Dlhoročné snažilky

nenka
17. aug 2008

Ahojte.....určite sú tu medzi vami aj také snažilky, ktoré sa už dlhé roky snažia o bábo, chcela by som sa s vami podeliť o zážitky, pocity, proste o to ako to prežívate, či aj po dlhých rokoch čakania ešte stále veríte a nestrácate nádej že raz aj vy budete držať v náručí svoje dieťa...chcela by som poprosiť aj tie, ktoré po dlhých rokoch čakania sa predsa dočkali malého zázraku, čo alebo kto im pomohol
My s manželom sa snažíme už dlhých 7 rokov a stále častejšie sa pýtam, či sa vôbec ešte dočkám svojho dieťaťa....skúšali sme už všeličo možné...boli sme aj na UO, skúšali sme psychotronika, bylinky, vitamíny, Jonáša a stále nič... ☹

csilla76
17. aug 2008

Ahooj nenka 🙂 aj my sa snazime 7 rokov...mame za sebou 2 neuspesne ivf,teraz sa chystame na 3ivf.... 😉

nenka
autor
17. aug 2008

ahoj csilla 🙂
fú aj vy 7 rokov? a ako to berieš? nemáš niekedy z toho čakania už depky, mňa niekedy prepadnú,ale snažím sa ich zahnať a chcem stále veriť že raz to príde....
my sme museli ísť rovno na UO pretože lekár vravel že u nás by ivf bolo zbytočné nakoľko má mangel slabých plavcov a ešte k tomu veľmi málo v poslednom spermiograme mu našli iba 1!!!!!! 😒 ☹

csilla76
17. aug 2008

no beriem to zatial tak zmiesane niekedy som smutna ked vidim ze kazdy ma okolo mna deticky a pytam sa preco my prave sme ti co nemaju...na druhej stranke som silna osobnost a nevzdam to tak lahko...a verim ze sa to podari a aj my budeme mat ten vytuzeny uzlicek v naruci 😉 ja mam endometriozu,zistili my ju pred 2 rokmi,mam sancu len pomocou ivf....aj manzel ma problemy so spg ma znizenu pohyblivost ale pri 1 ivf sme nepotrebovali ICSI nakolko mal dobry spg ale vlani pri 2 ivf uz bolo potrebne ICSI- napichovanie spermii do vajka...
s muzikom sa pozname 11 rokov a ztoho sme 9 manzelia ....takze uz by bolo nacase aby bolo beby... 🙂 vy ste kolko spolu?a kde ste podstupili UO?

nenka
autor
17. aug 2008

no veď to je to aj ja keď vidím tie šťastné mamičky s detičkami alebo tehotné tak ma prepadne smútok, a tiež sa pýtam prečo....ale tiež sa snažím byť silná, a povzbudia ma aj také príbehy čo som počula, že sa niekomu podarilo po 10 - 15 tich rokoch....ja chcem stále veriť, že aj my sa dočkáme, keby som úplne stratila vieru tak by som to už mohla celkom zabaliť....
My sme spolu 7 rokov, od začiatku sme sa snažili o bábo....UO sme podstúpili v Iscare, ale jedna známa v Blave mi vravela, že sme si nevybrali veľmi dobré centrum....že by skúsila iné...neviem...zatiaľ nepomýšlame na druhé UO lebo v súčasnosti aj staviame dom a finančne by sme to nezvládli aj stavbu aj UO.....

nenka
autor
17. aug 2008

baby to fakt tu medzi nami nie sú žiadne ktroré sa už roky snažia o bábo len my dve s csillou??? 😕 😕

csilla76
17. aug 2008

nenka a kolko ste platili za UO?sorry ale som so svokrou zavarala hrusky tak som bola mimo 😉 moja byvala kolegyna bola na ivf v Iscare ako samoplatca bo ju chceli dat do poradovnika ale ona nechcela cakazt tak si to zaplatila,no nepodarilo sa ale si predstav po ivf o 3 mesiace otehotnela prirodzene a maju krasneho synceka 😉 🙂

csilla76
17. aug 2008

neviem o Iscare nic konkretne,len co som tu na koniku citala tak viacere nemaju dobre skusenosti vraj to tam ide ako na beziacom pase ..tak ozaj neviem..nechcem sa nikoho dotknut..ja chodim do gyncare,je tu aj tema tak az chces kludne sa mozes pridat... 🙂

eva7780
17. aug 2008

ahojte,
ja som tiez dlhorocna snazilka teda skoro 5 rokov,a caka nas uo 🙂

nenka
autor
17. aug 2008

csilla nám časť preplácala poisťovňa a my sme doplácali ešte asi 45 tis.
jééj to je super s tou kolegyňou...csilla a kedy vás čaká to 3 ivf a do ktorého centra chodíš??

ahoj evi, no nie je to žiadna sranda myslím to UO, ale ani to dlhé čakanie...ty to ako vnímaš??

eva7780
17. aug 2008

ja to beriem dost tazko,a hlavne sa bojim toho co ked sa nezadari a stym cakanim to mas pravdu,uz mi to ide poriadne na nervy

csilla76
17. aug 2008

nenka na jesen sa chystame a chodim do gyncare v ke,je tu aj temicka nova,prave som ju otvorila tak sa kludne pridaj 😉

csilla76
17. aug 2008

inac aj ja sa trosku bojim toho 3 ivf...ze co ked to nevyjde..ale nechcem si to moc pripustat...verim ze to vyjde musim byt optimisticka 😀 🙂

nenka
autor
17. aug 2008

evi neboj ak sa nezadarí tak je tu možnosť ísť na ďalšie...a ty ideš na prvé UO?

eva7780
17. aug 2008

nenka ano na prve,tak vobec neviem co ma caka,teoreticky ano ale prakticky........to musim len zazit

csilla76
17. aug 2008

nenka ak mozem byvate priamo v Nitre? 😉

nenka
autor
17. aug 2008

csilla 🙂 😉 ,ok mrknem tam ....a držím palce....neboj veď vieš ako sa vraví do tretice všetko dobré 🙂 😉

nenka
autor
17. aug 2008

Evi neboj....ja som tiež nevedela čo ma čaká, ale stále som si vravela,že kvôli bábu vydržím všetko 🙂
Csilla ano priamo v Nitre 😉

csilla76
17. aug 2008

jasne nenka tak sa hovori 🙂 🙂

csilla76
17. aug 2008

dobru nocku zajtra popiseme nenka 🙂

nenka
autor
18. aug 2008

ahoj csilla 🙂
ja ti prajem už dobré ráno 😀
večer som tu už nebola...

csilla76
18. aug 2008

pekné ránko aj tebe 😵 uz si v praci?

nenka
autor
18. aug 2008

nie ešte mám dovolenku...až v stredu nastupujem do práce...a tak sa mi nechce ☹

csilla76
18. aug 2008

nasa temicka niekde na druhej stranke tak posuvam vopred. 😉 nenka to mas super ze este mas dovcu,aspon si oddychnes 🙂

eva7780
18. aug 2008

nenka ako ti zavidim tu dovolenku,ja by som tiez dakde isla 😉

csilla76
18. aug 2008

ved onedlho pojdeme evy na 3 roky 😀

eva7780
18. aug 2008

csilla no to dufam a co najskor 😉

csilla76
18. aug 2008

neboj evy uz to mame za rohom 🙂

nenka
autor
20. aug 2008

ahojte....csilla aj ja dúfam, že onedlho to bude dovolenka na 3 roky 😉
dnes som už nastúpila do práce....sa mi nechcelo....ale čo narobím...

mariettka27
10. jan 2011

ahojte,pridávam sa do tejto témy k tým čo už snažilkovanie počítajú na roky....je tu ešte niekto taký,alebo som už ostala sama? 😎

terry123
10. jan 2011

@mariettka27 Ahoj.Tiez som uz dlhodoba snazilka...snazime sa 6 rokov. A vy?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre