Funguje včelia materská kašička na podporu plodnosti?

pikha
7. jún 2007

ahoj kočky,
z viacerých strán počúvam, že včelia materská kašička je veľmi dobrý a účinný prostriedok na podporu plodnosti a liečbu vecí okolo toho. Máte s tým niekto nejaké skúsenosti?

kremko
31. aug 2015

Nám sa tiež nejako nedarilo tak som aj ja skúsila materskú kašičku (manžel ten ju jesť nechcel) + kúpila som si ovulačné testy a hneď sa zadarilo. Takže ja materskú kašičku na plodnosť odporúčam. 🙂

atka1989
1. sep 2015

Odkiaľ ste kúpili alebo objednávate včeliu materskú kašičku ?

kremko
1. sep 2015

@atka1989 ja som si kupila v Bille vceliu matersku kasicku v mede. Pozerala som aj internetove obchody, ale bolo tam drahe postovne.

atka1989
1. sep 2015

@kremko no co ja som videla v lekárni tak stoji 15e ... a co je na nete v ampulkách stoji 4,99e ..

murinka2305
3. sep 2015

Zkuste Sarapis Plus, ten je podle mého názoru nejlepší. Nejlevněji se dal (aspoň když jsem ho objednávala já) sehnat na gigalekarna.cz. Poštovné při objednávce nad 40 nebo 50 EUR (teď nevím jistě) je i na SK zdarma! 😉

sarah30
8. feb 2016

ja odporúčam čerstvú priamo od včelára.. mám odskúšané nakoľko mi boli zistené protilátky proti zona pellucida a verte či nie po mesiaci užívania a následných kontrolných imunologických výsledkov sú protilátky preč!!! 🙂 vyzeralo to ako strašne malá dávka no vydržala mesiac, dáva sa uplne len tak na špičku lyžičky no nie kovovej samozrejme.. cena bola 30 €. naozaj je to silné.. je sa pol hodinu pred jedlom no mne po pravde už nechutilo potom nič jesť.. až obed.. a netreba piť ráno kávu nakoľko vám tá kašička rozpumpuje srdce a zbytočne by vám zostalo zle.. túto kúru možno absolvovať raz za rok takže tie peniaze za to určite stoja!! za iné veci míname ovela viac.. držím palce všetkým!!!

smiledra
10. feb 2016

V sarapise je malo kasicky. Samozrejme od vcelara je asi najlepsie, len tazko to zohnat. Ja som preratala na miligramy/cena a vyslo najlepsie a mala som aj velmi dobre skusenosti s tymto: https://www.foreverliving.com/retail/entry/Shop... . .
Da sa aj s 15% zlavou, popr. mi napiste IP ak to chcete zohnat lacnejsie. Bolo to dobre hlavne na hormonalnu disbalanciu, nepresnu MS a pod....

zuzim1976
23. mar 2016

tu som nasla dobre veci http://www.vceliamaterskakasicka.sk/encyklopedi...
treba uzivat cistu vceliu matersku kasicku, tu predavaju cistu a cerstvu kasicku 50g za 19 Eur. Najlacnejsia cena co som nasla

veron881
8. apr 2016

Ahojte mate niektora skusenosti s Ginseng Royal Jelly? V lekarni som si pytala vceliu matersku kasicku v ampulkach a dali mi tuto aj zo zensenom...Nevadi ten zensen? Za kazdu radu skusenost velmi pekne dakujem

ajana1
18. máj 2016

@leticia22 a tu je cele forum 🙂

henrieta76
5. júl 2016

ahojte, tiež som mala problémy s cyklom, jedna známa mi odporučila včeliu materskú kašičku, mám tento výrobok http://www.vceliamaterskakasicka.sk/ som s ním veľmi spokojná,odkedy ju používam napravil sa mi cyklus a dokonca sa mi zlepšila aj pokožka a mám menej vrások, a celkovo sa cítim lepšie.

pipato
12. okt 2016

caute baby..som tu nova a este to tu nemam prestudovane..s manzelom sa snazime o babätko asi pol roka, on uziva folandrol, ja inofolic..chcem sa spýtat ci nahodou neviete, ci sa moze inofolic kombinovat s vcelou materskou kasickou..nikde na nete som to nenasla..dakujem 🙂

ajana1
12. okt 2016

@pipato neviem ci sa moze s Inofolicom ale ja som uzivala len kasicku a v ten isty cyklus som rovno aj otehotnela. Mozno len nahoda ale u nas fungovala na 100% 🙂

marisha99
14. okt 2016

@ajana1 ja som užívala aj inofolic aj kašičku pri oby dvoch mojich krásnych detickach 😉 takže fungovalo

pipato
17. okt 2016

@ajana prosim ta a po akej dobe uzivania inofolicu a kasicky si otehotnela ?

ajana1
17. okt 2016

@pipato ja som uzivala iba matersku kasicku a aj to len mesiac pritom sme sa snazili skoro rok a v podstate od porodu som otehotnela po viac ako 2 a to sme si nikdy nedavali pozor

pipato
17. okt 2016

@marisha ty si po akej dobe otehotnela ked si uzivala kasicku a inofolic?

marisha99
17. okt 2016

@pipato veľmi rýchlo sa dá povedať , s prvého inofolicu som vybrala osem sáčkov a pri druhom 10 sáčkov ..

pipato
18. okt 2016

@marisha99 dakujem, ani nevies ako si ma povzbudila.. 😉

marisha99
19. okt 2016

Ale teda hlavne psychika dosť robí snaz sa na to moc nemysliet a pôjde to samé 😉 a tiež ťa poteším sesterka po 7 sackoch 😉

katthrenne0
17. nov 2016

@revitha a ako sa to vola ? ten pripravok z ktoreho si spravis dzus?

katthrenne0
17. nov 2016

@marisha99 inofolic si pila kolko sackov denne? ... lebo ja som pocula ze treba pit 2krat denne po saciku ... a niektori povedali ze aj po dva

marisha99
17. nov 2016

Jeden sáčok denne som pila

mm103
29. nov 2016

Ahojte kočky prosím Vás pekne, mohla by som sa opýtať, môžu včeliu materskú kašičku užívať aj pacienti ktorí užívajú antidepresíva? Ďakujem.

smiledra
29. nov 2016

@mm103 je to ešte viac indikované... samotná kašička ukľudňuje a má antidepresívne účinky. Včelia materská kašička je výnimočná potrava, ktorá podporuje dobré zdravie. Obsahuje aminokyseliny, minerály, stopové prvky, vitamíny A, C, D a E a je bohatá na komplex vitamínov B. Hlavne B5 ( kyselina pantotenová), jedna z najdôležitejších zložiek tela, podstatná pre syntézu a metabolizmus proteinov, tukov, sacharidov a niektorých hormónov. Jeho deficit zapríčiňuje vyčerpanosť, bolenie hlavy, infekcie horných dýchacích ciest, citlivosť inzulínu, nespavosť, nevoľnosť a poruchy nervového systému....zázrakom by bolo, ak by nepomáhalo 🙂 viac v IP...napíšte

zuzim1976
30. nov 2016

@mm103
Tu najdete podrobne info o vcelej materskej kasicky a stresu

smiledra
1. dec 2016

Doporucujem kombinovat kasicku s aloe vera gelom (nie dzusom, stavou). Znasobite ucinok, mam s tym dlhorocne skusenosti. 🙂

laydy7777
4. dec 2016

Ahojte. Mozem uzivat kasicku spolu s vitaminomE a zinkom? Snazime sa o babo 2 roky a stale nic. Tabletky kasicky mam uzivat 3 tyzdne a potom tyzden pauza ? Dakujem za rady

zuzim1976
4. dec 2016

@laydy7777
Ahoj, vitaminy a kasicka su spolu dobre ale kup cistu a cerstvu kasicku, lieky su slabe. Ja som ju kupila tu: vceliamaterskakasicka.sk, vtedy mali akciu na 3mesacnu kuru vacsinou to staci. Opytaj sa ci este maju v akcii 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre