• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo pre vás znamená snažiť sa o bábätko?

7. apríla 2008 
doležité je že malinké je v poriadku :wink: a čo manželík určite sa vytešuje :wink: hlavne papaj veľa ovocia ako sú jablčka pomaranče, hrozno, mandarinky - to som jedla na kilá celé tehotenstvo a jogurtíky najlepšie smotanové a zeleninku :wink: máš fotečky z ultrazvuku?
8. jan 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise..jasne kuk..ale vidno tam len malicka bodka a dalsia je moje velke brusko.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak máte prvú fotečku do albumu :wink: dáte si robiť aj 3D ultrazvuk? robia ho v hlohovci za 600 sk, my sme si nedali a ľutujem :frowning2: lebo sme mohli mať prvé dvd malého
8. jan 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem zatial..som nezamestnana..a setrime kazdu korunku..takze pokial to nebude nutne..asi neurobime ten 3D :unamused:
8. jan 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nevadí uvidíte čo bude :wink: zatial máte foto z ultrazvuku a to je tiež super :dizzy_face:
8. jan 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomalicky...urobime cely albumik :wink:
8. jan 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne si to z manželíkom vychutnávajte, každé kilečko, rast bruška, pohyby :wink:
8. jan 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vykoname-..idem asi lahnut volaka som unavena pap
8. jan 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute mam 18 rokov a neviem co sa so mnou deje ale ma boli prsnik aj srdce asi neviem velmi sa bojim aby som nemala rakovinu pretoze som nikdy nemala taketo problemy ...... boli ma na dotyk a bez dotyku ..mozno je to fakt len PMS ale fakt neviem ....neviete mi nijako poradit prosim lebo mam velky strach dakujem ztail pekny dnik
7. apr 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok