Čo pre vás znamená snažiť sa o bábätko?

cervena_ciapocka
26. nov 2007

Mile snazilky 😵 mozno bude moja otazka zniet hlupo, ale snád niekto odpovie. Co pre vas znamena, ze sa "snazite"?
1. Znamena to, ze ste vysadili antikoncepciu a vsetko nechavate na nahodu a prirodu a kazdy mesiac zvedavo cakate ci ano alebo nie, alebo obcas aj na to zabudnete.
2. Kazdy den sa pozorujete, merate BT, pocitate plodne dni a pocas nich ci sa co najviac snazite pocat.

Mozno su to extremne pripady, ale napiste ako je to u vas.
Ja si velmi zalam dietatko, ale nechcem na to stale mysliet, ani nahanat manzela ked mam plodne dni.
Obaja sme pracovne dost vytezeni a ked sme doma sme radi, ze si len tak polezime a pritulime sa a na sex pride tak 2-3 krat do mesiaca (nie, ze by sme nechceli ale nevladzeme 😅 ) Pritom mame krasny vztah a casto si hovorime, preco "je sex potrebny k tomu, aby mal clovek dieta" ... "ze by mohla stacit len laska"
Potom mam vsak pocit, ze nerobim dost preto aby sme to dieta mali. Ako sa vsak snazit viac, aby sa clovek z toho nezblaznil?

vejinka
10. dec 2007

co ak sa tentokrat podarilo?:D treba nadej

elise
10. dec 2007

držím palčeky aby ti to cervena_ciapocka vyšlo a bola si tehotná 😉 😉 my zase tento mesiac nič ☹ a to od pôrodu skúšame od apríla, a to sa hovorí že pri druhom to ide rýchlo ale určite sa tiež dočkáme druhého drobčeka 😉

cervena_ciapocka
autor
10. dec 2007

Ked ja neviem 😒 prsia ma bolia vzdy pred MS a aj tentoraz. Ine priznaky pred MS ja nemavam. A myslim, ze keby som bola tehu tak by som to nejak vedela 😅 ktovie. Ale keby sa to teraz podarilo bol by to krasny zazrak 😵

elise
10. dec 2007

to by bol ten najkrajší. ja som sa pri mojom drobcovi dozvedela že som tehotná až v 4 mesiaci dovtedy som ms mala pravidelne ale nebola taká intenzívna a začali mi byť tesmé oblubené nohavice. držím ti palčeky aby ti to vyšlo. my sa púšťame do toho snád budúci mesiac to vijde aj u nás 😉

vejinka
10. dec 2007

tak to je sila v 4. mesiaci..to si nemala ziadne ine signaly?

elise
10. dec 2007

vejinka absolutne nič iba mi boli tesné nohavice a neaké bluzky, ale ani zle mi nebolo ani mi nohy nepuchly a bruško som začala mať až v 5 mesiaci a to do 9 rástlo velmi rýchlo

vejinka
10. dec 2007

prsia nerastli?🙂

vejinka
10. dec 2007

aj ja xcem take...ale rada by som o to vedela este dnes:D

elise
10. dec 2007

vejinka prsia iba trochu a škoda že som to nevedela skôr dlhšie som si mohla tehulkovanie vychutnať, dufam že sa nám čoskoro podarí druhé aby som si ho vychutnávala od začiatku

vejinka
10. dec 2007

drzim palce.:D

elise
10. dec 2007

dakujem aj ja tebe aby to vyšlo čím skôr 😉 😉

vejinka
10. dec 2007

preco to musi tak dho trvat kym sa ukaze ci ano alebo ne?:D ja som hrozne netrpezliva zena:D

elise
10. dec 2007

vejinka, aj ja som netrpezlivá, ale aspon si môžem vychutnať malého, nech nám to už vyjde mne druhý krát a tebe tiež čím skôr aby ste sa mohli tešiť

vejinka
10. dec 2007

ja si mozem vychutnat moju nervozitu:D

elise
10. dec 2007

vieš my sme sa o prvé pokúšali 7 rokov a nič skúsili sme všetko možné aj nemožné až sme si povedali že na to kašleme a podarilo sa 😀 nech už príde aj to druhé 😉

vejinka
10. dec 2007

heh tomu sa vravi spravne nacasovanie:DD no mna slahne ak tak dlho bdueme cakat

elise
10. dec 2007

verím že sa vám to skoro podarí a takto o rok už budete mať drobca na rukách pod stromčekom 🙂)

vejinka
10. dec 2007

to by som xcela.🙂

elise
10. dec 2007

velmi ti to prajem je to krásne minulý rok mal pod stromčekom malý týžden najkrajší pocit aký kedy som mala bol ked som ho držala v náručí a aj ked bol pôrod velmi ťžký a malý ma dotrhal ....tak stačil jeho úsmev a pohľad a tužime hned po druhom sestričke, bračekovi to je jedno len chceme čo najskôr

vejinka
10. dec 2007

preco po tak kratkom case? segra mala po troch rokoch a stazovala sa ze nevladze ..ale zasa cim skor tym lepsie ...nemam v tom skusenosti tak nevim poradit🙂

elise
10. dec 2007

malý dá síce dosť zabrať ale aspon sa detičky spolu pohrajú, a je to fakt úžsne vidieť aké pokroky to malinké stvorenie robí.....uvidíme ako sa nám zdarí 😉

andelik
10. dec 2007

Ahojte kocky, tak konecne som sa aj ja dostala na net, lebo manzel isiel do prace... 😉
Ahoj elise, tak to si aj mna trochu prekvapila, ze si do 4 mesiaca o nicom nevedela, ale pocula som o takych pripadoch...aj ja by som to brala, ale nemyslim si to, ze je to moj pripad...skoda...uplne Ta chcapam, ze sa hned snazite o druhe babo, ved ked to druhe dalo na seba tak dlho cakat, tak nie je podla mna na co cakat...aj my sme sa s manzelom bavili, ze sa posnazime hned o dalsie, ale uvidime ako dlho to potrva nam lym sa na nas usmeje stastie v podobe maleho drobca... 🙂
Ahoj vejinka, nic si z toho nerob aj ja som strasne netrpezliva a najradsej by som chcela vediet hned ci sa to podarilo alebo nie...a to som vo vsetkom ostatnom trpezliva dost len v tomto sa mi to akosi nedari a neviem sa dockat toho babatka... ☹
Snad sa nam vsetkym podari coskoro otehu...mozno novy rok bude uspesnejsi...drzim palce 🙂 🙂 🙂

cervena_ciapocka
autor
11. dec 2007

Ahojte 😵 tak ja sa hlasim s horuckou 😒 a MS nikde. Asi bude posunuta kvoli tomu stresu a horucke. Ale mohlo by to byt aj kvoli niecomu inemu 😅 😵 by som sa potesila.

cervena_ciapocka
autor
11. dec 2007

Vejinka aj ja som velmi netrpezliva hlavne ked sa blizi MS. Zajtra je 34.den, tak rano otestujem. Aj kvoli tomu, keby som mala brat nejake antibiotika.

vejinka
11. dec 2007

no mne sa mohla tiez posunut koli chorobe..som mala zapal nosohrtana..ktovie ci mi to bude meskat alebo to uz ani nepride..bola by som za to druhe:D

cervena_ciapocka
autor
11. dec 2007

Manzel mi prave priniesol test "modra sprava" a je tam napisane, ze testovaci pruzok ma byt ponoreny 5 minut. Nie je to chyba? A ako dlho potom treba cakat na vysledok?

vejinka
11. dec 2007

zeby 5 minut?🙂

cervena_ciapocka
autor
11. dec 2007

asi to necham 5 minut 😒 uvidim co sa s tym bude diat.

vejinka
11. dec 2007

kolko ti meska?

cervena_ciapocka
autor
11. dec 2007

na vecsine testov pisu ze sa ma testovat rano, alebo sa moze aj cez den a tu vobec nic. tak ja neviem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre