• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

23. mája 2011 
Ahojte, tak som vas nasla, ja ze kam ste sa vsetky podeli :slight_smile:
22. sep 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maahu ajoooj, no gratulacia k bytiku :dizzy_face:

inak zase zachrana z 3 strany :angry: :grinning: :grinning: uz tu nevysedavame od rana do vecera ako kedysi, cooo :confused: :grinning: :grinning: ti krpci a bruska daju zabrat :grinning:

my stale bojujeme s tymi nestastnymi stolickami, chuda vobec nevie spinkat...a my tiez nie :rolling_eyes: :sweat_smile: kedze v noci aj kazdu polhodku plac :frowning2: dufam, ze uz to prejde, lebo vazne zacinam uvazovat, ci naozaj chceme este surodenca :grinning: :grinning: :grinning: a keby tak dajboh rovno dvoch...tak sa az do dochodku nevyspim :sweat_smile: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tu cely cas nikto nebol??? :confused: :confused: :confused: :frowning2:
24. sep 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočulky :slight_smile: ...no teeeda Pipka nám to tu zachraňuje, ťahá nás až z 3 strany ...ďakujemee :slight_smile:
..tak ako sa držíte ?...Zulka je ešte 2v1?..Pipka musíš nás poinformovať, ak niečo budeš vedieť :wink: ..Zulka držím všetky palce, nech to máš rýchlo za sebou :wink:
Peculík a ty ako sa cítiš? Oddychuješ ? Nakupuješ?
Mahu gratulujem k bytu, tak nech sa Vám fajn býva a máte dobrých susedov a hlavne nech ste v ňom šťastní a čím skôr, aby vás bolo min. o jedného viac.. :wink: :slight_smile:
Pipka, aj susedovému Leovi idú naraz 4 zuby, chúďatko taký je mrzutko, spí ako myš na vreci...suseda mu dáva čípok Viburcol (homeo.), tak ho to trošku ukľudní...držím palce nech už sa tie potvorské zúbky vytlačia a nebantujú Hanulku, aby mamina nerozmýšľala či naozaj ešte chce druhý pokladík.. :wink: :slight_smile:
My sa máme fajn, Romanko má 7kg a asi nám už pôjdu zúbky, lebo slintá a hryzie o 106.. :grinning: ..my máme dnes s mojím drahým 10 výročie svadby, booožinku tak to rýchlo ubehlo, ani sa mi nechce veriť.. :slight_smile:
Kočky všetky Vás pozdravujem a držím palce ..Romanko sa pokakal, tak musím bežať pokým nám nezamorí byt..ty kokso to by človek neveril koľko smradu z takej malej riťulky .. :grinning: :grinning: ň
..ahojky..a pekný víkend všetkým.. :dizzy_face:
25. sep 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Jujka, ako ťa opäť rada čítam - táto naša diskusia už nieje taká živá ako predtým, ale aspoň keď sem tam napíšete, tak je radosť vás čítať. Som rada, že sa vám pekne darí a z malého rastie riadny chlap - pozdravujem celú rodinku a blahoželám k výročiu :wink:

Pecka veru aj mňa by zaujímalo ako sa máte? A zulik ty si ešte celá :slight_smile:

Pozdravujem baby :wink:
25. sep 2009 o 10:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jujka ano ano zulka bola vcera u mna, stale 2v1, skontrolovali sme brusko, Romanka zatial poslucha, tak este buduci tyzden poradna a na piatok som jej naordinovala porod :grinning: Hanka sa uz kamosky nevie dockat... :sunglasses:
25. sep 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romanko je veeelky fesak :sunglasses: neboj, prve zubky su v pohode, to som ani nevedela ako a boli vonku :wink: :wink:
horsie je to s tymito nestastnymi stolickami :frowning2: uz som aj ja rozmyslala, ze na noc aspon jej dam lyzicku panadolu baby, nech sa chuda vyspi...alebo tiez skusim tie cipky :wink:
25. sep 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5 . strana :rolling_eyes: kde steee :confused: :sweat_smile:
1. okt 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Pipka, skalné sme v téme Slovenky v Reprofite Brno, inak Hanka je nádherná :dizzy_face:
1. okt 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som pozerala, ze ste sa nejak popresuvali :sweat_smile: :grinning: ale ked ja do Brna nechodim :unamused: nemozem okupovat vsetky temy na koniku :grinning: uz dost, ze trcim v snazilkach stale...zaciname druhe kolo, tak si to tu predohrievam :grinning:
inak drzim palceky :wink:
1. okt 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale idete si pre surodenca? :slight_smile: , super tak drzim palce, a mozes chodit do akejkolvek temy, a hlavne musis k nam budem rada :dizzy_face: , a cele IVFko? ci mate mrazaciky?
1. okt 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrazaciky nemame...takze pockame do Vianoc...co ak by motyka vystrelila :grinning: ..a ked nic, tak ideme celu torturu od zaciatku :sweat_smile: :dizzy_face: dufam, ze uspesne.
1. okt 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipka a vy ste chodili do ktorého caru?, ináč dnes som bola na detskej ambulacii , pre dcérkyne výsledky a prišli tam traja ludia a mali TROJCATA, v tých prenosných sedačkách, také 4 mesačné, to bola také úžasne krásne a všetky tri boli dievčatká :dizzy_face:
1. okt 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky my do GF v bratislave :wink:

A sprava pre vas: Zulkina Romanka je uz na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Narodila sa dnes o 14.30, 3120 g a 50 cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. okt 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeej, zulinke blahozelame a prajeme vela zdravicka Romanke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

pekny vecer prajem :slight_smile:
1. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujeeeeeeeeeeem zulinke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Veľa zdravia maminke aj Romanke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. okt 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulke srdečne blahoželáme k Romanke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásne si to zvládla :wink: ....a celej rodinke veľa, veľa veeeeľa zdravíčka, šťastia a lásky :slight_smile: :slight_smile: Držkajte sa ....a tešíme sa na prvé fotky Romanky.. :wink:
1. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, budu krstiny, gratulujem k Romanke, nech sa vam dari a ste stastni!!! :grinning:
1. okt 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Zulke z celeho srdca blahozelaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: strasne sa tesim a prajem len to najlepsie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pozdravujem ju
To je nadherna sprava takto na rano :dizzy_face:
2. okt 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulinka zo srdca blahoželám, teším sa veĺmi a prajem veľa šťastia, zdravia, plno krásnych chvíl, krásne meno :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. okt 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulka z celého srdiečka blahoželám k malej Romanke, nech ste zdravý, šťastný, nech vám malá robí len a len radosť. Teším sa s vami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth:
2. okt 2009 o 08:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka zo srdca blahozelam a prajem malickej hlavne vela zdravicka a vela prekrasnych chvil :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ahojte, inac sme sa tu pri tych gratulaciach krasne postretali :wink: .....stara dobra partia
2. okt 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojteee, pozdravy odovzdam, mala je naadhernaaa a zulka vas vsetky pozdravuje :wink:
2. okt 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sa mi podari, dam vam sem aj romankinu fotecku :dizzy_face: ale zatial to neviem stiahnut z mobilu :sweat_smile: musite pockat, kym dojde MM z roboty :grinning:
2. okt 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej, pipka ma predbehla, ja som vcera nestihala a dneska uz to vsetky viete - veru, romanka je na svete, urcite nadherna po maminke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ZULINKA tak este raz - velikanske gratulujem obom rodicom a Romanka - nech si zdravucka a nech ta v zivote cakaju len same radosti a stastie, vela lasky a super uzasny zivot :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulka pripajam sa s gratulaciou, tak uz mas ten vytuzeny balicek vo svojom naruci. :dizzy_face: :zipper_mouth: Nech ste zdrave obidve a vela krasnych chvil prajem. cmuccccccccccccccccccccccccccck :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
2. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulkina Romanka :dizzy_face: konecne sa mi to podarilo stiahnut...sikulka soooom :grinning:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3356489&vReferer=
2. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je nadherna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
strasne sa s nou tesim.... :slight_smile: este raz prajem len to najlepsie.... :slight_smile:
2. okt 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: oh, sladkááá je :dizzy_face: náádherne babatko :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok