• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

23. mája 2011 
ahojte ... prisla som len nakuknut ako sa mate a co nove :slight_smile:
Dlho som nevidela Kvetku. Nasi drobci maju dnes 6 mes, ani sa mi to verit nechce, rastu ako z vody :sweat_smile:
Havka, tak planujete surodenca pre malickeho ? No super, budem drzat palceky :grinning:
3. sep 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedriii, blsky uz maju polrocnicu :confused: fiiiihaaaaa! tak gratulujemeeeeee :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
3. sep 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja Hanke k prvemu rociku :grinning:
Pipka, ani mne sa to nechce verit ... ved nedavno sme ich niesli z porodnice a teraz maju po 8 kg :confused:
Ved kukni foto ... uz su to riadne blchy :grinning:
3. sep 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved som kukla...kraaaasni su :dizzy_face: cmuky im daj za mna :wink:
3. sep 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.
Pipka, Hanulka je úžasná...-krásne fotky :wink: Fedra, akí ste už veľkííííí...
Havka, aj my sme začínali dosť skoro po malej so súrodencom, potom sa to trošku natiahlo - je medzi nimi skoro tri roky rozdiel, ale hlavne, že sú. Keby sme išli hneď do Martina, tak ich máme skôr :wink: - ale všetko nám to vynahrádzajú. Pipka, aj u nás bolo pred malou všetko tip-top a teraz je všetko tip-top v detskej verzii - t.j. všetko je všade :grinning: :grinning: :grinning: a hlavne tam, kde to najmenej čakáš :grinning: :grinning: :grinning:
Zulka, ty už o chvíľu rodííííš - tešííííme sa :dizzy_face: .
Jujka, super, že si sa ozvala :wink: , aj ja chcem foto malého, pošlem ti mail v ip.
Babulky všetky držkajte sa, musím zas letieť (nič nové :wink: ). Pekný deň :dizzy_face:
4. sep 2009 o 05:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi, viem si predstavit :sweat_smile: :grinning: a to mam len jedno...co ked aj my budeme mat tri :grinning: :grinning: :grinning: budem nachadzat veci aj v zachode :grinning: :grinning: :grinning:

drzte sa babulky vsetky, myslime na vas :wink:

dnes sme boli oslavovat babkinu 60-tku a Hanula nemala vacsej radosti ako babke sviecku na torte sfukovat :sweat_smile: :grinning: :grinning:
6. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....vraj tretia strana.....to uz sa tu nikdo nesnazi??? :grinning:
idem sa pochvalit .....mame 2 zuby a sme selma zubataaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...
mali sme aj poradnu a vazi 8 kg ....no maly - velky zbojnik....
fedri boze uz pol roka :fearful: to strasne rychlo uteka :wink: no vidim aj na nasom :sunglasses:
ostatne kocendy ahojte a pekny tyzden :wink:
6. sep 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
havka sak to tu zachranujem z tretej strany :grinning:

no uteseny valibuk, ten Adamko, zubacik :wink:
6. sep 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, zas vas mam tahat z tretej strany :sweat_smile: :grinning:
8. sep 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule tek vidim ze zachvilku sa to tu rodi :grinning:
pecula no super tt pribudaju
ahojky pipka
8. sep 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaduska ajoooj, ty aj zijes? :fearful: :grinning: ako sa mate? Co Bonko? poslucha? :confused: :dizzy_face:
8. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:

... ale tedaaa sme boli na 4.strane :confused: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

..nejak nemám času na net, kupovali sme bytík..teraz ideme prerábať vo veĺkom a všetko ostatné nechávame na prírodu... :wink: ale snad další cyklus aj na Brno- uvidíme ako budeme na tom s financiami :unamused:

Všetky pozdravujem a pozerám ako Vám tie vaše detičky krásne rastú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tešíím sa z vás :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:

a ano.. zachviľku sa tu rodí, že zulka :wink: držim palcee :slight_smile:

pekný víkendík :dizzy_face: :wink:
12. sep 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babuliatka, no veru, museli ste zachranovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
havka adamko je uplne zazracne babo, na 5 mesiaco a uz 2 zubky a taky je uz velky, no vidno, ze to bude chlapisko ako hora :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
gratulujem fedrinym blskam k polroku :dizzy_face: :dizzy_face:
no, zulka, pecka, referujte ako sa mate co robite, co je nove, nejake zmeny v menach, uz mate vybavicky pokupene komplet atd atd ste tu momentalne asi jedine tehule, tak chceme pocut vsetkoooooo
mahulik nemusis sa do brna ponahlat, ked budete mat byt na poriadku a ked sa budes citit na to, tak na to vhupsnete...
pipinecka ahoj :dizzy_face:
krasnu nedelu vsetkym :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. sep 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky.
maahul, tak super, nový bytík,akurát prerobíte, potom bude bábenko - teda v brušku môže spinkať pokojne od ďalšieho cyklu - dokedy sa narodí, stihnete aj prerobiť - som vám to pekne naplánovala, že :grinning: :grinning: :grinning:
Leni, nové foto? - či som tu len dlho nebola? :wink:
Pipka, aj naša malá rada sfukovala sviečky (a stále je to drží) :dizzy_face:
Havka, tak vy takto so zúbkami? Pekne,aj my sme tak nejako začínali :wink:
Dobrú nôcku všetkým, zdravím špeciálne naše tehulky a snažilky. Myslím na tie čoskoro rodiace a teším sa na foto :wink:
14. sep 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, aj tu konecne niekto napise :slight_smile:

gabi, a keby si ju videla ako fuka koleso nafukovacie :grinning: :grinning: :grinning: vsade ide vzduch, len do kolesa nie :sweat_smile: ale taaaak sa snaziiiii :grinning: :sunglasses:
14. sep 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka ano zijeme mame sa super bonuso je obrovsky za chvilku mi asi da facku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ahojte koculky moje, ja som taka nezbedna, vobec sa mi pisat nechce, precitam si co mate nove, ale tukat do PC sa mi nechce...habim sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
My mame dnes poradnu, tak som zvedava, ci uz sa nieco pohlo smerom k porodu :confused: rada by som to už mala za sebou, funim ako lokomotiva, puchnu mi nozky a rucky, vsetko uz je nachystane, zbalene.... :slight_smile:
Kto je teraz prva nadejna nova tehulka? :confused: :dizzy_face:
17. sep 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
maahu, drzim silno palce :slight_smile:
zulka, strasne to uteka... uz 38tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja som v takom case uz rodila.... Krasne si to dotiahla.... Prajem ti prijemny porod a hlavne tu neopisatelnu radost z vasho prveho stretnutia s malinkou.... Strasne ti drzim palce.... Prezila si si toho hodne, teraz si zasluzis uz len kopec radosti, tej pravej a nefalsovanej.... :slight_smile:
17. sep 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Katy, vasa bambulka je krasne babatko :dizzy_face:
Katy, ten tretí trimester celkom pekne ubehol, už sa teším :dizzy_face: na našu bambulku, už by som rada radilo, nech už je s nami :dizzy_face: No mam taky pocit, že sa ešte nič nechystá, no uvidíme dnes :sweat_smile:
17. sep 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka, ja som rodila planovanou sekciou, ale rano som este netusila, ze vecer sa hanka narodi. bola som len na kontrole v nemocke, lebo moj porodnik mal sluzbu, ale ozvy malej nejako blbli, tak necakal a hned mi dal este oxytocin, ci sa to nezlepsi a ked nic, tak som sla na sal.... a uz je tomu v sobotu 15 tyzdnov :dizzy_face:
drzim palce :wink:
17. sep 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved uvidim ....ozvem sa ako dopadnem dnes na poradni :slight_smile:
17. sep 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. :slight_smile: Zulka, tak ty už teda finišuješ? Juuuj držím palce, nech to máš rýchlo a čo možno najmenej bolestne za sebou. Radšej nech to na teba príde samo,než to vyvolávať týždeň po termíne ako mne. :unamused:
17. sep 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy, Hanička je nádherná. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Aké má dlhé vlásky. Určite vám robí radosť. Tak si to užívaj maminka. :slight_smile:
17. sep 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky babule..
mamicky... mate krasne deticky :wink: ....uzivajte si materstvo mojkajte sa pokial sa da...potom sa budu odtahovat :grinning:
Zulka.. zelam bezproblemovy porod... naozaj pekne si vydrzala pokope :dizzy_face: ...
Pecka.. ako sa dari?...
17. sep 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Že sa tu ešte niekto ukáže :confused:
Zulka aj ja ti želám čo najbezproblémovejší pôrod, nech ste s malou, čo najskôr spolu - ako to ubehlo, ešte si čerstvo pamätám tvoju diaľnicu a už bude mamička - fakt to letí....

Mamičky veru tie vaše detičky sú krásne - nie nadarmo sa hovorí, že tie naše umelinkárske detičky sú najchutnejšie :slight_smile:
17. sep 2009 o 12:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky.
zulka, aj tá moja kamoška, čo je tehu rovnako ako ty už by to mala najradšej z krku :wink: - teda najradšej by rodila a vybozkávala malého :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Veru, veru, čo nevidieť budeš mamina. A zuzla, lenka, maahul, hava, taky a všetky ostatné, čo sa snažia budú tehuľky :dizzy_face:
pekný (aj keď u nás prší) deň želám :dizzy_face:
17. sep 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu, dnes nikto? :confused: to kde ste? :confused: :slight_smile:
zase vam zachranujem temu z tretej strany :grinning: :sweat_smile:
18. sep 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, čo už, keď sme také záchrankyne :grinning: :grinning: :grinning: . Takže tehuľky, snažilky, kade sa flákate? žeby po iných témach? po ktorých???-nech si vás aspoň čítam :wink:
Pekný deň všetkým :dizzy_face:
19. sep 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem všetkým peknu nedeľu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja dnes pracovne :slight_smile: :wink: Pozdravujem všetkyyyyyyyyyyyyyyyyyy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :sweat_smile:
20. sep 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maahul, veď som sa pozerala, či nemôžeš spať :wink: . Ako pokračujete? Peknú nedeľu, mňa jedno zlatíčko zobudilo už pred šiestou, no ešte sa len preberám... :sweat_smile:
20. sep 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok