• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

23. mája 2011 
umelinky, raketky, mame novu temicku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca :wink: par adeptiek na // zo starej party sa uz crta :wink:
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile :wink:
22. jan 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babyyyy, tak kde ste??? podte sem od tehuliek :slight_smile: :slight_smile:
22. jan 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, tak ja za maminky prskám bábätkovské vírusiky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
všetkým veeeeeeeeeeeeeeľa šťastíčka a hlavne pozitívne správičky... mám moc rada všetky raketky, umelinky a pod.. a moc držím palce - až ma z toho kŕče chytajú :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby neviem ci si mna pamatate, ale ja vas podaktore hej Takynka, Diorka, Lenka... :wink: Verim, ze v tejto temicke sa to bude hemzit samymi tehulkami a podari sa vam to ako aj mne po 4 rokoch :wink: Z celeho srdiecka vam to prajem a na zaciatok par tehu vyrusikov T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile:
T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile:
T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile:
22. jan 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja pridavam tehulkovske :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dufam ze zaberu :grinning:
22. jan 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
posielam vsetkym snz virusiky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

nech vam vsetkym tato tema prinesie stastie a hlavne zdrave babenko do bruska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vsetkym drzim palce :slight_smile:
22. jan 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zlaticka dakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: musite chodit casto, lebo vas fakt rady vidime vsetky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mici - pamatam, gratulujeeeem, to je vyborne, ze dalsia pokrocilka je tehuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. jan 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki leni :grinning: takze tu ostavame ako inventar ???
22. jan 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka dakujem :wink: verim, ze ma budete nasledovat :slight_smile: :wink:
Jeeeeeej Lauritka uz som ta davno "nevidela" :slight_smile:
22. jan 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už je tu ďalšie inventárne číslo :grinning:
Ahojtee :dizzy_face:
22. jan 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici ja som stale tu, ale v mojich "rodnych " grafoch :grinning: ... kedze teraz sa zase snazime prirodzene :wink:
22. jan 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauritka aha jasne, takze prirodzene? Drzim palce aj nam to nakoniec po 2. neuspesnych IVF vyslo prirodzene :slight_smile: a nikto to ani nepredpokladal a vidis :wink:
22. jan 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved :slight_smile: :wink: uvidime po laparke...
22. jan 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauri ahoj, kedy ideš na laparku? Teda ak sa nezadarí teraz :wink:
22. jan 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki 2.marca--- :slight_smile:
22. jan 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri, ahoj :slight_smile:
a mozno ani nebude laparka potrebna... :zipper_mouth: stale pozeram tvoje grafy a vzdy vyzeraju tak nadejne..... kedy testujes? :wink:
22. jan 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence, tiez sa pripajam a silno drzim paste, aby ste sa uz konecne dockali svojho stastia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. jan 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy ved prave to je ta tragedia, vyzeraju krasne a potom prdlajz :rolling_eyes: skusim asi pozajtra? :slight_smile: nemam doma nic, tak ma nesvrbia ruky :sweat_smile:
22. jan 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďalšie inventárne číslo sa zaradzuje do poradia :grinning: :grinning:
Baby ani neviete ako vás rada opäť vidím takto po kope :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. jan 2009 o 13:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute...partacky;)... thuj thuj.. aj my dokojime a ideme na vec :dizzy_face: .....asi softikom .....mangel vravi chcelo by to evu :wink: ... tak sa drzke a coskore// a aby sa zalozila dalsia nova temicka uz s inym nazvom... paa
22. jan 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule. Tak ja sa pridávam k tým, ktoré vás chcú poriadne nakaziť tehu vírusmi, takže prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsk, prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsk, prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsk na vás. :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: dakujeme a tisko sa modlime, aby sme uz boli tam kde vy :wink:
22. jan 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tanitka, tak ty budeš k nám zase patriť? Teda my už budeme tehulky a budeme ťa oprskávať :dizzy_face:
22. jan 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanitta tak vy uz chcete druhe ??? :sweat_smile: klobuk dole. takze si to materstvo zrejme velmi uzivas :grinning:
22. jan 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Táni neboj bude aj Eva :slight_smile: Ak sa raz zadarilo, určite sa zadarí znova - myslím, že už budeš vo väčšej psychickej pohode a pôjde to ľahšie.
Lauritka a ty ešte nemáš laparku za sebou? Ja som si myslela, že už si dávno po.
22. jan 2009 o 15:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzla nanestastie som mala nejaky zapal, takze ma nemohli zobrat a zase som sa musela preliecit a objednat a u nas v Saci-KE sa caka hrozne dlho, asi preto, ze je to sukromna nemocnica a kazdy sa trepe tam :sweat_smile:
chodim tam za jednym znamym lekarom, on ma bude aj "robit", tak mi zatial nasadil clostyl, mala som dva pekne foliky , takze sme skusali, este mam potom jeden skusobny cyklus pred laparkou, no a potom uvidime, ci sa nieco zisti. aj ked on ma osobne zo mna pocit, ze ja som uplne v poriadku. stale mi apeluje na partnerove fajcenie :confounded: ze to velmi negativne posobi na spermie... tak uz neviem...
22. jan 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka 20 ahoojcek , som rada ze Ta tu vidim a drzim Ti silno palce aby to Tebe a aj ostatnym tu vyslo :slight_smile: Zasluzite si to :wink:

Tak vela stastia vsetkym......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jan 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte raketky, snazilky, buduce maminy a uz maminy :slight_smile: . Dufam, ze este na mna pamatate :wink: Dlho predlho som s vami "nekonikovala", ale tie podstatne veci mi neusli, pretoze som tu stale po vas poskulovala :sweat_smile: , takze som v obraze co a ako.
Strasne sa tesim z vasich uspechov...... tolko novych tehuliek... a samozrejme maminiek.

My sme tiez este stale snazivi :wink: , hoci rok sme mali uplnu pauzu. Ale tento rok ideme opat do toho skusit stastie, podali sme si tretiu ziadost, tak uvidime......
22. jan 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boze baby, splnil sa mi sen - zase sme vsetky pokope, bude sa nam vsetkym spolu lepsie snazit, tentokrat prisamvacku to dotiahneme do uspesneho konca!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
pecka zlaticko ahoooooj, lauritka - teba som tu uz tiez davno nevidela...som rada ked sa tak pozeram na vase pasy, ze velka vacsina uz je tehu alebo uz dokonca maminky - vsak tani :wink: takze kedze nas tu zostalo uz len par, tak to musime chytro napravit...
pecka - moju ziadost nakoniec nebolo treba pisat nanovo,krajko mi kazal vybrat lieky uz v januari a neskorsiu realizaciu IVF zvali na poradovnik... tebe ju uz aj schvalili, ci este cakas? inak - asi ta potesim - lieky isli paradne dole s cenami, kupila som gonal za cca 12000 namiesto 15 pred 2 rokmi...aspon nieco...
22. jan 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peckááááá, tolko sme sa ťa naspomínali :dizzy_face: . Pocujete, ja neviem co sa deje, dnes je zvlastny den, ozyvaju sa ludia co som ich sto rokov nevidela, nepocula :slight_smile:
22. jan 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka mas uzastne heslo s tymto heslom sa musi uspech dostavit. vsetkym vam drzim palce. :slight_smile:
aj my sme svojim sposobom pokrocily len zatial sme sa snazili prirode podat sami ruku, ale zial nam po styroch rokoch neuspesneho snazenia priroda odkazuje: "este jednu ruku potrebujem a to to lekarsku" takze dufame, ze zacneme v marci uspesne stimulovat a nasledne uspesne tehulkovat.
ps. ale kedze mam vase temu nastudovanu "bezime ivf maraton ... v cieli miminko " myslim, ze mam uz o ivf trochu prehlad :wink:
22. jan 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok