• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo pre vás znamená snažiť sa o bábätko?

7. apríla 2008 
christie držím palčeky aby to vyšlo a babtko sa podarilo už teraz, idú vianoce tak sa to snád nm teraz podari :wink:
16. dec 2007 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise, vsetko najlepsie k 1. rocku tvojmu pokladiku prajem :wink:
16. dec 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko dakujem veľmi ti držim palčeky aby ste budúci rok držali váš pokladík v náručí a oslavovali potom prvý rôčik ako my :wink: veľmi by sme chceli dať čím skôr sestričku lukaskovi dúfam že to už čoskoro výjde ved cez vianoce sa to hádam podarí :wink:
16. dec 2007 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite sa podari :slight_smile: dakujem aj za seba :slight_smile:
16. dec 2007 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, nie vzdy sa mi dari byt pozitivne naladena ale dufam, ze tento mesiac to mozno dobre dopadne, ked vyskusam tie ovu testy a ked uz nic ine tak sa aspon dozviem ako je to so mnou a ovulaciou, pretoze ked som si merala teplotu tak to bolo vselijake, ale vobec som tomu nerozumela, pretoze moja teplota bola rozna...tak snad to s testami bude lepsie a ak nie tak navstivime s manzelom lekara, aby nam s tym pomohol....uz nech je mrcha zase prec... :-
christie...aj drzim silno palce, aby sa to podarilo co najkor.... :slight_smile:
17. dec 2007 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte moja mrška by mala doraziť co nevidiet a po nej uz zaciname snazilkovat.
Chcela by som sa opytat ako si sledujete ovulaciu. Ja som druhy cyklus po vysadeni HAK. Prva mrska prisla po 32 dnoch a tej druhej sa zatial nechce, vcera bolo tych 32 a zatial nic. V prvom cykle som mala plodny hlien na 22 DC a v tomto aktualnom na 16 DC. Je to sice kratky cas nato aby som presne urcila plodne dni no 7 rokov som brala HAK a taky hlien si vobec nepametam, pretoze sa natatahuje uf riadne a je ako vajecny bielok. Sleduje si niektora z vas hlien?
17. dec 2007 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja hlien nesledujem len BT :slight_smile:
17. dec 2007 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dik za povzbudenie. Ja stale len dufam, ze je "chybicka" u mna a injekcie pomozu. Dufam, ze nebudeme musiet behat s muzom na kontrolu jeho "rychlosti" - kamarati to absolvovali a chlapi neboli velmi nadseni. Tak len dufam, ze unho je vsetko v poriadku :wink:
Katka, ja od isteho casu citim, kedy mam ovulaciu, hrozne ma boli raz vpravo, raz vlavo (viac, ked to byva na pravej strane). Malo by to byt vtedy, ked ti BT stupne, ale pozor, trva to len 12 hodin. Naproti tomu spermia moze vydrzat aj 72 hodin a cakat na ovulaciu :slight_smile: . Ak mas pravidelnu MS, tak to byva cca 12-14 den, ked nie, tak je to 14 dni pred prvym dnom MS. To mi zatial tak vychadzalo vzdy. Bohuzial, aj ked sme sa vtedy snazilkovali, nevyslo to. No nie vzdy su priaznive podmienky. Drzte sa kocky.
17. dec 2007 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka toto je ten plodny hlien..ma sa tahat ako vajecny bielok..teraz by si mala sexovat o sto sest...len tento hlien prepusti potrebne mnozstvo spermii. my sme to asi zasa raz zmeskali
17. dec 2007 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ano je to plodný hlien treba púčťať vojačikov aby sa dostali k vajíčku držím palčeky aby si nám potom napísala že si tehulka :wink:
vejinka ako si na tom ty?
u nás sa snažíme a snažíme mala by som dostať 4 januára po novom roku dúfam že sa podarí zasiať semienko a mrchu nedostanem :wink:
17. dec 2007 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka...tak aj ja drzim palce, nech sa to podari, ale ak mozes tak si tu ovulku over aj nejako inak , aby si si bola na 100% ista, ze je to spravny cas...a hor sa na snazenie...vela stastia... :slight_smile:

vejinka...neboj nabuduce to urcite stihnete...raz sa to podari... :slight_smile:

elise...tak nech toho 4.1. napises, ze si tehulka...to by bola krasna sprava hned na zaciatku noveho roka... :slight_smile:

...drzim vsetkym palce... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. dec 2007 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja niesom moc na pravidelne meranie bazalnej teploty a ten hlien sice pozorujem kazdy den ale nezapisujem, no viem kedy bol.
Mne uz mrcha meska 2 den ale je to len 2 cyklus po vysadeni HAK, takze to kludne moze skakat hore dole.
18. dec 2007 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute holky, len tak surfujem na tejto stranke, tak prispejem.
Ja teraz ani neviem co som, kedze teraz v novembri som mala missed abort, lekari sice tvrdia ze by som mala s dalsim otehotnenim pockat 3-5 mesiacov, ale nejak to s drahym neriesime, milujeme sa furt ked je chut (a mame chut casto :wink: )...
Bolo to moje prve tehotenstvo, a podarilo sa nam otehotniet na 4ty mesiac od vysadenia HAK, som zvedava ako to dopadne najblizsie.
Ozaj, podarilo sa niektorej z vas otehotniet, odkedy existuje tato tema?
Vsetkym snazilkam zelam pekny den :sunglasses:
18. dec 2007 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise..ahoj ja som na tom asi tak ze som v noci bola na wc sa vycikat..a normalne som si pomyslela ze sa mi to uz davno nestalo a ze som asi v tom :grinning: ale zasa na druheh strane je tovelmi nepravdepodobne kedze som v cca 19DC takze prve priznaky nemozem mat..zasa je to len v tej mojej hlave :angry:
18. dec 2007 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejinka, elise, katka, drzim palce :sunglasses:
18. dec 2007 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, aky ste tu vekovy priemer?
18. dec 2007 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 24
18. dec 2007 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji tak to je fajn vek, urcite sa to podari coskoro :wink: uz si aj vydata?
18. dec 2007 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jasne...cca pol roka :grinning:
18. dec 2007 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale snazime sa uz dlhsie..mno zatial bez vysledku ale doktor povedal ze je vsetko ok..a ze nevidi problem..lenze problem je asi v mojej hlave :grinning: :grinning:
18. dec 2007 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co znamena dlhsie? ja tiez dufam ze coskoro sa nam to znova podari....
18. dec 2007 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka...hmm od januara..asi..ale s ochranou :grinning: a po svadbe som ho konecne prehovorila dat to dole.. :grinning: :grinning:
18. dec 2007 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo, takze ked si pol roka vydata, tak polroka sa snazilkujete...to je este ok si myslim...aj cielene mate tutu-mutu cez plodne dni, alebo zatial to nesledujes?
18. dec 2007 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aktivne to nesledujem..ale tutumutu mame furt nielen cez plodne dni...na tri dni pauza a ked sa zdalo ze by mohla byt ovulka..tak na plno..chuda moje len sa to furt stazovalo.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2007 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: chlapi....strasne s nimi :wink:
inak citala som si na teme ake vysetrenie pred T, a sakra ja som sa nedala testnut na nic. Je som teraz po tom potrate bola na par vysetreniach, ale na tieto choroby mi pravdepodobne nerobili nic. Ale mam teraz lekarov plne zuby, akurat som este bola na kontrole po cisteni maternice, som ok, tak to momentalne neriesim. Akurat papam kyselinu listovu :wink:
18. dec 2007 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka ..no mne sa ta tema zdala dost vazna tak som ju sem dala..potrebujem vediet ci som ok..co ja viem sak kludne tam napis .. :grinning:
18. dec 2007 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale jasne, sak ale momentalne k tomu nemam co dodat..sa tesim ze si on-line, aspon som mala s kym pokecat, kto vie ake to je straaaasne cakat na to, kedy konecne budu 2 pruzky na tehotenskom teste :wink: a inak ked som v septembri otehotnela, pozitivny test - ale so slabulinkou druhou ciarkou my vysiel uz 3 dni pred ocakavanou MS, tak ak si nedockava, skus si jeden testik ocikat aj skor, ja som ich potom este ocikala asi 4 ci 5 :grinning: skoda ze babatku sa v brusku nepacilo. ale snad nabuduce to budu nie len 2 pruzky, ale aj stastny koniec :wink:
18. dec 2007 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ak mozes prezradit v kolkom si mala potrat?
18. dec 2007 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, bola som v 9tom tt, teda zaciatok tretieho mesiaca. ono ja som mala zamlknuty potrat, to znamena ze som nekrvacala, babatku jednoducho prestalo bit srdiecko, ale ostalo vo mne, akurat su tomu 2 tyzdne krd mi ho museli vybrat..
18. dec 2007 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som tiez hrozne nedockava, ako som pisala, lekari mi povedali pockat 3 az 5 mesiacov na dalsie tehotenstvo, ale ja tolko asi nevydrzim :grinning: :grinning:
18. dec 2007 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok