Femibion 800. Viete niekto niečo o ňom?

ivirk
21. aug 2009

Ahojte 🙂
Chcela by som pocut - teda prečítať vaše názory na užívanie Femibionu, keď sa nenašiel žiadny iny zdravotny problém a napriek tomu sa nedarí otehotnieť ani po clostylbegyte, ani po pregnyle ani po duphastone..... Doteraz som ako doplnok brala Calibrum babyplan ale zachytila som niečo, že ten Femibion je lepší. Viete niekto niečo o tom?
Ďakujem za všetky komentáriky 😉

loginka
21. aug 2009

je lepsi kvoli lepsej absorbcii listovky - lebo je to metafolin, tot vsjo

julietka
21. aug 2009

ivirk pridavam sa k loginke, je to potvrdene, naozaj je lepsi, zatial je jediny na nasom trhu co obsahuje ten metafolin ktory sposobuje uplne vstrebavanie listovky aj u zien, ktore maju problem s jej vstrebanim...je dokazane ze vacsina zien nevie spracovat kys.listovu
ja som uzivala femibion asi od novembra, cca pol roka pred otehulkovanim

loginka
21. aug 2009

ja az ked som otehotnela, dovtedy som o nom nepocula 😉

lulu107
23. aug 2009

Keď som bola na 1 IVF tak som otehotnela pritom som nebrala ani femibion ani calibrum začala som ho brať až v 5tt a za týždeň som pre chorobu potratila.
Tento mesiac som bola na KET bolo neúspešné pritom som brala aj Femibion aj calibrum 3 mesiace pred KET a až doteraz. V stredu som bola u bylinkárky p. Kopáčovej, prvé čo mi povedala aby som nebrala ani calibrum ani femibion iba vtedy mám ho brať ak to povie lekár, určí to podľa výsledkov krvi. Keďže lekár mi ho neodporúčil a podľa krvi mi nechýba prestala som ho brať, pretože podľa bylinkárky je to dobré pre moje telo ale pre drobčeka to nie je až také dobre pretože obsahuje veľa umelých látok. Tak som sa zamerala na zdravú stravu. To je moja skúsenosť.

julietka
23. aug 2009

lulu, suhlasim s tou zdravou stravou, rozhodne som za, ja sama neuznavam ziadne umele vitaminy ani nic podobne, okrem probiotik vlastne ani nic ine neuzivam, femibion je jediny vitamin ktory teraz uzivam, pretoze nemame vlastnu zahradu niekde na vidieku aby som si tu zdravu zeleninku dopestovala, a v obchode kupena zelenina neobsahuje ziadne vitaminy, len same pesticidy, tak co je potom lepsie? je to asi jedno ci papas zeleninku z obchodu alebo tie vitaminy...
a bylinkarov, chiropraktikov a akupunkturu a pod toho som vyskusala uz tolko ze by mi dve ruky nestacili, uz som prestala doverovat vsetkym co sa tvaria ze maju patent na rozum, najlepsie je ked zacnes silno verit sama sebe ze ta telo nesklame a vyjde to..

ivirk
autor
24. aug 2009

Dakujem Vam vsetkym za vase doterjasie odpovede a budem rada aj ďalším názorom.
Ja už užívam od piatku Femibion 800, som zvedavá, či to bude mať nejakú odozvu 🙂 Dúfam, že áno

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre