• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo pre vás znamená snažiť sa o bábätko?

7. apríla 2008 
autor
Aj ja sa bojim,ale kvoli babetku urobim cokolvek, len si myslim ze po preziti tych vsetkych vysetreni a procedur by sme boli riadne vystresovany a nasi muzi este viac a to by potom ta radost z babetka nebola taka naj.
31. dec 2007 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno mas pravdu...ja to neriesim lebo mi z toho fakt sibne :unamused:
31. dec 2007 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruška mne vyšiel test že nie som tehotná aj ms som mala pravidelne a dozvedela som sa že som tehotná pri banálnom vyšetrení krvného obrazu v 4 mesiaci :wink:
31. dec 2007 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise...ziadne priznaky...nic???
31. dec 2007 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise to fakt ? mmh...to je zaujimave...takze clovek sa nemoze spolahnut uz ani na tie testy....moja mrcha nechodi a namiesto nej mam husty biely vytok
31. dec 2007 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejinka ani mi zle nebolo a bruško začalo rásť až v piatom mesiaci, ani nohy mi nepuchli, nič
31. dec 2007 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alise..to fakt divne..ani pachut v ustach? ani krce? ani zysena potreba mocit? tak tomu neverim... :wink:
31. dec 2007 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejinka ani ja by som neverila keby som to nezažila a dúfam že aj druhé tehulkovanie bude čím skôr a také bezproblémové :wink:
šťastný nový rok vám šetkým prajem aby sa nám splnil najväčší sen a mohli si písať o tehulkovaní držali ten nakrajší batôžtek lásky naše bábätká. dúfam že sa nám to počas roku 2008 všetkým podarí :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
31. dec 2007 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to klobuk dole :wink:
31. dec 2007 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vejinka :slight_smile: len ti chcem napisat ze nemusis sa bat od ivf,nie je to take zle,ja som to uz prezila dvakrat,no zial neuspesne ale snazime sa a bojujeme dalej coked sa nam to do tretice podari.koli babatku vydrzim vsetko hoci sme toho prezili ozaj vela.snazilkujeme uz 6 rokov.ak by si chcela vediet nieco blizsie tak my napis do IP.zatial ahoj a drzim palceky v snazilkovani :grinning:
2. jan 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csila...ja skor prirodzene aspom este rok...ak to nepojde potom sa s manzelom rozhodneme co dalej.. :wink:
2. jan 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla my sme tiež nemohli prvý krát otehotnieť 6 rokov tak sme sa snažili všetko možné sme vyskúšali robili sme to na povel až sme si povedali dosť necháme to tak ak má malé prísť príde a za mesiac som otehotnela, teraz by druhé malo ísť rýchlejšie ale pol roka sa nedaí a my dúfame a dúfame
2. jan 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vejinka blahozelam :dizzy_face: :slight_smile: to je mily novorocny darcek.
Ja som sa uz na to vsetko vybodla. Kedze k dietatku treba okrem lasky aj dostatok sexu (a to je trosku problem :unamused: ) Uz tyzden plnim zavezok, ze o babetku ani slovo.
Nechcem stale dufat a potom byt kazdy mesiac sklamana, takze to nechavam tak a tvarim sa ze dieta je nieco co sa mna bohuzial nikdy tykat nebude.
A ak by aj nahodou ano tak sa ozvem :wink:
6. jan 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte
6. jan 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky pesimizmus odložme je nový rok a všetkým sa sa nám podarí otehotnieť :wink: :wink: tie dve čiarky na teste budú :wink: aj ked nie sú, ja dúfam že že sa čoskoro objavia
6. jan 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise ajoj pravdu vravis ;)
6. jan 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
swetberry :slight_smile: pokúšame sa otehotnieť a že po prvom dieťati to ide rýchlo, u nás to neplatí ale aj tak dúfam že to výjde :wink:
6. jan 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napodobne ja uz dcerku ma ale to druhe sa jaksi nie a nie vyskytnut tak drzkam palceky uz musim pa paa bru nocku :slight_smile:
6. jan 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby,
tak ako sa dari?
6. jan 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brú nôcku :wink:
6. jan 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu este niekto na vymenu info? Mohol by mi niekto poradit, ak uz mate 1 babo za sebou, necitili ste na zaciatku tehu take divne naliate prsia a velmi bolestive? Obycajne ma bolievaju pred mrchou, ale teraz to zacalo ovela skor, tak 4 dni po ovulke (meriam si teplotu) a je to na nevydrzanie, ako take balony.
Snazilkovali sme odusu, ale uz sa bojim tehu testov, tak len tak spiritizujem...
6. jan 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky som v tom :grinning:
7. jan 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej vejinka to vazne gratulujeeeeem :slight_smile: :slight_smile:
7. jan 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme zacali snazilkovat hned po novom roku takze dufam ze 19-teho mrcha nedorazi. Ale co by som chcela hned prvy mesiac. No uvidime.
Ja mam tiez s manzelom problem ze o dietatku nemozem vela hovorit, lebo mu to uz potom ide na nervy. Aspon viem ze niesom jedina s tymto problemom. Ono ma to stalo aj nejaku tu slzu kym som ho k tomu dokopala ze aby sme zacali snazilkovat. Chalani maju totizto na vsetko cas. A my baby by sme uz tak straaasne chceli.
7. jan 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cervena...no moja ja som sa tiez na to vytoto..a aha :wink:
7. jan 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejinka gratulujeme k tehulkovaniu :wink:
8. jan 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babulky :grinning:
8. jan 2008 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejinka a ako sa cítiš?
8. jan 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic mi nieje..lne cely den spim...a od rana nemozem do zaludka toho vela dostat..vstavala som okolo 9.30 do jedenastej som vypila len pohar caju..a o jedenastej som zjedla rybaci salat s kukuricou a na to dve salonky :grinning: a potom obed som jedla okolo 15:30 a veceru neviem kedy bduem teraz mam vsetko posunute..divny den
8. jan 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a este jedna vec...dnes som si volala o vysledky..a vraj hemoglobinu mam nejake znizene mnozstvo a dala mi sestricka recept na zelezo..a vraj kazdy druhy den jedna tableta..takze to nebude az take zle.. :unamused:
8. jan 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok