Dlhoročné snažilky

nenka
17. aug 2008

Ahojte.....určite sú tu medzi vami aj také snažilky, ktoré sa už dlhé roky snažia o bábo, chcela by som sa s vami podeliť o zážitky, pocity, proste o to ako to prežívate, či aj po dlhých rokoch čakania ešte stále veríte a nestrácate nádej že raz aj vy budete držať v náručí svoje dieťa...chcela by som poprosiť aj tie, ktoré po dlhých rokoch čakania sa predsa dočkali malého zázraku, čo alebo kto im pomohol
My s manželom sa snažíme už dlhých 7 rokov a stále častejšie sa pýtam, či sa vôbec ešte dočkám svojho dieťaťa....skúšali sme už všeličo možné...boli sme aj na UO, skúšali sme psychotronika, bylinky, vitamíny, Jonáša a stále nič... ☹

mariettka27
29. apr 2011

ahojte bambuľky 😉
@tara9 ahojky,diky za radu 😉 ,neviem presne v čom spočíva táto metóda čo odporúčaš,ja už som vyskúšala všeličo,už som sa miestami cítila ako taký pokusný králik...a neviedlo to k ničomu dobrému,moja a manželova psychika bola na bode mrazu...chcem preto vyskúšať niečo,čo nás nebude až tak vyčerpávať...
ty si na tom ako?tiež sa snažíte? 🙂
@sunday1 čo nové?dlho som tu nebola 😉

sunday1
29. apr 2011

@mariettka27 Ahoj 🙂 Nič mimoriadne sa neudialo, bola som u bylinkárky a pijem čaje 😀 Kde si sa túlala?

mariettka27
29. apr 2011

@sunday1 a aké čajíky piješ?ja som pila bylinky,ale nepomáhalo 🙂 ...snáď ty budeš výnimka 🙂 ...to je tým počasím,keď už je lepšie vonku,tak zrazu má človek stále čo robiť...ja som dostala akurát prihlášku od Jonáša,tak kukám čo s tým 😀

sunday1
29. apr 2011

@mariettka27 To sú špeciálne namiešané, pijem 3 druhy + ľan. Na prvý pohľad vyzerá prihláška zložito, treba sa len zorientovať 😉

mariettka27
29. apr 2011

@sunday1 ako dlho to už piješ?konkrétne na čo sú tie bylinky? 😕 ...prihláška vypísaná,akurát neviem na akú adresu to poslať(či na Jonáša-čo je adresa na stránke alebo na jeho dcéru,čo je na prihláške?...asi na dcéru,čo?)...posielala si s tou prihláškou aj potvrdenie o zaplatení? 🙂

sunday1
29. apr 2011

Pila som ich necelé 2 týždne, ale teraz mám pauzu, lebo sa nesmú počas ms. Mám jednu gynekologickú, jednu obličkovú a jednu žlčníkovú zmes.
Ja som to posielala na centrum, to je ale úplne jedno, oni sú všetci spolu 😉

mariettka27
29. apr 2011

@sunday1 po ms pokračuješ ďalej?piješ to ako,3X denne alebo?ja už akosi ani tým bylinkám neverím,teraz som sa preorientovala na astrológiu 😀 ...ty vieš presný čas svojho narodenia?ja neviem,chcela som to zistiť u nás v pôrodnici a chcú za to 15 eur,tak som sa na to vykašľala.. 😉

sunday1
1. máj 2011

@mariettka27 Uvidíme, či nepočkáme ešte mesiac, v pondelok idem za dokim. Gynekologickú zmes pijem 2x doobeda, ľan ráno, obličkovú zmes 1x poobede a žlčníkovú len 1x za 2 týždne. Neviem presný čas, nemám to zapísané ani v karte a vraj sa ani v pôrodnici vtedy ešte nezapisovali úplne presne, tak som to neriešila 😉

mariettka27
3. máj 2011

@sunday1 😉 ja už mám výpočet doma,je to zaujímavé...väčšinou mi vychádzajú vhodné dni práve na menzes 😀 ...uf,no neviem,snáď sa mi ten posunie,pretože mávam bolesti a ešte popri tom plodiť aj dieťatko,echhh 😖 ...ja som skúsila udať len hodinu bez minút a vypočítal mi aj pohlavie...každý druhý mesiac je chlapec 😀 ..ale je mi to jedno,len nech máme mimčo a je zdravé,na ničom inom nezáleží...
no to vypiješ litre čaju za deň,ale tak ak to má pomôcť,tak aj hektolitre,no nie? 😉 ...sunday,odkiaľ si?tiež tam máte tak škaredo?

sunday1
3. máj 2011

@mariettka27držím palce, aby sa to s Jonášom podarilo 😉 S tými čajmi, ak nič iné, tak mám aspoň zabezpečený pitný režim 😀 Všade si nosím so sebou termosky, neviem, čo si ľudia môžu myslieť, ale vlastne je mi to jedno. Ja som z BA a je tu hnusne, tiež mi to na dobrej nálade nepridáva 😖 A Ty si odkiaľ?

mariettka27
3. máj 2011

@sunday1 😀 no to si ťa viem živo predstaviť s tou termoskou 😀 ...ale tak možno budeš o pár rokov svojmu dieťatku rozprávať príhodu ako mamička pila veľa veľa čajíku,aby priletel bocian 😉 tiež ti budem držať palce,ďakujem..
no práve,ja by som sa mala učiť na skúšku,ale v takomto počasí sa cítim ako po opici,takže neviem koľko sa stihnem naučiť...ja som z Kysúc,z Čadce,my tu máme ešte zimu...nečudovala by som sa keby začalo aj snežiť 😀

sunday1
3. máj 2011

@mariettka27 Bodaj by si mala pravdu, snáď to raz príde 😉
Tak tú zimu Ti nezávidím, ja som strašný teplomil 😀 Kedy máš skúšku? Mňa aspoň na chvíľu preberie silná káva 🙂

mariettka27
3. máj 2011

@sunday1 určite to výjde,to je tutovka 🙂 ...veď my sa tiež snažíme vyše 4 roky a nič,skúsili sme všeličo,ale dôležité je veriť...tiež nie sme ani najmladší,už by teda to šťastie mohlo sadnúť aj na nás 😉
najlepšie je,že jeden deň je 25 a o dva dni chodíš zasa vo svetri a bunde,tá príroda je už úplne mimo 😒 ...ja mám tiež rada teplo,aj v lete nosím také tie huňaté ponožky a flisové tepláčiky,je mi stále zima 😀
skúšku mám v piatok,moc sa na ňu tešííííím 😀 ...už nech je koniec semestra,lebo zošediviem v 30 😀
dám si asi redbull,ten ma preberie dúfam,káva nezaberá v takomto nečase 🙂 ...a po redbulle sa mi aj dobre učí,dobre si pamätám...

sunday1
3. máj 2011

@mariettka27 Redbull je síce hnus, ale keď pomôže... 😉 Do piatka máš ešte kopec času, určite to dovtedy zvládneš 😉

mariettka27
26. sep 2011

ahojte 🙂
@sunday1 gratulujem ti moc moc moc,vylepšuješ priemer 😀 ako sa máš?

sunday1
27. sep 2011

@mariettka27 Ahoj 😉 Zatiaľ celkom dobre. A Ty čo máš nové?

mariettka27
27. sep 2011

@sunday1 ja nič nové,akurát som tu dlllllho nebola,a ajhľa potom čítam také skvelé správy 🙂 ...takže zabrali čajíky či ako to je s tebou?ja mám manžela natrvalo doma,tak dúfam,že čoskoro budem patriť k tehuľkám 😀

sunday1
28. sep 2011

@mariettka27 Ja ani neviem presne, čo zabralo, začala som chodiť k bylinkárke, zmenila stravu, bola som 2x u neokybernetika, dala som zharmonizovať geopatogénne zóny v dome, začala som si merať BT a prestala som chodiť denne do práce, lebo kopec vecí viem vyriešiť z domu cez mail a mobil a navyše bez stresu. Takže som okrem manžela zmenila vlastne všetko 😀

mariettka27
28. sep 2011

@sunday1 😀 😀 😀 .teraz som sa dobre zabavila,že okrem manžela všetko 😀 ....čo robí ten neokybernetik?to som v živote nepočula 😕 ...hm,asi je pravda,že zabralo jedno s druhým,keď si takto radikálne zmenila spôsob života....v našom prípade by mal tieto veci asi zmeniť môj manžel...ale veď tiež uvidíme...keď sa nepodarí do konca roka,ideme na vyšetrenia a riešiť to..býva ti zle?ako to znášaš všetko?

sunday1
28. sep 2011

@mariettka27 Neokybernetik je trošku ako "čarodejník", virgulou vyháňa kliatbu alebo negatívnu energiu. Je to celkovo veľmi zvláštny zážitok, zo začiatku mi bolo aj do smiechu, ale potom sa začali diať veci ... 😀 Chcela som to proste vyskúšať. Zle mi bývalo hlavne medzi 5-9tt, potom som sa naučila každé 2 hodiny jesť (dokonca aj tesne pred spaním), na raňajky som mala polievku, aby sa mi rozbehol žalúdok a nevoľnosti pomaly pominuly. Teraz som už na rnormálnom režime ako pred tehu, nič mi nie je, akurát viac spím. Ale mám celkovo šetriaci režim a hlavne som PN, takže som úplne odbremenená od stresov 🙂 Teraz, keď už raz máš manžela doma, tak sa určite zadarí, a keď predsa nie, treba dať vyšetriť všetko možné, niekde už príčina bude, a keď ani to nie, tak treba začať s alternatívnymi vecami a hlavne veriť, že to raz príde 😉

mariettka27
28. sep 2011

@sunday1 no začala som sa chvíľu normálne báť,čo sa dialo za veci?neviem si to predstaviť 🙂 ...kde si ho vlastne zohnala,čo to stálo a prepáč za otázku,ako vieš,že to nebol nejaký šarlatán?...inak keď sa tak pozerám,budete mať zrejme prvoaprílové dieťa 😀 😀 😀 ...Pn si od začiatku tehotenstva?

sunday1
28. sep 2011

@mariettka27 Proste som sa mu po rozhovore musela postaviť chrbtom, on začal niečo odriekať, rozumela som len moje meno, dátum narodenia a bydlisko, ostatné bolo nezrozumiteľné a začala som cítiť strašný tlak, akoby ma niekto tlačil zozadu, skoro som padla na nos, a to som ku všetkému pristupovala skepticky a hovorila som si, že sa nenechám oblbnúť. On je povolaním lekár - neurológ, aj riadne ordinuje v RS a raz mesačne chodí do BA, celé to stojí 50 eur. Vraj som mala na sebe silnú kliatbu od ženy spred 5 rokov, čo som si aj myslela. Bola som uňho 2x, ale druhýkrát sa správal dosť nepríjemne, tak už k nemu viac nepôjdem. Ja som na PN nastúpila už pred tehu, proste som mala pocit, že to potrebujem a hneď sa aj stalo 😀 Veru, termín mám 1. apríl, aj sa na tom bavíme, ale je dosť nepravdepodobné, že porodím práve vtedy 😀 😀 😀

mariettka27
28. sep 2011

@sunday1 znie to strašidelne...a ako dlho po návšteve toho neokybernetika si otehotnela?cítila si teda zmenu na sebe nielen počas jeho zaklínania alebo ako to nazvať?...s tou kliatbou si ma vystrašila,pracovala som veľa s ľuďmi a nejedna z našich rómskych spoluobčaniek ma prekliala práve v súvislosti s deťmi,nepamätám si teda presné znenie,ale v tom duchu to bolo...

sunday1
28. sep 2011

@mariettka27 Keď som tam bola 1x, tak som bola práve tehotná, ale to som o pár dní potratila. 2x som bola na konci mája a otehotnela som 8. júla. Potom som už necítila žiadnu zmenu, ale to možno preto, že som sa necítila zle ani predtým. Kamoška tvrdí, že u nich sa v rodine cítil lepšie každý a príznaky všelijakých chorôb oslabli. Neviem, čo je na tom pravdy, ja som tam išla s tým, že to vyskúšam a ak to pomôže, tak len dobre a keď nie tak nie 😉

mariettka27
29. sep 2011

@sunday1 ale určite,tak ublížiť by to asi nemalo,nie?... 😉 ...vieš a ono to je podľa mňa aj z veľkej časti o psychike a sugescii...veď nie nadarmo sa hovorí,že väčšina chorôb aj tak pramení zo zlého psychického stavu...

lenocka777
1. okt 2012

Ahojte baby, počuli ste už o zelených potravinách - MLADÝ JAČMEŇ A CHLORELLA?
Je veľka pravdepodobnosť, že užívaním týchto produktov sa Vam podarí otehotniet. Pozrite si tento článok.
Ak by ste mali akekolvek otazky, tak ma kontaktujte. Týmto zeleným potravinam sa venujem. Rada by som pomohla aj ostatny, kedze jacmen a chlorella pomohli celej mojej rodine.

ZELENÁ MIMINKA
MUDr. Miloslav Lacina
 GW/UH 2005

Jak plyne čas a stále více uživatelů má pozitivní zkušenosti s užíváním zelených potravin, objevují se postupně nové a nové poznatky a souvislosti.
Jedním z posledních zjištění je, že se objevují početí takzvaných zelených miminek, kdy jejich matky, které byly předtím dlouhodobě léčené pro neplodnost, po dlouhodobějším užívání Mladého ječmene, přes všechna pesimistická rodinná i lékařská očekávání, otěhotní a to je velkým překvapením nejen pro ně samotné a jejich partnery, ale především pro jejich lékaře – gynekology.
V uplynulých třech letech jsem zaznamenal sedm takto počatých miminek a po zvážení všech skutečností a i podle názoru samotných maminek, má právě Mladý ječmen tu největší zásluhu na tom, že se tak stalo.
Čemu přičíst tento úspěch? Jistě vynikajícím vlastnostem Mladého ječmene a zelených potravin obecně.
Jak mnozí z Vás vědí, zelené potraviny mají na náš organismus komplexní účinek.
Mezi základní vlastnosti Mladého ječmene patří adaptogenní účinek. To je harmonizující vliv zelených potravin jak na fyzický, tak i psychický stav těla. Ten přispívá k tomu, aby se upravily utlumené či zvýšené hormonální funkce nejen ženských pohlavních orgánů, ale i všech spolupodílejících se systémů – např. štítné žlázy a hypofýzy. V praxi to znamená především pravidelný menstruační cyklus, který je předpokladem i správné ovulace.
Dalším významným účinkem je protizánětlivé působení Mladého ječmene, které napomáhá zlikvidovat záněty adnex, tedy vaječníků a vejcovodů. Stejný účinek se uplatní i u chronických zánětů dělohy a pochvy. Důležité je odstranit nejen tyto záněty, ale všechna zánětlivá ložiska v těle, protože se tak významně zvýší jeho obranyschopnost a vše začíná fungovat tak, jak by mělo, tedy normálně.
Mohutný antioxidační účinek chrání vznikající a rostoucí vajíčko před degenerativními změnami a napomáhá tak jeho zdravému vývoji a dozrání. Stejně tak příznivě působí i na děložní sliznici a tím připravuje místo budoucího zahnizdění oplodněného vajíčka.
Živiny, které s sebou Mladý ječmen do organismu přináší jsou pak důležitým předpokladem všech předchozích dějů, protože jsou nezbytné pro správnou funkci imunitního systému a jednotlivých metabolických dějů.
Neméně významný je i očistný účinek Mladého ječmene. Odstranění jedovatých látek z těla nejen znamená mnohdy zásadní předpoklad úspěšného oplodnění vajíčka a následného donošení plodu, ale zároveň chrání i plod samotný před budoucími zdravotními komplikacemi. Je totiž zjištěno, že během vývoje plodu dokáží jedovaté látky a těžké kovy obsažené v těle matky prostupovat přes placentu do vyvíjejícího se plodu. Takže po narození dítěte má sice maminka o 50% těchto látek méně, jenže těch zbývajících 50% se neztratilo. Má je v sobě právě narozené miminko. Proto je nesmírně důležité tyto látky odstranit z těle ještě dříve, než dojde k početí. A to právě zelené potraviny při dlouhodobém a pravidelném užívání velmi dobře umí.
Abychom však nenechávali vše jen na ženách.
I mužská neplodnost se významně na tomto problému podílí. Nejčastějším problémem u mužů je malé množství ejakulátu, snížená pohyblivost spermií, či vývojová degenerace spermií nebo jejich následné poškození vlivem chronických zánětů prostaty a močových cest.
Negativně na spermie působí i všudypřítomná oxidační činidla, jedovaté látky a vysoká koncentrace těžkých kovů v organismu. Navíc většina mužů trpí nedostatkem živin, které jsou základním předpokladem vzniku dostatečného množství kvalitního spermatu. (Především zinku a selenu.)
Zelené potraviny dokáží i tyto nepříznivé okolnosti zvrátit. Navíc jsou výborným zdrojem energie a vitality, která mnohým mužům schází, takže podstata jejich neplodnosti nemusí být ani tak ve výše uvedených problémech, ale v přirozené lidské vlastnosti, lenivosti.
A tak, chceme-li zabránit vymření vodníků v Čechách a na Slovensku po meči či po přeslici, sáhněme po zelených potravinách, ať máme sílu Zelená miminka nejen stvořit, ale i řádně vychovat. Nejdůležitější je však to, že zelené potraviny nám zaručí že Ona i My budeme kypět zdravím a dobrou náladou.

inka25
27. nov 2012

ahojte všetky baby rada by som pomohla vám tak ako som pomohla sebe, dlho sme sa snažili aby som otehotnela, stráca som nervy, nič ma nebavilo až nakoniec som si povedala, že vyskúšam niečo čo by mi mohlo pomôcť a začala som po odbornej rade s našim známym užívať aloe vera (zo začiatku som tomu neverila) ale vyšlo to a nebanujem ten deň ked som išla na prezentáciu. Ak by som vedela pomôcť nejakej snažilke tak budem len rada, mne pomohol niekto, ja chcem teraz pomôcť dalším. Ak by ma mal niekto záujem budem rada ak sa mi ohlásite a ja vám odporučím to čo som ja užívala. Držte sa !!! A taktiež vo veľa prípadoch tu čítam že vaši muži majú problémy so spermiami aj s tým sa dá niečo urobiť tak ma kľudne kontaktujte !!! čím skôr to začnete užívať tým skôr začne vaše telo pracovať viem to z vlastných skúseností.

patka1979
28. nov 2012

@nenka mi sa o babo snazime uz cele tri roky ide stvrty a nic..☹

beelinka
6. feb 2013

Ahojky bambulky ja som živím príkladom toho že tá chlorela funguje.. Chcela som strašne dieťatko.. Bola som vydatá. Snažili sme sa 5 rokov teda ja som chcela.. 🤐 Ale mali sme nechránený sex a ja som si potajomky počítala plodné dni a nič... Čo bolo vtedy aj dobré pretože som sa rozviedla. 😕 S terajším partnerom som dieťatko neplánovala, ale kvôli ľadvinovým problémom som začala užívať chlorelu.. Užívala som ju pár mesiacov a ako blesk z jasného neba, pri opatrnosti môjho muža a aj napriek tomu že som bola v tom čase na sklerotizácii a brala som silné antibiotiká a 😕 😕 😕 otehotnela som a narodil sa nám krásny zdravý chlapček... Teraz sme sa snažili o druhé a nič a potom opäť ľadviny a beriem opäť chlorelu . aaaaaaaaaa 😕 som opäť v tom síce len na začiatku ale.. 😀 Tak myslím že užívaním chloreli nemáte čo stratiť ak nepomôže neublíži... Len treba dávať pozor od ktorej firmy bo nie je všetko také ako by to malo
byť ...

monikamajova
6. feb 2013

@beelinka a aj ja som dalším príkladom po 9 rokoch. vid môj príbeh..tak držím palce ostatným 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre