Funguje včelia materská kašička na podporu plodnosti?

pikha
7. jún 2007

ahoj kočky,
z viacerých strán počúvam, že včelia materská kašička je veľmi dobrý a účinný prostriedok na podporu plodnosti a liečbu vecí okolo toho. Máte s tým niekto nejaké skúsenosti?

leona45
13. nov 2013

@evullka92 Je to produkt z Forever life product. Sú to prirodne produkty iba odporucam

leona45
13. nov 2013

@leona45 opravujem forever living products.

evullka92
14. nov 2013

@leona45 to rada počujem, dakujem za odpoved

miminkova
22. nov 2013

Baby 100% sa da kupit to som dnes objavila v obchodiku v hypertescu a stoji 9,50 ideme skusit uzivat s manzelikom nasa posledna nadej tak veriiiiiime... 🙂 drzte palce 🙂

babulka83
28. jan 2014

Nám sa rok nedarilo, v októbri som si kúpila včeliu materskú kašičku, užívala som ju celý november a v decembri sa podarilo. Niečo na tom asi fakt bude.

kvietok035
6. feb 2014

@babulka83 a konkretne aku matersku kašičku v akej forme?

babulka83
7. feb 2014

@kvietok035 v tabletkovej forme od firmy MedPharma. Kúpiš bežne v lekárni. 🙂

zuzulik85
11. feb 2014

ja beriem matersku kasicku a uz po mesiaci mi o 80% menej vypadavaju vlasy.. je to fakt super vec.. dufam ze pomoze aj v oblasti plondosti 🙂

perlaoceanu
26. feb 2014

@zuzulik85 a kde si kupila tu matersku kasicku?

zuzulik85
26. feb 2014

@perlaoceanu ja ju kupujem tu v dedine od jednej zeny. videla som ich aj na nete. sú na to internetove obchody. ceny sa pohybuju rozne od 4-6€ za balenie. ja ho kupujem za 4e

kominar
16. jún 2014

@tucniacik Doby deň tucniacik. Prosím Vás kde kúpim včeliu kašičku ? Dnes som bola na 6 min stimulke a mala som 3 prázdne folikuli ta kašička pomáha aj na dozrievanie folikul ?Prosím kominar

kominar
16. jún 2014

@zuzulik85 Ahoj zuzalik v ktorej dedine kúpim včeliu kašičku prípadne poštou. Dnes som bola na 6 min stimulke a mala som 3 prázdne folikuli ta kašička pomáha aj na dozrievanie folikul ?Prosím Ďakujem kominar

kominar
16. jún 2014

@mili78 Dnes som bola na 6 min stimulke a mala som 3 prázdne folikuli ta kašička pomáha aj na dozrievanie vajíčok ?Prosím kominar

mili78
16. jún 2014

@kominar ....ahoj, ja som ju brala pred kazdým IVF a nepomohla ani raz....tak neviem :(

zuzulik85
16. jún 2014

@kominar ono materská kašička nemá nič spoločné s dozrievaním folikul.. ono je to taký všeliek na všetky možné choroby.. ale treba to užívať dlhodobejšie (s prestávkami).. začať aspoň pol roka pred plánovaným tehu.. ale tesne pred tehu to vysadiť. ženy tehotné to nesmú užívať ako som sa dočítala.. tiež to netreba preháňať. dá sa to kúpiť aj na nete, keď si dáš do vyhľadávača materská kašička tak ti isto nájde pár stránok, cez ktoré sa to dá objednať. Ja som to kupovala v Želovciach (pri Veľkom Krtíši)
na dozrievanie folikul sa poraď s dokym, na to sú iné lieky...

eetynka
24. aug 2014

Ahojte, dnes mi volala kamaratka lekarka, ci nechcem domacu matersku kasicku - jej kolegyne aj po dlhom snazeni s kasickou do 3 mesiacov otehotneli 🙂 vymenovala asi 6 kolegyn, tak zda sa, ze funguje 🙂 ma ju uzivat aj partner a najlepsie domaca ;)

viva13
21. okt 2014

Ahoj, tak sa k Vám pridávam aj ja mám zasebou 2 ampulky materskej kašičky,dúfam,že pomože aj mne užívam pred KET-om 🙂

danuska24
24. okt 2014

🙂 tak hned dnes zacinam s materskou kasickou 🙂

radka159
2. máj 2015

Zdravim babeny, mozte mi poradit presne aku kasicku (bola by som radsej pre BIO vyrobky)treba brat na otehotnenie?alebo aspon nejaku stranku?dakujem pekne 🙂

marisha99
20. júl 2015

My sme sa s manzelom snazili o babo dva roky..nedalo mi to a nurala som po internete po vseliakych vyzivovych doplnkoch... Nakoniec som nasla matersku kasicku 😉 kupila som si ju v lekarni v tabletkovej forme,uzivala som ju mesiac a bum na dalsi mesiac som bola tehulka 😉 urcitr to ma nieco do seba ale pozor, mala by sa uzivat do roka len jeden krat,ci v tabletkovej forme alebo v cerstvej..tak drzim palce..je inak vyborna nie len na podporu plodnosti ale aj vseobecne je to skoro taky vseliek 😉 pekny dnik prajem

marisha99
20. júl 2015

@radka159 v lekarni pytaj bio matersku kasicku su to tablety 😉

atka1989
23. júl 2015

@marisha99 kolko stoji?

kralovicova1988
30. júl 2015

Ahojte baby. Chcem si ja aj môj mm kúpiť vceliu materskú kašičku a chcem sa spýtať ako dlho sa môže užívať? Musí tam byť nejaká pauza ale to môžme užívať nonstop? Ďakujem za radu

monusik73
31. júl 2015

@kralovicova1988 vcelia materska kasicka sa nemoze dlho uzivat ja som sa docitala ze tri az 4 krat do roka lebo moze sposobit z dlheho brania alergiu a berie sa pol cajovej lyzicky 3 tyzdne a potom tyzden je pauza ja som sa vsetko o nej docitala na googli 🙂

kralovicova1988
31. júl 2015

@monusik73 ďakujem za info, a keď chceme s manželom brať tabletky? Tiež iba chvíľku sa môže brať? Ja som si tiež čítala na.Google, ale všade píšu inak tak ja neviem

monusik73
31. júl 2015

@kralovicova1988 ano tri tyzdne a potom pauza ked budete brat tabletky tak jednu za den berte drzim velmi palceky nech vam to zaberie a zadari sa vam cim skor babo 😉

kralovicova1988
1. aug 2015

@monusik73 ďakujem moja....snáď sa podarí.... ☹

marisha99
3. aug 2015

@atka1989 ta tabletova kolo 5,50€

murinka2305
4. aug 2015

@kralovicova1988 Ze své vlastní zkušenosti můžu doporučit Sarapis Plus. Tam se potom žádné pauzy dělat nemusí. A opravdu je to doplňek s velkým D! 😉 Nevím, jestli některá sledujete cykly pomocí bazálních teplot, ale tam se účinek Sarapisu projeví úplně nejvíc.

kralovicova1988
4. aug 2015

@murinka2305 ďakujem, vyskúšam. Hádam pomôže 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre