Infolic - vedľajšie účinky a silnejší predmenštruačný syndróm

bienennest
25. nov 2016

Ahojte, rada by som sa s Vami poradila ohľadom Infolicu.

Beriem ho zatiaľ skoro 2 mesiace a spozorovala som, že odkedy ho beriem mam veľmi silné predmenštruačné príznaky (intenzívne bolesti podbruška, krížou, bolesti prsníkov, zmeny nálad) ktoré som v takejto intenzivite predtým nikdy nemala. Má niektorá z vas s tým skúsenosť?
Mali ste tiež podobné vedľajšie účinky pri používani?

V príbalovom letáčiku som žial žiadne informácie k tomu nenašla. O ďaľšiu ratolesť sa snažíme už 1,5 roka, takže rada by som dala tomu lieku šancu, som ale prekvapená týmito vedľajšími účinkami.
PS: viem, že je tu už zopár diskusii k Infolicu, tie mám prečítané ale túto informáciu som tam ešte nenašla.

cucuska
30. jan 2017

@crazy_girl1 No tie kvapky som mávala aj ja. Teraz tento mesiac som ho vysadila a dnes som 17 DC a zatiaľ nič. Pri Inofolicu by som mala špinenie a tak. Nie vždy každému sadne. Ja som zvedavá ako to bude tento mesiac a či a kedy sa dám po ňom ja dokopy 🙂

@ema163 Takéto niečo som nespozorovala a to som ho brala 3 až skoro 4 mesiace.

cucuska
5. feb 2017

No takže po vysadení inofolicu je všetko ako predtým žiadne kvapky žiadne špinenie A MS ešte stále nikde. Má prísť 13.2. Ale keď som brala inofolic už by som špinila. Potvrdilo sa mi že bolo správne ho vysadiť A moje telo ho proste nechcelo 😀😀😀😀😉

ema163
5. feb 2017

@cucuska doberem este tie zvysne sačky a prestanem brat a uvidim co bude 🙂

tanietqaa
5. feb 2017

Ahojte. Mate niektorá na predaj zvyšní Inofolic? Poprosím IP. 🙂

cucuska
5. feb 2017

@ema163 veď uvidíš, ale mne sa moja teória potvrdila i keď lekár tvrdil srdcervúco že to z toho nemám . hihihihihi

@tanietqaa Už nie, už som sa ich zbavila 🙂

ema163
5. feb 2017

@cucuska mudre rady lekarov obcas 😉

ivankalaco
6. feb 2017

Mne ho doporučil lekár. Ja som nemala žiadne vedľajšie účinky a po troch mesiacoch užívania som otehotnela 🙂

cucuska
6. feb 2017

@ivankalaco Super obdivujem baby ktoré sú bez problémov. 🙂 A gratulujem moc moc moc

ivankalaco
6. feb 2017

@cucuska Ďakujem 🙂

rajiva88
28. aug 2017

Ahojte. Neviem ci je skupina este aktualna, chcela by som sa poradit. Beriem inofolic 2 mesiace (jul,august). Cyklus mam stale ako hodinky 28-29 dnovy, len pred kadzym prichodom ms ma trapia uz spominane priznaky - bolestive prsia, krce v podbrusku, bolesti krizov, unava. Pred pouzivanim inofolicu som tieto proznaky nepoznala. Myslite si, ze nam inofolic vysadit, alebo este skusit vydrzat brat nejaku dobu. Dakujem za nazory 😊

bienennest
autor
28. aug 2017

@rajiva88 ahoj, inofolic potrebuje podla studii zhruba 6 mesiacov pokial sa zisti, ci ucinkuje alebo nie (nie kazda zena hned po jeho uzivani otehotnie). zhorsene PMS- priznaky su zial evidetne mozne vedlajsie ucinky. Ak si sa uz na jeho uzivanie dala skusila by som este 2-3 mesiace ho uzivat aby si videla, ci u teba ucinkuje ale nie. Skus sa aj poradit so svojim gynekologom.

rajiva88
28. aug 2017

@bienennest Ďakujem pekne za odpoved. Este teda skusim nejaky cas vydrzat. Zhorsene priznaky prezijem, hlavne ze cyklus nemam rozhadzany 🙂 Mozem sa ta este spytat ci tebe osobne inofolic aj pomohol k otehotneniu? Pozrela som si tvoj profil - 2 deticky a tretie na ceste. Gratulujem a drzim palce pri porode 😀

jaruskatt
28. aug 2017

No mne Inofolic rozhádzal cyklus... ke´d som ho vysadila, mrcha už na 18.DC (namiesto 29DC) a pravdepodobne boli tie 2 cykly anovulačné... :/

rajiva88
28. aug 2017

@jaruskatt to ma mrzi :( ja zatial nastastie cyklus pravidelny tak uvidime, co bude dalej, drzim palce nech sa nam podari otehotniet 🙂 v mojom pripade vytuzene prve babo 🙂

bienennest
autor
28. aug 2017

@rajiva88 dakujem, ja som inofolic brala aj v kombinacii s inymi prirodnymi liekmi a nieco z toho mi rozhodne pomohlo lebo som po 2 rokoch (pricina u mna ani manzela nikdy zistena nebola) spontalne otehotnela. drzim palce, kazde telo je ine a reaguje inak takze treba vyskusat dostupne prirodne lieky a tiez subezne hladat pricinu ale v prvpm rade treba ostat pozitivny. Velmi drzim palce nech sa ti rychlo podari otehotniet.

bienennest
autor
28. aug 2017

@rajiva88 este ti odporucam si precitat tento clanok, tam je velke mnozstvo tipov na prirodne lieky podporujuce plodnost -https://www.slovenskypacient.sk/liecba-neplodno...

rajiva88
28. aug 2017

@bienennest dakujem velmi pekne za podporu. Mas pravdu, mysliet pozitivne mi naozaj chyba. Od marca 2017 sa s manzelom snazime a stale nic. Pevne verim, ze aj na nas sa stastie usmeje 🙂 . Dakukem aj za clanok, idem si precitat ;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre