• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Embrio sa neuchytilo

12. februára 2009 
:frowning2: Neviem preco aky moze byt dovod na to? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Po styroch tyzdnoch.. :frowning2:
12. feb 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emryo mohlo byt vadne, nemuselo byt schopne zivota. niekedy je to takto lepsie - zenske telo sa vysporiada s chybnym genetickym materialom samo. toto je najlahsie vysvetlenie, ale samozrejme su aj ine dovody... :pensive:
12. feb 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v 90% ide o geneticku chybu... je to urcite velmi tazke... v 7 tyzdni som lezala kvoli vracaniu v nemocke a dievcine vedla povedali, ze prisla o babo....bola tiez v 7. tyzdni...plakala som spolu s nou:frowning2: ... ale ani sa nenazdas a znova budes tehu...treba mysliet pozitivne... :wink:
12. feb 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No doktor mi videl ma sone pred 2 tyzdnami , ze to je este malinke taka mala cierna bodocka, a dnes mi oznamil, ze tam uz nie je, ze sa to stava a nevedia preco sa neuchyti.. a meska mi to od pondelka ..vravel keby som bola dalej tt tak by sa folikuli na vajecnikoch dalej nevyvijali..ale oni tam boli.. Toto sa mi uz stalo druhy krat , uz aj v novembri.. :frowning2: :frowning2: :fearful: :fearful:
12. feb 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem za povzbudenie jalamik inka sharka.. :slight_smile: idem dalej
12. feb 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok