• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

23. mája 2011 
ahojte :slight_smile:
zulka, este raz gratulujem k uzlicku stastia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: romanka je nadherna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech vam robi len a len radost :slight_smile:
pozdravujem vsetky stimulantky, nemam velky prehlad, ako na tom ste, ale myslim na vas a strasne vam drzim palce :slight_smile:
9. okt 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka tak este raz ti gratulujem k malinkej, je to naozaj kraaasne princeznicka, ako tu uz nieko pisal tieto nase umelinkove deticky su naozaj vynimocne :wink: zelam vam vela zdravicka, a dojcenie nevzdavaj, ono sa to vraj zvykne rozbehnut, prip. skus sa nakontaktovat s nejakou laktacnou poradkynou,urcite to velmi pomoze
drzim palce!

babenky ako tak sledujem tuto temu cca 2 roky, tak ste tu uz vsetky mamulky a tie co su snazilky tak su po vacsine "brnacky", nechcete zalozit novu temicku, napr. stastne mamulky po IVF? :wink:
9. okt 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julietka...taka tema tusim aj bola zalozena...ale nejak nas to sem stale taha a maminky po IVF zapadli prachom :grinning: :sweat_smile: ja som chvilku aj v tehulkach po IVF bola...ale v tych snazilkach sa nam nejako najviac paci :grinning:

ved musime pockat, az kym aj posledna z nas nebude minimalne tehulka...a potom moznoooo :unamused: :grinning:
9. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulka aj sa ešte raz pripájam ku gratulácii - malinka je fakt nádhernučká - viem, si vás predstaviť ako sa s mužíkom nad ňou rozplývate - verím, že to chvíľku zažijeme aj my... Tak sa pekne a statočne držte, nech ste zdravučký :wink:

Mapka aj teba pozdravujem, fakt som ťa tu už dlho nevidela... ahojky :wink:
9. okt 2009 o 15:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzlik ajooj, a vy ako? :confused: Nestiham sledovat... :unamused: :wink:
10. okt 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky dakujem vam za garatulacie :dizzy_face: malicka je naozajstny anjelik (klop, klop) je strasne dobrucka, uz aj dojkam celkom dobre, i ked prikrmujem, mala potrebuje hlavny chod aj kolacik (trochu UM na zaver) :sunglasses: . Drzte sa koculky :slight_smile:
12. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka, este raz gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vsetko dobre prajem, vychutnavaj si ten blazeny pocit materstva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: , Zulka a nové fotečky Romanky?, ďakujem za smsku, bohužial som akurat prechadzala s T-mobilu a O2 a mala som par dni, mimo siet , tak som neodpisala, ale konik mi dal vediet :wink: , tak aspon cez neho som napisala :dizzy_face:
12. okt 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, mamulky, snažilky, tehulky, :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

prišla som Vas omrknuť.. ja totižto chodím iba večer :sweat_smile: :grinning: teda neskoro :frowning2: žiaľ času málo... nestíham, furt prerabame, v práci sa nezastavím....nič nestíham :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ... iba po nociach mrkať MK(a aj to ked pracujem :zipper_mouth:) :grinning: :grinning: Brno sme nakoniec museli stopnuť kvoli financiam :cry: trošku som s toho smutná(teda trochu viacej :frowning2: ), ale chceme mať už prerobene a tam si zasadíme aj stromček :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bytik máme obrovský, tak snad aspoň tie dvojky budu :dizzy_face: Ale nepredbieham radšej.. :slight_smile: :pensive:

držím taky palce :slight_smile: :dizzy_face: a myslím na teba.... aj na zuzlinku :wink: číham v Brnackej teme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zulka super, že je mliečka už viacej, isto sa to rozbehne ešte :sunglasses:

pipi a nechceš si dať už to snž za nickom :wink: :wink: nech som v obraze :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Hanka je slniečkoo :dizzy_face: To vidno na každej jednej fotke, paradaaa :slight_smile: :dizzy_face: :wink:

katy.. aj Tvoja Hanulka... je božká... jaj, radosť pozerať vaše fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Vždy mrknem ako rastiete :slight_smile: :wink:

julietka gratulujem k pariku :dizzy_face: :dizzy_face: to je pekné, že to takto vyšlo, no nech ste hlavne zdravučky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

pozdravujem všetkyyyy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mapky, havka, tanitt..a všeeeetky :slight_smile:

pekný a uspešný deň, nech deturence robia radosť :slight_smile: :dizzy_face: idem sa opäť zaradiť medzi nočné pracujuce sovy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pa :wink:
15. okt 2009 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj *Mahulík :slight_smile: gratulujem k bytíku, Brno ti ubehne za 14-dní celá stimulka :wink: , nemusíš sa trápiť, financie sa naškrabú a bude bytík pre dvoječky :slight_smile: , som rada, že si sa ozvala, môžeš kludne aj v Brnáckej témičke písať, drž sa a napíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. okt 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mahulik aj ja ťa pozdravujem a ďakujem za držanie palcov. Škoda, že sa stimulka oddialila - možno to tak malo byť, neboj ani sa nenazdáš a whoopsneš do celého procesu - fakt to strašne rýchlo ubieha. Drž sa, veľa šťastia a nervovou pri prerábke bytíku.

Zuliček krásne fotečky malej si pridala :dizzy_face:

Inak Pecka sa dlho neozvala, neviete o nej nič?
15. okt 2009 o 08:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulíček fakt nádherné fotečky princezničky :dizzy_face:

Fakt skutočne čo je s Peckou, kašle na nás?
15. okt 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky!

Takynka, dúfam,že oboch drobcov už máš doma a pekne sa v tej zime zahryznú do tvojej perinky. Z celééééého srdca držím päste :slight_smile: . veľmi Ti to prajem :slight_smile:

Teším sa s Vami, že ste to nevzdali. Veľmi, veľmi všetkým držím palce. Ste všetky bojovníčky!!!!! A zaslúžite si všetky šťastný koniec.

Mahu, zuzlik, zulka, katy, pipka, julietka a samozrejme všetky ostatné zdravím vás. :wink:
16. okt 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mapka, ďakujem máme dvoch bobákov tak uvidíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. okt 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takynečka veľmi vám držím palčeky. Hlavne si dávajte na seba pozor a oddychujte.
16. okt 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:

zulka vidim ze si pridala fotecky vasho pokladiku, princeznicka je naozaj krasne miminko a vyzera ze je aj kludne babatko a robi vam urcite velikansku radost. a mozno aj mliecka bude casom viacej :slight_smile:

mahulik vidim ze aj vy prerabate, a nie si tu jedina, aj avka preraba, to je ako sa hovori u nastavajucich mamiciek "syndrom hniezdenia", aby ste pekne priviedli babatko, alebo babatka do novucickeho :slight_smile:

a tiez zdravim mapku, pipku, katy, zuzlika, taky a vsetky ostatne babulky snazilky aj mamulky :dizzy_face:

inak mapka ja som bola stale v tom ze ty si uz mamina, akosi sa mi to v tej mojej hlave poplietlo, ale asi teda uz coskoro budes :wink:
16. okt 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
takynečka, opatruj bobátka :slight_smile:
myslím na vás všetky, už poďte medzi tehuľky a mamuľky, nech sa tu fakt už nemotám :grinning:
16. okt 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, konecne to tu trosku ozilo :sunglasses:

zulinka mala je naaadhernaaaa, hotovy anjelik...uziiivaj si to :wink:

maahu, gratulacia k bytiku...tak uz vam nic nestoji v ceste, hniezdocko uz mate :grinning:
no hanulka nasa je pokladik...le len cez den :sweat_smile: v noci v poslednej dobe straaasne vymysla a vobec nechce spavat :rolling_eyes: plac plac a plac...niekedy sa taaak jeduje, ze uz sme to vzdali, vezmeme ju do obyvky a spat ide az o jedenastej :rolling_eyes: teda...ona ide spat o osmej, aj hned zaspi...lenze po hodke je hore...a koniec :frowning2: a uz sme skusili mozne aj nemozne..proste od 12,5 mesiaca je to takto...vraj len prechodne obdobie, mi kazdy hovori...tak len cakam, kedy to bude zase to nase babatenko, co vecer lahlo a rano vstalo :sweat_smile:
ale inak je zlata, cez den uplne ina ako v noci :grinning: uz brble o106, po maminke :grinning: :grinning: :grinning:

takynecka veeelmi siiilno drzime palcekyyyy, budem chodit kazdy den nakukat na novinky :sunglasses: kedy testujete :confused:

mapka, gabi, zuzlik, tanitt, juliettka, pecka, katy...a ostatne vsetky vas pozdravujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, teda tu sa dnes poisalo :wink: ...no stare casy to nie su, ale aj tak :wink:

taky neskutocne sa z vas tesim ze ste do toho isli a straaaaasne silno budem drzat paluchy celych 9 mesiacov :slight_smile: . lebo si to zasluzite.......myslim na vas a tesim sa na pozitivny testik :wink:

a zuzli aj o tebe som vysmirovala ze strazis drobatka :wink: tak samozrejme to iste plati aj na teba :wink:

ostatne kocule ahojte

pipka aj nas maly zle spava a niekedy sa zobudi v noci aj 15 krat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....skusame mozne aj nemozne :pensive:
16. okt 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky moje zlaté :slight_smile: , veľmi pekne vám ďakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: testujeme 30.10 :dizzy_face:
17. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takynka tfuj tfuj tfuj...palciska drzime cela rodinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

havka...no a to vas adamko este nechodi...a ta nasa drnda stoji v postielke a vrieeeska na cely dom...nevies si predstavit :rolling_eyes: normalne niekedy uz mam pocit, ze ma susedia asi udaju na policii, ze ju tyrame :frowning2: a to som tam pri nej, aj si s nou lahnem do velkej postele, ze snad zaspi tam...ale mozem tam byt aj hodinu, proste ked sa postavim, je okamzite hore :rolling_eyes:
17. okt 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maahulik...uz som podla tvojho zelania oficialne povysila na snažilku :dizzy_face: :grinning:
17. okt 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka on sa da napriec postielky a na protest dupe do cela postielky z celej sily :rolling_eyes: ...este ze byvame v RD :wink:
este nechodi ale uz mu vela nechyba lebo v pavuku beha po dome ako taky siron :grinning: , ach moje kvietky - dostavaju pofacit :grinning:

taky drzim palciska na 30 :wink:
18. okt 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
havka...no mame to super :sweat_smile: :rolling_eyes: nasa hanka zase na protest bucha hlavou o stenu :frowning2: uz sme odtiahli postielku a spava uprostred izby, len sa bojim, co vymysli nabuduce :unamused: :zipper_mouth:
18. okt 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipka, havka, takze snazilky, hmmm, krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jaj baby bodaj by vam to klaplo este do vianoc a prirodzene :wink: nech mozte porovnavat oba sposoby pocatia :sunglasses: :grinning: vyzera ze mate doma poriadne sidielka, hmmm :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. okt 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj lenulik...no ver mi, ze ten klasicky sposob by som si inak vychutnavala :sweat_smile: :grinning: :grinning:
hadam by potom take babo aj lepsie spalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale dnes hanula trha rekord...bola hore zatial len raz :sweat_smile: :dizzy_face: za chvilku sa uz k nej pojdem suchnut :slight_smile:
18. okt 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zlatíčka :slight_smile: :wink:

pipi, no koonečne :grinning: teraz mám uplny prehľad :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: držim palce.. kiež by to vyšlooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no havka, máte to doma pestré :sweat_smile: :slight_smile: ale hlavne že ste zdravý, no nie?! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

taky, myslim na teba .....a chcem vidieť testik s dialničkou :slight_smile: :wink:

a zuzliiiiik :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face: verim, dufam, držim palce, modlim sa... nech je všetko tak ako má byť... :dizzy_face: :dizzy_face:

všetky ostatné pozdravujem :slight_smile: :slight_smile: juliett, lenka, mapka, gabi...
... a že neuhádnete kde sa momentalne nachádzam? :grinning: :grinning: :slight_smile: :sweat_smile:

pekny dniiiiik :dizzy_face:
19. okt 2009 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute babule.
Julietka to bolo pekné, ale škoda, že to nie je pravda. Dúfam, že tvoje slová budú vyslyšané. :slight_smile:

Mahulík, žeby v práci? Nepreháňaj to. Bolo by fajn, keby sme radšej ponocovali pri bábätku, nie?

Havka ako sa máš? Ak dobre pamätám, my sme stimulovali v podobnom čase? A teraz máme každá iné starosti. Celkom Ti ich závidím, samozrejme v dobrom :slight_smile: Je fajn, že ste stále tu a môžem si prečítať ako sa máte, lebo ste mi všetky prirástli k srdcu.

Takynka, už sa teším na diaľnice. predpokladám, že predbehneš tú z Blavy do Košíc! :slight_smile:
19. okt 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, veru mapka veru stimulovali sme spolu :wink: ....a ako to vyzera s vami? ak si dobre spominam mala si vtedy velke problemy :confused: ale uz mozno nepamatam celkom dobre.....
inak sa mam fajn len uz chodim do prace :frowning2: a poviem vam je to teda na prd :cry: :cry: :cry:
no ale ved pozname PN a OCR a aj dovca este je ......ale aj tak je to hruza

zuzli videla som tvoj testik :wink: sa velmi tesim :sunglasses:
taky a ty sa ako citis?...posielam ti tie najmamickovejsie virusy ake existuju :wink: :sunglasses: ....
a samozrejme aj vsetkym snazilkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

boze baby co by som ja dala za prirodzene otehulkovanie :pensive: ....ale to asi kazda z nas tuzi :pensive:
tak sa drzkajte ....
19. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :slight_smile:
Havka ty si fakt v práci? :confused: trošku skoro nie? či si musela ísť....?
a ďakujem za mamičkovské vírusíky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja sa trápim a už aj v noci ocikávam testíky, len bohužial sa skorej zobudím ako viem výsledok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
Mapka, Havka, Pipka, Mahulik, a ostatné všetkučky všetky pozdravujem :dizzy_face:
20. okt 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok