• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo pre vás znamená snažiť sa o bábätko?

7. apríla 2008 
ciapocka, tak teraz sa vam to urcite podari... :grinning:
20. dec 2007 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja sa chcem tiez pridat k vasej teme..mi sa snazime tiez uz 4 mesiace a pijeme obaja aj alchemilku aj pakost ale ziadny pozitivny ucinok...uz tomu pomalicky prestavam verit
21. dec 2007 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska, nezufaj, 4 mesiace este nie je tak vela :wink:
21. dec 2007 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj tomu este mesiac-dva, urcite budu //
21. dec 2007 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem.....ked pocuvam dievcata co otehotneju po mesiaci tak je mi to dost luto
21. dec 2007 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska, tych co otehotneju po mesiace je 25%, to je skratka statistika :wink: vajicko aj spermija musia prekonat par prekazok, kym sa spoja a oplodnia, vela zien po styku otehotnie,a le s MS krvou vajko odide, takze stastne uhniezdenie je dalsi predpoklad tehu, takze kym to prekonaju, tak to trva od 1- 12 mesiacov, ako u koho.
21. dec 2007 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmh...to mas asi pravdu mne doktorka tiez hovorila ze rok je obdobie na otehotnenie a ak sa to nepodari dovtedy tak vtedy zacinaju vseliake vysetrenia
21. dec 2007 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska a ak sa mozem opytat, kolko mas rokov? :slight_smile:
21. dec 2007 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. dec 2007 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, to si v dobrom veku po fyzickej stranke, uvidis, onedlho budes tehu :slight_smile: ja mam 28
21. dec 2007 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty si natom ako ?
21. dec 2007 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my snazime 5 mesiacov, ale nie za sebou,a le tri sme snazilkovali minuly rok ,potoms me to odlozili, koli financiam - stahovali sme sa a komplet prerabali byt. A tento rok sme stihli dva krat, dva cykly sme to teraz nejak presvihli, lebo cez ovulku sme neboli spolu, a v´duuuuufam, ze v januari opat snazime :slight_smile:
21. dec 2007 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO LEN JA NIESOM SI UPLNE ISTA KEDY MAM OVLULACIU ALE TERAZ MA STRASNE BOLIA VAJECNIKY AJ PRI CHODZI TAK ASI MAM
21. dec 2007 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ktory den cyklus si?, pocita sa od zaciatku poslednej menstruacie
21. dec 2007 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28 by som mala dostat menstruaciu
21. dec 2007 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by mohla byt ovulka ale vacsinou uz byva skor...ale ja som mavala neskor niekedy okolo 20 dna.
cukruska nechcem davat nadej, ale ak by to uz nebola ovulka tak to moze byt aj tehu priznak :slight_smile: ale este je skoro, budem drzat palceky :wink:
ja uz pomaly odchadzam sa venovat domacim pracam, tak ak mas chut, tak chod pokecak snazilkam 18, tam sa este diskutuje :grinning:
21. dec 2007 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre dakujem...papa
21. dec 2007 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. no ja som si test ani nemusela robit. Mrcha prišla prvy krat v zivote (ak neberim, ked som brali antiko) po 28 dnoch. To je uplne neobvylke u mna... tak vianoce prekramujem :frowning2: . a potom este raz clostyrbegyt a s liekmi si davam pokoj. snad to vyjde aj bez nich. i ked v januari mam 32, no co uz, hally berry ma viac ako 40 a bude rodit :sunglasses: netreb sa vzdavat. Prajem pekne vianoce, vela snazilkovania v psravnom case. a nech buduci rok je nas co najviac v tom a uvidime sa v porodnici (ja budem v Ruzinove, dufam, najneskor v Oktobri) :wink:
23. dec 2007 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mavam tiez uplne nepravidelne..cize necakam ze by to vyslo ale snazili sme sa v piemere kazde dva dni..to by bol v tom cert aby sa to "nepodarilo" aj ked test ukazal negav. :frowning2:
26. dec 2007 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte:slight_smile: dufam,ze ste mali sviatky v pohode.
Ja prave potrebujem radu: som v 20tom dni 34dnoveho cyklu a mam jemne bolesti v podbrusku a okolo jedneho vajecnika a prsia mam citlive ako den pred MS. Plus teplota zvysena na 36,9. A citim sa velmi divne, a som unavena. Myslite ze na mna nieco lezie?
30. dec 2007 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som MS dostala skôr zase to na nový rok nevyšlo, mala som dostať až 4 ale nevadí ved dúfam že sa to podarí další mesiac :wink: ako ste na tom vy? môžem gratulovať?
31. dec 2007 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre rano :slight_smile: tak ja uz nechapem co sa somnou deje, dnes sa citim uplne fit.
A asi ani nam to tento mesiac nevyslo, som dost skepticka.
31. dec 2007 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciapocka vyjde nám to v novom roku :wink:
31. dec 2007 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocky
31. dec 2007 o 09:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka ahoj ako sa darí tebe?
31. dec 2007 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.ja som tu nova a tiez by som sa rada pridala do debaty.som vydata nieco vyse roka a zhruba od zaciatku decembra sa pokusame otehotniet.myslela som ze sa hned podari,ale zistila som,ze to mozno nebude take jednoduche.19.12.som dostala MS a ked to tak ratam tak teraz by som mala mat plodne dni.tak uvidime ci to vyjde tentokrat.MS mavam pravidelne kazdych 28 dni.
31. dec 2007 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj lotos :slight_smile: aj mne sa to sprvu zdalo jednoduce. Ale teraz nechapem kde ty vsetci k tym detom prisli, ked to nie je take jednoduche. A casto mam pocit ze mna taky zazrak nemoze postretnut. Je to ako keby som chcela vediet lietat.
31. dec 2007 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...mate skusenosti s tym ze vam vysiel test negat. a boli ste tehotne ?
31. dec 2007 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cukruska, podla mna je to dost mozne.
Inac od vcera sa mi z kazdeho jedla zdviha zaludok. Mozem len ovocie a sladkosti. Pritom uz par dni som nic poriadne nejedla, len polievku, chlebik, caj..
31. dec 2007 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si tehotko?
31. dec 2007 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok