Čo pre vás znamená snažiť sa o bábätko?

cervena_ciapocka
26. nov 2007

Mile snazilky 😵 mozno bude moja otazka zniet hlupo, ale snád niekto odpovie. Co pre vas znamena, ze sa "snazite"?
1. Znamena to, ze ste vysadili antikoncepciu a vsetko nechavate na nahodu a prirodu a kazdy mesiac zvedavo cakate ci ano alebo nie, alebo obcas aj na to zabudnete.
2. Kazdy den sa pozorujete, merate BT, pocitate plodne dni a pocas nich ci sa co najviac snazite pocat.

Mozno su to extremne pripady, ale napiste ako je to u vas.
Ja si velmi zalam dietatko, ale nechcem na to stale mysliet, ani nahanat manzela ked mam plodne dni.
Obaja sme pracovne dost vytezeni a ked sme doma sme radi, ze si len tak polezime a pritulime sa a na sex pride tak 2-3 krat do mesiaca (nie, ze by sme nechceli ale nevladzeme 😅 ) Pritom mame krasny vztah a casto si hovorime, preco "je sex potrebny k tomu, aby mal clovek dieta" ... "ze by mohla stacit len laska"
Potom mam vsak pocit, ze nerobim dost preto aby sme to dieta mali. Ako sa vsak snazit viac, aby sa clovek z toho nezblaznil?

cervena_ciapocka
autor
31. dec 2007

Aj ja sa bojim,ale kvoli babetku urobim cokolvek, len si myslim ze po preziti tych vsetkych vysetreni a procedur by sme boli riadne vystresovany a nasi muzi este viac a to by potom ta radost z babetka nebola taka naj.

vejinka
31. dec 2007

mozno mas pravdu...ja to neriesim lebo mi z toho fakt sibne 😒

elise
31. dec 2007

cukruška mne vyšiel test že nie som tehotná aj ms som mala pravidelne a dozvedela som sa že som tehotná pri banálnom vyšetrení krvného obrazu v 4 mesiaci 😉

vejinka
31. dec 2007

elise...ziadne priznaky...nic???

cukruska1920
31. dec 2007

elise to fakt ? mmh...to je zaujimave...takze clovek sa nemoze spolahnut uz ani na tie testy....moja mrcha nechodi a namiesto nej mam husty biely vytok

elise
31. dec 2007

vejinka ani mi zle nebolo a bruško začalo rásť až v piatom mesiaci, ani nohy mi nepuchli, nič

vejinka
31. dec 2007

alise..to fakt divne..ani pachut v ustach? ani krce? ani zysena potreba mocit? tak tomu neverim... 😉

elise
31. dec 2007

vejinka ani ja by som neverila keby som to nezažila a dúfam že aj druhé tehulkovanie bude čím skôr a také bezproblémové 😉
šťastný nový rok vám šetkým prajem aby sa nám splnil najväčší sen a mohli si písať o tehulkovaní držali ten nakrajší batôžtek lásky naše bábätká. dúfam že sa nám to počas roku 2008 všetkým podarí 😵 😵 😉

vejinka
31. dec 2007

tak to klobuk dole 😉

csilla76
2. jan 2008

ahoj vejinka 🙂 len ti chcem napisat ze nemusis sa bat od ivf,nie je to take zle,ja som to uz prezila dvakrat,no zial neuspesne ale snazime sa a bojujeme dalej coked sa nam to do tretice podari.koli babatku vydrzim vsetko hoci sme toho prezili ozaj vela.snazilkujeme uz 6 rokov.ak by si chcela vediet nieco blizsie tak my napis do IP.zatial ahoj a drzim palceky v snazilkovani 😀

vejinka
2. jan 2008

csila...ja skor prirodzene aspom este rok...ak to nepojde potom sa s manzelom rozhodneme co dalej.. 😉

elise
2. jan 2008

csilla my sme tiež nemohli prvý krát otehotnieť 6 rokov tak sme sa snažili všetko možné sme vyskúšali robili sme to na povel až sme si povedali dosť necháme to tak ak má malé prísť príde a za mesiac som otehotnela, teraz by druhé malo ísť rýchlejšie ale pol roka sa nedaí a my dúfame a dúfame

cervena_ciapocka
autor
6. jan 2008

Vejinka blahozelam 😵 🙂 to je mily novorocny darcek.
Ja som sa uz na to vsetko vybodla. Kedze k dietatku treba okrem lasky aj dostatok sexu (a to je trosku problem 😒 ) Uz tyzden plnim zavezok, ze o babetku ani slovo.
Nechcem stale dufat a potom byt kazdy mesiac sklamana, takze to nechavam tak a tvarim sa ze dieta je nieco co sa mna bohuzial nikdy tykat nebude.
A ak by aj nahodou ano tak sa ozvem 😉

sweetberry
6. jan 2008

ajojte

elise
6. jan 2008

ahojky pesimizmus odložme je nový rok a všetkým sa sa nám podarí otehotnieť 😉 😉 tie dve čiarky na teste budú 😉 aj ked nie sú, ja dúfam že že sa čoskoro objavia

sweetberry
6. jan 2008

elise ajoj pravdu vravis ;)

elise
6. jan 2008

swetberry 🙂 pokúšame sa otehotnieť a že po prvom dieťati to ide rýchlo, u nás to neplatí ale aj tak dúfam že to výjde 😉

sweetberry
6. jan 2008

napodobne ja uz dcerku ma ale to druhe sa jaksi nie a nie vyskytnut tak drzkam palceky uz musim pa paa bru nocku 🙂

emode
6. jan 2008

ahoj baby,
tak ako sa dari?

elise
6. jan 2008

brú nôcku 😉

emode
6. jan 2008

Je tu este niekto na vymenu info? Mohol by mi niekto poradit, ak uz mate 1 babo za sebou, necitili ste na zaciatku tehu take divne naliate prsia a velmi bolestive? Obycajne ma bolievaju pred mrchou, ale teraz to zacalo ovela skor, tak 4 dni po ovulke (meriam si teplotu) a je to na nevydrzanie, ako take balony.
Snazilkovali sme odusu, ale uz sa bojim tehu testov, tak len tak spiritizujem...

vejinka
7. jan 2008

zienky som v tom 😀

katka444
7. jan 2008

jeej vejinka to vazne gratulujeeeeem 🙂 🙂

katka444
7. jan 2008

My sme zacali snazilkovat hned po novom roku takze dufam ze 19-teho mrcha nedorazi. Ale co by som chcela hned prvy mesiac. No uvidime.
Ja mam tiez s manzelom problem ze o dietatku nemozem vela hovorit, lebo mu to uz potom ide na nervy. Aspon viem ze niesom jedina s tymto problemom. Ono ma to stalo aj nejaku tu slzu kym som ho k tomu dokopala ze aby sme zacali snazilkovat. Chalani maju totizto na vsetko cas. A my baby by sme uz tak straaasne chceli.

vejinka
7. jan 2008

cervena...no moja ja som sa tiez na to vytoto..a aha 😉

elise
8. jan 2008

vejinka gratulujeme k tehulkovaniu 😉

vejinka
8. jan 2008

dakujem babulky 😀

elise
8. jan 2008

vejinka a ako sa cítiš?

vejinka
8. jan 2008

no nic mi nieje..lne cely den spim...a od rana nemozem do zaludka toho vela dostat..vstavala som okolo 9.30 do jedenastej som vypila len pohar caju..a o jedenastej som zjedla rybaci salat s kukuricou a na to dve salonky 😀 a potom obed som jedla okolo 15:30 a veceru neviem kedy bduem teraz mam vsetko posunute..divny den

vejinka
8. jan 2008

ozaj a este jedna vec...dnes som si volala o vysledky..a vraj hemoglobinu mam nejake znizene mnozstvo a dala mi sestricka recept na zelezo..a vraj kazdy druhy den jedna tableta..takze to nebude az take zle.. 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre