Fertility joga

denkatn
2. máj 2014

ahojte , tie co ste z Bratislavy, nemali by ste chut niektoru so mnou niekedy pocvict fertility jogu, teraz je aj vonku pekne, alebo u mna.. mam take DVDfertility jogy, ale ked som v tom sama, tak mi to nerobi az taku radost, ako keby som mohla o tom aj pokecat s niekym, mam aj mojzisovej cvicenia,
tak sa ozvite

boruska11
2. máj 2014

Treba napísať kde bývaš, ja som z Devinskej Novej Vsi 🙂

denkatn
autor
5. máj 2014

no, ja som z Petrzky, nemuselo by to byt pravidelne cvicenie, aj take jednorazove prejdenie si tych cvikov a nasledne podporovanie aj cez internet, tak nejako, stale lepsie ako iba sama..

boruska11
10. máj 2014

Ako sa ti darí v cvičení, vidíš už nejaké zmeny ?

denkatn
autor
12. máj 2014

ahoj, este necvicim jogu tak dlho, ale cvicila som predtým mojzisovu, zmeny boli, citila som vypracovane svalstvo v intímnej oblasti,- ma to vplyv aj na intimnu sferu🙂 ( neotehotnela som lebo riesime aj ine zdravotne veci partnera) ale myslim ze to cvicenie je dobre, skodit urcite neskodi a clovek nikdy nevie, co je pricina, preto ja som pripravena spravit vsetko..

janoosha
21. júl 2014

@denkatn ahojte, nahodou som narazila na vasu diskusiu. Podarilo sa zrealizovat spolocne hodiny?Ja by som sa velmi rada pridala 🙂 som tiez z Petrzalky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre