• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Imunologické vyšetrenie Praha, Plzeň alebo Helios?

2. októbra 2008 
Gucci, no to je normální - 2 měsíce, navíc jsou dovolený.
Obávám se, že jinde to bude ještě horší.
10. júl 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ještě jsem se jí ptala, jestli tam nemá nějakou skulinku, že nás v září už nejspíš čeká IVF...nemá :confounded:
10. júl 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsou tam moc příjemní a pohodoví takže se neni čeho bát ...objednávací doby jso možná dlouhý ale cely to tam trvá jen pár minut ...a pak po odběrech se jde na konzultaci s Dr a ten s vami sepíše anamnézu co a jak a doporučí další postupy jsou tam dva bud pan Madár nebo Natalie Kaščenko nebo jak se to píše a oba vda jsou super byli jsme tam 2x a pokaždý jsme chytli jinýho z nich ale fakt pohodáři :wink:
10. júl 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tedka 22 tam jedeme zase :wink:
10. júl 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani a to chodíš kam?
10. júl 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do Podolí v Praze :wink:
10. júl 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je asi nejblíž od Budějc no a náš car spolupracuje bud s Podolím nebo s Plzní jinak s nikým :angry: :dizzy_face:
10. júl 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a prave me vzali takhle brzy kdyz jsem jim rekla ze chceme ivf v srpnu mno a pred dvouma dnama jsem tam volala :wink: ale uprimne i kdyz jsem tam volala uplne poprve tak jsem cekala max mesic vic ne asi se ty objednaci lhuty nejak soupaji bo co :unamused:
10. júl 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci, on Pronatal má svojeho imunologa, ale já na něj nechtěla čekat, známá čekala na termín 4 měsíce. :angry:
10. júl 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jmisa: no právě, si pamatuju, že jsi říkala, že to v Pronatalu tak dlouho trvá
10. júl 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jano, já spíš myslím, že jim třeba někdo odpadne. Známá takhle v Podolí dostala termín zhruba za 3-4 měsíce a pak jí po 2 týdnech volali, jestli chce přijít za měsíc, že jim to někdo zrušil, tak když máš kliku, tak se trefíš do okamžiku, kdy maj volno dřív.
10. júl 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a nebo tak jasny to je mozny :wink:
10. júl 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem si volala na Podolí a první volný termín 3/9
10. júl 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak holky, my mame problem asi tam fakt budem musiet ist sama...manza je akurat od 14.8 do 4.9. v laznich v Karlovych varech, takze....holkt smuuula...ale fakt jsem zvedava jestli budu neco delat i s manzem nebi ne..
10. júl 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aho holky, kam Vám z PODOLI posílají pak ty výsledky? Domů nebo stačí zavolat nebo jak? Díky
22. júl 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli v upmd- Podoli, boli sme velmi spokojni- su tam velmi mili, ak by to nebolo tak daleko, tak tam idem aj na IVF :wink: - velmi ludski , maju najvacie skusenosti a robia kompet vsetko :dizzy_face: , vysledky prisli cca za mesiac
22. júl 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, v Brne vo Viamede ste nebola niektorá? Myslím na imuno.
1. okt 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dior a čo stálo to imuno vyšetrenie? A to bolo komplexné alebo zamerané len na neaké protilátky?
2. okt 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok