• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

23. mája 2011 
ja som tie fotky uz stihla pozriet.... :wink: ale su tie vase deturence uz velike :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a tie trojicky by ti velmi pasovali :wink: :dizzy_face:
2. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, mate nadherne deticky vsetky :dizzy_face: :dizzy_face: tesim sa z Vas.. :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
...a snad aj ja raz budem take mat :sweat_smile: :dizzy_face: :zipper_mouth: ..

všetko dobre detičkám a ich maminkám želám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. okt 2009 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.
tak ešte aj tu - zulinke zo srdiečka gratulujem (aj ockovi :wink: ). Romanka je nádherná, pekná fotočka :wink: .
pekný víkendík všetkým, my ideme cez víkend na výlet - k našim :slight_smile: a snáď aj do prírody, ak bude pekne :dizzy_face:
3. okt 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj krásna princeznička je naša Romanka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Navrhujem zavrieť túto TÉMU :wink: , pomaly sa to mení na IVF a mamule, akože fakt to je, super ma to teší :dizzy_face:
3. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy no na fotke by som bola najlepsia trojickova mamina :grinning: :grinning: :grinning: ale ta skutocnost...no neviem neviem :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

taky este to tu nemozeme zavriet...ved zaciname druhe kolo postupne :sunglasses: ale este pockame na maahu, zuzlik a dalsie...a ked budu maminky vsetky, tak ja zacinam kolo surodencov :grinning:
3. okt 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam sa k druhemu kolu :wink: ale iba s KETkom
3. okt 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my uz mrazacikov nemame :frowning2: ...my musime nanovo :sweat_smile: :wink:
3. okt 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame este na dva pokusy a keby sme chceli IVF tak uz by muselo byt na plnu platbu :frowning2: Mam sice vycerpane iba 2 IVF ale vek nepusti.... :pensive: MM stale hovori, ze skusime tie KETka a ked to nevyjde, radsej dame peniazky Hanke.... Bohu vdaka aj za nu.... Ale verim, ze este nejaky surodencek bude :wink:
v maji ideme na to... :slight_smile:
3. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my skusame stale prirodzene...co ak by motyka vystrelila :grinning: ale ak nie, tak jeden pokus skusime+KETka ale ak sa nepodari, tak na treti uz tiez nejdeme...mam uz 36, to je az az...tak to asi poriesime ako vy...radsej nech si hanula uzije :grinning: a my radsej popozenieme mojho braska, aby mala aspon sesternicu alebo bratranca :grinning: :dizzy_face:
3. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my prirodzene ani neskusame.... :pensive: aspon setrim na HAK :wink: my nemame sancu prirodzene :pensive:
3. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale aspon mate mrazaciky :dizzy_face: ja si nedostatok mrazacikov kompenzujem aspon tak, ze si myslim...ze co ak... :sweat_smile: :grinning:
3. okt 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palce, nech ma hanulka surodenca(cov) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme...spravime pre to vsetko :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to verim :dizzy_face:
3. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka, este raz blahozelam, Romanka je zlatulinka, myslim ze sa dokonca na Teba podoba :wink:

katy a kolko mrazacikov este mate?
4. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, rybka :wink:
ale ti tie tyzdne riadne pribudaju.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
my mame este 2x3 mrazaciky.... teda na dva pokusy.... ale kolko sa rozmrazi a kolko sa ujme netusim.... ale verim, ze este aspon jedno babo bude..... :zipper_mouth:
4. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moc drzim palceky, mas krasne optimisticke motto v pase, tak verim, ze to vyjde aj na druhy krat a budete mat doma druhy zazrak :wink:
Nielen mne pribudaju tt, ale Tvoja babulka ako krasne rastie, ved uz ma vyse stvrt roka :wink: verim ze Vam robi vela radosti... drzte sa
4. okt 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybka, dakujem :slight_smile: drz sa aj ty... prajem vsetko dobre.... :wink: :dizzy_face:
4. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem katy :wink:
4. okt 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá. nemám gonal. neviete pomôcť. súrne
5. okt 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky.. zdravým Vas všetkyyyy v tuto netradičnu hodinu :grinning: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :wink:

uuuhaaa :grinning: tu sa začína pracovať na surodencoch :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: tak držím palceee :slight_smile: :slight_smile:

My prerabame vo veľkom a ja v kutiku duše duufam, že na Vianoce budem už v novučičkom novom :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pekný deň :dizzy_face: myslím na Vás... :slight_smile: :wink:
6. okt 2009 o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte krasky, dakujem vam vsetkym za gratulacie :dizzy_face: :slight_smile: . My sme od pondelka už doma a pekne si to užívame. Maličká je zatiaľ dobručká, takže je to super, akurát sa mi nedarí dojkať :frowning2: no ale čo už, sú aj horšie veci. Hlavne že je medzi nami, nemôžeme sa na ňu s mužíkom vynadívať :dizzy_face: .
Snažilky, prajem vam, nech ste už čím skôr maminy, tak šup šup, nech to tu uzamkneme :wink: . Idem si lažkať k malej, mužíka som poslala na úrady vybavovať.
paaaaaaa
7. okt 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulinkaaa vitaj doma, zelame vsetko naj naj a drzim palce, aby si to miecko rozmyslelo a snad nabehne este..skusaj to stale :slight_smile:

a fotkyyyyyy nam daaaaj :dizzy_face:
7. okt 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulinka, zo srdca gratulujem a dúfam, že Romanke sa bude na tomto svete páčiľ. myslím, že ako vytúžené dieľatko sa u vás bude mať fajn. Držkajte sa a Romanke posielam božtek na noštek.

kočky ahojte! Dlho som nepísala, ale čítam Vás. Prežívam s vami všetky vaše radosti a starosti. Keď Vás dlhšie nečítam, tak mi chýba ako sa máte.
8. okt 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zulinecka zlaticko uzivaj si malinku kazducku sekundu, tieto babatkovske casy su asi najkrajsie :dizzy_face:
som rada ze je dobre babatko a pre mliecko sa netrap, budes odstrekovat ako tanicka a ak nebude mliecko no svet sa nezruti nebudes prva ani posledna, Romanke je to uuuplne jedno v tejto faze hlavne ze jej nieco date papat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: inak - podla tej fotecky sa mi zda ze sa potatila, ci je to len zdanie :wink: povedz ty :dizzy_face:
mapka ahoooj, no ako sa mas, co robis, ako sa ti dari, chybas tu...tak pis ak stihas...
inak pekny vecer vsetkym babulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. okt 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zulka, blahozelam k tvojej rozkosnej romanke :dizzy_face:
8. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mapka , že sa aj ozveš :slight_smile: , chýbaš napíš občas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. okt 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute Babule. Sľubujem, že už sa budem ozývať častejšie :slight_smile:
Dnes máme akciu v práci. Už som nachystaná, tak mám chvíľu aspoň sa vám ozvať. Je fajn, že ste stále v tejto témičke a nemám problém vás nájsť. Aj keď názov tejto témy už asi nie je pravdivý. Takynka čau. Som rada, že ťa tu stále vidím.
9. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mapka v tejto teme som ani nie uz, robime IVF cez Brno tak som sa tam vcucla :wink: :slight_smile: , no som tu stále :stuck_out_tongue_closed_eyes: závislosť je silnejšia ako by sa na prvy pohlad zdalo :wink: , ozvi sa co nového?
9. okt 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok