• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo pre vás znamená snažiť sa o bábätko?

7. apríla 2008 
aj ja ju mam doma a nepijem :unamused:
a to vzdy treba od skoncenia men. po ovu? salku denne?
28. nov 2007 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: tak ja som si ju uz uvarila...ale zmiesala so skoricovym cajom...myslite, ze nestrati svoj vytuzeny efekt?
28. nov 2007 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si robím tu moju zmes do pollitrového pohára a pijem to raz-dva krát denne a pijem od skoncenia MS po novu. Pocas MS to nepijem.
28. nov 2007 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nie som znalec ale taketo caje by sa nemali sladit a asi ani kombinovat... ale so skoricou urcite chuti lepsie, ze? :slight_smile:
28. nov 2007 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak - so skoricou to chuti omnoho lepsie :slight_smile:
28. nov 2007 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla mna tam tu skoricu mozes dat, len cukor znizuje ucinok. To ma inak ani nenapadlo, ja nesladim nic, ani kavu...
28. nov 2007 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez nic nesladim...ani kavu...takze cukor do caju nedavam...skutocne len sem-tam med ale nic ine...
28. nov 2007 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby,takze hovorite ze mam pit alchemilku, asi to tiez vyskusam.
28. nov 2007 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co myslite ovplyvni mi to nejak cyklus ked budem pit alchemilku a berem aj duphaston na upravu? ale aj tak nikdy nemam men. nacas...
28. nov 2007 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to ani ja potom ako som vysadila HA po 10rokoch,ale nie je to az take zle od 23-28
28. nov 2007 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam od 33-38DC a vlastne nikdy neviem kedy to pride :unamused:
radsej by som pila caje ako brala lieky. tak neviem...
28. nov 2007 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a merias si bzalnu teplotku, tam ti ukaze kedy priblizne dostanes, asi dva dni pred.
28. nov 2007 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze nemeriam, lebo si neviem predstavit vstavat aj cez vik. skoro. ale bolo by zaujimave to sledovat. ty si merias?
28. nov 2007 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meriam, uz asi 4 mesiace, aj to super vediet kedy ti priblizne pride.tiez planujete babatko?
28. nov 2007 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatiana - ja mam nastaveny mobil na opakovane budenie, kazdy den rovnako a cez vikend to riesim tak,ze si zmeriam teplotu a spim dalej...ked vstanem, "upracem" teplomer a zapisem hodnotu...trva to cele cca ani nie 5 min a som spokojna s meranim...sice to robim kratko ale mam prehlad.
28. nov 2007 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horajda ja by som aj brala, ale moj priatel este neplanuje :unamused:, ale kedze mam stale nejake problemy s men., tak asi by som aj mala zacat s tou tepl.
no normalne ste ma navnadili...
28. nov 2007 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alchemika sluzi na posilnenie materbnice, neviem, ci sluzi aj na upravu cyklu... :unamused:
28. nov 2007 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to tiez tak robim cez vikend a ani si to nezapisem hned lebo zaspim, prostr si to zapamatam a potom napisem ked vstanem, vynikos webstranka ako sa aj vsade pise na toto je http://www.fertilityfriend.com/ a tam si to mozes zapisovat, a nie len bazalku ale aj plodny hlien etc proste vse a potom sa ti tam ukaze aj ovulka a vstko mozne.
28. nov 2007 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sory za preklepy :sunglasses:
28. nov 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som sorry, ja husa
28. nov 2007 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horajda - presne ako pises, ta stranka je super - pouzivam ju tiez
28. nov 2007 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za typ, popozeram si to, snad sa v tom vyznam :slight_smile:
28. nov 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musis sa zaregistrovat
28. nov 2007 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pijem pol alchemilky litra denne a sladim medom
28. nov 2007 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poze, ja sa vyjadrujem - pijem pol litra alchemilky denne
TOTO SOM NASLA O NEJ:pri hnačke a kolikách a ženských chorobách

: preventívne pri opakujúcej sa dlhotrvajúcej a bolestivej

menštruácií (posilňuje maternicu a tým aj uľahčuje pôrod)

: zvonku : urýchľuje hojenie rán, kožných vriedkov, ekzémov,

rôznych vyrážok

: vhodné na výplachy nosa náchylného na krvácanie

ale faktom zostava, ze som podla BT ovulovala raz 14 DC a minule 15DC a predtym to bolo o dost neskor :slight_smile: tak uvidime buduci mesiac :grinning:
28. nov 2007 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este:
Tinktúra s touto bylinkou je cenená najmä ako liečivka s gynekologickým pôsobením. Tlmí menštruačné bolesti a nadmerné krvácanie. Pôsobí priaznivo na kontrakcie maternice počas pôrodu a upravuje menštruáciu. Čaj z bylinky po 40. roku veku upravuje nepríjemnosti v menopauze. Používa sa na gynekologické výplachy pri zápaloch a svrbení v oblasti panvy. Spevňuje podbrušok a môže zlepšiť stav pri náchylnosti k potratom. Významné použitie tinktúry je pri zápalových procesoch v tele, ústnej dutine, močových cestách a očiach. Pri vonkajšom použití hojí rany. Pri extrakcií zubov je vhodná na hojenie ďasien. Preventívne použitie je odporučené proti DM, obezite a gynekologickým problémom
28. nov 2007 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pouziva sa aj pri ZHORSENEJ FUNKCII VAJECNIKOV
28. nov 2007 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda tolko info supis dakujeme,tak asi aj ja zacnem pit cajik
28. nov 2007 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte snažilky :wink: ...pedagogičky aj nepedagogičky...červené čiapočky...nechcete sa pridať k nám snažilkám*17 ???? :slight_smile: :slight_smile: :wink: :sweat_smile:
28. nov 2007 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok