivf 😅 ..
ja som neratala den ET,taky 4-5 den od ET som citila prsia,toto citi skora kazda kocka,neboleli,ale boli velke,naliate a mala som zapchu,nic viac som necitila,ani bolesti na menzes

ine kocky,zase cititli normalne bolesti na menzes,ale ta potom neprisla,tie prsia ale citila kazda..

neurobis testik? mala si aj PK? uz si nepamätam 😖

mataaa
9. dec 2008

dobrý deň, dnes to tu nejak viazne tak podme piste, co nove.
Peti vidim, ze nahovaras dalsiu na testik, som zvadava ci zabku zlomis, alebo ti odola ako ja 😀

ja mam dnes zmiesané pociti, trosku citim podbrusko, citim take slabe navaly tepla, bojim, bojim - ale netestnem 😉

Zabka ako Petka pise, je to velmi rozne. Ja som dnes 8 den vratane ET. Najskor ma bolelo brucho, ako pred menzesom, od soboty bolo fajn, mavam zvysenu teplotu, len dnes sa to mierne zhorsuje. Dufam, ze to budu len nejake vetry. 😅 .

petkaerdal
9. dec 2008

ahoj Matka,nenahovaram zabku,len som sa pytala,ci nespravi testik 😝
ja by som nevydrzala 😀

mataaa
9. dec 2008

ja to tiez tazko nesiem, ma to laka, ale vydrzim. Vies mam strach, co ak tam bude len 1 čiarka. takto sice sama seba mucim, ale uz som taka. Divne, ze. bojim bojim.

co porabas, co dnes varis porad, Ja som namocila fazulu, spravim polievocku, taku so slizami, mam na nu chut.

petkaerdal
9. dec 2008

ja peciem kura so zemiakmi v rure,drahy mi uz pride cochvilu domov z prace 🙂

ved prave pre ten strach a nervozitu som ja vzdy testla a vedela som,na com som ovela skor

dneska mi je nejak blbo od rana

babulka123
9. dec 2008

ahojte, no vidim ze sme polievockove viacere...

ja som dnes urobila teda este robim gulas.. taky viac stavovy a s rozkom.. mnaaaaam uz sa tesim .. som si povedala ze za to ze som tehulka nebudem predsa rozmyslat nad tym co jem .. toto nemozes lebo , hento nemozes lebo ... a ostala by som asi len na mrkve celych 9 mesiacov... a dokonca ani tej vela nieje dobre... takze tak ..

zle mi nieje len som stale velmi unavena a dost mi to vadi.. ale inak sa tesim na stvrtok..

petka milacku je ti blbo od rana ......fuuuuuuuu ti fukam aby ti to rychlo preslo....

petkaerdal
9. dec 2008

babul ty uz na mna kasles 😢
byva mi tak kazdy 3-den zle,celkom mi to nepreslo,taka som nijaka zase,ledva stojim,nos upchaty...
dr.nejdem,lebo nestiham dneska,drahy je este v praci,zajtra uz idem na 100%,lebo tam je do 19hod,tak ho stihnem

gulasik som lubila kedysi,ale teraz 😖 eee

si uvanena??? hihi,,uz ti to zacina,budes aj po seidacky spavat 😀 ,ja spim doteraz aj poobede 🙂
este sa dobre napapaj,kym mozeeessss

babulka123
9. dec 2008

nooo dufam ze to uz horsie nebude... vcera bol marek doma lebo nevedel najst kluc od auta.. hehehe tak nemohl ist do robotky .. hehehehe ale ja som ho vazne neschvovala.. bola som u kamosky s dvojickami a potom som troska behala po meste...

vecer sme mali navsetevu.. odisli az o pol dvanasteej.. a ja som normalne zila.. ale zato dnes... no mrtvolka hotova...

pocuvaj a preco nestihas dnes k lekarovi ved si doma tak by si tam mala skocit co najskor.. sestra bola na zaciatku tehu chora a poriadne... asi mesiac bola doma a len kaslala a kaslala... tak to prosim ta nezanedbaj... poobede do postielky a lezat.. ziadne spacirovanie po meste...

petkaerdal
9. dec 2008

lebo tam musim s autom a vzdy ide aj moj so mnou,je tam dneska do 13 lekar a zajtra do 19,tak pojdem uz zajtra urcite

a mate len jedny kluce od auta? my mame dvoje 😀 takze nam sa stat nemoze,ze by sa drahy nedostal do prace a nasli ste ich uz? kde boli?

no a mrtvolky sme dnes dve 😖

babulka123
9. dec 2008

no pekne... zajtra mi daj vediet.. ja uz idem stvrtok na ulzt. sa tesim ..

auto je sluzobne a nahradne kluce boli vo firme v BA... hehehehe ale nevadi, hlavne ze sa nasli lebo nove zamky a alarm do auta by stali cca 7000 sk a pred vianocami .. no pekne..

behali sme po byte hladali kade tade a nakoniec som ich nasla vecer o 7 ked ma napadlo sa pozriet do skrine kam si daval veci ked sa prezliekol.... a boli tam bola som velmi rada...

no ja som prave si dala gulasik, len zemiacky a stavu, masko ani nie a bol vinikajuuuuuci.. mnaaam

petkaerdal
9. dec 2008

no to by ste mali pekny darcek na vianoce,keby ste mali platit 7000 😖 ,este ze sa ale nasli..inak to mi pripomina aj mojho chlapa,oni su asi vsetci jednaky,zabudlivy a vobec celkovo divniii 😀

ja som si dala polievocku teraz,nieco teple som potrebovala...

dam ti vediet,urcite,ale az vecer tam pojdeme a na tvoj uzv sa tesim vo stvrtok,viem ze ides vo stvrtok,nezabudla som,hihi

babulka123
9. dec 2008

petka ja som teraz na tom tak ze si dam polievku a druhe uz skoro vobec nejem... ale vobec mi to nevadi.. polievok mozem terraz zjest... teda vypit na litre.. kazdy den musim nejaku mat.. aj keby to mala byt vajickova kazdy bozi den..

ale napapala som sa a uz sa mi krizia oci.. idem trosku bucnut a vraj by sme dnes mohli ist este na nejake vianocne nakupy.. a mimohcodom idem vam prave spravit prekvapko.. o chvilku sa ozvem.. cmuuk

petkaerdal
9. dec 2008

ja som spravila kura so zemiakmi v rure,ale ako som ho otacalo ma naplo,takze sa ho ani nedotknem,u nas je to skoda varit momentalne
a gulas je sity,my sme to mavali ako polievku a aj druhe v jednom,ked si das s rozkom 😉

no ukaz tie fotky uz aj nam,ty prekvapko 😀

babulka123
9. dec 2008

hehehe petka mas to tam ...

babulka123
9. dec 2008

jeeejda a zabudla som tehu rifle odfotit.. to zas nabuduce.. nech sa mate na co tesit..hehehe

babulka123
9. dec 2008

petka si odpadla od smiechu co ???

janula13
9. dec 2008

Ahojte babulky, doobeda som pc ani nezapla, varila som a potom mi MK nesiel az teraz nastartoval ☹
babul super ze si kooonecne pridala foto, co sa ti nezda, ved mas pekne brusko, ja som podla popisu cakala cosi desne a ty si normalna, tak neprehanaj, budes pekna veduca 😉
mne bolo zatial dnes celkom ok, na pocudovanie, ale nechcem vyskakovat, vecer sa blizi, ale aspon nieco robim, som normalne uzitocna, ale dalo by sa aj viac...ja dnes slapem na cesnakovej, ta to isti a piekla som zemiaky s bylinkami a kuracie steaky s cesnakovou omackou, ja to jest nebudem, iba tie zemiaciky..a caka ma plna misa ovocneho salatu, namaskrtili ste ma minule...
Mici ako, rifliky mas?
Petka ty sup zajtra konecne k lekarovi, nech si zdrava mamina 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre