• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

23. mája 2011 
Ahojte, takže zuzlík nám je tehotný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . To je super. zuzlík. veľmi držím paľuchy, aby to všetko prebiehalo hladko. :slight_smile: Teším sa s tebou.
23. okt 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzlinka paraaaadaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujeeem, ja som to vedela :slight_smile:
a kolko hcg? Budu aspon dvojky? :confused: :sunglasses: :sunglasses:
23. okt 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem babule :dizzy_face: :dizzy_face: Havuška vyšpehovala :slight_smile:

Pipka asi dvojočky nie, skôr to vyzerá na jedného drobca - hcg 334,50 :wink:
23. okt 2009 o 14:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzlik supeeeeeeeeeeeeeeeer. Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak sa strašne teším, veď ty vieš. :grinning: :grinning: :grinning: Jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííí. Teraz to už musí byť OK. Musííííííííííííííí. Inak na Reprofite som čítala, že chodíš k inej lekárke. Nevolá sa Muránska?
23. okt 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinušik ďakujem zlatko :dizzy_face: :dizzy_face: Áno chodím k Muránskej - zmenila som lekára, lebo to 2hodinové vyčkávanie v čakárni a následne rýchle odbitie ma už prestávalo baviť. Bola som, vlastne o týždeň v piatok k nej idem prvýkrát na utz, tak som zvedavá, ale ja som ju už zažila pred rokom a prístupom sa mi celko pozdávala, tak dúfam, že nesklame. A aj preto som k nej išla, lebo spolupracuje s dankovčíkom, tak keby niečo, aby som ho mala poblízko :wink:

Filipko už ako vyrástol, strašne je zlatučký - isto ste na neho hrdý :slight_smile:
23. okt 2009 o 14:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzlik, kraaasne cisielkoooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no uz sa tesim na prvy ultrazvuk :sunglasses: kedy ides? O 3tt? :confused:

ako keby som ja isla...tak sa tesiiiim :grinning:
23. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzliiiik, juuuj, budem sa opakovať, ale mám veeeeľku radosť s teba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: opatruj sa :dizzy_face:
23. okt 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem baby :dizzy_face: :dizzy_face:
Mahulik si zlatúšik :dizzy_face:
Pipka na utz idem v piatok 30.10. - to by mohlo byť vidno dutinku a potom na srdiečko asi o ďalšie 2tt :wink:

Pekný víkend vám prajem
24. okt 2009 o 12:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzlik, ja som nad ňou tiž rozmýšľala, len som nemala od nikoho referencie ako sú s ňou spokojní. Ja som u nej bola v 12 tt na uzv a v podstate bola OK, ale zase ma neohúrila. Tak preto to rozhodovanie, či nie alebo áno. Moja gynekologička je strašne na prachy a tiež sadlho čaká, tak som ju chcela zmeniť.
A ďakujeme za pochvaly Filipka, veru sme na neho hrdí. :grinning:
25. okt 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzlik inak paráááááááádne testíky. :wink: :grinning:
25. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Zuzlik tie testíky sú fakt parááááádne :grinning:
25. okt 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraaasne testiky zuzlik :sunglasses:
25. okt 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzla - strašne strašne moc gratulujem :dizzy_face: - nech dopadne všetko ako má - malým uzlíčkom(alebo dvoma) v náručí

zulka - pre dcérušku všetko naj..naj...naj...... :dizzy_face:

ja vás už neja moc nestíham , občas niečo prečítam.....ale..... ....tak sa ospravedlňujem , že až takto neskoro :pensive:
26. okt 2009 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirica ahojky no ako sa mas dlho som o tebe nic necitala
a inac cafte vsetky zuzla velka gratulacia
26. okt 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirica jeeej, vitaj po dlhej dobe :dizzy_face:

kadus ajoooj, teba som tu tiez sto rokov nevidela :sunglasses:
26. okt 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale pipka a vidim ze ty si snazilka no toto a kedy asi planujete
aj ja by som chcela ale neviem kedy
neviete co je s peculou
26. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kadus...planujeme uz dlho...skusame tiez...zatial bez efektu :unamused: ale momentalne nam stoji...ci skor lezi v ceste nasa mala osemzuba antikoncepcia :sweat_smile: :grinning: :grinning: ked pospi celu noc bez budenia, vrhame sa do toho opat naplno...a ak sa do marca nezadari, tak zase uja doktora asi navstivime :wink: :wink:

a vy ako? Bonko je uz isto velky fesak :sunglasses:
26. okt 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pipi bonuso je velky ma asi 95cm :slight_smile: a velky vymyselnik uz ma skoro vsetky zuby a vlasu ani jedneho :grinning:
26. okt 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej pipi a kada

no ja toho moc nestíham, však asi tušíte prečo :sweat_smile: ......aj keď musím si zaklopať ,ale na počet detí sa dosť dobre vyspíme .......Theuško nevstáva v noci vôbec , Neuško len raz okolo 2,30 -3,00 a Leuško asi 2-3 krát ......ale Leuškovi len vopchám flašu s čajom a spí ďalej vstava o 2,30 a o 5,00......niekedy ešte o 11,00 ....no ani jedného neuspávame . len okúpeme a šup do postele - a oni spia do 5 minút.................ale cez deň je to jedna paráda :grinning:

pipi - veľmi ti prajem aby ti tam to snž svietilo čo najkratšie .....tt ....je ďaleko lepšie

ináč sa musím posťažovať , že sme boli na kontrole na kardio s Neuškom ......tam sme sa dozvedeli že mal po pneumotoraxe poškodené srdiečko - a oni nám to normálne v nemocnici nepovedali :angry: .......teraz je už všeko v poriadku vraj sa to krásne zacelilo ..... ale keď som sa to dozvedela skoro ma šlahlo o zem.....príšerne ma naštvali :angry:
26. okt 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kadus, tak to sme na tom rovnako...hanula sice zubov len 8 ale vlasy tiez nema :grinning:

miri dakujeeem, snazime sa pre to spravit co to da.... :grinning: kiez by sa nam zadarilo ako vam :wink:

no to verim, to by nastvalo asi kazdu :angry: ako to mozu take nieco nepovedat :angry: :rolling_eyes: sila!
ale chvalabohu, ze je uz vsetko ok. pusinky im daj za mna :wink: Tisko zavidim to spanie :sweat_smile: to co sme do roka pri hanke ani nepoznali, nam teraz dava patricne pocitit :sweat_smile: :grinning: ale snad aj to prejde :wink:

a nejake fotky by to chcelo pridat :dizzy_face:
26. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: ahojte zlatíčka mojee :dizzy_face: zase sme tu akosi pomenej,ale tak ja to chápem :slight_smile: :slight_smile: :wink:

mirica ahooooooooj, ty máš doma už 4.synačikov :dizzy_face: :dizzy_face: to je úžasnééé :slight_smile: držkaj sa :dizzy_face:

taky moja, zajtra držím palčeky na krvičku.. testíky su krásne, tak verím, že také pekné bude aj HCG, mooooc Vám to želám :dizzy_face: :dizzy_face: mám z Vás radosť.. konečne sa to tu krásne rozbieha...

zuzliiik aj ty sa drž na kontrole(sone) a príd nam doniesť len dobre správičky...
:dizzy_face:

:slight_smile: :dizzy_face: ..mne tiež opäť ovula naskočila.. tak aspoň s toho sa teraz vytešujem :grinning: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

všetky pozdravujem... cmuuuk :dizzy_face: pekný večer :slight_smile:
29. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takynka kraaaasa :slight_smile: moooc na zajtra drzim palcekyyyyyyyy :slight_smile: a cakaaaam na spravicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takynka veľmi, veľmi, veľmi gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Som veľmi šťastná

Zuzlík aj tebe samozrejme veľmi gratulujem. takže dvojky!? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To je super. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nezabudni veľa piť a oddychovať, veď ty to už poznáš.

mahu, ty máš tieš super správičku :slight_smile:
Kedy uvažuješ o stimulke?
30. okt 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takynkaa tesim sa z tvojich // velmi moc!!! :dizzy_face: drzim palceky...no uz to vyzera ze konecne sa to pohlo dalej :dizzy_face: . Zuzlik, ty dvojky? Fiiiha, no super :dizzy_face:. Lenik, Mahu a dalsie sup sp, ste na rade :wink:
30. okt 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky ďakujem vám - no poviem vám príjemný šok pre nás. Budeme nesmierne šťastný ak sa obaja bojovníčkovia udržia 16.11. ideme na srdiečká, tak na nás myslíte. :wink:
30. okt 2009 o 15:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, zuzlik, naaadhera :wink: tak sa tesime a drzime palceky aj dalej :dizzy_face:
30. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzlik a fotky z utz su kde? :confused:
30. okt 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

Nahodou som sem zabludila a tu same pozitivne spravicky :slight_smile: sa velmi tesim a velmi velmi to kazdej prajem. Neviem ci si ma este pamatate Takynka, Mahu, Katy 2, Pipka,Hava, Rosienka....chodievala som aj do tej starsej temy a zo zaciatku trosku aj sem.
Vsetkym snazilkam prajem,aby im to cim skor vyslo a verte aj zazraky sa deju - jeden mi spinka v postielke :slight_smile: :wink:
30. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem zuzlinke, to je genialne, predsa sa zadarilo :sweat_smile: :dizzy_face: :wink:
taky mas tiez pozitivny test? tak tiez paraaada

mici ahoj, jasne, ze si ta pamätame, uz sme sa vsetky dost rozstratili a snaziliek je nas uz len malo

ja som momentalne v stimulke v plnom prude, uz ma 4 pichania Merionalu za sebou, tak snad to bude do tretice konecne tiez na tie dvojky :grinning: Doky ma chce uz len tehotnu pustit prec :dizzy_face: A super pozitivne je, ze muzik mal super TESE a boli milo prekvapeni, ze tolko spermiek nasli a pekne divokych :sweat_smile:

drzte sa ostatne, a mapka, mahul, lenka, podme na to :slight_smile:
31. okt 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici pamatame...jasne :wink: samko je nadherny :dizzy_face:
rosienka...zaciname druhe kolo snaziliek :grinning:
31. okt 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok