Dlhoročné snažilky

nenka
17. aug 2008

Ahojte.....určite sú tu medzi vami aj také snažilky, ktoré sa už dlhé roky snažia o bábo, chcela by som sa s vami podeliť o zážitky, pocity, proste o to ako to prežívate, či aj po dlhých rokoch čakania ešte stále veríte a nestrácate nádej že raz aj vy budete držať v náručí svoje dieťa...chcela by som poprosiť aj tie, ktoré po dlhých rokoch čakania sa predsa dočkali malého zázraku, čo alebo kto im pomohol
My s manželom sa snažíme už dlhých 7 rokov a stále častejšie sa pýtam, či sa vôbec ešte dočkám svojho dieťaťa....skúšali sme už všeličo možné...boli sme aj na UO, skúšali sme psychotronika, bylinky, vitamíny, Jonáša a stále nič... ☹

mariettka27
17. jan 2011

@sunday1 mne na obed úplne vypadol koník 😒

sunday1
18. jan 2011

@mariettka27 Každý deň okolo obeda vypadáva, asi sa sem nahrnú baby cez obedňajšiu prestávku 😀 😀 😀

mariettka27
11. mar 2011

kde ste všetky snažilky? 😎

sunday1
14. mar 2011

@mariettka27 Ty si sa záhadne umlčala 😉

tara9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariettka27
21. mar 2011

ahojte dievčence 🙂
@sunday1 bola som dlllllho preč-za manželíkom,nefungoval mi tam internet... 😉

@tara9 diky za tip,možno skúsim.....ale najskôr asi vyskúšam Jonáša...

sunday1
22. mar 2011

@mariettka27 Bolo mi divné, že Ťa zrazu nebolo 😉 😀

mariettka27
22. mar 2011

@sunday1 asi som to tu nepísala,že idem preč,lebo vlastne to do poslednej chvíle nebolo isté... 😉 ...ale už som nazad,aj keď by som najradšej sadla na prvé lietadlo a letela späť za drahým,hehehe....ale tak konečne to vypadá,že ide jar,tak sa tešííííím...

mariettka27
22. mar 2011

@sunday1 a už máš ten kalendár od Jonáša,hm? 😉

sunday1
22. mar 2011

@mariettka27 Jasné, ten tu bol v priebehu týždňa 😀 Ty sa budeš riadiť tou stránkou, alebo mu pošleš dotazník?

mariettka27
22. mar 2011

@sunday1 ja neviem,čo je lepšie?...chystám sa to riešiť teraz v apríli,keď dojde manžel...a ako dlho to trvá pokým ti to pošlú?

sunday1
22. mar 2011

@mariettka27 To je veľmi rýchlo, dá sa to aj cez e-mail, ale aj poštou to príde do 1 týždňa 😉 My sme ho už vyskúšali, aj sa vo februári zadarilo, ale zase odišlo. "Našťastie" veľmi skoro, ani sono sme nestihli, takto som sa s tým ľahšie vyrovnala. Teraz sme mali dobrú životnosť, tak uvidíme 😕

mariettka27
22. mar 2011

@sunday1 fíha,tak to naozaj funguje u vás... 😕 ...ty kks,tak to je sila...prajem ti,aby to už konečne vyšlo a až do konca ste to dotiahli...neviem už ani kde som to počula....ale vraj niektoré ženy nie sú schopné vynosiť napr.chlapcov...ale dievčatá v pohode a naopak....počula si o tom už?

sunday1
22. mar 2011

@mariettka27 Počula, ale neviem, čo je na tom pravdy. Hlavne sa nesmieme vzdávať, raz sa to musí podariť 😀 😀 😀

mariettka27
22. mar 2011

@sunday1 a už som si spomenula kto mi to hovoril...jedna známa,že jej sestra 2 x mala dievčatko a odišlo,lebo mali plody vždy rovnakú vadu-neviem presne akú...a teraz čaká chlapca a všetko ok vraj,vraj aj lekár jej povedal,že vlastne dievča nikdy nedonosí.... ☹

sunday1
22. mar 2011

@mariettka27 Môže byť 😕 A ako si sa za ten čas mala?

mariettka27
22. mar 2011

@sunday1 ďakujem pekne za opýtanie,mala som sa výborne...ani sa mi domov nechcelo ísť 😀 😀 😀 ...ale tak aj povinnosti mám,takže som musela...
a ty máš niečo nové okrem toho čo sa ti stalo vo februári?kedy zasa naplno snažíte? 😉

sunday1
22. mar 2011

@mariettka27 Inak nič nové, my sa snažíme non-stop 😀 😀 😀 Doki povedal, že nemáme čakať, lebo je to zbytočné. A zvlášť teraz, keď sme mali dobrú životnosť, by to bola škoda. Už len čakať, či z toho niečo bude 😖

mariettka27
22. mar 2011

@sunday1 ja si tiež myslím,že niet načo čakať...ale určite bude,neboj...takže teraz čakáte na výsledok,či sa zadarilo? 😅

sunday1
22. mar 2011

@mariettka27 Presne tak 😀 Bolo by to skvelé, ale ak nič, tak sa svet nezrúti. Pôvodne som si myslela, že tento mesiac ani nebude ovulka, lebo po potratoch ani IVF som ju prvý mesiac nemala, a bola, dokonca oveľa skôr ako zvyčajne. Keby som tak bola jasnovidcom 😀 😀 😀 A kde Ty máš mužíčka?

mariettka27
22. mar 2011

@sunday1 no veru to by sme brali asi všetci byť jasnovidcami,ver mi 😉 ...ale tak už sa musí to šťastie aj unaviť a sadnúť aj na nás...máte veľkú výhodu,že sa môžete snažiť stále,určite sa vám čoskoro podarí...my sme boli s manželom teraz 2 mesiace spolu a je to asi väčšie sklamanie ako keby sme spolu boli každý cyklus...ja som dostala menezes presne v deň odletu,meškal mi týždeň,skoro ma porazilo 😒

sunday1
23. mar 2011

@mariettka27 Je mi to ľúto, viem si to sklamanie živo predstaviť ☹

mariettka27
23. mar 2011

@sunday1 😀 v pohode,dúfam,že manžel už bude doma od apríla natrvalo,takže sa vrhneme na aktívne snažilkovanie 😀 ..už sa moc na to teším... 😀

lenka_tomi
25. mar 2011

Ahojte Snažilky. Prosím vás nemá niektorá z vás skúsenosti s úžívaním Estrofemu 1-10 deň menštruačného cyklu. Ďakujem

sunday1
25. mar 2011

@lenka_tomi Ahoj, ja som estrofem brala pri IVF, je na zvýšenie sliznice maternice.

lenka_tomi
25. mar 2011

@sunday1 ahoj, dík za odpoveď ale ja som na IVF nebola. Doktor mi ho predpísal po pichnutí Agolutínovej injekcii a neviem čo si mám o tom myslieť pretože od 1 po 10 deň bolo všetko O.K. ale od 15-steho dňa menštuačného cyklu mám stále také hnedé špinenie...tak neviem čo ďalej.

sunday1
25. mar 2011

@lenka_tomi Tak s tým Ti neviem pomôcť, ale doki určite vie, čo robí. Skús sa ho nabudúce opýtať, načo Ti ho vlastne predpísal. Kedy ideš na kontrolu?

lenka_tomi
25. mar 2011

No 4.4. na 28 deň cyklu.

tara9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tara9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre