IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

mapa73
23. okt 2009

Ahojte, takže zuzlík nám je tehotný 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 . To je super. zuzlík. veľmi držím paľuchy, aby to všetko prebiehalo hladko. 🙂 Teším sa s tebou.

pipka
23. okt 2009

zuzlinka paraaaadaaaaa 😵 😵 😵 gratulujeeem, ja som to vedela 🙂
a kolko hcg? Budu aspon dvojky? 😕 😎 😎

zuzla80
23. okt 2009

Ďakujem babule 😵 😵 Havuška vyšpehovala 🙂

Pipka asi dvojočky nie, skôr to vyzerá na jedného drobca - hcg 334,50 😉

tinucha
23. okt 2009

Zuzlik supeeeeeeeeeeeeeeeer. Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak sa strašne teším, veď ty vieš. 😀 😀 😀 Jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííí. Teraz to už musí byť OK. Musííííííííííííííí. Inak na Reprofite som čítala, že chodíš k inej lekárke. Nevolá sa Muránska?

zuzla80
23. okt 2009

Tinušik ďakujem zlatko 😵 😵 Áno chodím k Muránskej - zmenila som lekára, lebo to 2hodinové vyčkávanie v čakárni a následne rýchle odbitie ma už prestávalo baviť. Bola som, vlastne o týždeň v piatok k nej idem prvýkrát na utz, tak som zvedavá, ale ja som ju už zažila pred rokom a prístupom sa mi celko pozdávala, tak dúfam, že nesklame. A aj preto som k nej išla, lebo spolupracuje s dankovčíkom, tak keby niečo, aby som ho mala poblízko 😉

Filipko už ako vyrástol, strašne je zlatučký - isto ste na neho hrdý 🙂

pipka
23. okt 2009

zuzlik, kraaasne cisielkoooooo 😵 😵 😵 😵 😵 no uz sa tesim na prvy ultrazvuk 😎 kedy ides? O 3tt? 😕

ako keby som ja isla...tak sa tesiiiim 😀

maahuliena
23. okt 2009

zuzliiiik, juuuj, budem sa opakovať, ale mám veeeeľku radosť s teba 😵 😵 😵 😵 opatruj sa 😵

zuzla80
24. okt 2009

Ďakujem baby 😵 😵
Mahulik si zlatúšik 😵
Pipka na utz idem v piatok 30.10. - to by mohlo byť vidno dutinku a potom na srdiečko asi o ďalšie 2tt 😉

Pekný víkend vám prajem

tinucha
25. okt 2009

Zuzlik, ja som nad ňou tiž rozmýšľala, len som nemala od nikoho referencie ako sú s ňou spokojní. Ja som u nej bola v 12 tt na uzv a v podstate bola OK, ale zase ma neohúrila. Tak preto to rozhodovanie, či nie alebo áno. Moja gynekologička je strašne na prachy a tiež sadlho čaká, tak som ju chcela zmeniť.
A ďakujeme za pochvaly Filipka, veru sme na neho hrdí. 😀

tinucha
25. okt 2009

Zuzlik inak paráááááááádne testíky. 😉 😀

gabika24
25. okt 2009

Ahojte. Zuzlik tie testíky sú fakt parááááádne 😀

pipka
25. okt 2009

kraaasne testiky zuzlik 😎

mirica
26. okt 2009

zuzla - strašne strašne moc gratulujem 😵 - nech dopadne všetko ako má - malým uzlíčkom(alebo dvoma) v náručí

zulka - pre dcérušku všetko naj..naj...naj...... 😵

ja vás už neja moc nestíham , občas niečo prečítam.....ale..... ....tak sa ospravedlňujem , že až takto neskoro 😔

kada
26. okt 2009

mirica ahojky no ako sa mas dlho som o tebe nic necitala
a inac cafte vsetky zuzla velka gratulacia

pipka
26. okt 2009

mirica jeeej, vitaj po dlhej dobe 😵

kadus ajoooj, teba som tu tiez sto rokov nevidela 😎

kada
26. okt 2009

ale pipka a vidim ze ty si snazilka no toto a kedy asi planujete
aj ja by som chcela ale neviem kedy
neviete co je s peculou

pipka
26. okt 2009

kadus...planujeme uz dlho...skusame tiez...zatial bez efektu 😒 ale momentalne nam stoji...ci skor lezi v ceste nasa mala osemzuba antikoncepcia 😅 😀 😀 ked pospi celu noc bez budenia, vrhame sa do toho opat naplno...a ak sa do marca nezadari, tak zase uja doktora asi navstivime 😉 😉

a vy ako? Bonko je uz isto velky fesak 😎

kada
26. okt 2009

no pipi bonuso je velky ma asi 95cm 🙂 a velky vymyselnik uz ma skoro vsetky zuby a vlasu ani jedneho 😀

mirica
26. okt 2009

jeeeej pipi a kada

no ja toho moc nestíham, však asi tušíte prečo 😅 ......aj keď musím si zaklopať ,ale na počet detí sa dosť dobre vyspíme .......Theuško nevstáva v noci vôbec , Neuško len raz okolo 2,30 -3,00 a Leuško asi 2-3 krát ......ale Leuškovi len vopchám flašu s čajom a spí ďalej vstava o 2,30 a o 5,00......niekedy ešte o 11,00 ....no ani jedného neuspávame . len okúpeme a šup do postele - a oni spia do 5 minút.................ale cez deň je to jedna paráda 😀

pipi - veľmi ti prajem aby ti tam to snž svietilo čo najkratšie .....tt ....je ďaleko lepšie

ináč sa musím posťažovať , že sme boli na kontrole na kardio s Neuškom ......tam sme sa dozvedeli že mal po pneumotoraxe poškodené srdiečko - a oni nám to normálne v nemocnici nepovedali 😠 .......teraz je už všeko v poriadku vraj sa to krásne zacelilo ..... ale keď som sa to dozvedela skoro ma šlahlo o zem.....príšerne ma naštvali 😠

pipka
26. okt 2009

kadus, tak to sme na tom rovnako...hanula sice zubov len 8 ale vlasy tiez nema 😀

miri dakujeeem, snazime sa pre to spravit co to da.... 😀 kiez by sa nam zadarilo ako vam 😉

no to verim, to by nastvalo asi kazdu 😠 ako to mozu take nieco nepovedat 😠 🙄 sila!
ale chvalabohu, ze je uz vsetko ok. pusinky im daj za mna 😉 Tisko zavidim to spanie 😅 to co sme do roka pri hanke ani nepoznali, nam teraz dava patricne pocitit 😅 😀 ale snad aj to prejde 😉

a nejake fotky by to chcelo pridat 😵

maahuliena
29. okt 2009

😵 ahojte zlatíčka mojee 😵 zase sme tu akosi pomenej,ale tak ja to chápem 🙂 🙂 😉

mirica ahooooooooj, ty máš doma už 4.synačikov 😵 😵 to je úžasnééé 🙂 držkaj sa 😵

taky moja, zajtra držím palčeky na krvičku.. testíky su krásne, tak verím, že také pekné bude aj HCG, mooooc Vám to želám 😵 😵 mám z Vás radosť.. konečne sa to tu krásne rozbieha...

zuzliiik aj ty sa drž na kontrole(sone) a príd nam doniesť len dobre správičky...
😵

🙂 😵 ..mne tiež opäť ovula naskočila.. tak aspoň s toho sa teraz vytešujem 😀 😎 😝

všetky pozdravujem... cmuuuk 😵 pekný večer 🙂

pipka
29. okt 2009

takynka kraaaasa 🙂 moooc na zajtra drzim palcekyyyyyyyy 🙂 a cakaaaam na spravicky 😵 😵 😵

mapa73
30. okt 2009

Takynka veľmi, veľmi, veľmi gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Som veľmi šťastná

Zuzlík aj tebe samozrejme veľmi gratulujem. takže dvojky!? 🙂 🙂 🙂 To je super. 🙂 🙂 🙂 Nezabudni veľa piť a oddychovať, veď ty to už poznáš.

mahu, ty máš tieš super správičku 🙂
Kedy uvažuješ o stimulke?

zulka29
30. okt 2009

Takynkaa tesim sa z tvojich // velmi moc!!! 😵 drzim palceky...no uz to vyzera ze konecne sa to pohlo dalej 😵 . Zuzlik, ty dvojky? Fiiiha, no super 😵. Lenik, Mahu a dalsie sup sp, ste na rade 😉

zuzla80
30. okt 2009

Babulky ďakujem vám - no poviem vám príjemný šok pre nás. Budeme nesmierne šťastný ak sa obaja bojovníčkovia udržia 16.11. ideme na srdiečká, tak na nás myslíte. 😉

pipka
30. okt 2009

jeeej, zuzlik, naaadhera 😉 tak sa tesime a drzime palceky aj dalej 😵

pipka
30. okt 2009

zuzlik a fotky z utz su kde? 😕

mici11
30. okt 2009

Ahojte,

Nahodou som sem zabludila a tu same pozitivne spravicky 🙂 sa velmi tesim a velmi velmi to kazdej prajem. Neviem ci si ma este pamatate Takynka, Mahu, Katy 2, Pipka,Hava, Rosienka....chodievala som aj do tej starsej temy a zo zaciatku trosku aj sem.
Vsetkym snazilkam prajem,aby im to cim skor vyslo a verte aj zazraky sa deju - jeden mi spinka v postielke 🙂 😉

rosienka
31. okt 2009

gratulujem zuzlinke, to je genialne, predsa sa zadarilo 😅 😵 😉
taky mas tiez pozitivny test? tak tiez paraaada

mici ahoj, jasne, ze si ta pamätame, uz sme sa vsetky dost rozstratili a snaziliek je nas uz len malo

ja som momentalne v stimulke v plnom prude, uz ma 4 pichania Merionalu za sebou, tak snad to bude do tretice konecne tiez na tie dvojky 😀 Doky ma chce uz len tehotnu pustit prec 😵 A super pozitivne je, ze muzik mal super TESE a boli milo prekvapeni, ze tolko spermiek nasli a pekne divokych 😅

drzte sa ostatne, a mapka, mahul, lenka, podme na to 🙂

pipka
31. okt 2009

mici pamatame...jasne 😉 samko je nadherny 😵
rosienka...zaciname druhe kolo snaziliek 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre