• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo pre vás znamená snažiť sa o bábätko?

7. apríla 2008 
co ak sa tentokrat podarilo?:D treba nadej
10. dec 2007 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držím palčeky aby ti to cervena_ciapocka vyšlo a bola si tehotná :wink: :wink: my zase tento mesiac nič :frowning2: a to od pôrodu skúšame od apríla, a to sa hovorí že pri druhom to ide rýchlo ale určite sa tiež dočkáme druhého drobčeka :wink:
10. dec 2007 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ked ja neviem :unamused: prsia ma bolia vzdy pred MS a aj tentoraz. Ine priznaky pred MS ja nemavam. A myslim, ze keby som bola tehu tak by som to nejak vedela :sweat_smile: ktovie. Ale keby sa to teraz podarilo bol by to krasny zazrak :dizzy_face:
10. dec 2007 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bol ten najkrajší. ja som sa pri mojom drobcovi dozvedela že som tehotná až v 4 mesiaci dovtedy som ms mala pravidelne ale nebola taká intenzívna a začali mi byť tesmé oblubené nohavice. držím ti palčeky aby ti to vyšlo. my sa púšťame do toho snád budúci mesiac to vijde aj u nás :wink:
10. dec 2007 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je sila v 4. mesiaci..to si nemala ziadne ine signaly?
10. dec 2007 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejinka absolutne nič iba mi boli tesné nohavice a neaké bluzky, ale ani zle mi nebolo ani mi nohy nepuchly a bruško som začala mať až v 5 mesiaci a to do 9 rástlo velmi rýchlo
10. dec 2007 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prsia nerastli?:slight_smile:
10. dec 2007 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja xcem take...ale rada by som o to vedela este dnes:D
10. dec 2007 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejinka prsia iba trochu a škoda že som to nevedela skôr dlhšie som si mohla tehulkovanie vychutnať, dufam že sa nám čoskoro podarí druhé aby som si ho vychutnávala od začiatku
10. dec 2007 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palce.:D
10. dec 2007 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem aj ja tebe aby to vyšlo čím skôr :wink: :wink:
10. dec 2007 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco to musi tak dho trvat kym sa ukaze ci ano alebo ne?:D ja som hrozne netrpezliva zena:D
10. dec 2007 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejinka, aj ja som netrpezlivá, ale aspon si môžem vychutnať malého, nech nám to už vyjde mne druhý krát a tebe tiež čím skôr aby ste sa mohli tešiť
10. dec 2007 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si mozem vychutnat moju nervozitu:D
10. dec 2007 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš my sme sa o prvé pokúšali 7 rokov a nič skúsili sme všetko možné aj nemožné až sme si povedali že na to kašleme a podarilo sa :grinning: nech už príde aj to druhé :wink:
10. dec 2007 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh tomu sa vravi spravne nacasovanie:DD no mna slahne ak tak dlho bdueme cakat
10. dec 2007 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verím že sa vám to skoro podarí a takto o rok už budete mať drobca na rukách pod stromčekom :slight_smile:)
10. dec 2007 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by som xcela.:slight_smile:
10. dec 2007 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velmi ti to prajem je to krásne minulý rok mal pod stromčekom malý týžden najkrajší pocit aký kedy som mala bol ked som ho držala v náručí a aj ked bol pôrod velmi ťžký a malý ma dotrhal ....tak stačil jeho úsmev a pohľad a tužime hned po druhom sestričke, bračekovi to je jedno len chceme čo najskôr
10. dec 2007 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco po tak kratkom case? segra mala po troch rokoch a stazovala sa ze nevladze ..ale zasa cim skor tym lepsie ...nemam v tom skusenosti tak nevim poradit:slight_smile:
10. dec 2007 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malý dá síce dosť zabrať ale aspon sa detičky spolu pohrajú, a je to fakt úžsne vidieť aké pokroky to malinké stvorenie robí.....uvidíme ako sa nám zdarí :wink:
10. dec 2007 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, tak konecne som sa aj ja dostala na net, lebo manzel isiel do prace... :wink:
Ahoj elise, tak to si aj mna trochu prekvapila, ze si do 4 mesiaca o nicom nevedela, ale pocula som o takych pripadoch...aj ja by som to brala, ale nemyslim si to, ze je to moj pripad...skoda...uplne Ta chcapam, ze sa hned snazite o druhe babo, ved ked to druhe dalo na seba tak dlho cakat, tak nie je podla mna na co cakat...aj my sme sa s manzelom bavili, ze sa posnazime hned o dalsie, ale uvidime ako dlho to potrva nam lym sa na nas usmeje stastie v podobe maleho drobca... :slight_smile:
Ahoj vejinka, nic si z toho nerob aj ja som strasne netrpezliva a najradsej by som chcela vediet hned ci sa to podarilo alebo nie...a to som vo vsetkom ostatnom trpezliva dost len v tomto sa mi to akosi nedari a neviem sa dockat toho babatka... :frowning2:
Snad sa nam vsetkym podari coskoro otehu...mozno novy rok bude uspesnejsi...drzim palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. dec 2007 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :dizzy_face: tak ja sa hlasim s horuckou :unamused: a MS nikde. Asi bude posunuta kvoli tomu stresu a horucke. Ale mohlo by to byt aj kvoli niecomu inemu :sweat_smile: :dizzy_face: by som sa potesila.
11. dec 2007 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vejinka aj ja som velmi netrpezliva hlavne ked sa blizi MS. Zajtra je 34.den, tak rano otestujem. Aj kvoli tomu, keby som mala brat nejake antibiotika.
11. dec 2007 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa mohla tiez posunut koli chorobe..som mala zapal nosohrtana..ktovie ci mi to bude meskat alebo to uz ani nepride..bola by som za to druhe:D
11. dec 2007 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Manzel mi prave priniesol test "modra sprava" a je tam napisane, ze testovaci pruzok ma byt ponoreny 5 minut. Nie je to chyba? A ako dlho potom treba cakat na vysledok?
11. dec 2007 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby 5 minut?:slight_smile:
11. dec 2007 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi to necham 5 minut :unamused: uvidim co sa s tym bude diat.
11. dec 2007 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko ti meska?
11. dec 2007 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na vecsine testov pisu ze sa ma testovat rano, alebo sa moze aj cez den a tu vobec nic. tak ja neviem.
11. dec 2007 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok