Imunologické vyšetrenie Praha, Plzeň alebo Helios?

poka
26. apr 2008

ahojte vsetci,
prosim Vas mam dilemu, vzhladom k tomu, ze som uz 4x potratila, sama si chcem dat urobit tieto vysetrenia, len dozvedela som sa, ze v plzni sa skor specializuju na potracanie, neviete niektora ci to je pravda?a dalsia vec vraj to robia aj v martine v heliose?prosim Vas ak mate nejake info dajte mi vediet.
dik

lia
29. máj 2008

evamik a ake ine vysetrenia robi ta tvoja doktorka??

evamik
29. máj 2008

Odběr ovulačního hlenu a zjišťování průniku spermií tím hlenem...

lia
29. máj 2008

tak to je super
a ako sa robi toto vysetrenie??ja som zistila,ze asi neovulujem ☹
co je na ovu??

evamik
29. máj 2008

Lia, pokud myslíš, že nemáš ovulaci, tak Ti musí v CARu předepsat léky, např. se bere clostilbegyt...

lia
29. máj 2008

mam dva ovu testy,testujem uz treti mesiac,este ani jeden mi neukazal ovu ☹
a vcera mi pani doktorka povedala,ze teraz nemam otehotniet ☹
az po vysledkoch a potom musim brat nejake lieky a az po trch mesiacoch sa zacat snazit

evamik
29. máj 2008

A chodíš někam do CARu??

evamik
29. máj 2008

Z krve a na utz nejlíp poznají, jestli máš ovu!

lia
29. máj 2008

chodim k sukromnemu,ale nic nerobi 😔
a chodila som do gynfivu,neviem co dalej 🙄 mna to nebavi sa doprosovat,u vas to uplne inac beru lekari ☹

evamik
29. máj 2008

A na Slovensku nejsou Centra asist. reprodukce??

lia
29. máj 2008

su,ved aj ten gynfiv je centrum,ale nedopadlo mi to dobre prvy krat,tak som tam uz nesla.ale mame tam este dvoch mrazacikov 🙂
tebe dali nejake lieky??
nam teraz kazala doktorka pauzu,chraneny styk,musi to byt s prezervativom,nevies??

ellenni
29. máj 2008

Ahoj holky,náhodou jsem se dostala na tyhle stránky a nedá mi to vám nenapsat. Je to přímo strašný, co píšete....4 x potrat atdatd. Já přišla o mimi 2x. Můj dr. mi řekl - no to se prostě stává a nic neřešil, vnutila jsem se na imunologii a pan Doc. Nouza mě poslal právě do Podolí na imunobiologii, na termín jsem čekala cca 2 měsíce. Mě vzali krev a přítelovi sperma, na výsledky jsem čekala měsíc. Výsledky máme bohužel pozitivní, co se týče buněčné imunity - mojí, tj. mám vlastně jakoby "alergii" na sperma a taky na trofoblasty - takže se mě teď snaží léčit, beru Prednison 1tbl denně a k tomu Wobenzym. V Podolí jsem neplatila nic, ale musí vás tam někdo poslat, prý se to standardně dělá po 3 potratech, což je děsný, ale skuste si to prostě vynutit! Kdybych to neudělala já, nechali by mě potrácet znova a znova..... Pan Doc. Nouza je úžasný člověk, snad mi pomůže, koněčně jsem měla pocit, že se někdo mým problémem opravdu zabývá. Zatím jsem platila pouze na té imunolog. klinice 1000,- kč za konzultaci, Podolí šlo na pojišťovnu, tyhle testy prý jsou hodně drahé. Určitě na ně máte právo. K panu Doc. Nouzovi lze se objednat i bez doporučení dr., pokud vás to bude zajímat, najděte si na netu odkaz na imunologickou kliniku dr. Nouza. Jo, jinak léčba. tz léky musím teď brát 3 měsíce a musím vyléčit infekce (kvasinky) a nesmím přijít do kontaktu se spermiemi, tj styk pouze s kondomem (i orálně). Po 3 měsících kontrola a pokud to bude lepší - pokusit se o mimi. Holky, nedejte se odradit doktorama, kteří říkají, že se to "stává", moc vám všem držím palce! E.

fcielkafcielka
30. máj 2008

Ahoj lia,
citala som, ze ste boli vcera v Prahe na imuno. Aj my ideme v juli. Ako to prebiehalo, prosim Ta? Trvalo to dlho? Citala som, ze mila pani doktorka tam bola, tak to je super. Bolo to aj moc drahe? ale to asi zalezi od toho, co vsetko vysetruju, hm?

evamik
30. máj 2008

Lia, mně nic nezjistili... Chráněný styk je s prezervativem!

lia
1. jún 2008

takze treba kondom 🙄 fuhhaaaa 😅 😀
fcielka,bolo to v pohode,dosli sme na siedmu,boli sme druhi,zobrali mi krv,manzelovi spermie a kecali s pani doktorkou.strasne bola mila.som velmi zvedava na vysledky 😨
boli sme ubytovani v jednom hoteli,z neho sm to mali na peso 15min 😉

nelynka
5. júl 2008

ahojte, tak ja som objednana na imuno 19.8. do IMUMEDu, mate niektora nejake skusenosti s tymto centrom??

nelynka
5. júl 2008

bolo mi dost divne, ze mi sestricka co som sa u nej objednavala povedala, ze nemusim prist s manzelom, ked mam ziadanku napisanu pre mna...nie je to hlupost?

jmisa
6. júl 2008

Nelynko, máš tam napsáno imunologie páru?

nelynka
7. júl 2008

jmis ne nemam, mam tam napsano jen tolik: "prosim o imunologicke vysetreni v ramici sterility"

evamik
7. júl 2008

Nely, já měla žádanku taky na sebe a byla jsem tam s manželem...

nelynka
8. júl 2008

evamik, ja tam asi budu muet sama, protoze muj manzel jede zrovna vtedy na 3 tydny do lazni tak budu sama doma..sice mi slibil ze toho 19.8. prijede aby tam sel semnou ale moc se na to nespoleham..ale nechapu jak mi muze rict abych prisla sama, kdyz potrebuju na ty vysetreni i chlapa....nechapu...

jmisa
9. júl 2008

Nelynko, mně se ptala, co tam mám napsaný a pak řekla, že máme přijít oba. Já v Pronatalu ještě kontrolovala, jestli mi tam píšou, že žádaj vyšetření i u manži.

jmisa
9. júl 2008

Jinak to vyšetření - reakci na sperma apod. nedělají se spermiema manžela. Nějak to vysvětlovala, já tohle věděla, tak jsem to vypustila, tedy ty podrobnosti.

evamik
9. júl 2008

Jmis, v Plzni to dělají se spermatem manžela!

jmisa
9. júl 2008

Tak nelynka psala, že jde do imumedu a ten je v Praze. A tam to dělají jinak.

Manžu vyšetřují taky, jak sperma, tak jeho krev, protilátky apod., ale obávám se, že pokud to v CAR nenapíšou, tak to prostě nevyšetří.

gucci
9. júl 2008

jmiso: a tu žádanku chtějí v tom Imumedu až když tam příjdeš na to vyšetření nebo i dřív? přemýšlím, že bych se tam objednala a pak si zažádala v Pronatalu o žádanku

evamik
9. júl 2008

Ty jo, tak to je blbý, když nevyšetřují manžela automaticky...

jmisa
9. júl 2008

Gucci, objednávala jsem se telefonem, žádanku jsem měla s sebou až na konzultaci.

gucci
10. júl 2008

jmisa: díky 😉

gucci
10. júl 2008

tak v Imumedu mají nejbližší termín září 😒

jana.cb
10. júl 2008

Ahojky holky jo jo žádanka musíte mít s sebou ten den co tam jedete a může být od kohokoliv napsaná 😉 já jí mela teda z Caru a napsali mi jí v pohodě a to nemám za seou žádné potraty ani IVF teda tady v ČB je to pohoda no 😉 je to tam tak na 30 min celkem a ch¨teji absenci 3 až 5 dní nesexovat, a rano nejist nic tucnyho ale jen lehka snidane ..vysetruji vas oba dva manzel da sperma a vy krev a do 3 tydnu mate vysledky doma 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre