Čo pre vás znamená snažiť sa o bábätko?

cervena_ciapocka
26. nov 2007

Mile snazilky 😵 mozno bude moja otazka zniet hlupo, ale snád niekto odpovie. Co pre vas znamena, ze sa "snazite"?
1. Znamena to, ze ste vysadili antikoncepciu a vsetko nechavate na nahodu a prirodu a kazdy mesiac zvedavo cakate ci ano alebo nie, alebo obcas aj na to zabudnete.
2. Kazdy den sa pozorujete, merate BT, pocitate plodne dni a pocas nich ci sa co najviac snazite pocat.

Mozno su to extremne pripady, ale napiste ako je to u vas.
Ja si velmi zalam dietatko, ale nechcem na to stale mysliet, ani nahanat manzela ked mam plodne dni.
Obaja sme pracovne dost vytezeni a ked sme doma sme radi, ze si len tak polezime a pritulime sa a na sex pride tak 2-3 krat do mesiaca (nie, ze by sme nechceli ale nevladzeme 😅 ) Pritom mame krasny vztah a casto si hovorime, preco "je sex potrebny k tomu, aby mal clovek dieta" ... "ze by mohla stacit len laska"
Potom mam vsak pocit, ze nerobim dost preto aby sme to dieta mali. Ako sa vsak snazit viac, aby sa clovek z toho nezblaznil?

cervena_ciapocka
autor
31. dec 2007

Neviem, ...teraz je len 7den od mozneho pocatia a to je podla mna skoro,ale kto vie. Vcera mi bolo dost zle,zvysena teplota... A dnes len ta nechut.

cukruska1920
31. dec 2007

tak dufam ze ti to vyjde...budem drzat palce 🙂

cervena_ciapocka
autor
31. dec 2007

To by bol teda pekny vianocny darcek 🙂

cukruska1920
31. dec 2007

alebo skor novorocny

cervena_ciapocka
autor
31. dec 2007

Prave sme sa s manzelom trochu pohadali kvoli "snazeniu". Ja obcas spomeniem,ze uz by som chcela dietatko,ale je to len taka nahlas vyslovena myslienka,ziaden natlak,ani nic ine, no a jemu to zacina vadit. Staci ze poviem "co keby sme sa dnes trosku posnazili" a uz je zablokovany na tyzden. Aj on si dietatko velmi zela, ale vobec nema chut na sex a hlavne ked obcas poviem o detoch nieco viac. Do nicoho ho nenutim. Osobne by som si zelala viac sexu,ale mam pocit, ze on si mysli ze to robim hlavne kvoli dietatku,co nie je pravda. Takze si davam zavezok, ze uz pred nim nespomeniem nic co sa deti tyka. Nech to napokon bude "jeho napad" 😉 ach, to ale potrva...

cukruska1920
31. dec 2007

ciapocka....to nerob chlapi neradi robia nieco do coho su nuteni...nechaj to na volny priebeh a podari sa...kolko sa uz snazite ?

cervena_ciapocka
autor
31. dec 2007

Co nemam robit? Ja len chcem prestat o tom hovorit,lebo on je potom nervozny.

cervena_ciapocka
autor
31. dec 2007

Ved ja ho ani teraz do nicoho nenutim,ani som to nerobila. Ale staci ze napriklad v obchode vidime male dieta a ja poviem "jej,aj ja by som take chcela" a on sa zatvari, ze co tom stale hovorim.

cukruska1920
31. dec 2007

vies chlapi su take tvory ze neprejavia city ale vo vnutri su uplne ini

cervena_ciapocka
autor
31. dec 2007

To ano, viem, ze ma lubi najviac na svete a spravil by pre mna vsetko. Len ja to ze tuzim po dietatku potrebujem niekomu aj nahlas povedat a nemam komu okrem neho. A aj ked sme to uz stokrat preberali, on to stale chape ako natlak. Pritom o tom hovorim len ked sa blizi MS a je mozne testovat, lebo inac na to nemam ani cas. Lenze par dni staci a on sa zablokuje na par tyzdnov. No a kedze ho do nicoho nenutim,tak kym sa sam rozhybe je po ovulacii...

vejinka
31. dec 2007

nazdarek babenky..tiez mam manzela ktory nieje prave nadseny ze mu stale o tom jednom hovorim..vraj som divna ..ze to stale xcem 😒

cervena_ciapocka
autor
31. dec 2007

Uz som si par krat povedala,ze nebudem o tom hovorit,ale dlho som nevydrzala. Ale tentoraz musim. Tiez mam v poslednej dobe pocit,ze mame sex len preto lebo to chcem ja a on si mysli ze to chcem kvoli dietatku,takze je to dost o nicom. Fakt musim s tymi recami prestat a pockat kym sa vrati jeho vasen.

cukruska1920
31. dec 2007

😀

vejinka
31. dec 2007

no ci sa vrati..mojmu je otazne...ja uz na neho nenalieham. lebo cakam mrchu...a on je unaveny a nexce ani len troska podrazdit..absolutne nic a ja zaspavam ukrutne smutna..ale furt mi sepka ako ma miluje..ved aj ja jeho ale potrebujem aj ine prejavy lasky 😖

cervena_ciapocka
autor
31. dec 2007

Vejinka, poznam...

cukruska1920
31. dec 2007

babeny v najhorsom pripade existuju aj spermobanky...zabehneme tam 😀 😀

vejinka
31. dec 2007

hehhe no keby som to zobrala vazne muz by mi to nikdy neodpustil keby sa to babo nepodobalo na neho.. 😅

cukruska1920
31. dec 2007

ja som len srandovala....a nemali ste niekedy v hlave take myslienky ze coked je neplodny ? Lebo ja nad tym rozmyslam stale

cervena_ciapocka
autor
31. dec 2007

Netusim co mu je. Predtym to bolo take super ked po mne tuzil. Ja mozem robit cokolvek aby som ho zviedla a on nic. A ak sa mi to aj podari tak z toho nemam dobry pocit.
Takze strategia: nehovorit o detoch-vobec, manzela rozmaznavat a starat sa on este viac, neprejavit ani naznak pesimizmu a smutku (ked myslime na dietatko).

vejinka
31. dec 2007

uz ma to napadlo..ale on o tom nexce ani pocut 😠

cukruska1920
31. dec 2007

nechcu si pripustit zeby v nich mohla byt chyba

vejinka
31. dec 2007

presne..ale ak po roku neotehotniem ...asi mu to bude divne a poslem ho na testy aj keby ho to malo stat posledne vlasy 😠

cukruska1920
31. dec 2007

veji...presne ...az potom by sme mali zufat ked sa nam nebude darit ani poroku

vejinka
31. dec 2007

presne..tie 4 mesiace nieje taka dlha doba..ale zasa som mala hrozny sen ☹

cervena_ciapocka
autor
31. dec 2007

Moj manzel,by to asi neprezil keby bola chyba v nom,by si to kazdy den vycital.

vejinka
31. dec 2007

ved aj moj..az ked som ho spoznala povedala som ze viac sexu bdue v boxerkach..dovtedy mavam len slipy..co je podla mna pricina neplodnosti

cukruska1920
31. dec 2007

veji...to je individualne....podla mna slipy zato nemozu...kolko muzov nosi slipy a maju deti ako smeti

cervena_ciapocka
autor
31. dec 2007

Baby, ked to u nas nepojde prirodzene tak ja behat po doktoroch nebudem. Zda sa mi to neprirodzene a proti prirode. Ale nikoho neodsudzujem, ak je niekto aj vdaka takejto pomoci stastny je to super. Este ze sa mozme slobodne rozhodnut.

vejinka
31. dec 2007

no ved hej...ja sa uz chytam aj slamky..dnes som chytila knizku " tehotenstvo otezky a odpovede" chyba nemala som to zasa listovat ☹

vejinka
31. dec 2007

ja sa aspom pojdem spytat koho je to vina 😀 a ktovie ci by som sa dala oplodnit IVF mozno ano mozno nie..lebo ja sa velmi bojim ihiel a nemocnice a toho vsetkeho ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre