HCG kleslo na 9. Čo s tým?

luly3
17. dec 2008

babulky tehulky a snažilky ahojte 😉

stala sa mi taka vec že HCG mi s 50 kleslo na 9 nevie mi niekto
povedat prečo???
skusenosti ........., a tak
som s toho smutna
dakujem

lienocka235
17. dec 2008

uz par rokov chodim k snazilkam.. mne sa to nestalo.. ale viacerym ano.. a nebolo to nic dobre..
niekedy sa to stavalo ked boli dvojky a jedno fazuliatko to vzdalo.. alebo ked babetko odchadzalo..

je mi to luto

mici11
17. dec 2008

Luly IP

luly3
autor
17. dec 2008

mici dakujem 😉

luly3
autor
17. dec 2008

lienočka pri HCG 50 asi dvojky neboli ☹

lienocka235
17. dec 2008

sak prave.. ja viem luly3.. ze to je malo na dvojky....

kikina666
17. dec 2008

luly ... teraz je dolezite aby si sa pozbierala psychicky a ak to odislo nech to odide same aby si nemusela ist na kyret v lepsom pripade a v horsom na laparoskopiu pri mimomaternicovom ... ja som si prezila 2 kyrety a poviem ti stacilo mi a ked mi kamoska hovorila ako to robia tak som bola mimo uz uplne, je to strasne ale prezili to aj ine ... zober si taku takynu cim si presla ona chudiatko ...

luly myslim na teba a strasne ti drzim palce, aby vsetko bolo ok 😉

luly3
autor
17. dec 2008

no kiki ty vieš ale povzbudit, ja budem mat pravdepodobne to
mimomaternicove lebo mam zdurenu maternicu ......, aleeeeebo
sa doki pomilil a HCG neukazalo dobre 😕 ja viem blbost ale aj
tak dúfam

dicinka1
17. dec 2008

ajojte...mne sa to tiez stalo pri 1 ivf...ale ja som bola na hranici...ja som mala 10 hcg..a o 2 dni uz len 1..takze babetko sa jedno asi uchytilo...ale hned to aj vzdalo...

luly,takze z ivf nic z toho? ☹ vyzeralo to nadejne do frasa ☹ co sa stalo?pravdepodobne bola zla gen. informacia..alebo nieco take..

kikina666
17. dec 2008

luly nechcela som ti ublizit ak sa tak stalo tak prepac ... keby sa dr. pomylil to by bolo najlepsie to by som ti priala z celeho srdca aby urobili kiks pri testikoch

luly3
autor
17. dec 2008

dicinka no to netuším
ja som sa dnes vybrala mojmu doktorovi a ten mi zobral krv
a spravil ultrazvuk na ultrazvuku bola zdurena alebo zvečena maternica
a ničččččč.... a HCG bolo potom že 9 ☹
zajtra idem ale na krv do GF ja som dnes nemala ist tomu dokimu možno
by som spravila lepšie

dicinka1
17. dec 2008

kikina..to takyna to mala dost blbe...a az som plakala pri jej prispevku....

je to nespravodlive... ☹ ☹ ☹ ☹

luly3
autor
17. dec 2008

čo sa stalo takyne????
kiki to je pohoda ja znesiem vela vobec si mi neublížila 😉

kikina666
17. dec 2008

dici mas pravdu je to strasne nespravodlive ... v tom mas pravdu

aj ked sa to zle hovori ... ale aspon jedna pozitivna vec, mozes byt tehotna ...

luly3
autor
17. dec 2008

dici a tebe čo sa stalo ked si mala hcg 10???????????

kikina666
17. dec 2008

luly este raz nehnevaj sa na mna ak som ti to kruto napisala ... alebo nieco v tom, ze neviem povzbudit ... ako si napisala ... mrzi ma ze si to tak pochopila

kikina666
17. dec 2008

luly taky po neviem kolkych mnohych rokoch otehotnela po umelom a ked bola tehula asi v 24 tyzdni tak ochorela a doktori zanedbali starostlivost a porodila chlapceka a dali jej ho uz mrtveho do ruk ze ci sa chce na neho pozriet a potom ho odniesli ... ja by som skoncila v blazninci keby sa mi to stalo ... vymodlene dietatko a takto to dopadlo ... ale ma este 2 mrazacikov, ale aj tak ... moje dva potraty v 2.mesiaci su nic proti tomu cim si presla ....

kikina666
17. dec 2008

preto hovorim, ze radsej skor ako neskor .... ja som ho pri druhom potrate videla aj na sone, taku malu bodku ... a nakoniec to bol len prazdny plodovy vak a babo odumrelo ... takze tak

idem na prezentaciu ... drzkaj mi strasne palce papa

luly3
autor
17. dec 2008

jááj no chudatenko moje takyna 😢 😢 😢 😢
to ja som proti nej slaby odvar ale vieš každeho jeho skúsenost
boli... tak ako teba bolely potraty, tak mna boli toto a tykynu 😢 zasa to...

kiki ja som zasa takeho nazoru že lepšie babenko nech odíde ako by malo
byt choručke možno ma pan boch zato teraz potrestal takto..., netuším
ja neviem čomu verit a čomu nie zajimave je že nemam vobec menzes
ak mi hcg klesa prečo sa menzes nedostavi????? babulam tu na internete po
klesajucom hcg prišiel na druhy den....

kiki držim palce na prezentacii

kikina666
17. dec 2008

luly ... no mam po prezentacii .... klepali sa mi kolena skakal hlas ale zvladla som to a dokonca mi aj zatlieskali ... teraz idem pichnut a potom do krcmy s nemcami ...

takze papa a drzkaj sa a nezabudni nie je vsetkym dnom koniec a mas kopec mrazacikov, jeden urcite zabojuje a budes maminka
pozdrav TM a ze mi je to luto

k

scarlette
18. dec 2008

luly myslim na teba aj ked to co ti pisala kiki je prvdepodobne ☹

kikina666
18. dec 2008

luly drzim palce na dnes aby to bolo dobre ta krvicka, intenzivne na teba myslim ... len neviem kde si sa ty stratila

luly3
autor
18. dec 2008

no ja som išla k segre ale už som tu 😉

scarlet dakujem

kikina666
18. dec 2008

luly ja sa tu nudim ako pes ... nemame co robit ☹ si kludna celkom ... uz len 3 hodiny a budes vediet vysledok, ja som viac nervozna ako ty

luly3
autor
18. dec 2008

kiki ja už som zmierana so všetkym
bud mi povedia že je to ok alebo mi povedia
že januar znova tak či tak ja s tym nič nenarobim
babenko sa same rozhodlo či vydrží alebo to vzda

dicinka1
18. dec 2008

luly...mne co sa stalo?tak sa bao uchytilo,ale prestalo sa vyvijat..ked hcg zdvihnute bolo,cize dialo sa tam nieco...ale asi to babo vzdalo...mne aj meskali potom kramy...takze asi tak..ale teraz sa mi to vynahradilo 😉

luly3
autor
18. dec 2008

dici a potom si zostala na šupu tehula?????

dicinka1
18. dec 2008

ja som mala prve ivf v oktobri...2007....a teraz druhe v septembri 2008...takze moje 2 ivf bolo uspesne..a zavadzali mi jedno emryjko..no min. roku mi dali 2 babetka... 😉 a nic ☹

luly3
autor
18. dec 2008

tak to je super 😉 ja mam ešte 8 mrazačikou možno tam bude niektore babuliatko
ktore to nevzda ale aj tak sa mi to zda neuveritelne že to vzdalo pri takom HCG

kikina666
18. dec 2008

luly 2,IVF byvaju uspesnejsie, mne sa pri 1.IVF po ET neuchytilo a pri KETe ano .... vsetko je vo hviezdach ako sa hovori

luciaakubko
18. dec 2008

to iste sa stalo aj mne. desat dni doktori nevedeli, co robit. jeden- prednosta-tvrdil, ze zacinajuca tehotnost, iny zasa, ze mimomaternicove tehu, no ani jeden si nebol isty, kedze mi hcg zo dna na den klesal. nakoniec mi navrhli kyret, ale vraj ani potom nebudem mat zaruku toho, ze je vse ok. potvrdi vraj az histologia. pustili ma domov o dva dni na to, ale s tym,ze hcg stlale klesalo, cize mimomat. mohli vylucit. nakoniec islo o zamlknuty potrat. a v septembri som otehotnela 🙂 drzim palce...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre